Μετάβαση σε περιεχόμενο

eimai stenoxorhmenh..[shmera kommatia]...to exasa


Recommended Posts

Ότι και να έγινε, ο τίτλος τα λέει όλα! Κι εγώ το μόνο που θα πω είναι ότι λυπάμαι ειλικρινά! Ο Θεός να σου δώσει δύναμη να το ξεπεράσεις σύντομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 191
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσακι μου γλυκο!Λυπαμαι παρα πολυ!:( Οτι και να σου πω ειναι λιγο!Ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος!Μην χασεις την πιστη σου!Μια τεράστια αγκαλια απ ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΛΥΠΑΜΑΙ...

ΓΑΤΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙ

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΝΕΥΡΙΑΣΕΙ ΚΙ ΕΧΩ ΘΥΜΩΣΕΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΗΘΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΔΙΚΟ

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινα πραγματικα λυπαμαι πολυ... ειναι το μοναδικο πραγμα που δεν μπορω ν'ακουω και με συγκλονιζει παντα... σου ευχομαι να το ξεπερασεις γρηγορα και η επομενη φορα να ειναι η τυχερη σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου λυπαμαι πολυ...Ευχομαι ολοψυχα ο θεος να σας δωσει δυναμη να το ξεπερασετε γρηγορα....Δεν ξερω τι αλλο να πω... Τα λογια βγαινουν δυσκολα σ'αυτες τις στιγμες..Υπομονη και δυναμη ευχομαι...Ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν υπάρχουν λόγια.Μόνο ο χρόνος γιατρέυει τις πληγές. Σου εύχομαι ο πόνος να φύγει γρήγορα και να υπάρχει μόνο η ανάμνηση η οποία δεν θα σβύσει ποτέ...

Κουράγιο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινάκι μου λυπάμαι πάρα πολύ! Τι να σου πω;; Ότι και να πω είναι λίγο! Ότι χρειαστείς μην διστάσεις να το πεις. Και πάλι κουράγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟ.

ΕΛΠΙΖΩ ΑΣΤΕΡΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινα μου...δεν καταλαβαινω....ηταν ολα καλα,η χοριακη σου ειχε αυξηθει,ειναι σιγουρο κουκλα μου?δεν θελω να το πιστεψω:( κοιταξε το και αλλου,τοσα γινονται..,αν ομως ειναι ετσι.., προσπαθηστε με τον αντρα σου να ειστε ψυχραιμοι αγαπη μου!Να ειστε εσεις οι δυο γεροι και τα αλλα θα γινουν,θα κανετε μωρακι,μην σας παρει απο κατω κοριτσι μου!Οτι θελησεις,ειμαι εδω,διπλα σου,ολα τα κοριτσια ειμαστε κοντα σου,μην το ξεχνας:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι πολυ κοριτσακι μου,δεν ξερω τι να πω....:( εχω σταναχωρεθει παρα πολυ και για τις 2 κοπελες,τι ειναι αυτο το πραγμα,δεν το πιστευω:( :( :( :( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σκάσω σήμερα... Το ένα μετά το άλλο... τι μέρα κι αυτή...

Λαμπρινούλα μου, ότι και να σου πω.. τι να σου πω... τα'χω περάσει κι εγώ, ξέρω πως είσαι τώρα..

Θα περάσει κι αυτό... θα περάσει και θα'ρθει το μωρό και θα τα ξεχάσουμε όλα! Μ'ακούς;; Όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις διαβασα και για την Μινα μας,δεν μπορω ακομα να το συνειδητοποιησω ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ......3 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ Η ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ? ΕΛΕΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OXI βρε κοριτσακια μου, ΟΧΙ, ΟΧΙ, ΟΧΙ...:( :( :( :( :(

λυπαμαι κοπελα μου γλυκια, λυπαμαι πολυ!:( παρε δυναμη απ'τον αντρουλη σου και στηριξε τον κι εκεινον!! τον εχεις και σε εχει πολυ αναγκη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυοαμαι πολυ για αυτο που σου συνεβη κοπελα μου κανε κουραγιο και στηριξτε ο ενας τον αλλο!! και σιγουρα θα ερθει και ενα μωρακι στη ζωη σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ γι' αυτό που έγινε.

Ο Θεός να σας δώσει δύναμη να το ξεπεράσετε.

Μη χάνετε τη πίστη σας και μην απελπίζεστε και κάποια στιγμή θα έρθει ένα μωράκι στη ζωή σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί έγινε ρε Λίνα; Γιατί ρε γαμότο; Τί σου είπε ο γιατρός; Είναι σίγουρο;

Τι να πω κοπέλα μου, κάνε κουράγιο... Μια αγκαλιά και από μένα.

Μην το βάζεις κάτω, θα έρθει και σε σας ένα μωράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστερίας μου πες μου ότι δεν ειναι αλήθεια...μαζί προχωρούσαμε..μαζι μας έτυχε η γκαντεμιά;;; Ε όχι..ε όχι ρε παιδια..ποιος μας φτύνει από ψηλά;;; Όταν οι άνθρωποι κάνουν όνειρα ο Θεος τους βλέπει και γελά...έτσι...ουτε να χαρουμε...ευχομαι να μην ακουσω για άλλη κοπελα..και να φυγει η γκίνια απο πάνω μας!!!Την επόμενη φορά να έρθουν τα μωράκια μας για να ΄μείνουν! ΄Φιλιά από μένα και κουράγιο...θα χαρούμε κ εμείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω και εγω...

ενα ξερω οτι τριτοσε το κακο... :angry:

μακαρι να ειναι το τελευταιο που ακουω...

Κοπελα μου λυπαμαι πολυ σου ευχομαι ο Θεουλης να σου χαρησει συντομα αλλο ενα μωρακι γεματο ΥΓΕΙΑ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...