Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφε -> οσα φερνει η ωρα...


Recommended Posts

mama again θα μείνουμε Γαλλία φέτος.;) Λέμε να κάνουμε τον γύρο της Γαλλίας,να γνωρίσουμε καλύτερα κάποιες περιοχές.Δεν έχουμε αποφασίσει απο που θα ξεκινήσουμε.Σίγουρα μια βόλτα στο Παρίσι και στην Disneyland!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 317
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΚΑΠΟΥΤΣΙΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΣΩ?

ΜΕ ΘΕΛΕΤΕ? ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ "ΚΥΡΙΑ" ΠΟΥ ΗΡΘΕ (ΠΑΛΙ) ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ!!:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πατε οπωσδηποτε disneyland . Θα παθετε σοκ!!! Ειδικα αν μεινετε και μεσα σε καποιο ξενοδοχειο για 2-3 μερες!!! Ειναι σαν παραμυθι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα να περασετε hope μου...γιουλακι ελα κατσε μαζι μας...βρε κοριτσια οπως ειχα αναφερει ειμουνα παλια στο parents αλλα τωρα πρεσπαθω να μπω για να τους πω τα νεα μου και συνδεομαι αλλα με πεταει εξω ξανα...εχω προσπαθησει πολλες φορες...καλα ενα θελα ανοιξα να διαβασω και γινετε της π@@@@@νας εκει μεσα...ολο υποψιες ειναι...νομιζω και εμενα μου λεγανε καποτε οτι κατι λεει μπαινω οταν βγαινει μια Μαρια?κατι τετοιο δεν ειχα καταλαβει...μπορει αν εμφανιστω παλι μετα απο τοσο καιρο να με κατηγορησουν δεν ξερω και εγω γιατι...τι να πω βρε κοριτσια...της τρελης γινεται εκει μεσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama again δεν έκανα καν τον κόπο να γίνω μέλος.Αρχικά γιατι με μπερδευει πολύ (σαν επισκέπτη)οπότε μάλλον δεν θα έγραφα και πολύ συχνά.

Δεύτερον είδα πως πολύ καλά έκανα και δεν έγινα μέλος γιατι είναι λιγο περίεργα τα πράγματα :unsure: Και με κουράζει φοβερά αυτό...Δηλαδή να μπαίνω για να χαλαρώσω και να κλεινω τον υπολογιστή με νεύρα :ohmy:

etoile! εγώ πηγαίνω συχνά και έχω μείνει και μέσα.Φέτος θα είναι η πρώτη φορά με το μωράκι μου!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε σου λεω χαμος Χ Α Μ Ο Σ ετσι και πεσεις στα δοντια καποιων καποιων...asta la vista (δεν ξερω αν το εγραψα σωστα χεχε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα δεν μου αρέσουν τέτοιες συμπεριφορές σε φόρουμ μαμάδων.Στα όλα οκ αλλά σε τέτοιου είδους φόρουμ δεν δικαιολογείται :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εννοείς mama γιατί κ εγω μπαίνω σαν επισκέπτης και ήθελα να γραφτώ ...:huh: Τι περίεργα ? Μαλλώνουν? Βριζονταί?

Κορίτσια επίσης να σας ζήσουν τα μωρά σας.. Το μέγα θαύμα της φύσης

line_line_typew7_beg_d_typew10_time_1124078400_text_c5dfece1f3f4e520ece1e6df.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χωράω στην παρέα σας;;; Δεν πίνω καφέ γιατί ήδη έχω πιει έναν αλλά πίνω γρανίτα λεμόνι!!! :laugh:

Αχ! βρε Νέλλυ μου τί μου θύμισες τώρα... Στο Παρίσι είχα πάει γαμήλιο ταξίδι τον Νοέμβριο...:lol:

Αλλά τί κρύο έκανε δεν περιγράφεται!!!:angry::angry:

Επειδή έχω χάσει επεισόδια... τί κάνεις εσύ στη Γαλλία;; Ελλάδα δεν ήσουν όταν γέννησες;;;

Φιλιά σε όλες σας!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσια ο μικρος μου σημερα εκανε πυρετουλη και με εχει ανησυχησει λιγο... 38.1 εφτασε και του εδωσα ντεπον... η το επαθε απο τα μπανια του σαββατοκυριακου, γιατι η θαλασσα ηταν πολυ κρυα εδω που τα λεμε, η απο το δοντακι που βγαζει, βγαζει τον πρωτο του τραπεζιτη τωρα... τωρα κοιμαται το καημενο και εχω την αισθηση οτι δεν του εχει πεσει ο πυρετος... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy μην ανησυχεις μάλλον το δοντάκι του είναι. Το γιατρό τον πήρες να τον ρωτήσεις? Αχ και αυτο το καλοκαίρι , όλοι οι γιατροί σε άδειες λείπουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την πηρα την παιδιατρο και μου ειπε να του δινω ντεπον η πονσταν καθε 4-6 ωρες... επισης μου ειπε οτι αφου δεν εχει μπουκωμα, συναχι, βηχα και κοκκινιλες στο σωμα να μην ανησυχω... αλλα πανω στο 4ωρο ξανακανει 38... και δεν του πεφτει κατω απο 37... ειναι ο πρωτος πυρετουλης μας και εχω σκασει...!:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινάκι ακόμα εδώ είμαι!

Διαβάζω ακόμα το θέμα που σου έστειλα..

Ήθελα να απαντήσω αλλά δεν το κάνω για να μην το ξεθάψω! Άσ'το καλά είναι εκεί θαμμένο! :P

Για τον πυρετούλη της καψούρας μου τα είπαμε νωρίτερα!

Περαστικούλια και πάλι!

ΦΙλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama again έγραψε:

καλα να περασετε hope μου...γιουλακι ελα κατσε μαζι μας...βρε κοριτσια οπως ειχα αναφερει ειμουνα παλια στο parents αλλα τωρα πρεσπαθω να μπω για να τους πω τα νεα μου και συνδεομαι αλλα με πεταει εξω ξανα...εχω προσπαθησει πολλες φορες...καλα ενα θελα ανοιξα να διαβασω και γινετε της π@@@@@νας εκει μεσα...ολο υποψιες ειναι...νομιζω και εμενα μου λεγανε καποτε οτι κατι λεει μπαινω οταν βγαινει μια Μαρια?κατι τετοιο δεν ειχα καταλαβει...μπορει αν εμφανιστω παλι μετα απο τοσο καιρο να με κατηγορησουν δεν ξερω και εγω γιατι...τι να πω βρε κοριτσια...της τρελης γινεται εκει μεσα...

ontws aytes tis meres einai polu prierga ta pragrmta kai eyxome na teliosoun ola grigora .egw tora to blepw san sirial kathe mera tha mou pesei to mali se ligo me auta pou blepw!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΣΕΡΠΑΦΑΡ (ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ), ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙ???

ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ??;)

ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΚΑΦΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια... εγω με τον πονο μου... ο μικρος εχθες το βραδυ χτυπησε 39αρι και κοντεψαμε να παθουμε εγκεφαλικο με τον αντρα μου... του εδωσα πονσταν και σημερα εχει φτασει προς το παρον μεχρι 37.5... κατα τ'αλλα μια χαρα ειναι το παιδακι... ωχ τι τραβαει η δολια μανα...!!!!

Ιφιγενεια οταν θα σας ερθουμε θα ειμαστε καλα για να σας χαρουμε...!;)

Εγω σε 3 ωριτσες θα πιω το απογευματινο μου καφεδακι... χεχεχε...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας...και πολλα περαστικουλια σε ολα τα αρρωστα μωρακια...να γινουν καλα οσο πιο γρηγορα γινεται και να μην ανησυχουν τις ομορφες μανουλες τους ;)

Καλε ειδα το τοπικ με τις δουλειες στην εγκυμοσυνη...αληθεια εσεις κανατε?γιατι εγω μονο τις τελευταιες μερες εκανα...ολους τους μηνες μπορουσε καποιος να με πει και τελειως γουρουνα...ειχα καλη εγκυμοσυνη μωρε αλλα δεν μπορουσα βαριομουνα και να σηκωθω...νομιζα πως μπορει να παθαινα τιποτα...(τρελη ειμαι σας το χω πει):P:lol:B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...