Μετάβαση σε περιεχόμενο

τεστ ωορρηξιας


Recommended Posts

κουκλιτσες,γεια σας!ελπιζω να ειστε ολες καλα.εγω θα ηθελα να με βοηθησετε σε κατι.σημερα βρισκομαι στην 15η μερα του κυκλου μου.αυτο το μηνα μετα απο 2 μηνες προσπαθειας με τον αντρα μου αποφασισα να παρω τεστ ωορρηξιας για να ξερω ποτε ακριβως κανω ωορρηξια.

Λοιπον,ξεκινησα τα τεστ την 12η μερα(αρνητικο),13η μερα(χαμογελασε).την 12η μερα και την 13η ηρθαμε σε επαφη.σημερα που εκανα τεστακι παλι εδειξε αρνητικο.αυτο σημαινει οτι εγινε η ωορρηξια;;;τα τστ που πηρα ειναι τα clear blue.αν ξερουν καποιες κοπελες θα χαρω πολυ να με βοηθησετε.

ο κυκλος μου ειναι 28-30 ημερων.

εχω μεινει ακομη μια φορα εγγυος περυσι το καλοκαιρι ειχα παλλινδρομη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ περιτα27 μακαρι να μπορουσα να σε βοηθησω. δεν το εχω κανει και δεν ξερω

αλλα αυτό που θα σε συμβούλευα γιατι σε μενα έπειασε ειναι να πας στο γιατρο σου. εγω πήγα μου μετρησε την ηλικια των ωαριων μου και μου ειπε αυτος τις ημερες που πρέπει να βρεθούμε. και πρέπει να σου πώ οτι έπιασε και μάλιστα έκανα και τα αγορακια που τόσο ήθελα.

με το καλό κι εσυ να μεινεις εγκυούλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραα..και εγω αυτο το μηνα τα πηρα...την 13η ειχες ωορρηξια,οταν βγηκε αρνητικο μετα δειχνει οτι εγινε...η ωορρηξια σου και σε μενα ετχι ηταν...αντε με το καλο σου ευχομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...