Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεν ξερω τι να πιστεψω


xntou

Recommended Posts

Έτσι για ποικιλία βρε.το refresh βαρετό είναι.κ μην λες ψέμματα.μιλάμε για το ίδιο θέμα κ σε 2 διαφορετικά ποστ κ με πμ.χα χα χα.έτσι για να φαινόμαστε πολλοί στο φόρουμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα....έλα ντε..τέτοια ώρα μονο εγώ κ εσύ στο φόρουμ...βρε μπας και είναι ΄πιο έξυπνες οι υπόλοιπες που κοιμούνται και ροχαλίζουν και εμείς καθόμαστε εδώ να λύσουμε τα άλυτα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama again έγραψε:

xntou έγραψε:

γεια σας και εγω ηθελα να βαλω φωτογραφια της μικρης σε καποια κοριτσια που μου ειχαν ευχηθει και πριν και τψρα που γεννησα αλλα την εβαζα για λιγο και την εβγαλα γιατι φοβαμε ποτε δεν ξερεις τι μπορει να συμβει...[/quote:27i1p2bl]ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ, Η ΛΕΝΑ? ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenap έγραψε:

Καλησπερα ή μαλλον καλημερα! Δεν μπορειτε να πιστεψετε πως καποια κοριτσια δεν ξαναμπαινουν στο mammy γιατι ενιωσαν ασχημα? Κ ομως στη δικη μου περιπτωση αυτο συμβαινει. Ντραπηκα τοσο πολυ, ενιωσα τοσο ασχημα οταν σας εγραψα τη δικη μου ιστορια κ δεχτηκα αυτη την επιθεση,για κατι που ηδη με πονουσε πολυ(δεν ξερω εαν θυμαστε την ιστορια μου ). Σκεφτηκα οτι ειναι καλυτερα να μην ξαναμπω γιατι ισως <δεν χωραω> στην παρεα σας!
ΕΛΕΝΑΠ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ! ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΗΜΑΜΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΕΙΣ! ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΑΝ ΑΣΧΗΜΑ ΘΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΦΙΛΗ ΜΑΣ!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenap έγραψε:

Καλησπερα ή μαλλον καλημερα! Δεν μπορειτε να πιστεψετε πως καποια κοριτσια δεν ξαναμπαινουν στο mammy γιατι ενιωσαν ασχημα? Κ ομως στη δικη μου περιπτωση αυτο συμβαινει. Ντραπηκα τοσο πολυ, ενιωσα τοσο ασχημα οταν σας εγραψα τη δικη μου ιστορια κ δεχτηκα αυτη την επιθεση,για κατι που ηδη με πονουσε πολυ(δεν ξερω εαν θυμαστε την ιστορια μου ). Σκεφτηκα οτι ειναι καλυτερα να μην ξαναμπω γιατι ισως <δεν χωραω> στην παρεα σας!

Ελενιτσα καλημερα,

κακως σκεφτεσαι ετσι.Εγω δεν αναφερομαι στις περιπτωσεις σαν τη δικια σου.Εγω μιλαω αποκλειστικα για τα μελη που μπαινουν και η πρωτη δημοσιευση ειναι μια ιστορια τραβηγμενη(για τα δικα μου κρητηρια παντα).

Εσυ αν θυμαμαι καλα(εκτος απο σωμα ελεφαντα εχω κ μνημη ελεφαντα) ησουν μελος καιρο κ μια μερα μας ανοιξες τη καρδια σου.Να ξαναμπεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Δε συμφωνώ..και μην είσαι απόλυτη. Θεωρώ ότι ποτέ δεν ξεκινάς με τη σκέψη ότι ο άλλος σου λέει ψέματα. Πάντα βασίζεσαι σε αυτά που σου λέει. Απο κει καιπέρα αν από τα λεγόμενά του εσύ βγάλεις την εντύπωση ότι είναι ψεύτικο είναι δικό σου θέμα..και όχι του άλλου. Γιατί μπορεί να έχεις κάνει λάθος εκτίμηση και να κατηγορείς έναν άνθρωπο άδικα επειδή εσύ έβγαλες ένα συμπέρασμα. Αφήνεις τον άλλο να βγάλει μόνος του κ εκείνος το συμπέρασμα χωρίς να προσβάλεις κανέναν . Δεν είναι σωστό να κατηγορούμε οτιδήποτε μας ξενίζει. Εκτός αυτού δεν πρόκειται για κάτι που θα μας καταστρέψει, δηλαδή το να με εξαπατήσει ένα άτομο που ποτέ δεν έχω δει ποτέ, χωρίς καν να είμαι 100% σίγουρος για το αν ισχύει αυτό ή όχι, πολύ λίγο με ενδιαφέρει. Κυρίως με απασχολούν τα άτομα που απαρτίζουν την καθημερινότητά μου..και έχω αναπτύξει μαζι τους σχέση εμπιστοσύνης. Εδώ μπαίνει ο οποιοσδήποτε και μπορεί να παρουσιάζει τη δική του πραγματικότητα που όπως και να το κάνουμε είναι πλασματική έτσι και αλλιώς.Οπότε αν εσένα κάτι σου φαίνεται ψεύτικο, μπορεί εμένα να μου φαίνεται αληθινο.Γιατί πρέπει σώνει και καλά να δημιουργήσεις εντάσεις; Απλώς το αγνοείς.

Συμφωνώ.Επίσης το να μπαίνουμε σε κάποια υποτιθέμενα ψεύτικα θέματα ή και ψεύτικα και να πετάμε σπόντες ουτε και αυτο ειναι σωστο. Αμα δεν θελουμε δεν απανταμε ειναι πολυ απλο. Ας σεβόμαστε τον εαυτο μας και να μην ζητάμε απο τους αλλους σεβασμο. Προσωπικά δεν θελω κανενα δερβέναγα πανω απο το κεφαλι μου να μου λεει τι να κανω. Μπορει να ειμαι λιγο αργόστροφη αλλα μεχρι εκει!:P Δεν χρειάζομαι ατομα να με κατευθύνουν και ειδικά οταν δεν εχουν αποδείξεις! Την καλημέρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ... εχω ξυπνησει από τις 6:15. Όχι αργόστροφη, άστροφη είμαι. Εχω κρεμάσει ταμπέλα πάνω στο κεφάλι μου που λέει προσωρινά κλειστό! Ο εγκέφαλος δεν λειτουργει. Θηλασα, αλλαξα πάνα, ξαναθηλασα, ξαναλλαξα πάνα, ετοίμασα τη μεγάλη για το σχολείο και περιμενω τη μικρη να κοιμηθει μηπως κοιμηθω και εγω και λειτουργησει το νιονιο μου. ΖΖΖΖZZZzzzzzz

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ανώμαλοι υπάρχουν παντού.μπορεί να βγάλει φωτό ένα παιδί κ στο πάρκο κ στην παιδική χαρά κ ενώ περπατάς στο δρόμο κ ενώ το έχεις στο μπαλκόνι.σκέφτητέ το.το θέμα είναι να μην σου τύχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...