Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ....


Recommended Posts

NA ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΣΑΣ.ΓΕΡΟΣ,ΔΥΝΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΟΛΗ ΤΟΥ ΤΗ ΖΩΗ.Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟΤΑΤΗ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ.Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ.

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΑΣ -ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ-ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΛΕΩ ΄ΜΑΣ΄ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ,ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑ!ΧΙ!ΧΙ!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ,ΟΛΟΙ,ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ.

ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 78
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ιφιγενεια μου! :)

Γεννησαμε επιτελους!!!!!!!!!!

Να σας ζησει το αντρακι σας.

Να ειναι γερο και καλοτυχο.

Ευχομαι τα καλυτερα απο δω και μπρος και ο θεος να σας εχει καλα.

Περιμενουμε νεα του μικρουλη.. φιλια..:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια μου να σας ζήσει ο μπέμπης σας!Να είναι πάντα γερός και χαρούμενος!Ταλαιπωρήθηκες αρκετά είναι η αλήθεια αλλά όταν ήσασταν οι δυο σας και κοιταζόσασταν τα ξέχασες όλα!Να είστε πάντα ευτυχισμένοι στη νέα γλυκειά οικογένεια σας!Καλά σαράντα σου εύχομαι γλυκειά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει ο μπεμπουλης!!!! Να ειναι παντα γερος κ καλοτυχος!!! Οσο για την ταλαιπωρια σε λιγο καιρο ευτυχως δεν θα θυμασαι τιποτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ ΞΕΡΩ ΧΑΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΝΥΣΗΖΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΝΗ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΖΩ ΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙ ΣΠΙΤΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΟΛΥ....ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΕΜΒΟΛΙΟ...ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ 57 ΠΟΝΤΟΥΣ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ 5 ΚΙΛΑ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΗΛ.ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΒΑΛΕ 2 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 7 ΠΟΝΤΟΥΣ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΜΑ ΠΟΛΥ...Η ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΑΜΟΙΒΗ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΓΚΟΥ...ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΠΕΙ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΜΑΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες που μεγαλωσε το αντρακι σου??? αχχ ετσι ελεγα κιεγω ποτε θα μεγαλωσει να μου γελαει????

δεν ειναι υπεροχο??

κατσε και οταν ακουσεις το μαμα θα τρελαθεις αν και συνηθως το μπαμπα ειναι πιο ευκολο και το λενε πρωτο χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ιφιγενεια ,σε χασαμε,επεσε ξενυχτι με τον μπεμπη ..:laugh: ,τωρα που μεγαλωνει θα ειναι πιο ηρεμα τα πραγματα,εχουν κουραση τα παιδια και μεγαλη κουραση μαλιστα,αλλα οπως ειπες αμα χαμογελουν ...η υπερτατη ευτυχια!!!!Να του δωσεις φιλακια και καλη δυναμη σε σενα!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΥΒΟΝΝΗ...ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΠΡΙΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΜΕ ΠΗΓΑΙΝΕ 12 3 6 8 10 ΧΑΛΙΑ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΤΕΛΕΙΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ...ΠΡΟΧΘΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕΡΙ 6,30 ΩΡΕΣ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ ΧΘΕΣ?ΜΕ ΠΗΓΕ 2 6 7 8,30 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΙΖΑΜΕ ΜΕ ΤΗ ΠΙΠΙΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 10,30 ΔΥΣΚΟΛΑ....ΔΕΝ ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 3 ΚΑΙ ΜΟΥ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΟ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ...ΕΞΑΛΛΟΥ ΨΕΥΤΟΤΡΩΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ 5 10 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΥΠΝΟ...ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΓΙΑ 5 ΩΡΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΕΙ ΘΑ ΦΑΝΕΙ....ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΩ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΦΑΝΤΑΡΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και σε σκεφτόμουν Ιφιγένεια τις προάλλες.. Λέω για να εξαφανίστηκες δε σου αφήνει και πολύ ελεύθερο χρόνο ο μπεμπούλης! Χαλάλι όμως...

Το αντράκι σου έκανε το πρώτο του τζίμι ε? Φαντάζομαι ήσουν ψύχραιμη ε? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγενεια μουυυυ!!

Που χαθηκες ρε συ? Ολα καλα??

Εγω ακομη περιμενω!

Κανε υπομονη με τα ξενυχτια σε λιγο αρχιζουν και τα δικα μου :silly:

Φιλια!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια μου ... αν και λίγο καθυστερημένη (λόγω διακοπών) να σου ζήσει ο κούκλος σου να είστε και οι 3 σας πάντα γεροί και γεμάτη χαρές !!!

Κάνε υπομονή με τα ξενύχτια συνήθως το 1ο τρίμηνο είναι το πιο δύσκολο εμένα η δικιά μου είναι 4 μηνών πια και έχουμε καταφέρει να κοιμώμαστε 5 ωρα πια.

Θα έρθει και η σειρά σας ... το κακό είναι ότι δεν έχεις βοήθεια ... εμένα το 1ο δίμηνο είχα καθημερινά την μητέρα μου σπίτι 10,30 - 5,30 και μπορούσα να κοιμηθώ κάποιες ώρες.

Όσο για τα κιλά ... όσο θηλάζεις μην κάνεις δίαιτα ο οργανισμός σου θέλει τρελή ενέργεια κάθε φορά που ταίζεις τον μπεμπούλη σου.

Να τρώς καλά για να μην σου έρθει τίποτα ... ο συνδιασμός ξενύχτια + θηλασμός σκοτώνει (με την καλή έννοια πάντα)

Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΒΕΛΤΙΩΝΟΜΑΣΤΕ....ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜαΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΘΕΣ ΠΑΛΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 6 ΩΡΕΣ ΣΕΡΙ ΑΦΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ ΕΓΩ 2 ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΣΥΝΗΘΕΙΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ...ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ?ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΡΓΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΜΕ ΕΚΑΝΕ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ..ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΗΜΟΥΝΑ ΠΟΛΥ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΛΑ...ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΣ ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΟΚ..Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ...

CSIG ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΦΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΑΝ ΖΑΛΑΔΕΣ ΑΠΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΞΕΝΥΧΤΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ...ΥΠΟΜΟΝΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει ιφθγενεια, και εμας η μπεμπα κραταει το κεφαλακι της ψηλα και βγαζει την πιπιλα με τα χερια και ξεσκεπαζεται, τι τα ταιζαμε αυτα τα μωρα στην κοιλια ποιος ξερει και ολα εχουν βγει ετσι πιο εξυπνα φαντασου τι τρωμε; τα φυτοφαρμακα κτλ της ατμοσφαιρας το εχω ακουσει απο πολλες κοπελες αυτο για τα μωρακια οτι κανουν τρελλα πραγματα τοσο μικρα καμια σχεση πριν τεσσερα χρονια με τον γιο μου τι να πω; ποιος ξερει εκτος αν ολες οι μανουλες στο μαμμυλαντ ειμαστε ξεφτερια και βγαζουμε τετοια παιδια χαχα!!! καλο σαραντισμο φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΕ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΛΛΑ ΣΑΡΑΝΤΙΣΑ..ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΠΡΙΝ 10 ΜΕΡΕΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΓΚΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΘΕ ΓΕΝΙΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΗ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΓΝΩΣΤΟ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΑ DNA ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΜΕ ΚΑΙ Ο ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου γειτόνισσα!!

χαίρομαι που σε ξαναβλέπω!!

να χαίρεσαι το αντράκι σου, μεγαλώνετε σιγά σιγά και θα ξεπεταχτείτεεε:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει το μωρακι.να σε ρωτησω κατι?αλεξανδρουπολη σε ποιο νοσοκομειο γεννησες?στο πανεπιστημιακο η στο κρατικο?εγω γεννησα στο πανεπιστημιακο χωρις ομως να γνωριζω κανεναν γιατρο γιατι γεννησα προωρα και καταλαβαινεις.επειδη ομως σκεφτομαι στο δευτερο-οταν ερθει με το καλο- να γεννησω παλι εκει μπορεις να μου συστησεις καπιον γιατρο?να διευκρινησω οτι γεννησα με καισαρικη και στο επομενο θελω φυσιολογικο τοκετο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗ ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΧΕΙΡΙΣΜΟΥ ΓΕΝΝΑΣ ΟΛΑ...ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ..ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΛΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΑΠΟ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΣΑΝ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ.ΑΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΜΗΝ ΣΤΗ NATURAL ΕΙΝΑΙ ΝΤΟΠΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ...ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΔΥΣΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω για την απαντηση.και εγω ειχα πολυ καλη μεταχειρηση παρολο που δεν ηξερα κανεναν.πω πω τι χαζη που ειμαι δεν συγκρατησα καθολου το ονομα του γιατρου που με ξεγεννησε:( .αλλα αν παω και ρωτησω πιστευω να μου πουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάλλιο αργά παρά ποτέ!!!Να σου ζήσει κοριτσάκι μου.:lol:

Βρε πότε παραπονιόσουν ότι δεν μένεις έγκυος πότε τον έκανες το μπεμπάκο ούτε που το κατάλαβα.Να είστε καλά.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ΕΧΩ ΧΑΘΕΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΤΙ ΟΤΙ ΛΕΙΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ...ΛΟΙΠΟΝ ΒΑΦΤΙΣΤΗΚΕ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ...ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΚΑΙΡΟ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΟΣ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟ ΟΛΑ ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΤΙ ΝΑΠΩ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΣΤΡΟΦΗ ΤΡΕΛΛΗ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΗΡΕΜΟΣ ΩΣ ΠΡΟΣ ΗΣΥΧΟΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΔΩ ΚΑΙ 1,5 ΜΗΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΔΗΛ 11 ΜΕ 9 ΠΕΡΙΠΟΥ..ΘΗΛΑΖΩ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕΙΩΘΗΚΕ ΤΟ ΓΛΑΑ ΔΙΝΩ ΠΑΛΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ....ΤΩΡΑ ΠΕΛΟΝ ΟΣΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΘΗΛΑΖΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ...ΨΗΛΩΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΕΙΜΑΙΣΤΕ 64 ΜΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΠΡΙΝ 15 ΜΕΡΕΣ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ 5800 ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 15 ΜΕΡΕΣ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Προσθήκη...