Μετάβαση σε περιεχόμενο

φυσιολογικός τοκετός μετά από καισαρική


Recommended Posts

nemi έγραψε:

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.

ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.

ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ ΣΕ ΡΜ???

nemi κ μενα η γιατρος μου το ειχε ξεκαθαρισει οτι μονο καισαρικες θα κανω μετα την πρωτη...στη 2η ειχα κλεισει ρανταβου 2/6 κ μ'επιασαν πονοι 28/5 κ παλι μ'εβαλε για καισαρικη..μακαρι να ειχα το θαρρος που ειχε η βιολετα ν'αρνηθω την καισαρικη,αφου το μωρο κατεβαινε κανονικα...ασε ασε το σκεφτομαι κ στεναχωριεμαι,αλλα δυστυχως δεν γυριζει πισω ο χρονος... :( εσυ προσπαθησε να βρεις γιατρο κ να ενημερωθεις για το θεμα για να καταφερεις ενα φ.τ!!μην το αφησεις ετσι! :) να σου ζησει το παιδακι σου!!α!κ σορι που πεταχτηκα μες τη μεση κ απαντησα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπραβο και σε σενα και στο γιατρο σου..στο εξωτερικο δεν εισαι καταδικασμενη αν κανεις μια φορα καισαρικη να κανεις και δευτερη!!!μονο οι δικοι μας γιατροι ειναι φοβιτσιαρηδες!!!

να σου ζησειι το κοριτσακι σου,να ειναι παντα γερο και με το καλο να ερθουν και τα επομενα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ... ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΟΥΣ 2 ΠΟΥ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΙΑ Φ.Τ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ !!! Ο ΕΝΑΣ ΜΑΛΙΣΤΑ (ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΙΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥ) ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ, ΑΛΛΑ ... ΔΕΝ ΠΤΟΕΙΤΑΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ,ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΡΕΙΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥΣ ΤΟΚΕΤΟΥΣ,ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΥΝΕΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Προσθήκη...