Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΑΣΩ...ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?


Recommended Posts

Ε ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΩΣ ΠΙΟ ΚΑΛΑ.ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΙΣ 12 ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ!ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΠΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ?:laugh: :laugh: ΟΚ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΑ ΑΠΟ ΟΣΟ ΑΚΟΥΓΟΝΤΕ.ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΟΝΟ:P Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ mwro ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΣ ΠΟΛΥ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ΚΤΕΛ σταματαει Κ.Πατησια,εσυ θα πεις στον οδηγο να σε αφησει στη Λιοσιων στο σταθμο του ηλεκτρικου -κανουν και εκει σταση.Απο εκει θα περασεις απεναντι και θα παρεις ενα ταξι,ειναι σχετικα κοντα.Θα το ξερει το ΙΑΣΩ,ειναι στο Μαρουσι.Για τα μπουσκοπαν οπως σου ειπαν και τα κοριτσια ενα μυοχαλαρωτικο ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ Η ΛΙΟΣΙΩΝ?ΜΕΤΑ ΤΟ ΙΑΣΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΡΙΣΜΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑΞΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΚΤΕΛ?Η ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!

rose25 έγραψε:

Ε ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΩΣ ΠΙΟ ΚΑΛΑ.ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΙΣ 12 ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ!ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΠΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ?:laugh: :laugh: ΟΚ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΑ ΑΠΟ ΟΣΟ ΑΚΟΥΓΟΝΤΕ.ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΟΝΟ:P Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ mwro ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΣ ΠΟΛΥ:)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROSE ΣΤΑΜΑΤΑ ΣΤΑ ΚΛΕΛ ΣΤΟΝ ΚΗΦΙΣΣΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΡΘΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΣΕ ΓΥΡΙΣΩ ΕΙΤΕ ΧΑΛΚΙΔΑ ΕΙΤΕ ΣΤΑ ΚΛΕΛ ΟΠΟΥ ΘΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο σταθμος του ηλεκτρικου ειναι στη Λιοσιων επανω,εκει σταματανε σιγουρα.Ο σταθμος του ΚΤΕΛ ειναι λιγο πιο κατω ,απλως στα ΚΤΕΛ θα παιδευτεις με το ταξι -εχει πολυ κοσμο.Αν σε αφησει επι της Λιοσιων θα παρεις ενα ταξι απο εκει.

Και μετα απο το ΙΑΣΩ ταξι παρε,γιατι να ταλαιπωρηθεις?Δεν ειναι μακρια και δεν θα σου παρει πολλα χρηματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΛΕΣ?ΘΑ ΜΕ ΠΑΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΦΕΡΕΙΣ?ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΒΡΕ ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΩ ΣΕ ΚΟΠΟ.ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑΞΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ!ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ.ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΣΕ ΒΑΛΩ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΟΠΟ..ΤΑΞΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ?:laugh: :laugh: Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

roze γεια σου και απο μενα οσον αφορα το κτελ πιστευω αν περναει απο περιοχη κοντα στο Μαρουσι μπορει να σε αφησει και απο εκει μπορεις να παρεις ταξι και τσουπ απεξω θα σε παει .

Τωρα για to buscopan ειναι μυωχαλαρωτικο-παυσιπονο και εμενα μου ειχαν πει να το παρω μια ωρα νωριτερα σκοπος του ειναι να κανουν και αυτοι πιο ανετα τη δουλεια τους και να εισαι και εσυ πιο ανετη ,οσον αφορα την εξεταση δεν ειναι και τρομερη σου βαζουν με μια συριγγα υγρο για να δουν την διαβατοτητα των σαλπιγγων και αν υπαρχει καποιο εμποδιο να το διωξουν ,αυτο γινεται για να δουν αν το σπερμα μπορει να κυκλοφορησει ετσι ωστε τα σπερματοζωαρια να φτασουν στον τελικο προορισμο τους για τη γονιμοποιηση ,στη αρχη αισθανεσαι λιγο φουσκωμα και οταν κοντευουν να τελειωσουν λιγο πονο τυπου ενοχλησεις περιοδου (ειμαστε συνηθισμενες απο αυτα ) διαρκει περιπου 5-10λεπτα και πολυ λεω ,(παρε και μια σερβιετα μαζι σου )μετα αφου περιμενεις για κανενα 15-20λεπτα σου βγαζουν ακτινογραφια ενω εισαι ορθια για να δουν τελικα που εχει φτασει το υγρο .

Αφου σου πουν τα αποτελεσματα που ευχομαστε να ειναι ολα ΟΚ ;) θα σου δωσουν και αντιβιωση για 2-3 ημερες για να μην εχεις καποιο προβλημα απο το υγρο που βαλανε ωχ ξεχασα :silly: εγω το buscopan το πηρα νηστικη το πρωι δεν ειναι απαραιτητο να εισαι φαγωμενη αν εχεις καλο στομαχι .:kiss: και καλα αποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ angel ΗΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΗ.

bebadomama ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΕΝΑ.ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΕΜΠΑΙΝΑ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ.ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΛΗΡΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΟΛΠΟΥ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΚΑΛΑ!ΦΙΛΑΚΙΑ:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...