Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφε -> οσα φερνει η ωρα...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 317
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καντινου μου ποια σε στεναχωρεί;Στο αύξησα!Πήγε 13 ;) Λες τώρα να αρχίσει να μειώνεται και το δικό μου;:woohoo: Πλάκα θα χει χαχα!

Ποια θα φτάσει πρώτη το -100 :silly:

Και επι της ευκαιρίας οι κόρες σου είναι κούκλες!!!!:woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ, ΝΕΛΛΗ, ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΙΟ ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ!ΜΑΚΑΡΙ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕ ΣΤΗ ΖΩΗ! ΑΧ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ! ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ 27 ΧΡΟΝΩΝ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΠΝΗΓΗΚΕ! ΕΧΕΙ 18 ΩΡΕΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΑΓΝΩΕΙΤΑΙ! ΑΧ, ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ! ΒΡΗΚΑΝ ΤΟ ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥΘΕΝΑ! ΑΧ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ, ΜΩΡΕ, ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ! ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ! ΠΗΓΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΨΑΡΕΜΑ! ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ! ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΦΙΑΛΕΣ ΟΞΥΓΩΝΟΥ ΕΙΧΕ! ΑΣΕ, ΑΠΛΛΠΙΣΤΗΚΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ! ΑΣΕ, ΦΕΡΝΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΩ! ΑΝΤΕ, ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΝΩ ΚΑΙ ΕΣΑΣ! ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω βρε Ελένη...:( Όντως!

Το φυλάς σαν τα μάτια σου όταν είναι μικρό και μπορείς και το ελεγχεις και μετά απλά παρακαλάς να γυρίσει καλά και να μην σου την ''κάνει'' :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλε το καφε μας τι εγινε? Ελατε καλε ξανασερβιρουμε καφεδακι και αν ειστε καλα κοριτσια μπορει να σας βαλω και λιγο ...σακηηηηχεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΕΝΑ FREDDO ΜΕΤΡΙΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΕΔΩ ΓΥΡΩ?

ΛΟΙΠΟΝ, ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΓΙΝΑ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΝ TUPPERWARE ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ. ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΕΓΩ ΑΓΟΡΑΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΒΟΛΕΨΕΙ ΠΟΛΥ: ΜΠΟΛΑΚΙΑ ΦΑΓΗΤΟΥ ΜΕ ΚΑΠΑΚΙ-ΧΕΡΟΥΛΙ, ΠΟΤΗΡΑΚΙ, ΠΙΑΤΑΚΙ ΜΕ ΚΑΠΑΚΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΟΛΗΣΘΗΤΙΚΗ ΒΑΣΗ, ΟΔΟΝΤΟΒΟΥΡΤΣΑ-ΔΑΧΤΥΛΟ ΓΙΑ ΜΑΣΑΖ ΣΤΑ ΟΥΛΑ, ΚΟΥΤΑΛΙ-ΠΗΡΟΥΝΙ ΚΛΠ. ΟΠΟΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ ΓΙΑ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΗΚΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΠΑΙΝΩ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΕΝΕ ΤΗ ΦΙΛΗ ΣΟΥ; ΚΙ ΕΜΕΝΑ, ΝΤΕΠΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΜΟΥ!

ΜΜΜΜ! ΩΡΑΙΟ FREDDO ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καλησπερα ομαρφα κοριτσια εγω εφτιαξα το φραπεδακι μου και χαλαρωνω μετα απο μια σιχαμενη μερα στην δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδα να σου κανω ερωτηση γιατι οπου την εχω γραψει απαντηση καμια πολυ γραψιμο βρε παιδι.......:huh:

λοιπον πωσ βαζεισ τισ φωτο μεγαλεσ στα μηνυματα εμενα ειδεσ πωσ βγαινουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου οω την αληθεια δεν βλεπω πως βγαινουν οι δικες σου αλλα ακου εμενα εγω παω κατω που λεει αποστολη εικονας παταω Aναζητηση και την βρησκω στον υπολογιστη μου...γραφω το μηνυμα που θελω και μετα παταω Υποβολη...and that's all...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: Σισσυ το καρμα μονο οι αλλοι μπορουν να στο ανεβασουν,οχι εσυ!!!!Εχει επανω δυο χερακια ενα πρασινο κι ενα κοκκινο για επιδοκιμασια η αποδοκιμασια,να κοιτα επανω δεξια και θα τα δεις!Εγω μολις τωρα στο ανεβασα:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη έγραψε:

:laugh: Σισσυ το καρμα μονο οι αλλοι μπορουν να στο ανεβασουν,οχι εσυ!!!!Εχει επανω δυο χερακια ενα πρασινο κι ενα κοκκινο για επιδοκιμασια η αποδοκιμασια,να κοιτα επανω δεξια και θα τα δεις!Εγω μολις τωρα στο ανεβασα:laugh:

ΤΙ ΑΣΧΕΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕ ΑΥΤΟ?????

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕ..

ΥΒΟΝΝΗ ΣΤΟ ΑΝΕΒΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μεσημερακι κοριτσακια μου!!! που ειστε?παλι για καρμα μιλατε?Καλε εμενα μου το ειχανε κατεβασει στην αρχη που ειχα μπει...και δεν ειχα πει και τιποτα κακο...πραγματικα δεν το ειχα καταλαβει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...