Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΙΠΑ: ΔΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ!ΚΑΝΩ ΚΑΛΑ?


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!

Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑΤΟΣ.ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ ΤΟN IOYNIO ΕΧΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙ ΣΤΙΣ : 55 MEΡΕΣ,34,34,34,50,43,30,20,33 ΜΕΡΕΣ.ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ 23 ΜΑΙΟΥ.

ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΘΕΣΩ ΣΕ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ

"ΠΥΡΟΒΟΛΟΥΜΕ ΑΒΕΡΤΑ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ!!!" ΧΙ,ΧΙ,ΧΙ!

ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ SAVEONTESTS KAI BΡΗΚΑ ΟΤΙ "ΓΟΝΙΜΗ ΜΕΡΑ" ΗΤΑΝ

ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ Η 15Η ΜΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ 7/6.ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΜΕΤΑ Κ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΗΝ 24Η ΜΕ 25Η ΜΕΡΑ.ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ?ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΑΝΕΒΗΚΕ 1-2 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ.ΕΤΣΙ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΠΕΦΤΕΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ!

ΑΧ!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΑΚΑΘΕΚΤΟΙ ΜΕ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΕΙ...(ΤΙ ΦΤΑΙΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΟΘΗΤΗ!!!ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!)

ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΤΙ ΛΕΤΕ?ΑΝ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΕΙΝΑΙ 40 Η΄ 45 ΗΜΕΡΩΝ ΤΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ!ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΕΓΚΥΕΣ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ "ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ" ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ??????

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΒΛΑΨΟΥΜΕ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ (ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ) ΑΠΟ ΤΟ ΝΤΑΠΑ ΝΤΟΥΠΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ???????????SORRY ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΝΥΜΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ριτσάκι μου, η ανεβασμένη θερμοκρασία είναι και ένδειξη εγκυμοσύνης μερικές φορές. Μήπως πριν να συνεχίσετε ακάθεκτοι το.. ντάπα ντούπα :P να έκανες ένα τεστ από αυτά που δείχνουν 5 μέρες μετά τη σύλληψη ή καλύτερα ακόμα μια χοριακή να δεις τι γίνεται; :unsure: Για να μην έχεις το άγχος του αν θα κάνεις κακό στο έμβρυο που ίσως υπάρχει. Μακάρι να υπάρχει!! :)

Εγώ αυτό θα έκανα πάντως... Καλή επιτυχία!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω λεω να συνεχισεται να "βαρατε" ακαθεκτοι!!!!Δεν παθαινει τπτ το εμβρυακι αν εχει ηδη εμφυτευτει!!!

Μη χασετε αυτες τις τρελλες στιγμες!!!!!!! ΑΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.

Εγω στη θεση σου αφου ο κυκλος σου ειναι αστατος θα προσπαθουσα να βρω την ωορηξια με υπερηχο. Οπως γραφεις και εσυ δεν εισαι σιγουρη αν το τεστ ωορηξιας ειναι εγκυρο διοτι νοιωθεις οτι η ωορηξια σου εγινε πιο μετα. Ο πιο αξιοπιστος τροπος για να βρεις την ωορηξια σου ειναι ο υπερηχος στην περιπτωση σου.

Κανε ομως και μια χοριακη για να δεις τι γινετε ;) !

Εμενα ο κυκλος μου ηταν σταθερος 27-29 μερες. Εμεινα εγκυος ομως την 7-8 μερα του κυκλου μου. Δηλαδη εκει που περιμενα γυρω στην 13-14 μερα εμεινα πιο νωρις. Ωορηξια δεν μπορεις να ξερεις ποτε ακριβως θα εχεις μετρωντας μονο τις μερες.

Λοιπον καλη επιτυχια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ!!!!!

ΤΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΩ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ (ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΦΩΝ-ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΑ 3 ΜΗΝΕΣ) ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΩ ΕΓΚΥΟΣ !!!!!!!

CRAZY ΑΧ!!!ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΣΗΜΕΡΑ,ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΑΗ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.

ΚΑΝΩ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ,ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ,ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ....:(

ΚΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ Κ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!

Anastacia ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ!!!ΤΟ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ!ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑΑΑΑΑΑ!!!!Κ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ!!!

ΠΡΟΧΤΕΣ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ Κ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ (ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ,ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ) "ΑΧ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ,ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...ΤΖΑΜΠΑ ΚΟΠΑΝΙΟΜΑΣΤΕ!!!!

ΑΙΦΝΙΔΙΑΣΤΗΚΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΓΕΛΑΣΕ...ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΕΡΜΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ριτσάκι, από δω και πέρα, σου απαγορεύω να κάνεις αρνητικές σκέψεις και να λες τέτοιες κουβέντες!!! Τι πάει να πει τζάμπα κοπανιόμαστε;;;; Καταρχήν, το διασκεδάζετε!! :P Ακούς εκεί τζάμπα!!! :laugh:

Από κει και πέρα, τι τεστ έκανες; Έκανες το self clear ή έκανες κάποιο από τα άλλα; Γιατί τα άλλα πιθανόν να σου δείξουν αρνητικό αποτέλεσμα ενώ είσαι έγκυος (το'χω πάθει κι όχι μόνο εγώ δηλαδή, πολλές κοπέλες).

Μη χάνεις την αισιοδοξία σου! Και δε θέλει κόπο, θέλει τρόπο! Απλώς πρέπει να βρεις τον τρόπο το σωστό! Αφού έχεις ασταθή κύκλο, χρειάζεσαι λίγη βοήθεια για να εντοπίζεις την ωορρηξία σου!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα!

Κι όπως είπαμε εεε;;; ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ!! :P:kiss::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ακουω απαισιοδοξια!!!ΓΙΑΤΙ να μην τα καταφερετε?????Απολαυσε το σου λεωωωωωωωωωωω!!!!ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!

Συνεχιστε τη διασκεδαση και μην αγχωνεσαι!!!

:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy , Anastacia ΣΑΣ ΥΠΕΡ-ΥΠΕΡ-ΥΠΕΡ-ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΨΥΧΩΣΗ!!!

ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΑΧΑΡΙΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΜΕ ΘΕΛΕΙ ΤΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!

ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΤΕ ΕΤΣΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΑΤΕΡΑΔΕΣ!!!!ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΑΣΤΑΤΟΥ ΩΡΑΡΙΟΥ ΟΙ ΕΠΑΦΕΣ ΜΑΣ ΠΑΝΤΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ.1 ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ...2 ΤΟ ΠΟΛΥ!!!!ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑ....ΤΩΡΑ ΠΑΙΡΝΩ ΕΚΔΙΚΗΣΗ!!!!(ΕΣΤΡΩΣΕ Κ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ,ΣΥΝΟΜΩΤΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΜΗΠΩΣ???????????)

ΑΠΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ....ΚΟΠΑΝΗΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ....ΟΜΟΡΦΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΑΑΑΑ....ΧΙ,ΧΙ,ΧΙ,ΧΙ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και βεβαια θα τα καταφερερετε!!!

Συνεχιστε ακαθεκτοι , το προγραμμα σας το βρισκω εξαιρετικο!!

Οσο για το αν εισαι εγκυος ( που μακαρι!) το μωρακι δεν παθαινει τιποτα!!

Και εγω ετσι την πατησα,νομιζα οτι δεν ημουν...!

Λενε οτι μεχρι να το μαθει η μανουλα , το σπορακι δεν παθαινει τιποτα απολυτως!!!

Καλη επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ritsaki , καλώς ήρθες κι από μένα! Κάτι μου θυμίζει ο μεγάλος κύκλος!! Έχεις κάνει κάποιες εξετάσεις που βλέπεις τι τον επηρεάζει; Παράδειγμα: πολυκυστικές, θυροειδής.. κ.ο.κ.;; Εγώ έχω πολυκυστικές και από τον Γενάρη του 2008 μέτραγα γιατί δεν ήθελα να είμαι στον γάμο μου που θα γινόταν Μάιο! Κι ειχαμε πει κι ότι από Σεπτέμβρη 2008 θα ξεκινούσαμε τις ελεύθερες επαφές όπου θα πηγαίναμε το γαμήλιο ταξίδι!

Τον Σεπτέμβριο λοιπόν, και πριν φύγω για Ιταλία κλείνω ραντεβού σ'ένα γυναικολόγο να κάνω ένα τσεκ απ και να δω αν μου αρέσει να συνεχίσω! Δεν είχα δικό μου μέχρι τότε και πήγα συστημένη. Μου βρήκε ωάριο στον υπέρηχο και μου είπε πως αν κάνω ελεύθερα την 17η -18η- 19η μέρα υπάρχει πιαθανότητα να πιάσω! Δεν είπε σίγουρα θα πιάσω! Εγώ εφόσον βρήκε το αυγουλάκι μου.. λέω θα μείνω σίγουρα!! Έκανα την 17η και 19η μέρα καθ'ότι ήμασταν ήδη Ιταλία και ψόφιοι από την κούραση! Ξανάρθα σ'επαφή μια βδομάδα μετά!! Στο τέλος του ταξιδιού, έπειτα από 2 εβδομάδες αισθάνομαι τον οξύ πόνο στην κοιλιά μου! Απογοητεύτηκα γιατί το είχα δέσει!! Τελικά αδιαθέτησα!! Τον Οκτώβριο, άρχισα και μέτραγα μέρες, σημείωνα πότε έκανα χαδάκια, πότε υποτίθεται έχω ωορηξία πότε νόμιζα ότι ένιωσα κάτι παράξενο... με αποτέλεσμα από το άγχος μου να καθυστερήσω και την περίοδο μου στις 39 μέρες! ( ο κύκλος μου είναι 30-40 μέρες, τις περισσότερες φορές έρχεται μέχρι τις 35)

Τον Νοέμβριο λοιπόν, είπα ε δεν θα τρελαθώ κιόλας! Όποτε κάτσει! Και έκατσε!! Αλλά το είχα βγάλει από το μυαλό μου, εντάξει το σκεφτόμουνα όχι όμως να μου γίνει εμμονή ή ψύχωση! Απολάμβανα τα χαδάκια.. και περιμένω τον μπόμπιρα το πολύ σε ενάμιση μήνα!

Συγνώμη για το μεγάλο ποστ.. ελπίζω να βοήθησα λιγάκι!! Σου εύχομαι ολόψυχα αυτό το μήνα να είσαι εγκυούλα.. Καλή επιτυχία!!

Υ.γ: Εγώ έχω μεγάλο κύκλο λόγω πολυκυστικών ωοθηκών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ dallia ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΜΕ ΒΟΗΘΑΣ, ΝΑ ΞΕΡΕΣ!!!

ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΔΕΝ ΩΦΕΛΕΙ.ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΝΟΜΙΖΩ.

Ο ΘΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΑΛΑ,ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΩ ΚΑΘΕ 6 ΜΗΝΕΣ ΛΟΓΩ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟΤΗΤΑΣ.Η ΜΙΑ ΩΟΘΗΚΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΗ,ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΣΕ ΜΕΓΕΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ.

ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ,ΙΣΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

ΘΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΟΛΑ.....ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΑΛΛΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑΑΑΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ dalia ΜΟΥ!!!!ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ,ΔΥΝΑΤΟΣ,ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ,ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ!!!!

ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ Κ ΜΕΙΣ ΠΡΟΣΕΧΑΜΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΕΓΙΝΕ ΠΕΡΥΣΙ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ.ΠΗΓΑΜΕ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΟΠΟΥ ΤΟΥ ΔΩΣΑΜΕ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΕ,ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΙΓΟΥΡΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΣΤΙΣ 55 ΜΕΡΕΣ!!!!

ΕΕ??ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ??ΚΑΤΙ ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ritsaki καλημέρα!

Το ίδιο είπα κι εγώ να κάνω και προσπαθώ μέρα παρα μέρα.

Έχω ακούσει κι εγώ πολλές περιπτώσεις που κάποιες κοπέλες έμειναν έγκυες πριν την ημέρα ωορρηξίας. Ποτέ δεν ξέρεις!

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Συνέχισε μέχρι το τέλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ritaki μου απολαυσε τον αντρουλη σου οσο περισσοτερο μπορεις;) γιατι οταν ερθει το νινι δεν θα προλαβενετε ουτε γεια να πειτε:blink: ,μην αγχωνεσαι δν βοηθει πουθενα το αγχος καλη μου στην περιπτωση μας .ΕΥΓΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΑΚΑΘΕΚΤΟΙ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατ'αρχήν να ευχηθώ για το ποθούμενο και σύντομα μάλιστα. Κατά δεύτερον επειδή και εγώ πέρυσι προσπαθούσα το "πάτα κιούτα" το συνέχισα και μετά την ωορηξία κανονικότατα και δεν έπαθε τίποτα το έμβρυο.Επίσης η θερμοκρασία ανεβαίνει όταν μείνεις έγκυος. Δεν κάνεις κανά τεστάκι αφού έχουν πέρασει οι 14 ημέρες από την ωορηξία( αυτή που σου έδειξε το τεστ).:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΛΙ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ Η ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ 7/6.ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ (ΤΟ ΣΕΛΦ ΚΛΙΑΡ)ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ Κ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΒΓΗΚΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ!!!

ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΤΕΤΑΡΤΗ Η΄ ΠΕΜΠΤΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΑΝΕΒΗΚΕ ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΑ ΣΤΟΥΣ 37,3 Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ.

ΟΜΩΣ ΔΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΤΟ SELF CLEAR ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ??ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ???

ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 14 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑ.

ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ,ΠΟΥ ΗΤΑΝ Η 31 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΛΕΤΕ???ΑΧ!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΟΝ Γ....ΣΑ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΙΝΕ 40 ΜΕΡΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...