Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!


Recommended Posts

Περιμένω με πολύ αγωνία να πάω την Παρασκευή στο γιατρό να δω το φασολάκι μου.....δεν περνάνε με τίποτα οι μέρες!!!!!!!!Μετά από 6 μήνες προσπαθειών είχα επιτέλους τα ευχάριστα....:lol: :lol: :lol: και να φανταστείτε ότι αυτόν τον μήνα έκανα τις μεγαλύτερες καταχρήσεις (εννοώ ότι τους προηγούμενους μήνες πρόσεχα αρκετά αλλά ποτέ δεν ήμουν έγκυος τελικά). Τελικά όντως δεν χρειάζεται άγχος κορίτσια, όσο περισσότερο το σκέφτεσαι τόσο δεν έρχεται... θέλει και λίγο αναισθησία........:huh:;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΟ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΑΠ'ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ!!!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ stoumfaki :) Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν να δουν όσο το συντομότερο δυνατόν την θετική γραμμούλα στο τεστ. ΜΗΝ ΠΤΟΕΙΣΤΕ!!!! keep walking!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

ΟΝΤΩΣ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΛΑΡΗ-ΜΕ ΗΡΕΜΙΑ Κ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ-Κ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ!

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!ΜΑΚΑΡΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ...ΦΙΛΑΚΙΑ:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !!! :)

Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη και σε 9 μήνες να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα πανέμορφο και υγιές μωρούλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελιτσα μου!!

συγχαρητηριαααααααααααααααα!!!!!!!

να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη, ολα να πανε καλα κ με το καλο σε λιγους μηνες να υποδεχτεις το μωρακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά-πολλά συγχαρητήρια καλή μου! Να προσέχεις και να περάσεις όσο γίνεται πιο ευχάριστα στο ταξίδι που λέγεται "Εγκυμοσύνη"! Μπράβο σου! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...