Μετάβαση σε περιεχόμενο

KPAP-ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να σας ζησει κοπελα μου!!!Να ναι παντα γερο και ευτυχισμενο στην ζωουλα του!Κι εσεις να στε καλα και να τον χαιρεστε σε καθε του βημα,σε καθε του λεξη και να στε παντα τοσο δεμενοι και αγαπημενοι ολοι μαζι οπως στην φωτο,η οποια ευχομαι με τον καιρο να μεγαλωσει κι αλλο!Να στε παντα καλα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ωραίο μωρουλίνι έχετε, να σας ζήσει.

και εσύ είσαι μια χαρά γιατί λες χάλια? μου αρέσει και το χρώμα του σκελετού των γυαλιών σου!!:woohoo:

Πάντως ο μπεμπούκος είναι ομορφούλης :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κραρ μου είναι πολύ καλός ο μπέμπης σου!!!!να σου ζήσει!!!και πόσο μου αρέσει που έχει μαλλάκια....και εσύ όμως μια χαρά είσαι,μην ακούω βλακείες οτι είσαι χάλια...θα σε μαλώσω!!!φτου φτου μην σας ματιάσω τόσο όμορφη οικογένεια!!!!να μου φιλήσεις τον ζουζούνο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι υπέροχο μωράκι!!! :cheer:

Πόσο ευτυχισμένος είναι στην αγκαλιά σου!!! :lol:

Και αυτή που είστε οικογενειακώς είναι φανταστική!!!

ΚPAP με συγκίνησες πραγματικά με αυτές τις φωτογραφίες!

Είστε όλοι κουκλιά και πρώτα από όλους ο μικρουλίνος σου!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡΑΡ μου κοριτσακι μου, κουκλος ειναι ο μικρουλης σας!!!:woohoo:

πανεμορφος μωρε!!!!

τον ειδε η μικρουλα μου κι αρχισε να χαιρεται και να χτυπα παλαμακια!!!:woohoo: (επειδη εχω παρει πρεφα τα προξενεια που παιζουν εδω μεσα, ελπιζω να μη πεσει να με φαει καμια συμπεθερα σου!!!!:lol: )

να μας τον φιλησεις!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΣΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑΚΙ...ΦΟΤΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κραπ..................το μωρουλιιι ειναι κουκλακιιιιιιιιιιιιιιιιιι::τι μικρο και τι καλο!!!!!!!!!!!!!!!

γυαλι....μπλουζα και καναπες ιδιο χρωμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μα πως το πετυχες βρε θηριο!!να σας ζησει ο πριγκηπας σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡΑΡ, αν το 2ο παιδάκι μου είναι κοριτσάκι να στον καπαρώσω για γαμπρό????? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αστειεύομαι!! Απλά να σου πω... δεν χορταίνω να τον βλέπω!! Φτου φτου να μην το ματιάσω το μωράκι! Οπωσδήποτε χάντρα και ματάκι να του φορέσεις!!!

Και πάλι να σας ζήσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπλαρχηγοπουλο.... δε θα πω πολλα..

ή μαλλον θα πω....γιατι ειμαι και παρλαπιπα...(με ξερεις..:P )

Λοιπον... εισαι πολυ χαλια!!!! (η οραση σου εννοω αλλιως δεν εξηγειται...:P ) Εχεις τρελες χειλαρες και μια υπεροχη μυτη!!! (ακομα κοριτσια οι αντρες μ'αρεσουν...μη με παρεξηγησετε...:P :laugh: )

Τα ματια σου δεν τα βλεπω στη φωτο...γιατι εισαι και "χαμηλοβλεπουσα" τρομαρα σου....:laugh: :laugh: :laugh:

Για τον αντρα σου δε θα πω....γιατι ειναι απο τους τυπους αντρα που μου αρεσουν και σεβομαι το γεγονος οτι εισαι μια..."χελωνα"(:silly: ) και δε θελω να σου δημιουργω επιπροσθετα αγχη...:laugh: :laugh:

Ο γιος σου ειναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Το οπλαρχηγοπουλακι μας ειναι αξιος διαδοχος!!

Ειναι ενα κουκλι!!!! Θα συμφωνησω με Ιφιγενεια (μ'αρεσε και μενα στη φωτο που ειναι στα πλαγια και κοιμαται) και θα προσθεσω και αυτη που ειναι γαληνεμενος στην αγκαλια της μαμουλιτσας (σ'εκεινη με τα κοκκινα γυαλια αλα Θαναση Λαλα...:P )

Ειναι πανεμορφακι!!!!!! Να ειναι παντα καλα το χρυσουλινι μου!!!!

Φιλεναδα τι να πω....??? Να τους χαιρεσαι και τους δυο!!!!

Και να σε χαιρονται κι αυτοι!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΓΛΥΚΑΚΙ ΝΙΝΑΚΙ! :)

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΡΑΡ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ!

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!

ΦΙΛΙΑ:cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚRAP το μωρο σου ειναι κουκλακι!!!!!Αλλα πως να μην ητανε με τοσο ομορφους γονεις!!!!και οι δυο ειστε πολυ ομορφοι!!!!Καλα κι εσυ!....τι γαλλικη μυτουλα ειναι αυτη,τι στομα!!!!!Πολυ ωραιο ζευγαρι ειστε,να χαιρεστε τον κουκλο σας!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΟΜΟΡΦΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!ΚΟΥΚΛΟΣ---ΕΧΩ ΣΥΓΚΙΝΗΘΕΙ-ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙΣ----ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ---

Τα μάτια του είναι θάλασσα

ήλιος το πρόσωπό του

η άνοιξη μπορεί να 'ρθεί

μ' ένα χαμόγελό του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειος !!! τι φατσουλα γλυκια ειναι αυτη καλε?? και μετά σου λέει τα νεογέννητα δεν είναι όμορφα ! βρε ουστττ....

λοιπον να σου ζήσει, πάντα γερός και καλοτυχος !! Να τον χαίρεστε γλυκιά μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...