Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!


Eleny2

Recommended Posts

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ! ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ ΓΙΑ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΚΥΣΤΗΣ! ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ! Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΕΓΩ! ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ? ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ, ΜΟΝΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ! ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΟΒΑΜΑΙ. ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΜΩΣ! ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ, ΑΛΛΑ ΜΩΡΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΗΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΠΛΑΝΤΑΞΕ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ ΚΙ ΟΥΤΕ ΓΑΛΑ ΕΙΠΙΕ, ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΪΣΑ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ, Η ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ? Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΒΟΗΘΕΙΑ? ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα καντινού, καλή επιτυχία στην επέμβαση της μαμάς σου.

Όταν η δική μου μαμά ήταν στο νοσοκομείο αυτό που κάναμε ήταν βάρδιες. δηλαδή όταν ο μπαμπάς σου θα είναι στο σπίτι εσύ θα είσαι στο νοσοκομείο και ο μπαμπάς σου με τα παιδιά. Στο νοσοκομείο ας είναι πάντα ένας και όχι δύο έτσι όταν ο ένας είναι στο νοσοκομείο ο άλλος ξεκουράζεται και κοιτά και τα παιδιά.

Ο άντρας σου πού είναι? θα μπορούσε και αυτός να βοηθήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ARTZI MOY, ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ!ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ. ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑ. ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ. ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ, ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi έγραψε:

καλημέρα καντινού, καλή επιτυχία στην επέμβαση της μαμάς σου.

Όταν η δική μου μαμά ήταν στο νοσοκομείο αυτό που κάναμε ήταν βάρδιες. δηλαδή όταν ο μπαμπάς σου θα είναι στο σπίτι εσύ θα είσαι στο νοσοκομείο και ο μπαμπάς σου με τα παιδιά. Στο νοσοκομείο ας είναι πάντα ένας και όχι δύο έτσι όταν ο ένας είναι στο νοσοκομείο ο άλλος ξεκουράζεται και κοιτά και τα παιδιά.

Ο άντρας σου πού είναι? θα μπορούσε και αυτός να βοηθήσει.

Συμφωνω! απλα προσεξε! Μετα το νοσοκομειο να πλεσνεστε πολυ καλα πριν ερθετε σε επαφη με τα παιδια! Ειδικα χερια και προσωπο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλυτερα να κατσει ο αντρας σου καντινου με τα παιδια.και αυτο που σου λεει η argi ακουγεται πιο βολικο.Με βαρδυες θα πηγαινετε. Εχεις και 2 παιδια,αυτα ειναι προταιρεοτητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell έγραψε:

Συμφωνω! απλα προσεξε! Μετα το νοσοκομειο να πλεσνεστε πολυ καλα πριν ερθετε σε επαφη με τα παιδια! Ειδικα χερια και προσωπο!

ναι θέλει πολύ προσοχή στις νεδονοσοκομειακές λοιμώξεις. πριν πιάσεις οποιοδήποτε παιδί να πλύνεις πολύ καλά τα χέρια σου και να αλλάξεις ρούχα. Έτσι έκανα και εγώ και ο γιος μου ήταν 2 έως 5 μηνών και δεν κόλλησε τίποτα!! τον θήλαζα κιόλας...εν αντιθέσει με την αδελφή μου που ενώ έπλυνε τα χέρια της δεν άλλαξε τα ρούχα της και αγκάλιασε την κόρη της και το κοριτσάκι κόλλησε ίωση!!!

Για αυτό θέλει προσοχή λίγο με τα νοσοκομεία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re su elenh den to phsteuw!!

thn deytera kane mia epembash o antras mou kai perimenw ayrio thn pethera mou na erthei gia na einai konta tou afou egw den mporw .

ti shmptosh e!!

kala esy den exeis akoma mia aderfh poy ta paei kai kalutera me thn mama sou;giati naa afiseis esy to mwro!!;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ, Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ:angry: ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΛΑΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ!:angry: ΜΑΛΛΟΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!:S ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ? ΘΑ ΤΑ ΠΑΙΞΕΙ!:blink: ΣΥΜΠΤΩΣΗ? ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ 22-4 ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ? :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ, ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ.

κ εγω αυτο θα εκανα γλυκια μου ειναι πιστευω η καλυτερη λυση

ευχομαι να πανε ολα καλα με την μανουλα σου φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα και στην δικη σου μανουλιτσα

μπορεις να πηγαινεις λιγοτερες ωρες σιγουρα θα σε χρειαστει η μαμα σου και ο μπαμπας σου να προσεχει τα παιδια τωρα για την μικρουλα σου πιστευω πως για λιγες ωριτσες θα τα καταφερει η γιαγια αλλα προσεχε καλο πλυσιμο στα χερια και αλλαγμα τα ρουχα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai o aderfos mou diakopes einai tora ....shnexizonte oi shmtoseis ..

pantos exw tha hmouna fobera tsatismenh pou h agaphmenh aderfh den tha erxotan sta diskoloa ths mamas mas ....telos pantos opos blepw panta oti to pio "paramelimeno" paidi auto bgazei panta to fidi apo thn trypa ...to alo pou exei ta panta apo tous goneis apla tous grafei kanonika .....to blepw auto me thn mama mou panta ekeinh trexei....(thn mama mou elenh thn lene...shnxizw me ths shmtoseis)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΦΡΟΔΙΤΗ! ΤΗΝ ΜΟΙΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΞΕΡΩ! ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΕΞΩ ΓΙ'ΑΥΤΟΥΣ! ΔΕΝ ΒΑΡΙΓΚΩΜΩ ΟΜΩΣ ΚΑΘΟΛΟΥ! ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...