Μετάβαση σε περιεχόμενο

ειμαι εγκυουλα!!!!


Recommended Posts

κουκλιτσες τα νεα μου ειναι ευχαριστα!!!!εκανα τεστ πριν λιγο και βγηκε θετικο.δε μπορω να περιγραψω τη χαρα μου!πηρα τη γιατρο μου και αυριο θα παω για χοριακη!μακαρι ολα να πανε καλα!

ευχομαι σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν να τα καταφερουν γρηγορα!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περιτα27 έγραψε:

κουκλιτσες τα νεα μου ειναι ευχαριστα!!!!εκανα τεστ πριν λιγο και βγηκε θετικο.δε μπορω να περιγραψω τη χαρα μου!πηρα τη γιατρο μου και αυριο θα παω για χοριακη!μακαρι ολα να πανε καλα!

ευχομαι σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν να τα καταφερουν γρηγορα!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

ΦΤΟΥ-ΦΤΟΥ ΣΚΟΡΔΑ!ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ.......;)

ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ.

ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ,ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!

Εύχομαι να έχεις την πιο εύκολη εγκυμοσύνη!Με το καλό ένα υγιές μπεμπέ!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!!!!!ΑΑΑΑΑΝΤΕΕΕΕΕ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια.... Τέλεια νέα!! Εύχομαι να έχεις μια καλή κι ήρεμη εγκυμοσύνη!! Ν'απολαύσεις όσο πιο πολύ μπορείς το μονοπάτι προς την μητρότητα!! Είναι τέλειοοοοο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηριααααααααα!!!!Αχ τελειο συναισθημα ε???Ειδικα την στιγμη που το μαθαινεις!!!Ευχομαι οοοολα να πανε καλα,να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου και με το καλο να ερθει η ωρα που θα παρεις το μπουμπουκακι σου αγκαλιτσα!!!

Ευχομαι γρηγορα χαρες και στις ζωες οσων προσπαθουν!

Φιλακια κοριτσακι μου!Η χοριακη να ειναι σουπερ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΩΡΑ.ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑΜΕ Ν'ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΣΑΝΕ ΜΑΖΕΜΕΝΑ.ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...