Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Koritsakia mou omorfa, geia sas!!!:)

simera i mikroula mou ekleise xrono kai fusika de tha mporousa na mi moirastw mazi sas ti xara mas!!;) to mammy-pareaki mas itan konta mas ap'tin prwti sxedon stigmi tis egkymosinis mou kai tou ofeilw ena megaaalo euxaristw gi auto!!!:) Lenaki efxaristoume gia to yperoxo site, koritsares mou sas efxaristw OLES mia-mia gia tin wraia pareoula kai tis poly xrisimes symboules!

mou fainetai apistefto bre kopeles mou, oti perase enas olokliros xronos apo ekeini tin yperoxi mera... pou irthe sto kosmo i mikri mou zouzounitsa kai ton gemise me fws kai xrwmata... allaxe i zwi mou olokliri... kai eimai toso eugnwmwn sto Theouli gi auto....:)

glyka mou koritsakia, kai pali sas euxaristw kai thelw na efxithw se oles sas... o,ti kalytero! manoules na xaireste ta mikroulia sas, egkyoules me to kalo na ta ferete sto kosmo kai stis kopelitses mas pou toso to laxtaroun, grigora ena mikrouli sti koilitsa!!!;)

keraki de tha svisoume simera logw Megalis Pemptis, alla anavaletai gia tin epomeni evdomada! episis i mikroula mou einai ligo arrwstoula,:( alla elpizw na mas lypithei o Theoulis kai na ginei grigora kala, na xaroume toulaxiston tin Anastasi!:lol:

filakia koritsakia mou, na ti xairomai ti skatoula mou kai kala na perasete oles!!! kalo Pasxa!!!:cheer:

(xilia syggnwmi gia ta greeklish, alla to pc mou pneei ta listhia...):side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τα χιλιάσετε!!!:))) Να την δείτε όπως επιθυμείτε!!!:)) Πράγματι ο χρόνος περνάει γρήγορα και εμείς πριν 2 βδομάδες γίναμε ενός και δεν μπορουμε να το πιστέψουμε...ποτε ήταν μια σταλίτσα μωράκι που έκλαιγε όλη την ώρα, πότε έγινε ένα μικρό παιδάκι που βοηθάει τη μαμά του να τακτοποιήσει τα ντουλάπια της κουζίνας με τα τάπερ!!!:))))

Καλή ανάσταση και του χρόνου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsakii να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου, χιλιόχρονο, γερό και τυχερό να'ναι!

Και του χρόνου με υγεία, να μα'στε καλά και να σου ευχόμαστε πάλι για τα δεύτερά της γενέθλια! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα στην μικρη σου, να τα εκατοστησει και ακομα καλυτερα να τα χιλιασει... να την χαιρεστε και να την δειτε οπως επιθυμειτε...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσεις μωράκι και χρόνια πολλά

μεγάλη να γίνεις με άσπρα μαλλιά!!! :silly: :woohoo: :silly:

Εύχομαι υγεία σε όλους, να είστε γεροί και να την καμαρώνετε σε κάθε στιγμή της ζωής της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει η μικρουλα σου!!!

Πολυχρονη, γερη, κ δυνατη να ειναι κ να την καμαρωνεις κ συ κ ο μπαμπας της συνεχως!!!

Παρεπιπτοντως εχει μονο 4 μερες διαφορα με την Κατερινουλα μου.Εμεις χρονιζουμε ανημερα το πασχα!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
    • Τι κάνετε ρε κορίτσια; Εμένα με έχει φάει η αϋπνία τις τελευταίες μέρες από τους πόνους στη λεκάνη..δεν ξέρω πώς να κάτσω πια..και δε φτάνει αυτό θέλουν να μου φέρουν τώρα να κρατήσω και τα μικρά του αδερφού μου για πόσες ώρες για να πάνε για φαγητό. Μα καμία ενσυναίσθηση; Γκρρρ τα νεύρα μου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...