Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι θα κάνατε εσείς στην θέση μου;


hope_89

Recommended Posts

Νελλυ μου!

Τωρα ειδα το θεματακι σου!! :)

Να πατε !! Να πατε!! Να πατε!! :silly: :silly: :silly: :silly:

Θα ειμαστε ολες εδω και θα τα λεμε οπου κι αν ειστε!!

Ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου .. "καλη αρχη" στη ζωη σας.

Ειστε και οι δυο σας νεοι και θα τα καταφερετε ολα μια χαρα!

(Αν αποφασισω ποτε να μπω σε αεροπλανο.. :blush: θα ερθω να σε δω!!...

ΣΟΥ ΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ....!!

γιατι την πρωτη φορα που μπηκα μου κατεβασαν την μασκα οξυγονου..

και μετα λυποθημισα.. χαχαχχχαχα!!..):laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 95
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νελλυ γεια σου !!!

στην ηλικία που είστε γλυκια μου μην το σκέφτεστε καθόλου!!

εμενα προσωπικά μου ακουγεται πολύ πολύ καλή ιδέα!!

βεβαια όπου και να βρισκεται ένα ζευγαρι πα΄ντα θα υπάρχουν δυσκολίες!!

απλώς νομίζω ότι εκει θα αντιμετωπίσετε λιγότεςρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλυ τωρα διαβασα το post σου.

Ευχομαι η ζωη εκει να ειναι πιο ωραια και να ζησετε ευτυχισμενοι και οι τρεις σας.Αφου εχετε συγγενεις και φιλους και γνωριζετε και την γλωσσα δεν θα ταλαιπωρηθειτε καθολου ....

Πιστευω πως πηρατε την σωστη αποφαση!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλυ μου γλυκια, καλο ταξιδι κοπελα μου!!!:woohoo:

θαυμαζω το θαρρος και την τρελα σας, γιατι εγω για να 'μαι ειλικρινης, ειμαι μεγαλος σπιτογατος!! δε θα μπορουσα να αποχωριστω την Ελλαδιτσα!:silly:

παροτι λοιπον στη θεση σου, καλως ή κακως δε θα το τολμουσα, αντικειμενικα θεωρω οτι οι συνθηκες ειναι εξαιρετικες!! σπιτακι, δουλιτσα με καλες απολαβες, γλωσσα, συγγενεις και φιλοι και μακρια απ'τη πεθερα!!!:laugh: και φυσικα, πολυ καλες συνθηκες διαβιωσης!!B)

η Γαλλια ειναι μια χωρα που αγαπω πολυ, εχω παει δυο φορες και ΑΝ αποφασιζα να φυγω, προς τα εκει θα κατευθυνομουν!!!:)

το μονο που με προβληματιζει ειναι το θεμα των πτυχιων σας!! επειδη, ποτε δε ξερεις πως ερχονται τα πραγματα, να φροντισετε να τα παρετε κοριτσακι μου κι εσυ κι ο Στελιος!! ισως και να μη σας χρειαστουν τελικα, αλλα ισως και να θελησετε καποια στιγμη να ασχοληθειτε με το αντικειμενο σας!!;) οχι πως ανησυχω!!:P ειμαι ΣΙΓΟΥΡΗ πως ΟΛΑ θα τα καταφερετε, θα τα συντονισετε, γιατι ειστε πραγματικα ΑΞΙΟΙ κι οι δυο!!!:cheer: επιτρεψε μου να σου πω για μια ακομα φορα οτι σας θαυμαζω πραγματικα!!!:)

αν και λυπηθηκα λιγακι, γιατι ηλπιζα οτι θα καταφερναμε καποια στιγμη να γνωριστουμε:( ειμαι πολυ χαρουμενη για σας!!!:)

ειναι πραγματικα συναρπαστικο!!! ακομα μια πολυ ομορφη αρχη στη ζωουλα σας!!!:woohoo:

ευχομαι μεσα απ'τη ψυχη μου, ολα να σας ερθουν δεξια κοριτσακι μου!!!:kiss: κι ετσι θα γινει...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ νελλακι μου ειχα τα δικα μου αυτη την εβδομαδα με την εγκυμοσυνη μου και δεν ειχα παρει χαμπαρι το θεμα σου, κοριτσακι φευγειςςςςςς, καλα κανεις να εχετε μια καλυτερη ευκαιρια σας αξιζει γιατι ειστε φοβερα παιδια, σε γνωρισαμε μεσα απο το μαμμυ και πηραμε προσωπικα ολες την ιστορια σου, γιναμε ενα με σενα μπορει να μην σε εχουμε δει απο κοντα αλλα ολες εχουμε την εννοια σου, να σου πανε ολα καλα κοριτσι μου και θα πανε γιατι ο θεος θα σας ανταμειψει για την ωριμοτητα σας και το τι αντιμετωπισατε για να φερετε την μπεμπα σας στον κοσμο, ολα τα καλυτερα σου ευχομαι φιλια πολλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gorgina έχω κόλπο χαχα.Φαίνομαι on line αλλά μπορεί εκείνη την ωρα να μαγειρευω ή να παίζω με την μπουμπού.:) Ο υπολογιστής είναι σχεδόν πάντα ανοικτός και κάνω μικρά διαλειμματάκια,απαντάω και μετά πάλι στην δουλειά μου:P Σπάνια κάθομαι κανονικά στον υπολογιστή.Τώρα ας πούμε μαζευω κάτι ρούχα χιχι και έχω και όλο το σόι εδώ...:unsure: Ουφ!

Φεύγουμε στις 7 Ιουλίου!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα διάβασα τα νέα σου κοριτσάκι μου..Τί να πω?Ενα μεγάλο μπράβο για το θάρρος σας γιατί πραγματικά ό,τι καταφέρατε μέχρι τώρα χρειάζονταν μεγάλα κότσια για να τα κάνετε!Έτσι λοιπόν όπως σας ήρθαν όλα βολικά μέχρι τώρα έτσι σας έυχομαι να είναι και από δω και στο εξής.Και θα περιμένουμε πολλά νέα από τα ξένα.Φιλάκια και να προσέχετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέλλη τελικά αποφασίσατε να φύγετε?!

Όταν με το καλό φτάσετε Γαλλία και τακτοποιηθείτε γράψε μας πώς είναι τα πράγματα και αν περνάτε καλά.

Εύχομαι καλό ταξίδι, καλή προσαρμογή στα καινούργια δεδομένα και καλή διαμονή. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΛΑΚΙ ΜΟΥ,ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ...ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ....

ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ!!ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΤΡΩΜΕΝΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΧΟΛΗ,ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ,ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!ΚΑΙ ΣΕ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ!!!ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΧΑΡΗΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΌΛΟ ΠΟΥ ΔΕ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ,ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ...ΜΗ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...