Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΕΝΝΑΩ.....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γλυκεια μου σου ευχομαι με το καλο να φερεις στον κοσμο το μωρακι σου.Να εισαι παντα ευτηχισμενη με τον αντρουλη σου κ το παιδακι σου.Θα περιμενουμε τα νεα σου,μολις επιστρεψεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλα μου με το καλο να παρεις την κορουλα σου στην αγκαλια σου με εναν πονο σου ευχομαι να πανε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο να φερεις στον κοσμο την κουκλιτσα σου. ολα καλα να ειναι και αγκαλιασεις ενα γερο και δυνατο μωρακι. καλο κουραγιο.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό καλή λευτεριά!!! Με έναν πόνο να γεννήσεις την μπεμπούλα σου!!!! Περιμένουμε όλες μαζί τα νέα σου!!! φιλάκιααα πολλάαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο σου ευχομαι με ενα πονο!!:)

Σου ευχομαι μια ευκολη γεννα και ενα μωρακι γεματο ΥΓΕΙΑ!!:)

Περιμενουμε φωτο και περιγραφη τοκετου!

Φιλια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ γιατί συγκινήθηκα τόσο πολύ τώρα, ε;;; Να σου πάνε όλα καλά μπεμπούλα μου με τη μπεμπούλα σου και όχι με ένα πόνο, ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!

Μη φοβάσαι τίποτα, όλα καλά θα πάνε και σε λίγες μέρες θα μας περιγράφεις πόσο τέλεια ήταν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλό εύχομαι να φέρεις στον κόσμο μια γερή μπουμπούκα!!!!και με ένα πόνο που λέμε....θα περιμένουμε με αγωνία την περιγραφή σου μόλις επιστρέψεις και μπορέσεις να μας πείς!!!!και φυσικά είμαστε εδώ μέχρι την παρασκευή που θα μπεις μέσα να μας λές οτι θες για να σου φεύγει το άγχος!!!!super σε λίγες μέρες θα κρατάς αγκαλιά σου το μωρό σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τις ευχές σου! πες μου που γεννας να στειλω το ΡΙΚ απο δω για πληρη αναμετάδωση! φιλούθκια! Α! στειλε κ φωτο να δουμε τη μπεμπα! υπ' οψιν οτι εγω θα γεννησω αγορι (υποψηφιος γαμπρος αν κ νεοτερος)αλλα ο νεο ειναι ωραιος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπουλα μου,

εγω τα εμαθα τα νεα σου ιδιωτικα,χιχι.

Να μη φοβασαι τιποτα!Ολα θα πανε τελεια.Εισαι δυνατο κοριτσι και το μπεμπακι σου δε θα σε ταλαιπωρησει καθολου.Αφεσου στα εμπειρα χερια του γιατρου σου και του Ιασω.Θυμασαι ποσα λεγαμε τοσα πρωινα;Θυμασαι εγω ποσο αγχος ειχα και ποσο φοβομουνα την ολη κατασταση στο Ιασω;Και με ξερεις τωρα πια.Μοιαζουμε και ξερεις οτι δε θα ελεγα ευκολα καλα λογια για καποιον.Μην ανησυχεις για τιποτα.Ολα θα πανε τελεια, στο υποσχομαι.Και οπως ειπαμε για το δωματιο;) .Το 608 ειναι το καλυτερο χαχα, ζητα κρεβατι στο παραθυρι,χιχι.

Και αντε τελειωνετε να βγειτε απο εκει μεσα, μικρη μας πριγκηπισσα, για να κανετε καμια βολτα με το δικο μου κοριτσι-πανκακι.Εμεις ειμαστε εδω και περιμενουμε...

Γωγουλα μου, να θυμασαι αυτο που σου ειπα χτες στο τηλεφωνο.Ειμαι εδω για ο,τι χρειαστεις.Σε σκεφτομαι παντα και εστω απο μακρυα σου κραταω το χερακι.

Πολλα φιλια, κοριτσακια μου και σας περιμενουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΣΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΟΡΙΘΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ Ο ΘΕΟΣ ΤΑ ΕΦΕΡΕ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΛΑ ΚΑΛΑ. ΘΑ ΠΟΝΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΒΓΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΦΑΝΗ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΤΙ ΜΟΝΟ ΕΣΥ, ΚΙ ΑΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula16 με το καλό να φέρεις στον κόσμο το κοριτσάκι σου!!!

Είναι φυσιολογικό να έχεις άγχος κοπέλα μου, ειδικά εφόσον ξέρεις ακριβώς τη στιγμή που θα ξεκινήσουν όλα!!!

Είμαι σίγουρη ότι με τη βοήθεια Του Θεού θα πάνε όλα τέλεια για εσένα και το μωράκι σου!!!

Ανυπομονούμε και για την περιγραφή των πρώτων σας στιγμών με τη μπεμπούλα σου!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο μπεμούλα..ολα να ναι τέλεια,ολα να ναι μοναδικα και γεματη απο χαρα να ζησεις με το καλύτερο τροπο αυτην την μοναδικα απιστετυτα τελεια εμπειρια..γερό και καλοτυχο το κοριτσακι σου να κψει πολλες καρδίες από τα πρωτα της λεπτά!!!

φιλακια και αγκαλιτσες και στις δυό σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ, να σου ευχηθω κ γω με την σειρά μου, να πανε ολα καλα, να χεις μια υπέροχη γέννα κ να κρατησεις την μπεμπουλα σου στην αγκαλιά σου..ΘΑ περιμενουμε κ την δική σου εμπειρία γέννας!!!ΦΙλια κ με το καλο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να έχεις μία υπέροχη γέννα καλή μου! Με το καλό να υποδεχθείς την μικρούλα σου! Κοίταξε τις 2-3 τελευταίες μέρες να απολαύσεις την κάθε σου στιγμή! Πολλά-πολλά φιλιά! Με έναν πόνο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula μου, γλυκο μου κοριτσακι, η ωρα η καλη!!!:)

με το καλο να ερθει στο κοσμο η μικρη σου μπεμπουλα!!!:woohoo:

ολα θα πανε καλα, να μη φοβασαι τιποτα!!!;)

θα περιμενουμε τα νεα σας με αγωνια κοριτσι μου!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου με το καλό!!!!!!!!!Ολα καλά θα πάνε μην έχεις καθόλου άγχος και γω ετσι γεννησα με πρόκληση και μια χαρά όλα!!Σαββατογεννημενη και η μικρόύλα ε;;;χιχι..

φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπούλα μου με το καλό κοπέλα μου!!!Σου εύχομαι με έναν πόνο και γρήγορα-γρήγορα να κρατάς το μωράκι σου στην αγκαλίτσα σου!Φιλάαακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ , ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΤΗ ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ.:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • AX ναι βρε κορίτσια, να μπούμε 2ο τρίμηνο να ηρεμήσουμε! Βέβαια οκ, έχω ακούσει για περιπτώσεις που δεν πήγαν καλά και μετά το 1ο αλλά είναι πολύυυυ λιγότερες. Τώρα περνάμε το κρίσιμο στάδιο. Αυτό με το χαρτί κι εγώ, κάθε φορά, το ίδιο συναίσθημα. Πόσο ωραίο που καταλαβαίνουμε η μία την άλλη πάντως 🥰
    • Αχ κ εγω το ιδιο! Χτες το βράδυ, ξημερώματα και το πρωι κατά τις 6 που ξυπνούσα για τουαλέτα με κλωτσούσε συνέχεια. Ξύπνησα κατά τις 8 σημερα και ακομα να με κλωτσήσει. Ξερω; Μπορει να κουράστηκε απο το βράδυ 😊
    • Καλή μου Kiddo, καταλαβαίνω ότι έχεις περάσει πολλά και είναι λογικό να έχεις τόση αγωνία. Εγώ σκέψου ότι δεν ήθελα να ανοίξω το θέμα, ένιωθα κάπως..... Ήλπιζα ότι κάποια άλλη κοπέλα θα το ξεκινήσει για να γράφω κι εγώ, δεν ένιωθα ότι είμαι σε θέση να ξεκινήσω μια συζήτηση με αυτοπεποίθηση διότι έχω ταλαιπωρηθεί κι εγώ... Όμως οι κουβέντες που κάνουμε εδώ μας αποφορτίζουν και σίγουρα βρίσκουμε κατανόηση και αγάπη!❤️ Εσύ κορίτσι μου γιατί έχεις την αιμορραγία, σου έχει πει κάτι ο γιατρός σου?? Πάντως όταν βλέπεις αίμα, πώς να μην ανησυχείς??? Κι εγώ κάθε μα κάθε φορά που πάω τουαλέτα, κοιτάζω με ένα άγχος το χαρτάκι, και φαντάσου ότι δόξα το Θεό μέχρι τώρα δεν είχα κάποιο σημάδι. Αν όμως σου λέει ο γιατρός σου ότι είναι αισιόδοξος, προσπάθησε να τον ακούσεις και τον εμπιστευτείς. Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια, αν πάνε όλα υπέροχα και να κυλήσει η εγκυμοσύνη σου ομαλά από εδώ και πέρα! Ένας μήνας έμεινε και μπαίνουμε στο 2ο τρίμηνο, θα τα καταφέρουμε όοοοοοολες!!!!! 🙏💪🌈
    • Τι ωραία νέα κορίτσι μου! Αφού άκουσες και το μωράκι σου φαντάζομαι σήμερα πετάς! Αχ, κουράγιο με τον εμετό, εύχομαι να γίνεται μια στο τόσο...!
    • Μπράβο ρε κορίτσι!!! Όλα πάνε καλά και εσύ τώρα θα ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ!!!!!!!! Στην αυχενική θα έχεις μια πρώτη καλή εκτίμηση για το πόσο είσαι ακριβώς και στην Β επιπέδου θα είναι το οριστικό και για την ΠΗΤ.  Εμένα μόνο φιλικό και βιταμίνη D μου έχει δώσει και προγεστερόνη μέχρι 24 εβδομάδα και βλέπουμε αναλόγως το μήκος τραχήλου.  Και φυσικά με ζυγίζει και μετράει πίεση σε κάθε επίσκεψη....και φυσικά κατά τον 8 μήνα τρωγόμαστε για τα κιλά λόγω του διαβήτη...αλλά έχει κι αυτό την πλάκα του γιατί ξέρω ότι υπερβάλει κάπως γιατί ξέρει ότι τσιμπάω σε αυτά που λέει και με πειράζει!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...