Μετάβαση σε περιεχόμενο

ξεγεννουσε μεθυσμενος (στο mega σημερα το πρωι)


Recommended Posts

κοριτσια εχει ξαναπαει μεθυσμενος αυτος στο νοσοκομειο και του ειχαν κοψει τις εφημεριες αντι να του παρουν τα διπλωματα. τον ψαχνουν ακομη....εχει εξαφανιστει. το κεφαλι ειχε βγει και αυτος την πηγε για καισαρικη. ειναι να τρελενεσαι. πριν απο λιγο το εμαθα και το νοσοκομειο να φανταστειτε ειναι 5 λεπτα μακρια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις το έμαθα!!!! Το μωράκι που ξεγέννησε ο ηλίθιος, ο άχρηστος, ο ανεγκέφαλος, το ΤΕΡΑΣ, ο γυναικολόγος ο μεθυσμένος... κινδυνεύει να μείνει εγκεφαλικά παράλυτο πριν καν γίνει 3 ετών!!!! Του κόβει αυτή η μάνα τα α.... του ή όχι? Τον αληταρά, που έχει ξαναβρεθεί μεθυσμένος κι ούτε καν σε διαθεσιμότητα δεν τον είχανε βάλει!!! Αν είναι δυνατόν!!!! Εμφανίστηκε στο Νοσοκομείο να ζητήσει άδεια το καθήκι και κοντέψανε να τον λιντσάρουνε, γιατροί κι ασθενείς και ξανα-εξαφανίστηκε... ΤΟ ΑΧΡΗΣΤΟ ΤΟΜΑΡΙ!!!!!!!!!! Έλεος Παναγιά μου... να βοηθήσει αυτήν την ψυχουλίτσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτός ο αλήτης κατέστρεψε μια νέα οικογένεια και την ζωή ενός μωρού. Του κλάδεψε το μέλλον του. Αν ήμουν στην θέση της κοπέλας, θα έπαιρνα μια καραμπίνα και θα τον σκότωνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο που με τρομαζει πιο πολυ απο ολα τα ΧΑΛΙΑ αυτης

της χωρας ειναι οτι το ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΕΡΟ ΑΓΑΘΟ δηλ την

ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΖΩΗ το εχουμε στην ιδια κατηγορια

με τις ΤΥΡΟΠΙΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!

Καηκε η μια;;;;; Ελα μωρε, εχει και άλλες!!!!!!!!!!

Πραγματικα δεν ξερω τι να πω. Ο Θεος να φυλαει!!!!!!!

Κριμα χιλιες φορες για το μωρακι αλλα και για την κοπελα

απο τη Μυτιλήνη και το δικό της μωράκι γιατι και

αυτο αδικα χαθηκε χωρις καν να γεννηθει!!!!!!

Θα ηθελα να τον κρεμασουν αναποδα το γιατρο

αλλα οπως πολυ καλα ξερετε ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xmaria έγραψε:

κοριτσια εχει ξαναπαει μεθυσμενος αυτος στο νοσοκομειο και του ειχαν κοψει τις εφημεριες αντι να του παρουν τα διπλωματα. τον ψαχνουν ακομη....εχει εξαφανιστει. το κεφαλι ειχε βγει και αυτος την πηγε για καισαρικη. ειναι να τρελενεσαι. πριν απο λιγο το εμαθα και το νοσοκομειο να φανταστειτε ειναι 5 λεπτα μακρια μου

Ασχετο με το θεμα!Απ την Κορινθο εισαι?Η καταγωγη μου ειναι απο κει!κατεβαινω πολυ συχνα!Αμα ειναι να τα πουμε απο κοντα!(Δεν χανω ευκαιρια για συναντηση ποτε:blink: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τιμωρηθεί με παραδειγματικό τρόπο αυτός ο ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ που θέλει να λέγεται και γιατρός. Ο ΑΛΗΤΗΣ!!

Τι φταίει αυτή η ψυχούλα? Αν αυτός είναι ανίκανος.

Αυτοί οι γονείς που περίμενα το μωράκι τους με χαρά και ανυπομονησία να τους δώσει τέτοια θλίψη και στεναχώρια.

Δεν ξερώ τι να πω? Είναι τραγικό ..δεν ξερώ τι να πω σε αυτή την Μανούλα μονό να κάνει κουράγιο και εύχομαι να πάνε όλα καλά να γίνει καλά το μωράκι τους. Ο θεός να τους βοηθήσει και να τους δώσει δύναμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ειδα και εγω και φρικαρα .Η κοπελα μόνο 17 ετων μια νεα μητερα με ονειρα , 9 μηνες κουβαλαγε αυτοτο μωρο στη κοιλια της και ηρθε τωρα ενας επιτηδιος ανευθυνος να της στερησει το ονειρο .Για μενα αυτος ο ανθρωπος δε διαφερει καθόλου απο εναν στεγνο εγκληματια .Οπως αναφερθηκε και απο κάποιες άλλες κοπέλες η κοπελια εισηχθη στο νοσοκομειο να γεννησει με φυσιολογικο τοκετο .Ο κυριος ομως την ανοιξε για καισαρικη δεν εβλεπε κεφαλι και την παρατησε . μολις το ειδε η αναισθησιολογος κάλεσε τους ΄λλους γυναικολογους να σωσουν τη ζωη της μητερας και του μωρου .Δυστυχως όπως δειχνουν τα πραγματα το μωρο μπορει να παθει εγκεφαλικη παραλυσξ και η μητερα βρισκετε σε ασχημη ψυχολογικη κατασταση.

Οι γιατροι του συγκεκεριμενου νοσοκομειου ειχαν κανει ενστασεις οτι ο συγκεκριμενος γυναικολογος-φονιας πηγαινε παντα μεθυσμενος ειχε κοψει το αυτι ενος άλλου μωρου και ειχες αφησει ετοιμογεννη απ εξω ενω αυτος επινε .Καποιος άλλος γιατρος πριν 15 μερες ειχε αει στον εισαγγελεα και του ειχε πει για το ατοο και ο εισαγελεας του ειπε οτι δεν ειχαν αποδειξεις .Η δε εφημεριδα της κορινθου την ημερα που βγηκε στον αυτια ο αντρας και ο πεθερος της κοπελας και ελεγαν την ιστορια εγραψε οτι όλα αυτα ειναι κακογουστα σχολια των ανθρωπων και ψευτικες κατηγοριες , ευτυχως όμως ατομα με μεγαλη θεση ειπαν οτι θα σταματησει να εχει αυτον τον καποιον πουτον προστατευει.

Η δε απαντηση του 28 χρονου που βιασε τη γιαγια και τη σκοτωσε οταν το ρωτησαν ποια ηταν τα κινητρα του απαντησε :ηθελα να κανω ερωτα !

σΗΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΔΑΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟς ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ , ΝΟΜΙΖΑΜΕ ΟΤΙΤΑ ΠΑΙΔΑ ΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΕΙΑΝΙ ΑΣΦΑΛΗ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΙς ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eshos! Prepi padou na iparhi mia kinitopiisi!

Den ehoun ton theo tou poli meeftires.

Eno o diethinis organismons igias fonazi: ohi pano apo 10% kesarikes, ehi ftasi to mitera, iaso ke lito to 80% !!

I perisoteri thanati ginekon ston eona mas ine apo kesarikes, pote apo fisiologiko.

Dropi, edo theli na bi isageleas eki mesa na di tous fakelous. Ti ginete?? Pane i prokliti ke i kesarikes sinefo....Me ti dikeologia o proklitos? Etsi....! Eftases tin 39,,,eftases tin 40?? grigora genna!!

horis na iparhi iatrikos logos...mipos??! Den iparhoun epemvasis mipos.

Ego prosopika tha kano katagelia ston iatriko silogo, yia afta pou mou sinevisan itan anatrihiastika. Ime sigouri otan tha psaksoun ton fekelo tou meeftira mou that doune oti kani proklitous ke kesarikes soridon! ekfovizodas tous pelates tou.Alla ke ta meeftiria afta to theloun..........to epitrepoun....Den lene, stop, giati tin pas horis logo yia proklito? Grafoun mia malakia ston iatriko fakelo ke mesa.

Ke afto tha simvouleva polles ginekes, ean psaksoun tha doune polla.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ke minisi prepi na tou gini ke na to kinigisoun to thema poli,

ke to onoma tou na vgi ston aera ean ehi giatrio- na min xanapatisi psihi,,,ke i idia i kinonia prepi na ton litsari!

Eshos! Den iparhi dikeologia, ean aftos o anthropos mini atimoritos kindinevi oli i Korinthos! ke ta giro horia.

Dropi! alla den ehoun besa poli yiatri,,,,ke oso i kinonia den adidra sinehizoun na epitithode.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια δεν το είδα το θέμα αλλά το διάβασα τώρα από σας. Φαντάζομαι ότι σε κανένα κανάλι δεν είπαν το όνομα του αλήτη για να μπορούν να φυλάγονται οι υπόλοιπες γυναίκες.

Τέτοιοι άνθρωποι θα πρέπει να τους βγάζουν φωτογραφία με το όνομα από κάτω και να τους επικυρήξουν όπως στο φαρ ουεστ.

Και μη χειρότερα να λέμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...