Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ανεπισημες συναντησεις μελων !


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 83
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια... για αλλη μια φορα συναντηθηκα με την Ειρηνη στην Σαλαμινα... μαζι με τα μωρακια μας και τους αντρουληδες και περασαμε τελεια... καφεδακι, κουβεντουλα κτλ... και μαλλον θα τα πουμε και την Τεταρτη που μας ερχεται...! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κούκλες μου! Καλά κάνατε! Τα παιδάκια σας πολύ φατσουλίνια! Εάν κάποια στιγμή κανονίσετε για Πειραιά, θα με έχετε υπόψιν σας? Φιλούδια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

Μπράβο κορίτσια...Πολύ γλυκές και οι δύο φυσικά!

Ευχάριστος καφές...

Κρίμα που δεν μπορείτε άμεσα να συμπεθεριάσετε!

Κατρινα μου ουτε αμεσα ουτε εμμεσα :woohoo: ειναι και τα δυο αγορακια...!:P Ασε δε που τον δικο μου τον εχω ταξει...! Ετσι Ιφιγενεια; ;) χεχεχεχεχε...!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

katrina έγραψε:

Κατρινα μου ουτε αμεσα ουτε εμμεσα :woohoo: ειναι και τα δυο αγορακια...!:P Ασε δε που τον δικο μου τον εχω ταξει...! Ετσι Ιφιγενεια; ;) χεχεχεχεχε...!:laugh:[/quote:3qa9gw77]

Έτσιιιιι, έτσι.... για να μην ξεχνιόμαστε! Μόλις είδα το βιντεάκι του ζημιαρόγατου στο fb! Να δω ποιος θα τα συμμαζεύει τα δικά μας αύριο μεθαύριο! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα εννοώ χρονικά το άμεσα...Αν μελλοντικά υπάρξει άλλο μωρό...

Οπότε έχετε ελπίδες να συμπεθεριάσετε...

Αλλά πλέον έχετε την καλύτερη νύφη, το ΜΑΡΑΚΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

Μαρίνα εννοώ χρονικά το άμεσα...Αν μελλοντικά υπάρξει άλλο μωρό...

Οπότε έχετε ελπίδες να συμπεθεριάσετε...

Αλλά πλέον έχετε την καλύτερη νύφη, το ΜΑΡΑΚΙ!

Χιχιχι... τωρα καταλαβα... :P για να δουμε..! ;) Γιατι ειναι τοσο ανοικοκυρευτα και τα δυο που βλεπω να το κλεινουνε το σπιτικο... χεχεχε... :P :laugh: Θα χρειαστουν Φιλιππινεζα... χεχεχεχε... :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

πολυ σας ζηλευω μπραβο σας ομως ειναι πολυ ωραιο να αναπτυσονται φιλιες μεσα απο ενα site ευχομαι γρηγορα εκτος απο τις ανεπισημες συναντησουλες να ξαναγινει και καμοια μεγαλη επισημη για να μπορεσω επιτελους να σας γνωρισω φανταστειτε να μαζευτουμε σε καναν παιδοτοπο ολες μαζι η να παμε καμοια εκδρομουλα .........μακαρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερρα συνταντηθηκα με την καλη μου φιλη ΚΑΛΛΗ ''ΚΡΑΡ ''...μιλαμε αρκετο καιρό στο τηλεφωνο κ σημερα πηγα σπιτι της μαζι με τον μπεμπη...ειναι καταπληκτική κοπελα κ περασα πολύ ομορφα...ο μπεμπης της ειναι πολύ ύσηχος κ συνεχως γελούσε....

φιλεναδα θα ο κανονίζουμε συχνα τωρα που πηραμε φόρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου τι ωραια βρε Ειρηνη... πολυ χαιρομαι... αντε να συναντηθουμε και ολες μαζι καποια φορα...!!! Εμεις μπορει και να τα πουμε το σκ στη Σαλαμινα...! Φιλακια...!:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινακι ναι, αν φυγω κυριακή θα σε παρω να βρεθουμε το Σαββατο..αλλα την προηγούμενη φοραααααα.....ακομα το φυσάω κ δεν κρυώνει...:angry::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα... ελα βρε Ειρηνουλα... δεν πειραζει... η τουρτα παντως ηταν... το κατι αλλο... μιαμ μιαμ... :silly: και αν δεις πως εχεις πολλες ετοιμασιες παλι δεν πειραζει... δεν χανομαστε... θα τα πουμε οταν γυρισεις...!!! Φιλακια πολλα...!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

POSO GLUKIA KAI OMOFH EINAI H EIRHNH TO GNORIZA ,KPAP EISAI KALONH GLUKIA MOU .!!!!!TA ZOUZOUNIA EINAI TO KATI ALO TELEIA (GRAFW KATA LATHOS ME KEFALEA KAI DEN MPORW NA TONISW KALA TIS LEKSEIS :woohoo: DISTIXOS GRAFW GRIGORA KAI DEN MPORW NA TO DIORTHOSW :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πολύ ωραία! Ωραία και τα αγοράκια σας!:)

Irenekante μεγάλωσε πολύ ο ζούζουνός σου!:)

Κάλλη τώρα είδα τον μπέμπη σου! Δείχνει μεγαλύτερος!

Φατσούλα...:)

Ωραία παρέα θα γίνει κοπελιές...:)

Άντε και σε νέες συναντήσεις!:);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Καλησπερα κοριτσια... μολις εχθες επεστρεψα απο τις διακοπες μου... ειχα παει Κατερινη για την βαπτιση της κορης της Κατρινας και για τα γεννεθλια της κορης της Ιφιγενειας... περασαμε τελεια με τα κοριτσια και χαρηκα πολυ που γνωρισα απο κοντα την Κατρινα και φυσικα που ξαναειδα την φιλη και μελλουσα συμπεθερα μου Ιφιγενεια...:P φωτο δεν βαζω με τα κοριτσια... αλλα κατι πρεπει να βαλω ε; :P

Βαζω μια φωτο απο τον χωρο που εγιναν τα 2 γεγονοτα... φιλακια σε ολες και καλο χειμωνα...!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα επίσης χάρηκα που σε γνώρισα! :) Έστω και για λίγο...:(

Έχω να δηλώσω, ότι η Μαρίνα επάξια αντιποσωπεύει το ψευδώνυμό της...:)

Όμως πραγματικά ο Μιχάλης της είναι λουκουμάκι!:cheer:

Αγοράκι γλυκύτατο και συμπαθέσαστο!:cheer:

Σας φιλώ!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιάααααα μου Μαρίναααααααααααα!

Μωρέ δε σου απάντησα κα στο μήνυμά σου χθες στο κινητό. Τρέχω σαν παλαβή.. Μη με παρεξηγείς!

Αχ μακάρι να μπορούσα να φύγω από Κατερίνη 2 μέρες αργότερα, να κάνουμε μαζί τις εκδρομούλες!

Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο όμορφα περάσαμε, τα είπαμε, χορτάσαμε τα μωράκια μας, το Μαράκι πρώτη φορά το είδα ήσυχο να κάθεται στο καρότσι της στο γλέντι της βάφτισης της Αλεξάνδρας. Την είχαμε βάλει αντικρυστά με τον Μιχαλάκη, κοιτιόντουσαν, έπιανε το ένα τα ποδαράκια του άλλου, παίζανε, είχανε πολύ πλάκα.

Μόλις επιστρέψω Κατερίνη θα βάλω κι εγώ 1-2 φωτογραφίες από το πάρτυ της Μαρίνας... Χεχε... Το κοριτσάκι μας έχει γενέθλια 1 μέρα μετά από το Μαράκι μου και της κάναμε έκπληξη. Βγήκαμε μία όμορφη οικογενειακή φωτο αλλά δεν την έχω μαζί μου τώρα αυτές τις μέρες που είμαι Τήνο.

Θα επανέλθω...

Για ακόμα μία φορά θα πω και θα τονίσω ότι εκτός από πολύ όμορφα είναι και απίστευτα καλά παιδιά η Μαρίνα και ο άντρας της. Εχουμε ρίξει πολύ γέλιο αυτές τις 2 μέρες.

Όσο για τον Μιχαλάκη... Τα λόγια είναι περιττά... Να τον ακούσετε μόνο να κάνει το γλαράκι και το τηλέφωνο (ντρρρρρν)... Θα πάθετε πλάκα! Μωρό 14 μηνών και λέει πεντακάθαρα το "ρ"!

Ανυπομονώ για την επόμενη συνάντησή μας... Αυτή τη φορά στην Αλεξανδρούπολη.... :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγενεια δεν πειραζει για το μυνημα... το ξερω οτι τρεχεις; ;)

Ειδες που αλλαξα εικονα στο προφιλ; για σενα την εβαλα... χεχεχε... :P

Αντε το χειμωνα θα τα πουμε και Αλεξανδρουπολη...! :laugh:

Φιλακια...!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...