Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ: 9η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!


Crazy

Recommended Posts

το Σαββατο εχουμε να παμε σε ενα γαμο ο οποιος ειναι στο Αιγαλεω και ειναι στις 7,00 ειμαστ μονο στην εκκλησια καλεσμενη αν μπορεσουμε και δεν προκυψει κατι γιατι οταν παε στα πατρια εδαφη ολο και καποιον συνανταμε μπορει να σας παρω τηλεφωνο εκεινη την ωρα να μου πειτε που θα ειστε και να ερθουμε κατευθειαν αλλιως στην επομενη συναντηση .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Α!!!!! τι ωραια!!!!! Αυριο εχω ραντεβου με τον γιατρο κ αν δεν με βαλει Σαββατο για να γεννησω, εννοειτεεεεεε!!!!! οτι θα ερθουμε με τον συζηγο ομως γιατι δεν με αφηνει να παω πουθενα μονη μου επειδη φοβαται!!!!!

Ομως λειτουργει ο ηλεκρικος crazy?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες τι ημαστε εμεις καλε??????? σε χρονο dt κανονισαμε κιολας!!!

gorgina καλη επιτυχια να εχετε στην επεμβαση,ολα καλα να πανε!

σισυ μουυυυ με το καλο να παρει την φωτιση η κουκλαρα σου! υγεια να εχει και καλοτυχη!!!!!!

στεισι εγω λεω και να σου πει ο γιατρος να γεννησεις,πες του μωρε να το αναβαλετε μια μερουλα,σιγα!!!ελεος! θα αφησεις τον καφε για μια γεννα??? ΚΑΛΕ ΤΙ ΛΕΣΣΣΣΣΣΣ??????????ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΨΩΦΑΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΙΑ Ε????? ΤΡΕΛΗΗΗΗΗ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτάξτε, αν είναι για τα μωράκια να το κανονίσουμε νωρίτερα. Αλλά αν είναι να μην φέρουμε μωράκια δεν με πειράζει η ώρα.

Απλά όπου και να πάω θέλω να είμαι πίσω μέχρι τις 8.30 γιατί είναι η ώρα που πίνουμε το τελευταίο γάλα μας και την πέφτουμε για ύπνο. Και αν δεν κοιμηθούμε τότε αρχίζουμε την γκρίνια... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! :)

Σύμφωνα με το site του ΗΣΑΠ, τα δρομολόγια αυτό το σ/κ θα γίνονται κανονικά.

Τώρα, όσον αφορά την ώρα του ραντεβού... με έχετε προβληματίσει. Είπαμε για 7 για να μην κάνει πάρα πολλή ζέστη... Αν πούμε πιο νωρίς, θα'ναι χειρότερα για τα μικρούλια, γιατί θα'ναι ντάλα μεσημέρι! Εξάλλου, δεν είναι υποχρεωτικό να φέρετε τα μωράκια, είπαμε, ό,τι θέλετε κάνετε.. όπως νιώθετε εσείς καλύτερα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα, ΝΑΙ αυτη τη φορα νομιζω πως θα τα καταφερωωωωωω!!! θα σας δω επιτελους απο κοντα!!!

ο μπαμπας μας εχει υποχρεωσεις, αλλα θα παρω τη μικρη και θα σας ερθουμε!!! B) (για τη δικη μου, ειναι ΠΟΛΥ νωρις για υπνο!!!):laugh:

πω, πω, μακαρι!!! θα χαρω πολυ!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

κοριτσαρες τι ημαστε εμεις καλε??????? σε χρονο dt κανονισαμε κιολας!!!

gorgina καλη επιτυχια να εχετε στην επεμβαση,ολα καλα να πανε!

σισυ μουυυυ με το καλο να παρει την φωτιση η κουκλαρα σου! υγεια να εχει και καλοτυχη!!!!!!

στεισι εγω λεω και να σου πει ο γιατρος να γεννησεις,πες του μωρε να το αναβαλετε μια μερουλα,σιγα!!!ελεος! θα αφησεις τον καφε για μια γεννα??? ΚΑΛΕ ΤΙ ΛΕΣΣΣΣΣΣΣ??????????ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΨΩΦΑΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΙΑ Ε????? ΤΡΕΛΗΗΗΗΗ :P

Ελα βρε μικρουλα!!!!!!:blink: ::P Ειναι επειδη θελω τοσο πολυ να σας γνωρισω!!!!!!:P:huh: Απο τοτε που μπηκα στην παρεα του μαμμυ εχουν γινει 2 συναντησεις:την 1η δεν καταφερα να σας βρω κ την 2η ημουν στο κρεββατι λογω προωρων συσπασεων!!!!! Τωρα ομως ειμαι στην 36η εβδομαδα οποτε..... ε!!!! το πολυ-πολυ να με πισουν οι πονοι την ωρα του καφε!!!:ohmy: Πω!!!!! φανταζεσαι? θα γελασει καθε πικραμενος!!!!!!

Λοιπον χωρις πλακα τωρα:Αυριο το πρωι θα παω στο Λητω να κανω μια εξεταση που λεγεται.... βιοφυσικο προφιλ!!:dry:(ξερει καμια απο σας κοριτσια τι ειναι αυτο????) γιατι εχει μειωθει το αμνιακο υγρο! Αν ολα ειναι οκ, τοτε δεν με σταματαει τιποτα!!!!!!!!!!!!:P

Οσο για την ωρα πιστευω οτι ειναι καλα γιατι κ μες τη ζεστη εμεις οι γαστρουλες θα υποφερουμε............

φιλακια πολλα μικρουλα κ σε ολες σας κοριτσαρες μου!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα έρθω μόνη μου... Ο αντρούλης μου θα κάτσει να παίξει αυτή την βλακεία που παίζει μέρα νύχτα στο internet με τον ξάδερφο μου και κάτι άλλα παιδιά!! Τουλάχιστον ξέρω ότι θα είναι σπίτι και φρόνιμος!! :laugh: Θα σας δω αύριοοοο... Ανυπομονώ.... Πολλά φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δυστυχώς δεν θα μπορέσω σήμερα γιατί έχω μια βάφτιση αν κ το ήθελα πάααααααρα πολύ!!!!!!!!!!Αν όμως ξεμπερδέψουμε σχετικά νωρίς θα τηλεφωνήσω......Καλά να περάσετε πάντως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lamoyaki αν δεν καταφέρεις να έρθεις, μη μου στεναχωρηθείς, θα κάνουμε κι άλλη συνάντηση σύντομα! :)

steisi, κανόνισε, αν τυχόν σε πιάσουν οι πόνοι, θα έχουμε τον πρώτο live τοκετό στο mammyland!!! :woohoo: :P

Κορίτσια τα λέμε σε λίγες ώρες!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θεια ρουλαααααααα!!!!!..... κοριτσια μου μαλλον μπορει να μην ερθω εγω τελικα.......:( ποποοο χαλια νοιωθω....θελω τοσο πολυ να σας δω που μου λειψατε......αν δεν τα καταφερω,θα βγαλετε πολλες φωτο να σας ευχαριστηθω???????? γμτ ηθελα να δω και την βουλα μας και την quinta μας ...θα κανω ταπαντα να τα καταφερω!!! μακαριιιιιιιιι!!!!!!!!!! τι ωρα και που ειναι????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε ανιψούδι, δεν είδες την ανακοίνωση;;;;

Σήμερα, στις 7 το απόγευμα, στην είσοδο του σταθμού στο Θησείο!

Και μετά θα ανηφορίσουμε προς τις καφετέριες.

Άντε, έλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!Όπως καταλάβατε του δώσαμε και κατάλαβε.Γύρω στις 11:30 το διαλύσαμε!Περάσαμε τέλεια!:P :P :P Ήμασταν, η crazy(Ρουλα), η quinta(Πεπυ), η dallia(Ελενα), η asterias(Λινα) και εγω! Κορίτσια είμαι πολύ τυχερή που σας γνώρισα!Είχα και τα δικά μου σήμερα και ξέσπασα στα κορίτσια!:laugh: :laugh: :laugh: Ελπίζω να με ξανακάνουν παρέα!:woohoo: :woohoo: :woohoo: quinta μου είσαι φοβερός άνθρωπος! Ένιωσα λες και και ήσουν σε όλες τις συναντήσεις μας!:kiss: Ακολουθούν φωτογραφίες!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα μου τι είναι αυτά που λες;;!!! Εννοείται πως δε θα σε ξανακάνουμε παρέα... μέχρι το επόμενο σάββατο!!! :laugh: :woohoo:

Δε σ'αλλάζω με τίποτα!! :)

Κορίτσια, περάσαμε πολύ καλά - κι άλλες τόσες ώρες να ήμασταν εκεί, σίγουρα δε θα βαριόμασταν και θα βρίσκαμε πράγματα να συζητήσουμε! Η Πεπούλα είναι καταπληκτική και θα συμφωνήσω με τη Δήμητρα ότι ήταν λες και την ξέραμε από καιρό!

Και για όσες ζηλεύετε... ακολουθεί καινούριο post! ;) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Κορίτσια, περάσαμε πολύ καλά - κι άλλες τόσες ώρες να ήμασταν εκεί, σίγουρα δε θα βαριόμασταν και θα βρίσκαμε πράγματα να συζητήσουμε! Η Πεπούλα είναι καταπληκτική και θα συμφωνήσω με τη Δήμητρα ότι ήταν λες και την ξέραμε από καιρό!

Θα συμφωνήσω απόλυτα!! Πέρασα τέλεια... κι εγώ κι ο μπέμπης από την κοιλίτσα!! :P ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑ!!!! Όσο για την γλυκειά μας Πέπυ (quinta00) ήταν σαν την γνώριζα μια ζωή!! Είμαι πολύ ευτυχισμένη που σας γνώρισα αλήθεια!!

Υ.γ: Δήμητρα... χάλια είμαι στις φώτο!! :laugh: Καλά λέω εγώ ότι έχω... φωτό - α - γένεια!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax κορίτσια τι ωραία!

Μου αρέσει πολύ να βλέπω τις φώτο μετά τις συναντήσεις!:laugh:

Είστε πανέμορφες όλες,η κάθε μια με την δική της χάρη και το δικό της στυλ!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

Ax κορίτσια τι ωραία!

Μου αρέσει πολύ να βλέπω τις φώτο μετά τις συναντήσεις!:laugh:

Είστε πανέμορφες όλες,η κάθε μια με την δική της χάρη και το δικό της στυλ!:laugh:

Με το καλό Νέλλυ μου περιμένουμε κι εσάς όταν μπορέσετε!! Θα χαρώ να σε συναντήσω κι από κοντά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...