Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σας βοηθάνε οι άντρες σας


Recommended Posts

kai egw genika den exw megalo parapono alla prepei na zitisw gia na kanei...oso gia to paidi an eimai egw sto spiti mono to krataei allagma kai fagito panta egw alla opws eipe kai i kassi isws ftaiw egw se ayto ngiati kai egw stin arxi ola moni egw ithela:)alla douleies sto spiti kanei kai einai arketa taktikos:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 38 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΟΥ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΕΚΕΤΑΙ ΗΘΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ!ΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΩ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑΣ ΣΤΟΡΓΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΕ ΟΛΑ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια και εμένα το μωρό μόνο το κρατάει.Πάλι καλά!!!

Φαγητό και άλλαγμα εγώ , μπάνιο μαζί , αν του το ζητήσω ευγενικά , τα κάνει αλλά δεν το κάνω γιατί ξέρω πως δεν είναι και το καλύτερό του!( Λάθος μου)

Όσο αφορά τις δουλειές τις κάνουμε μαζί , αν και πρέπει να το ζητήσω πρώτα.Σε γενικές γραμμές δεν έχω παράπονο γιατί είναι πολύ τακτικος.Απλά με ενοχλεί που ΄πρέπει να το ζητήσω εγώ για να γίνει...Ελάχιστες φορές του έρχεται αναλαμπή να πάρει την ηλεκτρική σκούπα στο χέρι από μόνος του.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Μετά πήρα το μωράκι και ο φίλος του λέει- νόμιζε ότι δεν τον άκουγα « μα καλά άμα είναι να ξεσκατώνεις και να νταντεύεις το μωρό η γυναίκα σου τι κάνει.» ό άντρας μου είπε ότι του αρέσει να φροντίζει τον γιό του και θέλει να με ξεκουράζει όποτε μπορεί γιατί ο μικρός είναι απαιτητικός και μου βγάζει την ψυχή. Ο άλλος πέταξε μία σπόντα με ειρωνεία και το θέμα έληξε εκεί. Μόνο ο δικός μου είναι έτσι δηλαδή!!!

:blink: :blink: ;)

Σε ποια φαλοκρατική εποχή ξέμεινε αυτός;; :angry: Έλεος! Τι τον νοιάζει τι κάνει κάθε ζευγάρι;; Τ'ότι εσύ 9 μήνες είχες του κόσμου τις αλλαγές στο σώμα σου, τ'ότι σκίστηκες να το γεννήσεις, θηλάζεις, ξενυχτάς,ανησυχείς.. Όλα αυτά είναι τίποτα; Και στην τελική δεν το κάνεις μόνη σου το παιδί! Μου θυμίζει τον άντρα της φίλης μου η οποία είναι έγκυος, και που όλη την ώρα κάθεται το μουλάρι και διατάζει!! Και τα θέλει όλα στο χέρι! Κι εμένα με βοηθάει πάρα πολύ μέχρι στιγμής και από μόνος του λέει τι έχει σκοπό να κάνει μόλις γεννηθεί ο μπόμπιρας! Για την πάνα και το τάισμα οκ.. (Αν και δεν έχει πρόβλημα ο δικός μου στο να το κάνει, έχει αλλάξει και τα ανίψια του!!) αλλά και πάλι αν χρειαστεί κάποια στιγμή να γίνει; Υπάρχουν δυστυχώς ακόμα κάποιες αντιλήψεις .. τι να πω!!

hope_89 έγραψε:

Χαρακτηριστικά ανέφερα κάπου οτι μου φτιάχνει πρωινό το πρωί,συνήθως πριν ξυπνήσω .Και η απάντηση;''Γιατι υπηρέτρια είναι;;;

Γιατί Νελλάκι, εμείς υπηρέτριες είμαστε;; Έλεος δηλαδή!! Που να τους πεις ότι ο δικός μου μαγείρευε όταν δούλευα ακόμα στο dvd club και σχόλαγα στις 10 το βράδυ, έφτιαχνε διάφορα εύκολα φαγητά που πείναγα στους πρώτους μήνες και δεν άντεχα να περιμένω!! Καμιά φορά πλένει τα πιάτα!! Πωπω ντροπήηηηη!! :ohmy: Και τώρα που είμαι με την κοιλιά στο στόμα όταν πάω να βάλω σκούπα μου την παίρνει από το χέρι και συνεχίζει αυτός!! Τι κακό που μοιραζόμαστε τις δουλειές σ'ένα σπίτι που ζούμε μαζί!!

Εμένα ο δικός μου έμεινε μόνος του για πολλά χρόνια στην Γερμανία και έχει και άλλη νοοτροπία, και γενικά και στην πεθερά μου όταν έμενε δεν τον είχε και όλα στο χέρι!! Ευτυχώς!! Κι έτσι θα μάθω κι εγώ τον δικό μου γιο! Δηλαδή τι είναι τα κορίτσια;; ΔΟΥΛΑΡΕΣ???

gastroula έγραψε:

ΚΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΟΥΛΕΥΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ. ΔΗΛΑΔΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ?

Χαχα!! Σαν νάκούω τον δικό μου!! Τι να πω κι εμένα που έχει πιο χαλαρή δουλειά κι είναι πολλέ ώρες σπίτι.. είναι όλη μέρα στο παιχνίδι που παίζει!! Βέβαια αν πρόκειται να κάνω δουλειές και με βλέπει που παιδεύομαι σηκώνεται!! Αν βλέπω τηλεόραση και γκρινιάζω να έρθει .. έρχεται μετά από κάνα 2ωρο και ούτε καταλαβαίνει πως πέρασε τόση ώρα!! :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΕ ΟΛΑ.ΜΠΑΝΙΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΝΕΙ.ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΦΟΥΓΚΑΡΙΣΜΑ ΗΛΑΚΡΙΚΗ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΛΙΣΤΗΚΟΤΗΤΑ.ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΒΡΑΔΥΑ ΠΟΥ ΤΑΪΖΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΩΣΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ.ΜΕ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ.ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΔΕΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ ΑΠ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ. ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΕΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ.ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟΣΟ "ΑΝΤΡΑΣ" ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΕΝΟΙΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΤΑΙ!!!ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓE;;;;!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα μαζι τα κανουμε,καμια φορα του φορτωνω και παραπανω :P

αυτος ο φιλος σας για καλο ηρθε?:S

οι φιλοι μας με παιδια επισης τα κανουν μαζι ολα,με κανα 2 εξαιρεσεις αλλα εκει "φταινε" οι μαμαδες που δεν τους αφηνουν να παρουν πρωτοβουλεια. Και γω πηγα να την πατησω σαν την Κασση αλλα οταν ειδα οτι δεν βγαινει η δουλεια ετσι ζητησα ενα μεγαααλο συγνωμη που ημουν ετσι,και εστρωσαν τα πραγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lipon exoume kai leme

katebazei skoupidia

plironei logariasmous

magireuei(otan einai spiti)

mporei na skeskonisei an perimenoume kosmo kai den prolabenw

allazei pana alla thn bazei xalia!!!:laugh:

krataei to mwro

paei souper monos tou an den mporoume mazi

plenei autos ta xalia

plenei ligo spania piata

auta den thimame ala ....douleuei kai para poles wres lipei kai eudomades apo to spiti omos me bohthaei otan einai edw oso mporei .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα δεν εχω κανενα παραπονο με βοηθαει οσο μπορει οσο ημον εγκυος με προσεχε παρα πολυ παντου και παντα μολις γεννησα ενταξει στην αρχη φοβοταν να πιασει τον μπεμπη αλλα μερα με την μερα ολα πηγαινανε απο το καλο στο καλυτερο βεβαια και ο μπεμπης βοηθησε εμας χα χα χα χα δεν μας εχει κουρασει καθολου ουτε που τον καταλαβαινουμε ξενυχτια δεν ξερουμε τι θα πουν και ο μπεμπης πια ειναι 6 μηνων οσο μεγαλωνει τοσο και πιο πολυ θελει να ναι με τον μπεμπη με βοηθαει οσο μπορει και με το σπιτι αλλα σας λεω παραπονο δεν εχω μπανιο τον κανει τον ταιζει παιζει πολυ μαζι του γενικα ειναι γεννημενος μπαμπας χα χα χα χα χα πανο μου σε αγαπω πολυ και σε ευχαριστω που εισαι διπλα μου και με στυριζεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ο δικος μου για να κανει κατι πρεπει να του το πεις 50 φορες

απο μονος του δε του κοβει να κανει τιποτα

αν του πω να ταϊσει τη μικρη θα το κανει

αν του πω να την αλλαξει θα το κανει

απο μονος του να σκεφτει οτι το παιδι θελει ταϊσμα και αλλαγμα ΤΙΠΟΤΑ

θα ηθελα μια μερα οταν γυρισει απο τη δουλεια να μου πει οτι θα κρατησει λιγο αυτος το παιδι να μπορεσω και εγω να κανω κατι για μενα

να βγαλω τα φρυδια μου βρε αδερφε .....

μπανιο κανω και αν κλαιει η μικρη ερχεται και με ρωταει αν αργω.

ενα απογευμα πηγα με τη μαμα μου να κλεισω το νυφικο μου και με πηρε 50 τηλεφωνα.

ασε για τις υποχρεωσεις του σπιτιου!!!

πρεπει να εχω στο νου μου λογαριασμους, ψωνια, δουλιες.

δεν ειναι οτι δε θελει

απλα οπως ειπα για τετοια θεματα δε του κοβει

θελει σπρωξιμο

και οταν ημουν εγκυος ομως αυτος εκανε τα παντα

αφου το ελεγα εγω τι να κανει

το internet παντως το παιζουμε στα δαχτυλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο εμας,

κι εμας ο μπαμπας μας βοηθαει οσο μπορει,

εγω ειμαι βεβαια πιο οργανωτικη ,εκεινος μπορει και να

αγχωθει μονο με τη σκεψη,αρα πρεπει να τον εχω λιγο με οδηγειες χρησεως

αλλα βοηθαει με τα αλλα παιδια πολυ,μαγειρευει,συμμαζευει,καθαριζει κηπους,βεραντες,αυλες (ολα τα ζορικα),πλενει και κανα χαλι.......

δεν εχω παραπονο,περιμενω ομως να τον δω τωρα με την καινουρια μπεμπα πως θα ειναι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν σπουδάζαμε, έκανε τα πάντα!

Ήταν πολύ νοικοκύρης!!!

Όταν ήρθαμε στην Κύπρο και μπήκαμε στο σπιτάκι μας... έκανα το μεγάλο λάθος να τον κακομάθω...

Η αλήθεια είναι οτι κάνει 2 δουλειές και δεν ήθελα να τον κουράζω και με το σπίτι...

Όταν έμεινα έγκυος, του κακοφάνηκε του κυρίου που έπρεπε να κάνει κάποια πράγματα στο σπίτι...

Τώρα με βοηθάει πολύ και μάλιστα τα κάνει όλα από μόνος του!

Για τις πιο βαριές δουλειές έρχεται η μαμά του και μου τις κάνει...

Κορίτσια!!! Μην τους κακομαθαίνετε!!!

:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KPAP έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΟΣΟ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ,ΟΥΤΕ ΚΡΥΟ ΟΥΤΕ ΖΕΣΤΗ:huh: .ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΑΚΟ ΕΛΑΤΤΩΜΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΖΗΤΑΩ ΟΧΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΕΚΑ ΧΡΟΝΙΑ:angry: . ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΗΡΘΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ:) . ΣΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΟΜΩΣ, ΟΧΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ:S . ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΡΑΙΩΝΕΙ ΛΙΓΟ:angry: .ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΝΤΩΣ.ΟΜΩΣ ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ, ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ.:side:

ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ

ΔΕ ΛΕΩ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΜΠΑΝΙΟ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΜΙΖΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΩ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΑΝ ΜΕΤΑ ΑΥΤΗ ΘΕΛΕΙ ΚΟΥΝΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΤΗΝ ΚΟΥΝΑΕΙ ΑΥΤΟΣ

ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ

ΠΕΤΑΜΕ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ

ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ

ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΠΛΥΤΑ ΣΤΟΝ ΚΑΔΟ

ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΦΕΡΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΤΗΡΙΑ ΠΙΑΤΑ ΓΕΝΙΚΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΚΑΤΣΕ ΘΑ ΤΑ ΦΕΡΩ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΟΤΑΝ

ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΦΕΥΓΑΝΕ ΜΑΖΕΥΕ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΕΒΑΖΑ ΣΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΝΑ ΠΛΥΝΕΙ ΠΙΑΤΑ Η ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΕΙ Η ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ

ΑΝ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΛΕΕΙ ΑΣΤΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ.....:woohoo: ΠΧ ΛΕΙΠΑΜΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.ΑΔΕΙΑΣΑ ΤΙΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΑΝΕΒΑΣΕΤΕΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ.ΝΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ

ΟΙ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ

ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΜΩΡΕ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΛΕΩ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΙΣΑ ΙΣΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ

ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΚΑΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΕΓΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ

ΕΚΕΙ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ. ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΚΡΑΤΑ ΤΟ ΕΣΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ

Η ΛΕΩ ΚΡΑΤΑ ΤΗΝ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΚ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΤΩ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΠΑΕΙ ΕΚΕΙ

ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΑΖΙ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ

ΕΧΕΙ ΚΟΛΗΜΑ ΜΗ ΤΥΧΩΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΘΕΛΕΙ ΤΟΥΣ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ

ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΛΛΑ ΑΣ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΑΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ Η ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΕΙ

ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ

ΟΧΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΓΩ.Κ ΟΧΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΟΛΥ.ΑΦΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ.ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΜΕ 2 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΜΠΑ Κ ΕΜΑΘΕ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙ ΑΝΕΤΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΑΠΛΩΝΕΙ ΡΟΥΧΑ Κ ΔΕ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ.ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΨΙΛΟΞΕΡΕΙ Κ ΑΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ!!Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΟΙΚΟΚΥΡΗΣ.Κ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ,ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Κ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφούλα μου και εμένα πολύ συχνά τον κατεβάζει κάτω στην πεθερά μου. Όχι από φόβο αλλά γιατί εκεί πεθερά πεθερός και κουνιάδα μαλώνουν ποιος θα τον πρωτοπάρει αγκαλιά και αυτός βρίσκει ευκαιρία να δει τηλεόραση – στο σπίτι του απαγορεύω να την ανοίγει όταν το παιδί είναι κοντά. Δεν πειράζει όμως τον συγχωρώ να πώ την αμαρτία μου λίγη ηρεμία την θέλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από εμενα ...Και εμενα με βοηθάει παρα πολύ και με το μωρό και στο σπίτι ο καημενούλης κάνει παρα πολλά αλλα εδώ που είμαστε δεν έχουμε και από αλλου βοήθεια !! Aλλωστε όπως είπε η hope δεν το έκανα μονη μου !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Εννοείται πως ΝΑΙ! Ιδιαίτερα αυτόν τον καιρό, λόγω ημών υποχρεώσεων έχει γίνει αυτοκόλλητος με την κόρη του!

Σύγχρονα ζευγάρια μοιράζονται τις δουλειές που αρμόζει στον καθένα!

Δεν εννοώ φυσικά να σφουγγαρίσει αλλά καμιά μακαρονάδα σπέσιαλ από τα χεράκια του την θέλω!

Το παιδί έχει εξίσου ανάγκη και την παρουσία των δύο γονέων!

Εξασφαλίζεται υγιής ανάπτυξη και ασφάλεια συναισθηματική!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΚΑΝΕΙ!!!

ΠΛΕΝΕΙ ΠΙΑΤΑ!

ΜΑΖΕΥΕΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑΣ!

ΠΑΕΙ ΛΑΙΚΗ ΚΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ!

ΠΕΤΑΕΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ!

ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ!

ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΤΗΣ!

ΤΗΝ ΤΑΙΖΕΙ!

ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΟΡΕΞΗ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΟ!

ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!

ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ 2-3 ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...