Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ "ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΥΣ" ΠΛΑΣΙΕ!!!!


frapedia72

Recommended Posts

Κοριτσια... να σας πω πως πιαστηκα κοτσος μπας επωφελειθητε εσεις ...

Ειχε περασει σχεδον ενας μηνας απο τότε που γεννησα οταν με πηραν τηλ απο το ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ οτι κανουν μια ερευνα για τους νεους γονεις ποσο ετοιμοι ειναι κτλ και οτι τα στοιχεια τα πηραν απο το ΜΗΤΕΡΑ. Χωρις να το καταλαβω μου εκλεισαν κατ οικον ραντεβου, εμφανιστηκε μια συμπαθητικη κυρια μου εκανε 5-6 ψυχολογικου τυπου ερωτησεις και ξαφνικα που πασαρε μια σειρα απο παραμυθια, μια εγκυκλοπαιδια για νεους γονεις κτλ.....

Και επειδη το εξυπνο πουλι απο τη μυτη πιανεται, παρασυρθηκα σα νεα χαζομαμα και πηρα τα παραμυθια χωρις να υπολογισω εκεινη την ωρα το ποσο υπερβολικο ηταν το ποσο....

Διαβασα για παρομοιες περιπτωσεις απο άλλους και καλα "οργανισμούς" και σε άλλα site, οποτε ειπα να σας ενημερωσω....

ΜΗΝ ΠΕΦΤΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΓΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟΙ ΠΛΙΑΣΙΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΝΤΑΙ!!!

:angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

frapedia,

ειχε γινει ολοκληρη ιστορια απο το φορουμ για ολους αυτους.δες λιγο τις καταχωρησεις "προσοχη στους πλασιε" και "δωστε προσοχη".μεχρι και στον παπαδακη και στο ινκα τους καταγγειλαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως με την Ειρήνη εδώ τα λέγαμε και τα ξαναλέγαμε και καμιά δεν έδωσε σημασία..

Εμείς όμως ενημερώσαμε και τύψεις δεν νιώθουμε...

Λυπάμαι που την πάτησες και εσύ ενώ είχαμε βάλει 2 θέματα και μάλιστα απο το ίδιο κέντρο σας είχαμε γράψει οτι μας πήραν τηλ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει δικιο η ελενη...πρεπει να ειμαστε πιο προσεχτικες ολες.κ φυσικα δεν προκειται να σταματησουν τη δραση τους.εδω χτες με πηραν εμενα τηλεφωνο και μου ζητουσαν να τους πληρωσω τα γραμματια απο την παραγγελια που ειχα κανει.τους λεω την ακυρωσα και κανανε οτι δεν ξερανε.φροντιστε να ενημερωνετε η καθεμια τις γνωστες σας.εγω πηρα τηλ ολες τις γνωστες μου εγκυμονουσες.μονο ετσι θα προστατευτειτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:angry::angry::angry::angry:

Όσο διαβάζω τέτοια όλο και πιο πολύ εξοργίζομαι!!

Είχα πέσει κι εγώ θύμα κάποτε. Είναι τρομεροί! Κάνουν απίστευτη πλύση εγκεφάλου! Έχουν τρομερή πειθώ! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...