Μετάβαση σε περιεχόμενο

φωτογραφιεςςςςς


Recommended Posts

ωραια σας τα είπα αλλά ας βάλουμε και καμμιά φωτό, έτσι για να δείτε πως είναι...

εδώ είναι ο πιγκουινος κουν φου...

υγ ξέρει καμιά σας πώς βάζω πολλές φωτό στην αποστολή εικόνας για να μην τα στέλνω επι πέντε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΠΩ!ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ.ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΚΙ ΑΛΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΠΩ!ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ.ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΚΙ ΑΛΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΠΩ!ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ.ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΚΙ ΑΛΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΣΥΝΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΚΙΚΙΤΣΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΗΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΤΙ ΠΟΘΕΙΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΣΥΝΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΚΙΚΙΤΣΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΗΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΤΙ ΠΟΘΕΙΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...