Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφε -> οσα φερνει η ωρα...


Recommended Posts

mama again νομιζω πως εγω ημουν που σου το κατεβασα αλλα το εκανα καταλαθος με το ποντικι κ σου το εφτιαξε η καντινου γιατι δ μπορουσα να το ξαναανεβασω αν δ περναγανε 6 ωρες σορυ

νομιζω πως σε ειχα παει -1 εεε?????? εσυ ησουν?????

παρε ενα απο μενα για να μην εχω τυψεις ιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 317
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχα ευχαριστω πολυ πολυ :P:D μωρεεεεε...

ντρεπομαι τωρα δ σου το ειπα για να μου το ανεβασεις αλλα για να ξερεις οτι δ εγινε επιτηδες αλλα ευχαριστω κ παλι

τοτε που το πατησα το εγραψα κιολας το ειπα δ θυμαμαι σε ποια ενοτητα ηταν αλλα το ειπα κ το ειδε η καντινουλα μου κ με διορθωσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟΣΗ ΩΡΑ( ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ BIG BROTHER). ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΤΕ! ΚΑΘΕΣΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΟΓΕΙΣΤΕ! ΒΑΡΙΕΜΑΙ! ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕ ΔΙΑΛΕΙΜΑΤΑ ΓΙΑ ΜΑΜΜΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ελενιτσα μου αστα κ εγω βαριεμαιιαιαιαιαιιαιαιαιαιαιιαιαια

εχω ρεπο σημερα κ στα ρεπο μου ειμαι στο μαγαζι μας εχει τρομερη ζεστη παλι καλα που εχουμε κ το παρκακι απεναντη μας με το τραπεζακι κ τα δεντρακια κ εχει σκιουλα χιχιχιχιιχιχ

σκεφτομαι στο κλεισιμα να τον ψησω να την κανουμε πουθενα για σκ αν δ νομιζω θα θελει να ξεκουραστει το μαναρακι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το προηγουμενο σαββατο που ειχαμε φουλ δουλεια ναι σημερα ειναι νορμαλ τα πραγματα εεεεε ειναι 3 κ με εμενα 4

ε τι δ τα καταφερνουν 3 ανδρες να πλενουν αμαξιαα????????????

καλα 2,5 ανδρες γιατι ο μισοσ χιχιχιιχ :P ειναι ο αδερφος μου που ειναι 12

αλλα με εχει χαλαρωσει ο ανδρουλης μου απο τοτε που προσπαθουμε για το νινακι να μην πολυ κουραζομαι γιατι πριιιιιιν αστα

ειδικα οτα δ ειχαμε ατομο δουλευαμε οι 2 μας μεσα

σαν τους βεγγουσ ενα πραμα τρεχαμε :P:blink:

το αυγουστο περσυ να δεις ειχα 32 ημερας αδεια (δ ειχα παρει ολον το χρονο ουτε μια) κ εκτος απο 15 μερες που κλεισαμε ως τις 10 σεπτεμβριου που ξαναπηγα για δουλεια ειχα λιωσει σου λεω (αδυνατησα)χχιιχιαιαχιαχιαχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΣΤΗ!!!!!ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΤΗΝ ΑΥΛΗ ΜΟΥ! ΓΕΜΑΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΕΙΝΑΙ, ΑΜΑΞΑΚΙΑ!!! ΑΧ, ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΝ ΑΜΑΖΕΥΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα καλε εσυ τουλαχιστον καθαριζεις γιατι εχεις τα παιδια σου εγω τι να πω που εχω τον σκυλο κ μου εχει σπασει τα νευρα μαυτην την τριχα εχθες παλι του γκρινιαζα :P xixixixixi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου :ΖΕΣΤΗ!!!!!ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΤΗΝ ΑΥΛΗ ΜΟΥ! ΓΕΜΑΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΕΙΝΑΙ, ΑΜΑΞΑΚΙΑ!!! ΑΧ, ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΝ ΑΜΑΖΕΥΤΟ!

:lol::lol::lol: ΕΡΕ ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ :P !!!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΜΠΑΡΩΘΕΙ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΙΣΙΟΝ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΜΥΤΑΩ ΕΞΩ :unsure: ΒΡΑΖΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ!!!

..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ! ΜΕΣΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΡΚΟ, ΜΙΑ ΣΤΡΑΤΑ, ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ! ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ! ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ!

:laugh: :laugh: :laugh:

ΓΙΑ ΠΕΡΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΕΡΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΣΤΕΕΕ!!!!!!!:P ΥΠΟΜΟΝΗ!!!

.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου εγω λεω να πας για ενα μπανιο,μια κ μενεις κ σε νησι,τι δουλειες τωρα; ειναι ωρα για καφεδακι παραλια κατω απο παχια σκια!!!:lol:

Αληθεια απο ποιο μερος της Ροδου εισαι;

Εχω ερθει πανταημερη,πολυ μου αρεσε η Ροδος κοσμοπολιτικο νησι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσουδια μου τι κανετε?Ελατε να πουμε τιποτα εγω εχω κατι ζαλαδες και με εχουν ταραξει αφηστε που επαθα και διαστρεμα στο ποδι και τρεχαμε αλλα τελως παντων τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα σας...τι μου κανετε?Καλα?παντα καλαααα...Ελατε να σας κερασουμε τιποτα...να κανουμε και κανενα κους-κους-ακι....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...