Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!


rose25

Recommended Posts

bourique1983 έγραψε:

τιποτα........γιατι ρωτας;;;;;;;;να περιμενουμε καποιο ευχαριστω;;;;;;;;;)

Αν εννοεις "ευχάριστο νέο" από μένα δε νομίζω. Είμαι πολύ άτυχη, βρισκόμαστε με τον άντρα μου μόνο 5 μέρες το μήνα (μένουμε σε διαφορετικές πόλεις) και νομίζω ούτε αυτόν το μήνα πετύχαμε τις γόνιμες. :( . Απλά είχα την περιέργεια γι'αυτό ρώτησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΤΩΣ ΗΑΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΤΣΕΙ:P :laugh: ΕΛΠΙΖΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΕΤΙΚΟ:)

ΛΟΓΩ ΚΟΥΡΑΣΗΣ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ 27 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ,ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΩ ΓΙΑ ΠΙΘΑΝΗ ΩΟΡΗΞΙΑ...ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΚ.

ΕΧΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΓΡΑΨΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ?ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ?ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΑΠΛΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ?ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ?ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ SORRY ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΝΥΜΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

ΕΧΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΓΡΑΨΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ?ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ?ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΑΠΛΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ?ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ?ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ SORRY ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΝΥΜΑ:)

Rose μου καταρχήν μην στεναχωριέσαι για την σιχαμένη. Μακάρι να μην έρθει τον άλλο μήνα.

Καταρχήν πόσο καιρό προσπαθείτε με τον άντρα σου για μωράκι και θέλεις να κάνεις εξετάσεις?

Τις εξετάσεις που θα κάνεις φυσικά και θα σε καθοδιγήσει η γυναικολόγος σου για το ποιες θα είναι αυτές.

Τώρα όσων αφορά το κόστος είναι ανάλογα που θα τις κάνεις. Η τιμές είναι από φυσιολογικές εώς και ακριβές. Σημαντικό όμως είναι να μιλήσεις με την γιατρό σου για να σας καθοδηγήσει.

Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΖΟΥΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΑ,ΑΣ ΠΟΥΜΕ,ΣΧΕΔΟΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ.ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ:) ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη μου κι εγω αυτης της αποψης ειμαι...αν και αυτον τον μηνα δεν τα καταφερω θα κανω εξετασεις...αρχικα ξεκινησα ηδη με κατι ορμονικες μετα μου ειπε η γιατρος μου απαραιτητα να κανουμε ενα σπερμοδιαγραμμα...και υστερα ολες οι υπολοιπες...οπως σαλπιγγογραφια,υστεροσκοπηση και οτι αλλο.Εγω προσωπικα ετσι θα αισθανομαι καλυτερα!Για να μην στενοχωριεμαι για μηνες τσαμπα και να περιμενω ενω κατι μπορει να μην πηγαινει καλα!!!Καλη επιτυχια σου ευχομαι!Ολα να πανε και να ειναι καλα!!!οσο για την ωορηξια τωρα τι να σου πω αν ηρθαν πολυ νωριτερα μηπως θα επρεπε να βρεις ενα τροπο να την παρακολουθησεις γιατι οτι και να σου πουμε η ωορηξια δεν ειναι και παντα ακριβης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΜΑΣ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΤΣΑΜΠΑ..ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΚΑΘΑΡΕΣ:) ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΑ ΤΕΣΤ Η ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ...ΘΑ ΔΟΥΜΕ!ΟΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ,ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 κι εγώ αυτό τόν μήνα απογοητεύτηκα γιατί πίστεψα ότι ήμουν έγκυος. Ήμουν χάλια αλλά με τη βοήθεια των κοριτσιών αναπτερώθηκε το ηθικό μου και είμαι έτοιμη γι' αυτόν τον μήνα!!

Μην απογοητεύεσαι και θα έρθει το μωράκι. Κι εμείς θα ξεκινήσουμε εξετάσεις με τον άνδρα μου. Λέω τον Σεπτέμβριο που κλείνουμε και ένα χρόνο προσπαθειών.

Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και οι εξετάσεις σου να είναι πεντακάθαρες!!

Aristina μου και σε σένα εύχομαι οι εξετάσεις σας να είναι τέλειες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μilina μου μια απο τα ίδια.. και εγώ νόμιζα αλλά εν τέλη χθές αδιαθέτησα 2-3 μέρες νωρίτερα από ότι περίμενα κιόλας! εμείς μόλις στπν δεύτερο μήνα αλλά χαλαρά προσπάθειας είμαστε. Rose μου λέω και γω να πάω αυτον τον μήνα στον γυναικολόγο μου, να συζητήσω λιγάκι μαζί του και να δω αν χρειάζεται προληπτικά και προγεννητικά να κάνω καμία εξέταση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera sas koritsia mou...

Min stenaxwrieste...

Tha sas ertheis to sporaki...

Na sas pw,,,

To kalo pragma argei na erthei,,,

Kai mas erxetai ekei pou den to perimenoume PANTA...

O theoullis einai megalos...

Sas euxwme ola ta kalitera...

Filia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοπελαρες μου!!!Να στε καλα και γρηγορα να εχουμε ευχαριστα νεα!!Οσο για τα τεστ λεω κι εγω να παρω αυτον τον μηνα....εχω ακουσει πολλα καλα λογια...ας ειναι λοιπον η τελευταια και σωστη προσπαθεια και μετα αν ειναι να ξεκινησω τις εξετασεις...θα σας πω κοπελα μου τα νεοτερα!

Milina μου ευχομαι ολοψυχα να μην προλαβεις να ξεκινησεις εξετασεις και να εχεις τα πιο ευχαριστα νεα της ζωης σου αυτον τον μηνα!!

Τζοαννακι ευχαριστουμε πολυ!!

Φιλακια!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΙΛΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ.:)

BOYLOY ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΤΕ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ:)

ΤΖΟΑΝΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ:) :) ΟΛΕΣ ΣΤΑ ΤΕΣΤ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ:P;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...