Μετάβαση σε περιεχόμενο

10η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ || 27-6-2009


Crazy

Recommended Posts

Η σημερινή συνάντηση έγινε λίγο βιαστικά και αρκετές κοπέλες τελικά δεν κατάφεραν να έρθουν.. :huh::(

Επειδή λοιπόν θέλουμε να σας δούμε και δε θέλουμε να στεναχωριέστε και να παθαίνετε σύνδρομο στέρησης :P , η επόμενή μας συνάντηση θα γίνει το άλλο Σάββατο, 27 Ιουνίου, στις 6 μ.μ., στην καφετέρια OLYMPICO που βρίσκεται στις εγκαταστάσεις του Σταδίου Ειρήνης και Φιλίας.

Μπορείτε να έρθετε μέχρι εκεί με τον ηλεκτρικό (στάση Ν. Φάληρο) και με το τραμ, γραμμή για ΣΕΦ (στο τέρμα). Στο http://www.olympico-cafe.gr/ θα δείτε πληροφορίες και χάρτη της περιοχής.

Να πω πάλι πως όποια κοπέλα δεν έχει έρθει σε προηγούμενη συνάντηση είναι ευπρόσδεκτη και πως μπορούμε να ανταλλάξουμε κινητά με π.μ. για να υπάρχει δυνατότητα επικοινωνίας.

Ανυπομονώ να σας δω όλες!!! :)

Φιλάκια πολλά! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 107
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Καλημέρα κορίτσια!! :)

Καμιά δεν το είδε;;; :unsure:

Εμ βέβαια, μεταμεσονύχτιες ώρες που το έγραψα, που να το δείτε;;! :P :laugh:

Καλή Κυριακή!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα είμαι κι εγώ εκεί... εκτός απροόπτου... Να περάσουμε πάλι τέλεια!!! Ήθελα να ρωτήσω και κάτι άλλο... Θα πάρουμε συζύγους ή θα είμαστε γυναικοπαρέα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι μου, ό,τι θέλετε!

Ό,τι βολεύει, όπως νιώθετε πιο άνετα!

Πάντως οφείλω να πω ότι χτες που ήμασταν γυναικοπαρέα, ξεχάσαμε να γυρίσουμε σπίτια μας από το πολύ κους-κους! :P :laugh: Τέλεια ήταν! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες εμενα στις 27 εχει γενεθλια η θεια μου η βαλυ και πρεπει να παω χαλκιδα.. μηηηπως λεω μηηηηηπως να το καναμε καμια καθημερινη απογευμα στο ολυμπικο????? αν ειναι ευκολο.... πχ πεμπτη ας πουμε,αν ειναι ευκολο ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Ελενάκι μου, ό,τι θέλετε!

Ό,τι βολεύει, όπως νιώθετε πιο άνετα!

Πάντως οφείλω να πω ότι χτες που ήμασταν γυναικοπαρέα, ξεχάσαμε να γυρίσουμε σπίτια μας από το πολύ κους-κους! :P :laugh: Τέλεια ήταν! :)

Ρουλάκι ψοφάω για γυναικοπαρέες!! Πιο καλά τα λέμε!! Ήταν όντως τέλεια εχθές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρούλα μου... αμάν!!!!!

Όλη μέρα θα'σαι στη θεία;;;; :unsure: Χρόνια της πολλά! Αλλά πες της τα το πρωί, πες της τα το μεσημέρι! :P Και το βράδυ έλα στη συνάντηση!!! :P :laugh:

Βρε κοριτσάκι μου, οι καθημερινές είναι πιο δύσκολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε θειουλα το ξερω εχεις δικιο...αλλα θα παμε χαλκιδα το βραδυ με τον χρηστο και την κορη της για να της κανουμε εκπληξη!! ειναι κανονισμενο,και με την αλλη κορη της και με τον αντρα της,για να χαρει!!!! ουφ...εκτως αν ερθω και κατσω κανα μισαωρακι με μια ωρα το πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανιψούδι μου, δεν παίρνεις τη θεία να'ρθειτε στη συνάντηση;;; :P :laugh:

Αν προλαβαίνετε, ελάτε! Αλλά όχι να τρέχετε και να μη φτάνετε μετά! Εντάξει;;; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε η θεια ειναι χαλκιδα!! εκει θα παμε να της κανουμε εκπληξη! τι ωρα ειναι η συναντηση να δω αν προλαβενω εστω για λιγακι να σα κανω μακια και να φυγω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ............

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????????ΕΜΕΙΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ,Κ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΦΥΓΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΛΕΓΑΜΕ"ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΠΙΣΩ"ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΟΛΑ ΜΑΣ ΠΗΓΑΝ ΣΤΡΑΒΑ.ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΑΠΟ ΤΙΣ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΙΣ 3 ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΝΟΝΑΣ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΒΡΑΔΥ..........ΓΙ'ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΕΡΘΩ:( Κ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ.........:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΛΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.....ΡΟΥΛΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ΠΡΙΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΙΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ....

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΦΕΥΓΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΟΝ ΗΛΙΑΚΟ ΜΟΥ..... ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΙΣ 11 ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ??? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε κοριτσακι μου δεν θα μπορεσω να ερθω βλεπεις εκινη την ημερα εχει γενεθλια ο κολλητος του Σταυρου και οπως καταλαβαινεις θα παμε . Αν δεν ειχα πει στη κοπελα να τη βοηθησω αλλα και να τη χτενισω θα ερχομου και θα πηγαινα μετα στο παρτυ αλλα τωρα δυσκολο θα δω .Παντως καλα να περασετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρούμπη μου, θα μιλήσουμε και θα κανονίσουμε να βρεθούμε, να τα πούμε κιόλας! :)

Βάνια, αυτά είναι... αρχίσανε οι κοινωνικές υποχρεώσεις του υιού, πως να πεις όχι;;; :) :) Θα μας λείψετε, έχουμε καιρό να σας δούμε, αλλά καλά να περάσετε! :kiss:

Χαριλίνα και μαμά, σας περιμένουμε!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδιτσες μου εχω μια τεραστια απορια!! βοηθειααααααααααααα!!!

οπως ξερετε βρηκα ωορηξια αυτο το μηνα με τα τεστ και εκανα τις απαραιτητες επαφες!!χχιχιχι!!! αλλα επειδη εχω ενα προβλημα στην κατω γναθο μου(απο παλιο χτυπημα...) με επιασε πολυς πονος και ο γιατρος μου ειχε δωσει τα norgesic(μυωχαλαρωτικα με αναλγητικο ειναι) μου ειχε πει να τα περνω οταν με πιανει πολυς πονος. λετε αν εχει γινει το θαυμα αυτο το μηνα να κανω καμια ζημια???? αχ δεν ξερω τι να κανω,μιλαμε υποφερω οταν με πιανει ο πονος αυτος ο στομα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντάντη, θα σου έλεγα να πάρεις το γιατρό αλλά είναι πολύ αργά..

Έχεις μπουσκοπάν ή ντεπόν; Νομίζω αυτά επιτρέπονται στην εγκυμοσύνη (είναι η Dallia online να μας πει;; )οπότε θα'ναι οκ αν τα πάρεις. Κι αύριο αν συνεχιστεί ο πόνος, πάρε το γιατρό και ρώτα τον. Ελπίζω να μην συνεχιστεί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλακι μου σε ευχαριστω,ο γιατρος στη σελιδα ελεγε οτι δεν υπαρχει προβλημα!!! αχ ωραια,γιατι εχω πεθανει στο πονο!!!!!!! να σε ρωτησω κατι αλλο??? αυτα τα υγρακια που ειχα χτες καιλιγο σημερα παιζει να ειναι ξεκαρφωτα η εχουν να κανουν με υποτιθεμενη εμφυτευση????? ειναι λογικο να εχω τετοια υγρα μετα την ωορηξια??? συνηθως ξερω οτι οιγυναικες μετα την ωορηξια ειναι πιο στεγνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Η επόμενή μας συνάντηση θα γίνει Σάββατο, 27 Ιουνίου, στις 6 μ.μ., στην καφετέρια OLYMPICO που βρίσκεται στις εγκαταστάσεις του Σταδίου Ειρήνης και Φιλίας.

Μπορείτε να έρθετε μέχρι εκεί με τον ηλεκτρικό (στάση Ν. Φάληρο) και με το τραμ, γραμμή για ΣΕΦ (στο τέρμα). Στο http://www.olympico-cafe.gr/ θα δείτε πληροφορίες και χάρτη της περιοχής.

Να πω πάλι πως όποια κοπέλα δεν έχει έρθει σε προηγούμενη συνάντηση είναι ευπρόσδεκτη και πως μπορούμε να ανταλλάξουμε κινητά με π.μ. για να υπάρχει δυνατότητα επικοινωνίας.

Κορίτσια ζυγώνουν οι μέρες!:P :P :P Μην ξεχνιόμαστε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι εκτος απροοπτου θα ερθουμε και εμεις τον καταφερα να με φερει δημητρα χαχαχα, εβαλα ολο μου το ναζι οταν τον ρωτησα χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

και ναι εκτος απροοπτου θα ερθουμε και εμεις τον καταφερα να με φερει δημητρα χαχαχα, εβαλα ολο μου το ναζι οταν τον ρωτησα χαχαχα!!!

marianda :P :P :P !Αφου στο ειπα χθες!Το χεις το θεμα!Γατουλα μου εσυ!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




  • Απαντήσεις

    • περι πιπιλας που αναφέρεται εγω σωθηκα με την πιπίλα! στην αρχή έλεγα δεν την θελω με τίποτα και δεν πρόκειται να του δώσω... δοκιμάστε να τα βάλετε όταν κλαίνε οχι στα καλα του καθουμενου..μηπως την πιάσουν πιο εύκολα! εμενα την Philips Avent μου πήρε... ενώ στην αρχή ειχα δοκιμάσει μια της nuk ειχε μεγαλύτερη θηλή και δεν την έπαιρνε με τίποτα... αυτή εχει πολύ μικρή θηλή και του άρεσε φαίνεται!
    • Καλημέρα κορίτσια, χαθηκα λίγο...αυτες τις μέρες ο μικρός εκλαιγε ασταμάτητα...απο το εμβόλιο...και δεν ειχα χρόνο να γράψω... πυρετό δεν κάναμε...αλλα τον πονουσε το ποδαρακι του τον καημένο και έκλαιγε 😔  ελπίζω σήμερα να είναι καλύτερα... κορίτσια εσας τα παιδάκια σας το στηρίζουν το κεφαλάκι; εμενα όχι ακόμα 😔 εσεις βλεπω είστε πολύ μπροστα... εμένα δεν κάνει ουτε κίνηση για να πιάσει πράγματα κτλ ..στο γυμναστήριο δεν τον έχω βαλει ακόμα...
    • Κορίτσι μου, πέρασα και εγώ κάτι παρόμοιο. Τα baby blues που κρατάνε 2 βδομάδες. Ήμουν τυχερή που είχα δει μια γνωστή influencer που είχε μιλήσει γι αυτό και έτσι το αναγνώρισα και κατάλαβα πως δεν είναι επιλόχειος. Γενικά επιρρεπής στην κατάθλιψη, με χρόνια ψυχοθεραπεία για να έρθω στα ίσα μου. Αυτό που με βοήθησε πάρα πολύ εμένα, είναι να επαναφέρω την ρουτίνα μου προ μωρού. Παράδειγμα τις πρώτες 2 βδομάδες, ακολουθούσα το πρόγραμμα του μωρού, αλλάζοντας εντελώς το δικό μου (λογικό). Κοιμόμουν ακανόνιστα και ειδικά μετά το απόγευμα ερχόταν το σύννεφο. Όταν άρχισα να κοιμίζω το μωρό και να καθόμαστε το βράδυ με τον άντρα μου για φαγητό και σειρά, όπως κάναμε παλιά, επανήλθα σταδιακά. Έστω μισή ώρα έβλεπα και μετά κοιμόμουν, αλλά με έκανε να νιώσω πως είμαι ακόμη εδώ και δεν έχω εξαλειφθεί σαν παρουσία. Δεν ξέρω αν έχεις τη δυνατότητα να κάνεις κάτι παρόμοιο, δεδομένου πως έχεις κ άλλα παιδάκια, αλλά πιστεύω ότι θα βοηθήσει να επαναφέρεις με κάποιον τρόπο το εγώ σου και έτσι θα δεις καθαρά. Στέλνω μεγάλη αγκαλιά και είμαστε εδώ ❤️
    • Καλημέρα, και εγώ από χθες έχω πονακια περιοδου χαμηλά στο κέντρο και αρκετά υδαρη υγρά σαν να έχω κατουρηθει 🤣 Ευτυχώς έχουν περάσει οι πολλές αναγούλες έχω ελάχιστες περισσότερο αισθάνομαι σαν να έχω αηδιάσει με κάτι. Περιμένω να βγω αρνητική για να μην ακυρώσω πάλι το ραντεβού που έχω την Δευτέρα με τον γιατρό.  Μου έκλεισε και αυχενική για 25/10 και περιμένω να δω αν μπορεί να πάρει ο άντρας μου άδεια για να με πάει αλλιώς θα το αλλάξω.  Γιατρό σε ποιο νοσοκομείο έχεις?
    • Ναι μεγάλη διαφορά, ξεδινει εκεί και ειναι πολύ πιο ήρεμη στο σπίτι! Όσον αφορά τις ιώσεις, κι εγώ εργάζομαι σε νηπιαγωγείο οπότε τα φέρνω εγώ συνήθως σπίτι, άρα δεν μας έχει επηρεάσει κάπως! Μέχρι στιγμής φέτος δεν έχει κολλήσει κάτι, πιο πολύ μου αρρώσταινε πέρυσι που ήταν σπίτι, αλλά ίσως πια έχει ανοσία και δεν κολλάει εύκολα. Εγώ τώρα είμαι στην 20η εβδομάδα, περιμένουμε κι εμείς δεύτερο κοριτσάκι,η μεγάλη μου δείχνει να την περιμένει πώς και πώς! Ελπίζω να τα πανε καλά! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...