Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ , ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΩΡΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ. ΜΠΑΙΝΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΚΟΡΑΚΛΑ ΜΟΥ!!!! ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΣΤΕ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα FILIASP, να χαίρεσαι τις κόρες σου, σου εύχομαι με το καλό καλή γέννα, όλα να πάνε καλά εσύ ξέρεις άλλωστε είναι και η 3η φορά έχεις εμπειρία επί του θέματος!

Με το καλό λοιπόν και ο τρίτος κορίτσαρος.:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό γλυκιά μου.

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι μία γρήγορη διαδικασία και η ανάρρωση σου να είναι η ταχύτερη δυνατή.

Φιλιά πολλά και με το καλό να επιστρέψεις στην παρέα μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filiasp καλα να πανε ολα ευχομαι!!! το κατεχεις το αθλημα,δεν σε φοβομαστε!!!!!! να γυρισετε σπιτακι σας γερες και οι δυο!!!!!!! θα σε σκεφτομαστε !!! πολλα φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΜΑΜΑ!!:) 3 ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!:woohoo: ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ!!:P ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ!!:):P ΦΙΛΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου με το καλό... Και μ'έναν πόνο!! Και να έχεις μια γρήγορη ανάρρωση! Να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σου πάνω απ'όλα και με το καλό να υποδεχτείτε και το μικρό σας κοριτσάκι!! Υγεία πάνω απ'όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου με το καλό!:woohoo:

Να χαίρεσαι τις κουκλίτσες σου,και να υποδεχτείς ένα ακόμη υγιές μωράκι:silly:

Σημ:Και εγώ κοριτσομάνα με τρεις ζουζούνες είμαι:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλό κοπέλα μου!!!εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μην ταλαιπωρηθείς και να κρατήσεις γερή την τρίτη κορούλα σου στην αγκαλιά σου...

θα περιμένουμε φυσικά νεότερα...σε φιλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό με το καλό!

Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια και να μην ταλαιπορηθεις καθόλου! Με το καλο να κρατησεις αγκαλια το κοριτσακι σου! Περιμενουμε τα νεα σου!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να σου πανε ολα καλα...να γεννησεις ευκολα και γρηγορα...με εναν πονο που λενε....

φιλια καλη μου..να χαιρεσε τα παιδακια σου:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ !!!!!!!!!! ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ , ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ . ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ !!!! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ. ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο!!!!Ευχομαι γρηγορα και ευκολα να γεννησεις το τριτο σου κοριτσακι!!!

Να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου!Σε περιμενουμε να επιστρεψεις να μας πεις την εμπειρια σου !Φιλακια:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...