Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ Η ΤΡΙΧΑ!!!!!! ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!


Recommended Posts

Χαζευοντας στο ιντερνετ βρηκα αυτο το αρθρο και μου σηκωθηκε η τριχα καγκελο!!!! Και αυτο το πραγμα μετα αποκαλειται "μητερα" ????

καθε μερα ενα τετοιο ανθρωπομορφο ζωο αρσενικου ή θηλυκου γενους σε κανει να αναρωτιεσαι....

Madata.GR: Νάρκωνε την 13χρονη κόρη της για να την βιάσει ο 44χρονος φίλος της

Νάρκωνε την 13χρονη κόρη της για να την

βιάσει ο 44χρονος φίλος της

================================================================================

Zougla.gr on 05.04.2009, 09:00

Συγκλονισμένη είναι η κοινωνία της πόλης

Φαγιέτ Κάουντι στην Πενσυλβάνια με την

υπόθεση μίας γυναίκας, η οποία νάρκωνε την

13χρονη κόρη της για να μπορέσει να την

βιάσει ο σύντροφός της και να την αφήσει

έγκυο.

Το ίδιο το νεαρό κορίτσι κατήγγειλε στην

αστυνομία τα όσα περνούσε τους τελευταίους

μήνες.

Η μητέρα της δεν μπορούσε να κάνει άλλα

παιδιά και έτσι ζήτησε από το κορίτσι να

κάνει σεξ με τον 44χρονο φίλο της, ώστε να

μείνει έγκυος και να κρατούσε αυτή το παιδί

που θα γεννιόταν σαν να ήταν δικό της.

Ο 44χρονος φίλος της μητέρας

Το 13χρονο κορίτσι είχε αρνηθεί από την

πρώτη στιγμή να συμμετάσχει στα

αρρωστημένα σχέδια του ζευγαριού.

Αυτοί όμως δεν το έβαλαν κάτω. Η μητέρα

άρχισε να ναρκώνει την 13χρονη, ώστε να

μπορέσει ο 44χρονος να την βιάσει.

Σύμφωνα με την κατάθεση του κοριτσιού στην

Αστυνομία ο 44χρονος προσπάθησε να την

βιάσει τρεις φορές, όμως αυτή, αν και

ναρκωμένη, κατάφερε να τον αποφύγει.

Τόσο η μητέρα, όσο και ο 44χρονος,

συνελήφθησαν από την Αστυνομία μετά την

καταγγελία του κοριτσιού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε θέλω καθόλου να σχολιάζω τέτοιες ειδήσεις. Το μόνο που έρχεται στο μυαλό μου όταν ακούω τέτοια είναι Θεός φυλάξοι. Ο Θεός να φυλάει το παιδάκι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΖΕΤΑΙ ΝΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΚΔΙΔΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ,ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΕΣ,ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΥΣ ΤΑ ΚΑΚΟΠΟΙΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΝΤΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΑ ,Η ΠΟΙΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΚΑΡΕΚΛΑ!!!!

ΤΕΡΑΤΑ..............

ΦΤΟΥ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα ρε παιδι μου κατι ΖΩΑ !!!!!!!!!!!!!!!

δεν μας τους στελνετε αυτους λιγο εδωπερα να τους δω και απο κοντα να δουνε τι εστι βερυκοκο????????????? αντε τα ΖΩΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΡΕΜΑΣΑΝΕ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΛΑΞΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗ ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗ ΠΑΙΔΙΩΝ.ΑΣ ΤΟΥΣ ΚΡΕΜΑΝΕ ΠΝΙΓΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΑΙΣΧΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΑ ΤΑ ΖΩΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΡΕΜΑΣΜΑ!!!!!!!ΕleNitSa ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!ΤΙ ΦΤΑΙΝΕ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ ΤΑ ΖΩΑΚΙΑ!!!!ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΑΝ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!!!ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΟΝΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΣΚΟΤΩΜΑ Η ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΟ ΘΑΝΑΤΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΘΑΝΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ.ΑΥΤΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΑΡΓΟ,ΠΟΛΥΩΡΟ,ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΟ ΘΑΝΑΤΟ.ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΜΕΤΑΝΙΩΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΝΑΝΕ ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΚΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.

ΑΦΗΣΤΕ ΠΙΑ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΘΑΡΜΑ:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fiore και γω μαζι σου!!!! οτι πιο αργο και βασανιστικο.... και να σκεφτεις οτι αυτοι οι ανθρωποι αν βρουν καλο δικηγορο τη βγαζουν ευκολα ως τρελοι!!!!! :angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντροπη κ αισχος τιποτε αλλο, αντε αυτος ηταν φιλος της μανας της κ ειναι ξενος,αυτη που το γεννησε το κοριτσακι δε το πονουσε καθολου;

κριμα που υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι αναμεσα μας..:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμμμμμμμμ πιστεψτε με αυτοι οι....μην πω.....γιτι δεν υπαρχιυν και λογια να τους χαρακτηρισεις....στην φυλακη παιρνουν αυτο που τους αξιζει!!!!Γιατι μπορει να ειναι και οι υπολοιποι κακοποιοι αλλα μεχρι κι αυτοι δεν το ανεχονται αυτο το πραγμα!!!Ελεος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου. Εγώ δεν κοιμάμαι λόγω ΓΟΠ αλλά νυστάζω όλη μέρα. Αν τους έλεγες όχι τι θα σου έλεγαν δηλαδή;;; Τι κάνατε τελικά;
    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...