Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

doroulini συγχαρητήρια, σου εύχομαι να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη.

milina μου, περιμένω την ακατανόμαστη στις 7/9 εύχομαι να μην εμφανιστεί

pipitsazouzouna μου, σκέψου θετικά πότε δεν ξέρεις. Σου εύχομαι να μην σου εμφανιστεί η ακατανόμαστη για τους επόμενους εννιά μήνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOYZOYNA ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ

ΑΝ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΞΕΖΟΥΜΙΣΜΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΤΟ ΕΚΑΝΑ

ΧΙΧΙΙΧΑΙΙΧΑΙΑΧ

ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ ΜΟΥ ΑΝΑΜΟΝΗ ΜΑΖΙ ΒΛΕΠΩ ΕΕΕΕ?????????

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

PIPITSAZOYZOYNA 21-23/8

K.T.K. 22/8

rose25 27/8

gioulaki 27/8

Marina.K 30/8

@ngel 31/8

milina 9-19/8

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

αν έχω ξεχάσει κάποια, φωνάξτε!!

emena ksexases kopela mou!:P

19-21/9!DEN thn perimenw kai pali!!;)

euxaristw gia thn simparastash!!

sigxaritiria DOROULINI!!na exeis mia kali egkimosini!

kai se oses perimenete ante na akousoume euxarista neakia!!!

apis emeis exoume akoma kairo gia neakia e?:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΧΕΣ ΜΠΕΜΠΑΚΙ.ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ.ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Η ΩΡΑ ΣΟΥ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΑΣ.

ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ 26 ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΧΕΣ ΜΠΕΜΠΑΚΙ.ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ.ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Η ΩΡΑ ΣΟΥ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΑΣ.

ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ 26 ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ!

kai egw etsi nomiza kopela mou!!!!ALLA...:( :(

mallonn etsi opws ta les!den htan h wra mou!den peirazei OLA tha ginoun me th seira!!!:)

EUXOMAI MESA APO THN KARDIA MOU NA EXEIS SPORAKI MESA STH KOILITSA SOU!ESENA PLISIAZOUN OI MERES!!!!:woohoo:

kanena simptwmataki exoume????;)

alla OLA mas ksegelan ta simptwmata!!!!!TOSO OLOIDIA EINAI PIA???:silly:

TI NA PW???KALO KOURAGIO NA EXOUME O L E S!!!!!!!

ENWMENES THA NIKISOUME OPWS LEEI KAI O PSINAKHS!!!!!!!!!!:laugh: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

PIPITSAZOYZOYNA 21-23/8

K.T.K. 22/8

rose25 26/8

gioulaki 27/8

Marina.K 30/8

@ngel 31/8

mpougatsoula24 3/9

ηλιαχτιδα28 4-5/9

chiara 7/9

Irene1 9-10/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

μαρινιώ 19-21/9

αν έχω ξεχάσει κάποια, φωνάξτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ

ΠΕΡΙΜΕΝΩ 17/9!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ.ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΚΑΤΙ ΓΟΥΡΓΟΥΡΗΤΑ ΧΑΜΗΛΑ,ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΜΩΣ!ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΖΕΣΤΗΣ.ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΣΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ!ΒΑΣΙΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΟΠΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΛΠΙΖΩ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΑΣ ΞΕΓΕΛΑΝΕ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΝΩ,ΟΥΦ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα γυρισα κι εγω!!!ευτυχως γυρισα μονη μου κι οχι παρεα με την ακατανομαστη!!!δεν μου'ρθα ακομα αλλα η κοιλια μου ποναει και σημερα αρχισε να με ποναει και το στηθος!!!μαλλον δεν την γλιτωνω,θα'ρθει η ατιμη.μακαρι να κανω λαθος!!!:P

:silly: καλη επιτυχια σε ολες μας κοριτσακια!!!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιώ μου πολύ λυπήθηκα που σου έκανε τέτοια χαλάστρα η παλιοπερίοδος!!!

Μην χάνεις όμως το κουράγιο, ξανά προς τη δόξα τράβα!

Σε όλες σας μεταδίδω τη θετική μου ενέργεια που μια και είμαι φρεσκο-εγκυούλα πιστεύω να σας πιάσει!!!!!

++++++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

PIPITSAZOYZOYNA 21-23/8

K.T.K. 22/8

rose25 26/8

gioulaki 27/8

Marina.K 30/8

@ngel 31/8

mpougatsoula24 3/9

ηλιαχτιδα28 4-5/9

chiara 7/9

Irene1 9-10/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

elpo 17/9

μαρινιώ 19-21/9

αν έχω ξεχάσει κάποια, φωνάξτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOYZOYNA 21-23/8

K.T.K. 22/8

rose25 26/8

gioulaki 27/8

Marina.K 30/8

@ngel 31/8

mpougatsoula24 3/9

ηλιαχτιδα28 4-5/9

chiara 7/9

Irene1 9-10/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

elpo 17/9

μαρινιώ 19-21/9

Linaki_1980 28-30/8

Εύχομαι σε όλες μας να μην μας επισκεφθεί η περίοδος μας για τους επόμενους 9 μήνες. Εεεε καλή μου περίοδούλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλα βλεπω εχουμε και φρεσκοεγκυουλες !!!!Με το καλο !!!Στις υπολοιπες ευχομαι καλη μας επιτυχια!Βαλτε και μενα στη λιστα!!

ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 19/9.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

PIPITSAZOYZOYNA 21-23/8

K.T.K. 22/8

rose25 26/8

gioulaki 27/8

Linaki_1980 28-30/9

Marina.K 30/8

@ngel 31/8

mpougatsoula24 3/9

ηλιαχτιδα28 4-5/9

chiara 7/9

Irene1 9-10/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

TINKYBEL 13/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

αν έχω ξεχάσει κάποια, φωνάξτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

PIPITSAZOYZOYNA 21-23/8

K.T.K. 22/8

rose25 26/8

gioulaki 27/8

Linaki_1980 28-30/9

Marina.K 30/8

@ngel 31/8

mpougatsoula24 3/9

ηλιαχτιδα28 4-5/9

mariant 6/9

chiara 7/9

Irene1 9-10/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

TINKYBEL 13/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ++++++++ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!! Μακάρι να μας βρει ο Σεπτέμβρης όλες...... "φουσκωμένες"!!!!! Όπως καταλάβατε.... εγώ ακόμη δεν....... αλλά δεν κάνω καμμία κίνηση πριν την Παρασκευή....... που επισήμως θα έχω 1 εβδομάδα καθυστέρηση!!!!!! Ωχ...... έχω μία αγωνία!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ pipitsa μοθ σε σκεφτομουν απο το πρωι σου εστειλα κ πμ

πολυ χαιρομαι παρα πολυ

αχ παναγιτσα μου κανε τα θαυμα σου

στα ευχομαι μεσα απο την καρδια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!! Μακάρι να μας βρει ο Σεπτέμβρης όλες...... "φουσκωμένες"!!!!! Όπως καταλάβατε.... εγώ ακόμη δεν....... αλλά δεν κάνω καμμία κίνηση πριν την Παρασκευή....... που επισήμως θα έχω 1 εβδομάδα καθυστέρηση!!!!!! Ωχ...... έχω μία αγωνία!!!!!!

Αντε ρε ΠΙΠΙΤΣΑΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ, να φέρεις στον κόσμο το ΠΙΠΙΤΣΟΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ σου!!!

Και όλες οι κοπέλες τα μωράκια τους με το καλό και γρήγορα και εύκολα!

Κάνε, βρε κοπέλα μου ένα τέστ ή μία χοριακή, να μας φύγει η έννοια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπητή φιλενάδα Irene1..... ούτε τεστάκι ούτε χοριακή ως την Παρασκευή!!!!! Όχι τίποτε άλλο..... θα κλαίω με μαύρο δάκρυ μετά...... απλώς περιμένω...... κι είμαι στην τσίτα!!!!! Τα νεύρα μου κρόσια!!!!! "Σκοτώνω άνθρωπο" που λένε...... μακάρι να είναι για καλό, μακάρι να είναι μωράκι, αλλά αυτό που με εκνευρίζει αφάνταστα..... είναι πως φοβάμαι..... θα μου ρημάξει (ξανά.... τί πρωτότυπο άλλωστε!!!!!) τις διακοπές!!!!! Γμτ μου!!!!!! Τί σόι υπολογισμούς κάνω τρομάρα μου?????? Θα ταξιδέψουμε τότε..... γιατί νωρίτερα θα έχω περίοδο????? Τόσο άσχετη είμαι πια??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Αγαπητή φιλενάδα Irene1..... ούτε τεστάκι ούτε χοριακή ως την Παρασκευή!!!!! Όχι τίποτε άλλο..... θα κλαίω με μαύρο δάκρυ μετά...... απλώς περιμένω...... κι είμαι στην τσίτα!!!!! Τα νεύρα μου κρόσια!!!!! "Σκοτώνω άνθρωπο" που λένε...... μακάρι να είναι για καλό, μακάρι να είναι μωράκι, αλλά αυτό που με εκνευρίζει αφάνταστα..... είναι πως φοβάμαι..... θα μου ρημάξει (ξανά.... τί πρωτότυπο άλλωστε!!!!!) τις διακοπές!!!!! Γμτ μου!!!!!! Τί σόι υπολογισμούς κάνω τρομάρα μου?????? Θα ταξιδέψουμε τότε..... γιατί νωρίτερα θα έχω περίοδο????? Τόσο άσχετη είμαι πια??????

Αχ! Σε καταλαβαίνω αφάνταστα! Κι εγώ 8.09.2009 έφθασα Σύρο (καταπλητική) και 09.09.2009 αδιαθέτησα...Με αποτέλεσμα να έχω κάνει φέτος ΜΟΝΟ 5 μπάνια...Δράμα!

Ας ελπίσουμε ότι ΔΕΝ θα την ξανασυναντήσεις για 9 μήνες........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...