Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ανεπισημες συναντησεις μελων !


Recommended Posts

Παιρνω την πρωτοβουλια να ανοιξω το θεμα, αφου τωρα πια γνωριστηκαμε και γιναμε φιλες και βλεπομαστε και εκτος απο τις επισημες συναντησεις... μπορουμε να βαζουμε φωτογραφιες απο καθε μινι και ανεπισημη συναντηση εδω...:)

Ξεκιναω εγω...

Σημερα 1 Μαιου 2009 εγω (sweetmammy) και η Ειρηνη (Irenekante) συναντηθηκαμε στο σπιτι της Ειρηνης στη Σαλαμινα, ηπιαμε καφεδακι, ειπαμε τα δικα μας τα μανουλιστικα και περασαμε τελεια... ηταν μαζι ο αντρας μου και τα μωρακια μας (Μιχαλης και Παρης), τα οποια τα βρηκαν πολυ μεταξυ τους...:P Δυστυχως ο αντρας της Ειρηνης ελειπε σε ταξιδι και δεν τον ειδαμε σημερα...

Στις φωτογραφιες ειμαστε μαζι με τους μπεμπηδες...:P

post-6833-13873934690983_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 83
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

SWEETMAMMYΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ!ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΗΨΙΟΣ ΜΟΥ ΔΕ ΠΑΕΙ ΠΙΣΩ!ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΖΟΥΜΕΡΟΙ ΚΑΙ ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΚΙΑ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο σας κοριτσια!!!!!!!!!!!!!! ετσι ειμαστε εμεις δεμενη παρεα ειτε ολες μαζι ειτε δυο δυο φτου φτου τα αγορακια μου κουκλακια ειναι

φιλακια πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεεεεεεεεελαααααααααα.... δεν το πιστεύω! Ζηλεύω τρελλά!

Τι ήθελα κι έφυγα από Πειραιά? Τι είναι η Σαλαμίνα? Τέτοια μέρα όπως σήμερα, τσουπ, έπαιρνα το καραβάκι και ήμουν εκεί σε χρόνο dt!

2 κούκλες μανούλες του mammyland με 2 παίδαρους πανέμορφους!!

Πάντα τέτοια κορίτσια! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΗΜΟΥΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ (ΝΤΟΡΑ 1) ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΨΗΣΑΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΛΟΓΟ ΔΙΑΙΤΑΣ ΕΦΑΓΑ ΜΟΝΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΜΕ ΣΑΛΑΤΑ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΤΟ ΤΣΑΚΙΣΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ.....

Η ΜΑΡΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ 30 ΜΗΝΩΝ (ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ)...ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΡΙ ΠΑΝΕΞΥΠΝΟ....ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΑΓΓΛΙΚΑ!!!

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΔΕΝ ΒΓΑΛΑΜΕ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΑΝΤΙΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ.....ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΩ ΘΕΜΑΤΑΚΙ!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ... τι κουκλίτσες μανουλίτσες??? Και τι μωράκια απίθανα!!! Κάτι μαγουλάκια για φάγωμα!!!!!!!! Αλήθεια, Ειρηνούλα πού μένεις στη Σαλαμίνα? Μέσα, στο κέντρο? Έχω αρκετούς συγγενείς εκεί (το σόι του άντρα μου βλέπεις). Φιλιά και στις 2 σας και στα μπομπιράκια σας!!! Καληνύχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστουμε πολυ...:)

Ιφιγενειααααα ελα πισωωωωω... εγω εδω θα βαλω και φωτο με μας τις δυο... αυτο δεν ειναι υποσχεση, ειναι δεσμευση...:P

Ματινα θα χαρω κι'εγω πολυ να σε γνωρισω... που θα παει;

Φιλακια πολλα...:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες μου καλες ειστε κουκλες και τα νινακια σας πολυ κουκλακια .Ειρηνη μου πολυ ωραιο ετσι τα μαλλακια σου σε κανου τελειως διαφορετικη μπραβο κοριτσακαι μου να σται καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια οταν θα ερθεις να μου φτιαξεις τα μαλλια θα βαλω φωτο που θα εισαι με το πιστολακι και θα με σημαδευεις... χιχιχι...:woohoo: :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Καλέ... τι κουκλίτσες μανουλίτσες??? Και τι μωράκια απίθανα!!! Κάτι μαγουλάκια για φάγωμα!!!!!!!! Αλήθεια, Ειρηνούλα πού μένεις στη Σαλαμίνα? Μέσα, στο κέντρο? Έχω αρκετούς συγγενείς εκεί (το σόι του άντρα μου βλέπεις). Φιλιά και στις 2 σας και στα μπομπιράκια σας!!! Καληνύχτα!!!

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ PIPITSAZOUZOUNA;;ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ Η' Η ΜΑΚΡΥΠΟΥΛΙΑ;;ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ, ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΚΡΥΠΟΥΛΙΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ.ΞΕΡΩ, ΑΣΧΕΤΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟΡΙΑ..!

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπο κατι μαμαδες!!!!!!!! :) μολις μεγαλωσουν οι μπεμπηδες,θα κυνηγανε τους πιτσιρικαδες τους φιλους τους που θα λενε για τις μαμαδες τους τι γυναικαρες ειναι αυτες!!!!!!!!! τα μωρα ειναι για φαγωμα!!!!!!!! ζηλευωωωωωωω!!!!!!!!θελω και εγω να ημουνα εκει μεσα στη φωτο!!!!!και να επινα καφεδακι παρεουλα σας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κι απο μενα!!!Τα λογια ειναι περιτα μπροστα στην ευτυχια που περιγραφεται απο τα χαμογελα κρατωντας τα αγγελουδια σα!!!Ειστε υπεροχοι!!!Παντα χαρες και καθε ευτυχια στις οικογενειες σας!Καλες συναντησεις!!Φιλακιααα!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....:ohmy:

τωρα το ειδα το θεμα....μπραβο βρε Μαρίνα μου τι ωραιο θεματακι ανοιξες...

Κορίτσια όντως περασαμε ΤΕΛΕΙΑ !!!

ο ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ περπαταει, κ τρωει κ την κρεμουλα του με μεγαλη χαρα...ειναι πολύ ύσηχος..

Ο δικός μου , μικρός ακομη δεν καταλαβε κ πολλά πραγματα αλλα γενικώς ηταν κ αυτός ήρεμος κ συμπαθησε πολύ τον αντρα της Μαρίνας κ του γελούσε συνεχως κ γενικώς οι δυο μπομπιρες, τα βρηκανε μεταξύ τους, συνεχεια κοιταζόντουσαν...

Αντε να το μεγαλωσουμε αυτο το θεμα κ να βαζουμε συνεχεια φωτος....να συναντιομαστε κ να περναμε καλα...πολλά φιλάκια...:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή έγραψε:

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ PIPITSAZOUZOUNA;;ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ Η' Η ΜΑΚΡΥΠΟΥΛΙΑ;;ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ, ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΚΡΥΠΟΥΛΙΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ.ΞΕΡΩ, ΑΣΧΕΤΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟΡΙΑ..!

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΣ![/quote:3u1vbo1q]

κοριτσια ειστε γλυκες και οι δυο και τα μωράκια σας!!!

Ανθή την ιδια απορια εχω και γω σημερα ολη μερα..:laugh: :laugh: :laugh: Πιπιτσα εσυ εισαι;;;;;;:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Επαναφερω το θεμα γιατι στις 16 Μαιου ειχα την τιμη να περευρεθω στο γαμο της φιλης μας Ιφιγενειας και στη βαπτιση της κορουλας της, στην Κατερινη...:) το Μαρακι ειναι μια κουκλιτσα και απο κοντα 10 φορες καλυτερη... φυσικα περασα τελεια και ευχαριστω πολυ την Ιφιγενεια για τη θερμη φιλοξενια... λεπτομερειες θα μαθετε απο την ιδια...

Προς το παρον δεν θα βαλω φωτογραφιες εκτος απο μια που τραβηξα στην Παραλια της Κατερινης... :P μολις παρω την εγκριση θα βαλω κι'αλλες... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινάκι μας επισκέφτηκες! Δυστυχώς λόγω ανωτέρας βίας δεν κατάφερα να είμαι στο γάμο της αγαπητής Ιφιγένειας και να γνωρίσω και εσένα!

Και φυσικά τον ομορφούλη σου!

Σας ΠΕΡΙΜΈΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ τον Αύγουστο στι βάφτιση της μικρής μου. 24 θα είναι Κυριακή πρωί! Κανονισέ το! Θα τα πούμε και προσωπικά βέβαια!

Άντε να συναντηθώ σύντομα και με την Ιφιγένεια και το πανέμορφο Μαράκι!

Κρίμα πάντως! ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...