Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι θα κάνατε εσείς στην θέση μου;


hope_89

Recommended Posts

Kai to rwtas Nelly mou? Kai fysika na pate!!

Kai egw ekswteriko menw kai pistepse me edw ta

pragmata einai xilies fores kalytera apo apopshs

paideias kai ygeias alla kai genikos! Afou einai ola

kanonismena( Spiti,douleia) Mazepste ta kai fygete!!

Kai me thn sxolh tha vreis ena tropo na ta kanoniseis!

Filakia!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 95
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νταντούλα μου γλυκιά!!!:laugh: :laugh: :laugh: :kiss::kiss::kiss: Είσαι φοβερή!

Lenaki χαίρομαι που το ακούω ;)

Απο την μια σας γράφω,απο την άλλη μαζευω και συγχρόνως μιλάω και στο αστεράκι μου που με κοιτάει με απορία(?)[Τι τρελλή μάνα!Τα μωρά δεν έχουν απορημένο βλέμμα τόσο μικρά]

Αχ βρε κορίτσια γιατί συγκινούμαι;:lol: Λέτε να τρελλάθηκα και να βρεθώ στο αντίστοιχο Δαφνί της Γαλλίας;!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HOPE ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΧΑ ΦΥΓΕΙ ΗΔΗ.ΜΗ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΑΦΟΥ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΡΕΞΤΕ.ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΕΧΩ ΠΑΕΙ.ΝΑ ΕΡΘΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΟΤΑΝ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΘΕΙΤΕ?ΧΙΧΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νελακι μου αν καταλαβες τι ειπα παει να πει οτι ειμαι σε καλο δρομο με τα γαλλικα μου!!!! οταν ερθω να σας δω ουτε οι γαλλοι δεν θα μιλουν τοσο καλα!! :P ουαου εχω ενθουσιαστει...θα μου λειψεις και ας μη σε ξερω...αλλα εχω ενθουσιαστει!!! :) γιατι θα ειστε καλα και θα εχετε καλη ζωουλα εκει!!! και θα εχει η μικρη 2 γλωσσες...τελειο!!! να της μιλατε ελληνικα στο σπιτι να τα μαθει ,ε???? τεραστιο προνομιο θα ειναι!! :) ποπο τελεια!! θελεις να ερθω να βοηθησω με το πακεταρισμα???? δεν εχω προβλημα αληθεια,να σε ξεκουρασω λιγακι...ε ψυχη μου??οτι θελεις.

α επισης ενθουσιαστηκε και ο χρηστος....αλλα μαλλον για τις γαλλιδουλες που θα δει οταν ερθουμε να σας δουμε :P αμαν πια αυτο το παιδι!!! χιιχχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KIDER σας περιμένω όλες!!!Ομως επειδή αποκλείεται να βρω τόσο μεγάλο σπίτι,κάποιες θα κοιμηθούνε στρωματσάδα χιχιχι.Τι λέτε κορίτσια;Ποιες είναι οι γενναίες;:silly: :P :laugh:

Ξεκίνησα ήδη να ''μαζευομαι''.Δηλαδή βάζω σε κούτες γυαλικά,πιάτα,διακοσμητικά κτλ.Μετά θα κατεβάσω τα ρούχα που δεν φοράμε...Ουφ!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νελακι μου ολα θα τα προλαβεις, αν θελεις στο ειπα σφυρας και ερχομαι να τα τελειωσουμε ολα σε 2 ωριτσες θα εισαι ετοιμη!!! :) πλακα εχουμε....και εγω πακεταρω απο χτες.....θα μετακομισουμε με τον χρηστο....θα κλεφτουμε :P το αποφασισαμε... και γινεται στο σπιτι μου της τρελης!!!!!!! αλλα δεν εχει σημασια, εσυ προηγεισαι! σφυρα και εφτασα,μην κουραστεις εσυ πολυ βρε μικρουλι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

νελακι μου αν καταλαβες τι ειπα παει να πει οτι ειμαι σε καλο δρομο με τα γαλλικα μου!!!! οταν ερθω να σας δω ουτε οι γαλλοι δεν θα μιλουν τοσο καλα!! :P ουαου εχω ενθουσιαστει...θα μου λειψεις και ας μη σε ξερω...αλλα εχω ενθουσιαστει!!! :) γιατι θα ειστε καλα και θα εχετε καλη ζωουλα εκει!!! και θα εχει η μικρη 2 γλωσσες...τελειο!!! να της μιλατε ελληνικα στο σπιτι να τα μαθει ,ε???? τεραστιο προνομιο θα ειναι!! :) ποπο τελεια!! θελεις να ερθω να βοηθησω με το πακεταρισμα???? δεν εχω προβλημα αληθεια,να σε ξεκουρασω λιγακι...ε ψυχη μου??οτι θελεις.

α επισης ενθουσιαστηκε και ο χρηστος....αλλα μαλλον για τις γαλλιδουλες που θα δει οταν ερθουμε να σας δουμε :P αμαν πια αυτο το παιδι!!! χιιχχιχιχιχι

Νταντούλα ευχαριστώ πάρα πολύ!Σε λίγες ώρες θα έρθουν μαμά-μπαμπάς-θεία-θείος-αδερφές-αδερφός :blink::blink::blink: Απο βοήθεια άλλο τίποτε αλλα κκάτι μου λέει πως θα γίνει Ο χαμός!:silly:

Ναι,φυσικά θα της μιλάμε δυο γλώσσες.Σκέφτομαι να κοιτάξω και για ελληνογαλλικό σχολείο,για να μάθει τέλεια και τα ελληνικά ;)

Πάντως δνε θα χαθούμε!!!

Η γιαγιά μου έκανε ήδη την αίτηση σύνδεσης με το internet,οπότε μια χαρά!:silly: Ευελπιστώ να τακτοποιηθούμε σύντομα :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ωραια νελακι μου αφου εχεις βοηθεια για την μετακομιση ολα οκ!! ρωτα και εμενα που παλευω μονη μου!!!! αν δεις το σπιτι μου θα σε πιασει νευρικο γελιο!! :P

ωραια τελεια το ελληνογαλλικο τελεια ιδεα!!! αχ βρε νελακι σου αξιζε ολο αυτο!!! :) ολα δεξια ηρθαν τελικα και τα καλυτερα ερχονται!!!!!! :) εχω ανατριχιασει ολοκληρη...αγκαλιτσα ..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμα στις 7 ιουλιου παρουν στο ελ.βενιζελος για βομβα...εγω θα ειμαι :) μακαρι να ειχα ολα τα λεφτα του κοσμου να σου εδινα για να μην χρειαζοταν να φυγεις...:( ε μαλλον τωρα με πηρε απο κατω.. θα με αγαπας και εκει που θαπας>?????? θα με σκεφτεσαι εεεεεεεεεεεε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νταντούλα μου παραπονιάρα χιχιχι

Βρε κανονικά θα είμαι στο mammy!:laugh: Θα τα λέμε,δεν θα με χάσεις(αυτό παρτο σαν απειλή!:P ):silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε ζουζούνια για την απόφασή σας!!

χαίρομαι πολύ για εσάς, ότι καλύτερο ήταν.

Τα δύσκολα πέρασαν, τα καλύτερα έρχονται!!!

Φαντάσου, αν ενθουσιάζομαι εγώ κάθε φορά όταν

μας έρχεται μια μετάθεση, που θα πάω σε νέα πόλη,

φαντάζομαι εσύ πως νιώθεις και πόσο ενθουσιασμένη είσαι!!

Μπράβο κοριτσάκι, μπράβο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αχ μ'αρεσει!!!! απειλησε με κι αλλο!!!!!! :) :) εννοειται οταν θα ερθουμε θα εχω ενα νινακι καινουργιο του κουτιου στο μαρσιπακι του !!!η θα δεις πρωτα την κοιλιτσα μου και εμενα εμενα να ακολουθω!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλυ μου εχθές γύρισα αργά από την συνάντηση και τώρα μπήκα να δω το ποστ (μου το θύμισε η mikroulaxristos). Καλή αρχή σας εύχομαι! Είναι πολύ σημαντική ευκαιρία! Να είστε καλά και να μην μας ξεχάσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται να περιμενεις μωρακι...;) σου χαλαω εγω χατηρι... ευχομαι το ταξιδι σας να ειναι οπως στη φωτο...αγκαλια και αγαπημενοι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα μου ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου αλλά και γενικά για την στάση σου όλο αυτό τον καιρό !:laugh: :kiss:

Νταντουλίνι μου ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bon voyage et bon principe

Δεν ξέρω Γαλλικά... το έβαλα σ'ένα προγραμματάκι και μου το έβγαλε έτσι!! Εύχομαι να το καταλάβεις τουλάχιστον!! Νελλάκι... όλα δεξιά από δω και πέρα!! Θα τα λέμε συχνά από δω!!! Κι όταν με το καλό γεννήσω και πάμε Γερμανία, θα πω του άντρα μου να μας φέρει να σας δούμε!!

Όλα να σας πάνε τέλεια... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...