Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είναι η απιστία κάτι αναπόφευκτο;;


tirogaridaki

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 187
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΗΛΕΚΤΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΙΣΤΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΛΥΠΤΟΝΤΕ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟΥΣ ΜΙΣΟ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟΙ ΣΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ....ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ!!!

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ Η ΑΠΙΣΤΙΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΤΑΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα μιλησω για τον ευατο μου δεν μπαινω καν στην διαδικασια να δω καποιον αλλον ερωτικα με καλυπτει αυτος που εχω διπλα μου και ασ ειναι ο πρωτος που εκανα ερωτα....

ολα πιστευω ειναι εγκεφαλικα θεσ να αρχισεισ να βλεπεισ καποιον ερωτικα το ξεκινασ δεν θελεις δεν γινεται τιποτα...

οποτε για μενα η απιστια αποφευγεται παντα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

sweetmammy έγραψε:

Συμφωνώ!Για μενα ειναι μια ηλιθια δικαιολογια. Αλλο να λεμε το αρσενικο ειναι ο κυνηγος και αλλο οτι ο αντρας ειναι πολυγαμικος απο τη φυση του. Δεν εχει τεθει κατι τετοιο σε θεμα φύλου. και για τα δυο φυλα ναι, αλλα γι αυτο υπαρχει το μυαλο για να μην γινόμαστε μπάχαλο. Ακομα αυτο που εχει τεθει και το ξερουμε τοσα χρονια ειναι οτι ο άντρας ελκύεται οπτικά απο το θηλυκό ενω η γυναικα εχει σαν προτεραιότητα το συναίσθημα( παλια στο Τεξας):laugh: . Γι αυτο ακριβως λεει και η Μαρινα οτι αυτο περναει και μεσα απ την ΤV. Κακα τα ψεμματα στα παντα υπαρχει γυμνο ( μονο γυναικείο):angry: . Οπουδηποτε. Λες και θελουν να εχουν τους αντρες βυθισμένους εκει. Δυστηχως εμεσα αυτο το προτυπο περναει. Οτι η απιστια ειναι φυσιολογικη. Οτι συμβαινει και στα καλυτερα σπιτια!:P Επισης ηθελα να πω οτι υπαρχουν και ζωακια που ειναι μονογαμικα και υποτίθεται οτι δεν εχουν και νου. Γιατι παντα περνουμε σαν παραδειγμα τα πολυγαμικα ζωα και οχι τα μονογαμικα![/quote:llwee0vs]

eimai diakopes kai kathome kai diabazw gia apistia .....eimai olu kolimenh me to mammy xaxxaxaxaxax

shmfwnw apolita me tis dyo kopeles maapolita!!!!

kai tha pw kai dyo ala zwa pou mou erxonte tora sto mialo monogamika

likos kai almpatros

alla eutixos h distixos den hmaste zwa kai exoume nou nakseroume pou bazoumethn upografh mas kai ti einai kalo h oxi gia thn sxesh mas ton gamomas .alla den tha pw alaexw kalifthei .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω τι εντονα καταλοιπα που εχουμε απο την Τουρκοκρατια...κακομηροι Ελληνες πως καταντησαμε ετσι...

Απο την φυση της η γυναικα (προ κοινωνικων πρεπει) αλλαζε συντροφους για να γονημοποιησει οσες ποιο πολλες φορες μπορουσε. Ο αντρας αντιθετως καλουταν να εκπληρωνει τα καθηκοντα του οταν μια γυναικα το ηθελε και οχι οταν αυτος το αποφασιζε. Αφηστε λοιπον την φυση στην θεση της.

Η σημερινη κοινωνια επεβαλε στις γυναικες την σκεψη "ο αντρας πρεπει να μπορει να ικανοποιει τις ορμες του"

Ξεκολατε τα μυαλα σας κοριτσακια μου και πιστεψτε στην δυναμη σας, το δικαιωμα αλλα και την υποχρεωση στην ειλικρινη συντροφικοτητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι φιλεναδα δ θα προσπερασουμε την ερωτηση σου :P

κ εγω ειμαι της αποψης οτι την απιστια μπορεις οντως

να την αποφυγεις ειναι στο χερι σου ....

διαλεγεις εναν συντροφο γιατι σε γεμιζει γιατι πιστευεις

πως ειναι το αλλο σου μισο γιατι τον λατρευεις κ σε λατρευει

κανενας μας δ ειναι τελειος βρε κοριτσια ολοι μας εχουμε ελλατωματα

παντα κατι δ μας ειναι αρκετο!!!!!

εγω θα σας πω για μενα πχ......

ειμαστε ζευγαρι απο 27/9/2000

τον λατρευω κοριτσια μεχρι αηδιας επισης μπορω να πω πως ζηλευω κιολας αλλα δ το δειχνω κ πολυ οσο χρειαζεται για να καταλαβει οτι με ενοχλησε:P:blink:

μπορει να τσακωνομαστε κ να μην μιλαμε ο ενας στον αλλον για λιγες ωρες αλλα παντα ο ενας απο τους 2 υποχωρει κ ρωταει με αγαπαααααααααααααααςς?????????

δ μπορω να φανταστω τον εαυτο μου να αγγιζει αλλον ανδρα (αλλο να κοιταξεις απλα)

μια μερα ειμαστε με τις φιλες μου για καφε κ τα λεμε

η μια απο αυτες ειναι με καποιον οσο ειμαι κ εγω με τον ανδρα μου

δ ειναι παντρεμενοι ομως , αλλα.. ειναι 5 μερες μαζι κ 30 χωρισμενοι τεσπα..

κ γυρναει κ λεει αυτη η κοπελα σε ολες μας

κοριτσια εγω παραδεχομαι μονο την π.... (εμενα δλδ)

γιατι ακομα κ μετα απο τοοοοσα χρονια ειναι ακομα ερωτευμενη μαζι του ειναι τρελο αυτο!!!!

κ ρωταω βρε κοριτσια γιατι ειναι τρελο ???????? αυτος ειναι το αλλο μισο της καρδια μου αυτος ειναι η οικογενεια μου μαζι παλευουμε για ενα καλυτερο μελλον

(ασχετα αν σε μερικους αυτο δ αρεσει τεσπα δ ειναι το θεμα μας αυτο)

ειναι δυνατον να μην τον λατρευω??? ειναι δυνατον να περναει η απιστια εστω κ για λιγο απο το μυαλο μου??????

οχι βρε κοριτσια !!!

με γεμιζει ολοκληροτηκα αυτος ο ανθρωπος!!!

ασχετα αν καμια φορα πανω στα νευρα μου

του λεω πραγματα που δ ισχυουν

η που τον μισω (για λιγο)

αλλα μετα σκεφτομαι πως δ μπορω λεπτο να ζησω μακρυα του

συγνωμη βρε κοριτσια πηρα φορα εεεεε??????:P:D :D

σταματηστε με καλεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!:woohoo: :silly: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως πιστεύω πως οοι περισσότερες απαντάτε για το σήμερα και όχι γιζ το άυριο..Μπορείτε με κλειστά μάτια να πείτε ότι ο άντρας σας θα είναι το άλλο σας μισό για πάντα; Οτι πάντα θα είστε όπως τώρα; Εγώ με βάση αυτές τις σκέψεις άνοιξα το θιέμα..ότι εντάξει τώρα είμαστε οκ..μετά; ΜΕτά από 10-20 χρόνια; Και αντε ε΄σεις θα είστε..εκείνος;; Θα είναι;;; Εγώ αμφιβάλλω..όχι μόνο για εσάς αλλά κ για μένα ή τον σύντροφό μου..μακάρι να με θέλει και τότε!!καλά θα είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evhdal έγραψε:

θα μιλησω για τον ευατο μου δεν μπαινω καν στην διαδικασια να δω καποιον αλλον ερωτικα με καλυπτει αυτος που εχω διπλα μου και ασ ειναι ο πρωτος που εκανα ερωτα....

ολα πιστευω ειναι εγκεφαλικα θεσ να αρχισεισ να βλεπεισ καποιον ερωτικα το ξεκινασ δεν θελεις δεν γινεται τιποτα...

οποτε για μενα η απιστια αποφευγεται παντα!!!

συμφωνω,ουτε μπορω να διανοηθω κατι τετοιο..και το φλερτ με ενοχλει κοριτσια,δεν ξερω αν ειμαι υπερβολικα ζηλιαρα,αλλα δεν ανεχομαι ουτε αυτο!!!!!τι θα πει αθωο φλερτ?????με τιποτα!!!!εγωιστικα δεν το ανεχομαι..ευτυχως δεν εχω αντιληφθει τιποτα μεχρι τωρα..οχι οτι θα κανω σκηνες,δεν με αντιπροσωπευει,νιωθω οτι μειωνω τον εαυτο μου στα ματια του αλλου εκεινη την ωρα..ειναι η λαθος κινηση να δειξεις ανασφαλεια..δε θελω να θιγει ουτε στο ελαχιστο η αξιοπρεπεια μου για κανενα λογο..

δεν ξερω πως σας φαινονται ολα αυτα,παντως πιστευω οτι η ζηλια θα πρεπει οχι να μας ωθει να κανουμε σκηνες,αλλα να μας ωθει να ανανεωνομαστε εμφανισιακα,εσωτερικα και να κανουμε και περισσοτερα πραγματα για τη σχεση μας..ετσι θα εχουμε και περισσοτερη αυτοπεπηθηση και σιγουρια,και δεν θα εχουν ματια για αλλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΗ, ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΘΑ ΤΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΕΣΥ? ΣΕ 10 ΜΕ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΑΝΑΖΗΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΚΡΟΥΛΕΣ ΚΟΙΤΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ alkost ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΖΗΛΕΙΑ ΝΑ ΑΝΑΝΕΩΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ.ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΣΕ ΖΗΛΕΥΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ,ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΡΡΩΣΤΗ ΖΗΛΕΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Πάντως πιστεύω πως οοι περισσότερες απαντάτε για το σήμερα και όχι γιζ το άυριο..Μπορείτε με κλειστά μάτια να πείτε ότι ο άντρας σας θα είναι το άλλο σας μισό για πάντα; Οτι πάντα θα είστε όπως τώρα; Εγώ με βάση αυτές τις σκέψεις άνοιξα το θιέμα..ότι εντάξει τώρα είμαστε οκ..μετά; ΜΕτά από 10-20 χρόνια; Και αντε ε΄σεις θα είστε..εκείνος;; Θα είναι;;; Εγώ αμφιβάλλω..όχι μόνο για εσάς αλλά κ για μένα ή τον σύντροφό μου..μακάρι να με θέλει και τότε!!καλά θα είναι!!!

κοριτσακι μου δε σε ξερω εκτος μαμμυ αλλα εδω στο φορουμ σε εχω συμπαθησει, δε ξερω τι βιωματα εχεις αλλα ηθελα μεσα απο την καρδια μου να σου πω να ψαξεις λιγο παραπανω τα εσω σου και να δουλεψεις την αυτοποιθηση σου γιατι πιστευω οτι καπου εκει βρησκεται η ανασφαλεια που περιγραφεις.

Ελπιζω να μη σε προσβαλω, αληθεια στο λεω με ενδιαφερον :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΦΑΝΗ, ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΘΑ ΤΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΕΣΥ? ΣΕ 10 ΜΕ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΑΝΑΖΗΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΚΡΟΥΛΕΣ ΚΟΙΤΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ!

αμα με θελει για το χαμομηλι θα τον χωρισω εγω :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΦΑΝΗ, ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΘΑ ΤΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΕΣΥ? ΣΕ 10 ΜΕ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΑΝΑΖΗΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΚΡΟΥΛΕΣ ΚΟΙΤΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ!

Έχουν και οι μικρούλες συναισθήματα χαχαχα:P Άσχετο με το θέμα αλλα είναι πιο εύκολο να ερωτευτείς έναν ώριμο άντρα απο ένα συνομίληκο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gilie δεν ψάχνεις ακριβώς μπαμπά χαχαχα:laugh: .Απλά τα κορίτσια είναι συνήθως πιο ώριμα στην μετεφηβική ηλικία ενώ αντίθετα ένα μεγάλο μέρος των αγοριών πολύ ανώριμα.Αλλά φυσικά όλα είναι σχετικά και τίποτα απόλυτο :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΛΛΗ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΟΙ ΩΡΙΜΟΙ ΑΝΤΡΕΣ. ΕΙΜΑΙ ΤΑΚΝΑΤΣΟΥ ΕΓΩ:laugh: ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΕΝΑΝ ΩΡΗΜΟ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ. gilie ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ. ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΧΑΛΑΡΩΣΗΣ ΣΤΑ ΓΕΙΡΑΤΙΑ ΜΕ ΧΑΜΟΜΙΛΑΚΙ!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω :P Δεν είναι όλα απόλυτα.Αλλά εντάξει οι απόψεις σε τέτοια θέματα διαφέρουν και είναι συμπεράσματα εμεπιριών που έχει ο καθένας ;) Οπότε κάθε άποψη απόλυτα σεβαστή :)

Ε,χρειάζεται και το τσαγάκι/χαμομηλάκι/τήλιο χαχαχα:P (Και το γιαουρτάκι,και η γατά που κλωτσάει το κουβάρι μπροστά απο το τζάκι χαχαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"ΜΕΓΑΛΗ ΜΠΟΥΚΙΑ ΦΑΕ, ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΗΝ ΠΕΙΣ"

ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΡΑΣΗ ΤΩΝ ΓΙΑΓΙΑΔΩΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ 5-ΑΡΑ ΧΡΟΝΑΚΙΑ ΟΤΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΚΟΛΑΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΖΗΛΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΤΗΛ/ΤΑ ΜΟΥ :blush: !!!ΤΣΑΚΩΜΟΙ, ΦΩΝΕΣ, ΠΑΡΟΛΙΓΟΝ ΧΩΡΙΣΜΟΣ ΚΤΛ, ΚΤΛ :unsure:

ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΠΩΣ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ;;;ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ 24 ΩΡΕΣ ΑΠΟΙΚΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΜΜΟΝΕΣ ΜΟΥ :dry: ΟΠΟΤΕ ΤΟΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΣΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΗΝ ΤΟ ΜΑΘΩ!!!ΑΝ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΩ ΚΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ, ΟΤΑΝ ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ Η ΑΠΙΣΤΙΑ, ΗΤΑΝ ΟΚ ΤΟΤΕ ΞΕΧΝΑΕΙ ΕΜΕΝΑ, ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΣΟ ΤΟΥ ΜΙΣΘΟ. ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΙΣΘΗΣΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ ΕΑΝ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΙΟΤΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟΥ ΞΕΠΛΗΡΩΝΑ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΒΑΡΥ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΗ ΑΠΙΣΤΙΑ :angry: !!!

ΑΝ ΩΣΤΟΣΟ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΙΑ ΕΛΑΜΒΑΝΕ ΜΕΡΟΣ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΡΙΣΗΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΜΑΣ ΖΩΗ Π.Χ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΥΠΟΘΕΤΙΚΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΛΑΜΒΑΝΑ ΣΟΒΑΡΑ ΥΠΟΨΙΝ.

ΤΑ ONE NIGHT STANTS ΔΕΝ ΤΑ ΣΥΓΧΩΡΩ ΕΠΙΣΗΣ :angry: !!!

ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΦΛΕΡΤ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΑΛΑΤΟΠΙΠΕΡΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝΩΤΙΚΗ ΕΝΕΣΗ ΣΤΗΝ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΜΑΣ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΠΕΡΑΣΤΟΥΝ ΤΑ ΟΡΙΑ ΚΑΙ ΥΠΑΡΞΗ ΣΑΡΚΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΦΙΛΙ.;)

ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΤΗΝ ΟΥΡΑ ΜΟΥ ΑΠΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΙΟΤΙ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ;) !ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΡΥΒΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΩΘΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΝΕΚΠΛΗΡΩΤΟΥΣ ΕΡΩΤΕΣ ΣΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ :blush: !!!

ΑΠΛΑ ΣΤΗ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΝΤΑΣ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΤΡΕΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΑΝΟΟΥΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ή ΘΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΑΛΛΟΝ/Η :angry::( !!!

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!:blink: ΠΟΛΛΑ ΕΙΠΑ!!!:blush:

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε μπας κ έδωσα λάθος εντύπωση;; Εγώ αυτό που λέω είναι ότι όλα είναι πιθανά και μέσα σε γυσιολογικά πλαίσια. Γκίλι δε νομίζω ότι έχω ανασφγάλεια με αυτά που λέω..έτσι τουλάχιστον πιστεύω δηλαδή...ξέρω ότι δεν μπορώ να κρατήσω κανένα κοντά μου ούτε κ να με κρατήσει κάποιος άλλος. Θεωρώ ότι ο γάμος δεν εχει την έννοια που του έχουμε δώσει και ούτε θα έπρεπε. Δεν μπορείς να πεις θα σε αγαπώ για πάντα..δε γίνεται..ή μπορεί και να γίνεται απλώς να μην ταιριάζει σε όλους. ¨Οταν είχα ακούσει για το 7ετές σύμφωνο γάμου είχα συμγωνήσει αλλά και διαφωνήσει για αρκετά..αλλά γάμος όπως τον εννοούμε σήμερα και ΄τόσο απόλυτα ούτε κ σε αυτό συμφωνώ..άνθρωποι είμαστε! Φτιαγμένοι από συναισθήματα! Δεν μπορώ να ζητώ αποκλείστικότητα!! Δεν είναι δυνατόν!! Έχω αγαπήσει και ερωτευτεί κ άλλα άτομα..αυτότι σημαίνει;Ότι είμαι καμια πεταχτούλα;; ¨οχι ,απλως ο γάμος για μας δεν επιτρέπει άλλα συναιασθήματα τόσο δυνατά παρά μόνο για τον σύντροφό μας..είναι δυνατόν;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΛΛΗ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΙΞΩ ΕΣΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ. ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ Η ΠΛΕΙΩΨΥΦΙΑ! ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ, ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΠΑΜΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ? ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΑ! ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΑ! ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ ΑΝ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ! ΤΟ ΠΗΓΑΜΕ ΑΛΛΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ! ΦΙΛΑΚΙΑ ΝΕΛΛΗ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

gilie δεν ψάχνεις ακριβώς μπαμπά χαχαχα:laugh: .Απλά τα κορίτσια είναι συνήθως πιο ώριμα στην μετεφηβική ηλικία ενώ αντίθετα ένα μεγάλο μέρος των αγοριών πολύ ανώριμα.Αλλά φυσικά όλα είναι σχετικά και τίποτα απόλυτο :P

αλλα ελεγε ο Σ. Φροϋντ και ποια ειμαι εγω να τον αμφισβητισω???? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΓΩ ΝΑΙ ΜΕΤΑ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑΣ ΒΑΖΩ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ ΟΤΙ ΝΑΙ ΘΑ ΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ!!!(ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ)!!!!!Η ΑΠΙΣΤΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ !!!ΑΝ ΣΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Η ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΝΕΩΣΗ, ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΛΠ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΕΡΑΤΩΣΕΙΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΕΡΑΤΩΘΕΙΣ;;;;;

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΛΑ Η ΣΧΕΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΑΠΙΣΤΙΑ!!ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ!!!ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ~!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανη μου εννοειται οτι δεν ειμαστε σίγουροι για τιποτα. Ουτε για τον ιδιο μας τον εαυτο. Δεν πορευόμαστε ομως με γνώμονα αυτο. Αλλιως θα ήμασταν χαμένοι απο χερι. Θα ζουσαμε μια ζωη με σεναρια φαντασιας. Δεν ξερω αν καταλαβες τι εννοω. Εξαλλου υπαρχουν χιλιοι λογοι για να χωρισει κανεις που δεν εχουν να κανουν με απιστια. Αλλα μιας και το θεμα μας ειναι η απιστια εγω πιστευω καταρχας οτι δεν στεκει ο ορος "αναπόφευκτος". Ο θανατος ειναι αναπόφευκτος γιατι ετσι κι αλλιως καποια στιγμη θα γινει. Ειναι δεδομενος. Δεν πιστευω οτι η απιστια θα γινει οπως και να εχει. Μπορει και να μη γινει ποτε. Καταλαβες τι λεω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...