Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ....


Recommended Posts

Φιλενάδα μου γλυκιά να σας ζήσει το μπεμπάκι - αντράκι!!! Με συγκίνησες ξανά!!! Περιμένουμε φωτογραφίες σας καλέ...που είναι να σας καμαρώσουμε; ε; φιλάκια χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 78
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ιφιγένεια... Γέννησες το μπεμπάκι σου!! Να σου ζήσει γλυκειά μου!! Υγεία πάνω απ'όλα!! Πότε λέγαμε που μπήκες στο μήνα σου κι ανυπομονείς... τώρα είμαι εγώ σ'αυτήν την θέση!! :laugh: Που θα πάει..

Φοβερή εμπειρία.. και πολύ ωραία περιγραφή!! Και πάλι να σου ζήσει! Περιμένουμε φώτο από το κουκλάκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου να σου ζησει το αγορακι σας να ειναι παντα γερο και ευτυχισμενο καλη λοχεια σου ευχομαι και ολα να σας ειναι τελεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ,ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΚΟΥΚΛΟΣ ΣΟΥ!ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕΣ ΛΙΓΑΚΙ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥ,ΕΤΣΙ?ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ!!ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗΡΟΥΛΗΣ,ΚΑΙ ΚΑΛΑ 40!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια μου καταρχας αυτο που περιμενες μήνες τωρα ήρθε κ αυτο ειναι το πιο σημαντικό απ ολα...

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΛΥΜΗΡΙΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΥΓΕΙΑ..

καλα σαράντα να εχεις κ ολα τα αλλα θα περάσουν...

να ξεκουραζεσαι οσο μπορέις γιατι η περιοδος της λοχείας ειναι λίγο δύσκολη...να μας λες τα νεα σου κ εμεις έδώ ειμαστε...

να ειστε ΟΛΟΙ καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια , με έκανες και συγκινήθηκα πολύ πολύ ...

Πραγματικά σας ευχομαι κάθε ευτυχία.

Να χαίρεστε το μικρό σας παιδάκι , να έχει πάντα υγεία και να εισπράτει μόνο αγάπη από τους ανθρώπους...

Καλά΄λόχεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια χαίρομαι πολύ που όλα πήγαν καλά και θυμάμαι σαν χθες ήταν που διάβαζα για τις προσπάθειές σου να μείνεις έγκυος!!! Πώς πέρασε έτσι ο καιρός!!!

Να σου ζήσει και να είναι πάντα γερός και ευτυχισμένος στην ζωή του.

Έχω μια απορία: πώς μέτρησε η παιδίατρος το γάλα σου??!! :ohmy:

Αν πρόκειτε περί θηλάστρου ξέρουμε ότι όταν αντλούμε το γάλα κατά αυτό τον τρόπο η ποσότητα διαφέρει με αυτή του θηλασμού από το παιδί.

Τέλος εύχομαι όλα να είναι καλά και με το θέμα του θηλασμού.

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ ΛΟΙΠΟΝ ΣΑς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑς ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙ...

ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ARGI MOY ΠΑς ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΠΟ 3,5 ΩΡΕς ΤΟ ΖΥΓΙΖΕΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟς ΤΟ ΘΗΛΑΖΕΙς 20 ΛΕΠΤΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΣΤΗΘΗ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΖΥΓΙΖΕΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΠΟΣΟ ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΤΑΙΣΕς ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ 40ΓΡ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΑΥΞΗΘΕΙ...ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΕΥΜΑ ΤΟ ΔΙΝΩ ΑΝΕΛΛΙΠΩΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγενεια να σου ζησει ο μπεμπουλης σου και να ναι παντα γερος και δυνατος....

Ευχομαι να στε και οι τρεις σας παντα ευτυχισμενοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει και να ειναι παντα γερος και χαρουμενος ....Και εσεις να καμαρωνετε.....φιλακια πολλα κια να εισαι παντα ευτυχισμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Προσθήκη...