Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΓΙΑ ΜΠΥΡΑΣ ΠΗΡΑΤΕ?


vickyargy

Recommended Posts

ΑΧ βρε κορίτσια……… αύριο σαραντίζουμε και εγώ είμαι ακόμα στα χαμένα!!!!! Τόσο καιρό θηλάζουμε αλλά του έδινα και συμπλήρωμα γιατί το δικό μου δεν επαρκούσε . ξεκίνησα να περνώ χάπια μαγιά μπύρας και καταφέραμε εδώ και 7 μέρες να τον θηλάζω αποκλειστικά . Τις πρώτες 3- 4 μέρες όλα καλά έτρωγε κάθε 3 ώρες περίπου και ήμουν πολύ χαρούμενη που επιτέλους τα καταφέραμε. Έχει όμως 2-3 μέρες που με το που θηλάζει μου τα ¨κάνει¨ κατευθείαν… ( μιλάμε για 6 φορές περίπου μόνο το απόγευμα ) κοκκίνισε ο ποπός του ο καημένος και δε χορταίνει κιόλας το πολύ μια ώρα τον κρατάει το γάλα μου! Λέτε να φταίνε τα χάπια που τα κάνει συνεχώς ? και γιατί δεν τον κρατάει το γάλα μου τώρα που επιτέλους έχω ?:side:

line_flow1_beg_40_time_1245124800_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

line_line_typew2_beg_d_typew11_time_1122436800_text_c5dfece1f3f4e520ece1e6df.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ! ΕΓΩ ΜΑΓΙΑ ΜΠΥΡΑΣ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΠΟΤΕ ΜΟΥ, ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΟΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ "ΚΟΛΠΟ" ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΓΑΛΑ! ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΑΓΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ! ΤΟ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΕΝΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΓΕΤΑΙ ΟΣΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΗΛΑΖΕΙ! ΤΟ ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΔΕΙΝΕΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΤΑΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΣΟΥ!ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΔΡΑΙΩΘΕΙ Η ΓΑΛΟΥΧΙΑ ΟΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ! ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙΣ ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ! ΤΩΡΑ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΣΙΝΑ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ Η ΗΤΑΝ ΚΡΥΩΜΕΝΟΣ! ΤΟ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΕΝ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΣΟΥ! ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΟΝΤΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΕΝΩΣΕΙΣ ΩΣ ΠΟΛΛΕΣ! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΓΕΥΜΑ, ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ! ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ! ΤΩΡΑ ΤΟ ΟΤΙ ΤΡΩΕΙ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΕΙΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΦΟΥ ΤΟ ΜΗΤΡΙΚΟ ΓΑΛΑ ΧΩΝΕΥΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ! ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΟΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΒΡΟΥΝ ΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΟΥΣ! Ο ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΟΣ ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΝΑ ΤΡΩΕΙ! ΕΜΕΝΑ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΕΦΑΓΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΩΡΑ! ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΝΟ ΟΤΑ ΠΙΝΑΕΙ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΥΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙ ΤΗΝ ΣΙΓΟΥΡΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΡΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΜΩΡΟ "ΖΗΤΑΕΙ" ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ 24 ΩΡΕΣ ΤΟ 24ΩΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΜΕΝΟ ΠΑΝΩ ΜΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΤΑΙ Η ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euapap έγραψε:

το ότι δε χορταίνει από πού το συμπέρανες;

απο το οτι κλαιει με το που βγαινει απο το στηθος και μπορει να μεινει ξηπνιο απο το πρωι μεχρι το βραδυ και να γκρινιαζει ( μου πιανετε η ψυχη) ενω με συμπληρωμα ηρεμη και κοιμαται κιολας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Einai mikrouli k prospathei na rithmisei tin paragogi sou. I roi apo to stithos den einai panta i idia, alles fores einai megaliteri alles mikroteri k auto exei os apotelesma ti gkrinia, eno to gala apo to mpoukali to roufaei pio eukola, pio grigora.

O dikos mou thelei stithos otan thelei na kanei kaka tou, otan ponaei, otan nistazei k genika otan gkriniazei, oti k na exei, me to vizaki ola tou pernane.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! μή συγκρίνεις το ένα γάλα με το άλλο. Το αγελαδινό είναι πολύ βαρύ για το στομαχάκι του μωρού και το "ναρκώνει", ενώ αυτό έχει ανάγκη να τρώει συνέχεια :) δηλαδή αυτό που κάνει το μωρό σου, είναι φυσιολογικό, θέλει να τρώει για να σου αυξήσει την παραγωγή σου. Ετσι κάνουν όλα τα μωράκια :) μην αγχώνεσαι, τα πάτε πολύ καλά !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω ρε κορίτσια νιώθω ότι το τυραννάω ..... ότι πεινάει και δεν το ταΐζω! μια σταλιά πλασματακι και εγώ το παιδεύω!!! έχω κουραστεί πολύ και εγώ αλλά και αυτό :( όταν κλαίει και με κοιτάει μες τα μάτια τρελαίνομαι :( :( βλέπω και άλλες που χωρίς καμία κούραση θηλάζουν αποκλειστικά από την πρώτη μέρα και λέω γιατί όχι και εμείς που κάναμε τόσο αγώνα !!!

line_flow1_beg_40_time_1245124800_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vickyargy έγραψε:

Δεν ξέρω ρε κορίτσια νιώθω ότι το τυραννάω ..... ότι πεινάει και δεν το ταΐζω! μια σταλιά πλασματακι και εγώ το παιδεύω!!! έχω κουραστεί πολύ και εγώ αλλά και αυτό :( όταν κλαίει και με κοιτάει μες τα μάτια τρελαίνομαι :( :( βλέπω και άλλες που χωρίς καμία κούραση θηλάζουν αποκλειστικά από την πρώτη μέρα και λέω γιατί όχι και εμείς που κάναμε τόσο αγώνα !!!

line_flow1_beg_40_time_1245124800_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ! ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΣ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΠΡΑΓΜΑ! ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΝΕ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΟΝΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ! ΟΛΛΕΣ ΠΑΙΔΕΥΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΜΕ! ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ Ν ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ! ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΤΟ ΤΑΪΖΕΙΣ ΟΛΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ! ΠΑΡΕ ΥΠΟΜΩΝΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΟΛΛΑ ΘΑ ΒΡΟΥΝ ΤΟΝ ΡΥΘΜΟ ΤΟΥΣ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ! ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙΣ! ΑΝ ΘΕΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όλες κάναμε αγώνα :) απλώς σε κάποιες δεν έμπαινε το δίλημμα να δώσουν ξένο. Νομίζω αυτό σε κουράζει. Σκέψου ότι δεν έχεις αυτή την εναλλακτική :) το μωρό σου θα είναι πολύ χαρούμενο και ικανοποιημένο με το γάλα σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ κάθε φορά που τραβώ την κόρη μου από το στήθος μου κλαίει!! την τραβώ όμως επειδή δεν πίνει απλά κοιμάται ή ηρεμεί...ε και αφού κλαίει την ξαναβάζω μέχρι που τραβιέται μόνη της!!!

Πάντως ο θηλασμός θέλει πολύ υπομονή και επιμονή έτσι λέε η δική μου εμπειρία: θήλασα τον γιο μου 5,5 μήνες και την κόρη μου 11 (και συνεχίζω).

Και τα 2 παιδιά μου όταν θήλαζα με κοιτούσαν στα μάτια σαν ερωτευμένα!!!

Εσύ είσαι μόνο 40 ημέρες μετά την γέννα....δηλαδή πολύ νωρίς για να πεις ότι μπήκες σε κάποιο πρόγραμμα...μετά τους 2 ή σε κάποιες περιπτώσεις 3 μήνες θα είσαι μέσα σε κάποιο πρόγραμμα και ξεκούραστη θα θηλάζεις και θα σου αρέσει. Αν όμως δίνεις και συμπλήρωμα τότε θα μπερδεύεις το παιδί μια με μπουκάλι μια με στήθος.....και θα υπάρχει πάντα ένα παίδεμα!!!

Καλή συνέχεια.... :):kiss:

Υ.Γ. Μάγια μπύρας δεν πήρα αλλά πίνω μπύρα χωρίς αλκοόλ και τσάι ειδικό για θηλασμό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΧΑΠΙΑ ΜΑΓΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝΕ ΠΟΛΥ.ΑΛΛΑ ΤΑΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΧΤΑΡΜΑ ΜΕ ΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ.ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙ.ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΜΟΝΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΑΛΑ.ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΕΥΜΑ ΔΙΝΩ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ.ΕΧΩ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΙΣΑ ΙΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ ΜΟΝΟ.ΚΑΙ ΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΝΙΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ.ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΑΣΣΙΝΟΚΙΤΡΙΝΑ-ΜΟΥΣΤΑΡΔΙ ΓΙΑΤΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?Α ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΔΩΣΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ 200 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΗΘΕΛΑ ΚΙΑΛΛΟ.ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula έγραψε:

ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΧΑΠΙΑ ΜΑΓΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝΕ ΠΟΛΥ.ΑΛΛΑ ΤΑΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΧΤΑΡΜΑ ΜΕ ΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ.ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙ.ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΜΟΝΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΑΛΑ.ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΕΥΜΑ ΔΙΝΩ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ.ΕΧΩ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΙΣΑ ΙΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ ΜΟΝΟ.ΚΑΙ ΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΝΙΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ.ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΑΣΣΙΝΟΚΙΤΡΙΝΑ-ΜΟΥΣΤΑΡΔΙ ΓΙΑΤΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?Α ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΔΩΣΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ 200 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΗΘΕΛΑ ΚΙΑΛΛΟ.ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ?
ΑΝΤΡΟΥΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ, ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΑ ΧΑΠΙΑ?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΡΟΥΛΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΜΑΓΙΑ ΜΠΥΡΑΣ ΠΙΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΔΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΜΑΣ! ΟΤΑΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΧΑΠΑΚΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ, ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ! ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ Η ΜΑΓΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ! ΠΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΑΓΙΑ ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΜΙΑ! ΑΝ ΔΟΥΜΕ ΟΤΙ Η ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΔΕΝ ΑΥΞΗΘΗΚΕ ΤΟΤΕ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΠΑΛΙ ΜΙΑ! ΓΙΑ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΥ.ΒΑΣΙΚΑ ΔΕ ΧΟΡΤΑΙΝΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΠΗΡΑ ΤΗ ΜΑΓΙΑ .ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ.ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ .ΕΙΔΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΝΤΩΣ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΟΨΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΩ.ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΓΩ ΘΗΛΑΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ 10 ΜΗΝΕΣ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΣ ΘΗΛΑΣΜΟΣ.ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΒΕΒΑΙΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΕ (ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΑΛΛΑΞΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ)ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ .ΕΠΙΝΑ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ ΌΛΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ.ΑΝΑ ΦΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΓΛΥΚΑΚΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΓΑΛΑ.ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ.ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΣΚΕΨΟΥ 3 ΜΗΝΩΝ ΒΓΑΙΝΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ 30 ΛΕΠΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΝΟΥΣΕ ΚΑΙ ΕΤΡΕΧΑ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ.ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΚΤΟΥΝ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΟΥΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσα χαπια την ημερα κανει να πινουμε? εμενα ο παιδιατρος μου ειπε 1 το πρωι 2 το μεσημερι και 1 το βραδυ καλα ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΠΕΡΝΑ 2ΠΡΩΙ 2 ΜΕΣΗΜΕΡΙ 2 ΒΡΑΔΥ.ΒΑΣΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΩ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟΧΩ 2 ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΚΛΑΙΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΛΕΠΤΑ.ΚΑΚΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΝΟ ΠΑΝΕΣ ΒΡΕΧΕΙ.ΜΗΠΩΣ ΠΕΙΝΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ?ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΒΓΑΖΩ 110-120 ΓΡ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΣΤΗΘΗ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΠΟΛΥΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula έγραψε:

ΕΓΩ ΕΠΕΡΝΑ 2ΠΡΩΙ 2 ΜΕΣΗΜΕΡΙ 2 ΒΡΑΔΥ.ΒΑΣΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΩ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟΧΩ 2 ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΚΛΑΙΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΛΕΠΤΑ.ΚΑΚΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΝΟ ΠΑΝΕΣ ΒΡΕΧΕΙ.ΜΗΠΩΣ ΠΕΙΝΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ?ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΒΓΑΖΩ 110-120 ΓΡ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΣΤΗΘΗ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΠΟΛΥΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ.

Εγώ μια μέρα πήρα τόσα και μου τα έκανε συνεχεία και τρόμαξα μιλάμε για καμία 10 φόρες το απόγευμα..... τώρα τα ελάττωσα και εγώ με το θήλαστρο αυτό που έχω τώρα 'μάπα' τόσο βγάζω και απ τα δυο με το ζόρι το μωρό όμως πλέων αντέχει δίωρο!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...