Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιτελους τα ευχαριστα νεα ηρθαν!!!!!


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!πριν μια βδομαδα εμαθα οτι θα κανω μωρακι!!!Προσπαθουσα εδω και 6μηνες και ειχα αρχισει να απαγοητευομαι..Τωρα δεν βλεπω την ωρα να παω στο γιατρο για να δει αν ολα ειναι καλα..:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο γλυκια μου!!

Με το καλο...!! :silly: :)

Να εισαι ηρεμη και ολα θα πανε καλα!!

Απολαυσε την καθε στιγμη!

Για οτι χρειαστεις ειμαστε εδω.. :) φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕΣ! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!:cheer:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kelly γεια! Καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να υποδεχτείς το μωρό σου!

Ίδια ημερομηνία είχα μάθει ότι είμαι έγκυος ΠΕΡΙΣΥ!

Φέτος σκέφτομαι ότι το σποράκι που ήταν πέρισυ είναι τώρα η Αλεξάνδρα μας, είναι Ο,ΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥΤΙΜΟ ΕΧΟΥΜΕ!!!

Πότε έχεις Π.Η.Τ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι νωρις ακομα για να σκεφτομαι το τελος της κυησης..Ας παω πρωτα στο γιατρο να μου πει οτι ολα εναι καλα..Μ Εχει πιασει ανησυχια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε χρειαζετε ανησυχια, οτι ειναι να γινει θα γινει!! ξερω οτι σκεφτεσαι ολα τα κακα που διαβαζεις κατα καιρους αλλα πρεπει να σκεφτεσαι οτι στον κοσμο γεννιουνται καθημερινα χιλιαδες παιδακια οπου τιποτα δε πηγε στραβα!!!

αντε με το καλο να πας στον γιατρο να δειτε τον σακο, ποτε ηταν η τελυταια περιοδος? εκανες Β χοριακη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kellyk2008 συγχαρητήρια!!!

Καλή πορεία να έχεις στην εγκυμοσύνη σου και με το καλό να έρθει το μωράκι σου.Να μην ανυσηχείς,σκέψου θετικά και όλα θα πάνε πολύ πολύ πολύ καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kellyk2008 συγχαρητήρια σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη. Μην αγχώνεσαι και ολα θα κύλησουν τέλεια!!

Με το καλό κοπέλα μου.

Φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια γλυκιά μου...Μπήκες στην πιο ονειρεμένη περίοδο της γυναικειας φύσης..

Όλα να πάνε τέλεια σου εύχομαι,απόλαυσέ το κ για ότι κ αν σε προβληματίσει όλα τα κορίτσια του μάμυ είμαστε εδώ να σε βοηθήσουμε όσο μπορούμε!!

Φιλάκια πολλά,καλή αρχή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kelly,συγχαρητηρια κοριτσακι μου.σου ευχομαι μια ομορφη εγκυμοσυνη με τις πιο γλυκες στιγμες κι ενα γερο μωρακι.

θα τα λεμε απο εδω και περα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kelly ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ:) .ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ,ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ;) .

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...