Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

να ρωτησω και εμενα μου ειπε να κανω σεξ για να βοηθησω την κατασταση τωρα με την κοιλια δεν ξερω πως θα το πετυχω κατι θα βρουμε το θεμα ειναι να τελειωνει ο αντρας μεσα μας ετσι; γιατι το σπερμα κανει ολη την δουλεια για να βοηθησει γιατην γεννα, καλα τα λεω; να ξερω τι θα κανω πειτε μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λοιπον ακου αν και λιγο εκτος θεματος το sex xaxaxaxa....

εμεις ολους τους μηνες κανουμε ελευθερα σχεδον μερα παρα μερα διοτι αλλιως δεν θα το χαιρομασταν και μετα αντε να ξαναεχεις την ευκαιρια για τοση ελευθερια:P

ουδεποτε λοιπον ειχα πονους ή συσπαση ή οτιδηποτε αλλο και μετα απο 3 εγκυμοσυνες ιδιες πιστευω πως μπορω να εχω αποψη πλεον,,,δεν λεω οτι εχουν αδικο οι γιατροι ή οι επιστημονικες ερευνες που λενε για το σπερμα αλλα εγω δεν ειχα προβλημα ποτε....ετυχε μαλλον...σε καποια αλλη γυναικα ισως και να ειχε επιδραση :unsure:

οποτε τι να πεις......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ.ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΩΔΙΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΩ.ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΣΕΧ ΜΙΛΑΤΕ.ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΧΘΕΣ 1 ΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΜΗΝΕΣ.ΕΠΤΕΛΟΥΣ.ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΓΙΑ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΜΕ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΟΥΝ ΑΥΤΟΙ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΙΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΤΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΗΤΑΝ.ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΜΑΡΙΑΝΤΑ.ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Κανένα νέο από την Νταλια, ε; Μακάρι να έχουμε σύντομα τα ευχαριστα νέα της....!

Οσο για το σεξ... Εμένα γιατί καλέ μου είπε ούτε να το διαννοηθώ προς το παρόν; Στις ξαδέρφες μου που είχαν τον ίδιο τους έλεγε 3 φορές τη μερα!!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Καταρχην μακαρι η Ελενα να εχει γεννησει μεχρι τωρα και να καμαρωνει το αγορακι της :cheer:

Οσο για το σεχ εμας μας ειπε οτι μπορουμε αφοβα μεχρι τελους! :silly:

Αυτα! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι ολες οι γυναικες και ολες οι εγκυμοσυνες δεν ειναι ιδιες,

μπορει να φοβαται ο γιατρος σου μην εχετε καμια προωρη εγκυμοσυνη απο την 34η εβδομαδα και με το δικιο του,για δικους του λογους,

(αν ειχαμε τον γιατρο σου eva_25 o αντρας μου θα με εβαζε να τον αλλαξω χαχαχαχα!!!)

γενικα οσες μπορουμε λεω να το χαρουμε διοτι μετα τη γεννα χλωμα τα πραγματα:silly: ειδικα και αν θηλαζεις και εισαι φουλ στο γαλα να τρεχει συν την κουραση καθε 2 ωρες με το μωρο απο βυζι σε βυζι μεχρι να μπεις σε προγραμμα κτλ.μονο το sex δεν σκεφτεσαι:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένο θέμα το sex, εεεεεε?????

NAIAIAIAIAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και εμένα στην 37 εβδομάδα

τα ίδια μου είπε κ πολύ χάρηκα..... χιχιχι!!!

sex sex sex

να προκαλέσει το σπέρμα συσπασούλες

κ να ξεκινήσει κααααποια στιγμή ο τοκετος μας.....

παράλληλα περπάτημα για να κατέβει ο μπέμπης

και στις 40 εβδ. θα γεννήσουμε κ εμείς!!!

Τι τέλεια....... Τι τέλεια!!!!!!!!!

Το ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ της Anastacias

βλέπω δεν το σχολίασε καμία....

......ούτε η Happy mom..... τόσο μ@λ@κι@

σας φάνηκε;;;;;;;;;; χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!

Εγω πάντως το βρήκα γλυκούκικο

γιατί με την «γαλαρία» θυμήθηκα τα σχολικά

μου χρόνια.... τις εκδρομές, τους γκόμενους,

την ξεγνοιασά, την αθωότητα μας!!!!!!!!

Αυγουστομανούλες υπομονή με τα πονάκια

και το βάρος μας...... Τα bebe μας έρχονται

σιγά σιγά ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΜΥΑΛΑ!!!

Καλό απόγευμα αγαπημένες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας!!!!

Οκ πειτε κι αλλα για σεξ!!!!

Εγω εχω ξεχασει που παν τα 4 στο θεμα!!!!Δλδ αν δεν ηταν να βγει το παιδακι μου απο εκει κατω....Μαλλον θα ημουν ξανα παρθενα!χαχαχαχχαχαχχαααα

Μαριμαρακι μου μονο εσυ νιωθεις την "μα..κια" που κρυβω στο μυαλο μ,ου!!!χαχαχαχαχαχχααα

:laugh: :P:lol: :laugh:

Και μαλιτσα συμφωνεις κ επαυξανεις!!!!Αχ φιλεναδακι!Οτι να'ναι ειμαστε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη μη μιλατε για σεξ σας παρακαλω εκανα τόσο κόπο να το αποδεκτω οτι θα κανω πολυ΄καιρό για να το δω...εστω και απο μακριά...μη με αναστατωνετε κορτσούδια πλιζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ!!!!!!!!!!!!!!:woohoo:

Αναστασουκο οχι παρθενα νιώθω νιωθω οτι τι είναι αυτο και πως ο ανδρας μου θα μεξαναδεί σαν γυναικα?και θα με ξαναδεί?Κια μη μου πειτε να το συζητησω μαζι του γιατι αυτο ειναι εν αλλο θεμα που με ποναει ....οπότε πλιζ οχι πια συζητηση για σεξ ΠΟΝΑΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ:(

Α και όσο για το λεωφορείο εγω παλι συγκινηθηκα που το διαβασα ...ηταν πολυ ΩΡΑΙΑ παρομοιόσηηηηηη μα τι κανω λαθος...οι ορμονες με κανοπυν να τ αβλεπω ολα ποιητικα ?ΓΙΑΤΡΕ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ:ohmy: Θα το ξεπεράσωωωωωωωωωωωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινακι μου γλυκο!!!!Την ιδια τρελλα κουβαλαμε βρεεεεεεεεεεεεεε!!!!!

Και πως τα καταφεραμε να μη συναντηθουμε τοσο καιρο???

Αντε τωρα με τα μωρακια μας!!!!!

Κοιτα....Ισως η ελλειψη σεξ να μας κανει να παρουμε το ολο θεμα απτην αρχη....Στην αρχη ντροπουλες και "μα μηηηηηηη σου λεωωωω" κ "μα δεν ειναι σωστοοοοοοοοο"... :laugh:

Μετα θα ανεβαινουμε πανω τους κ δε θα τους αφηνουμε να παρουν ανασα(αχ τι λεω παλι :blush: ) και τελος θα τους πουμε...."παμε για ενα 2ο"?????!!!!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασούκο τη συναντηση δε την χανουμε με τιποτα...αυτο να λεγεται τετοια μουρλα θα συμφωνησω δεν ειναι για να χάνεται..οσο για το σεναριο του πως θα επανελθουμε μακαρι..ΜΑΚΑΡΙ ...απο το στομα σου και στων συζηγων το......:blush: γ(γκουχ-γκουχ!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχχαχαααα Βρε ας μας αφησουν χρονο οι κορακλες μας και ας ειναι και...κουφο το...γκουχου γκουχου των αντρων μας!!!!

Θα την κανουμε τη δουλιτσα μας συντροφισσα!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχα

Γεννησε η Ελενααααααααα!!!! Ηρθε ο Δημητρακης της στη ζωη!!!!!!!!! :):) :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες!!!

Αρχίζω με τις ευχές μου για την DALIA !!! :cheer:

Να σου ζήσει ο γιόκας !! Να είναι πάντα γερό+τυχερό!! :kiss:

περιμένουμε φωτογραφίες & εμπειρίες γέννας!!;)

jolika,marianda,kider,marimari,Τομα μην ξύνετε πληγές!!! Υπάρχουν & γυναίκες που έχουν καιρό να ....:blink:

Ανήκω & εγώ στην κατηγορία της anastacias-eva_25 foulinaki ..:( μιας & εμάς μας είχε πει αραιές επαφές λόγω του τραχήλου & από τον 7ο & μετά τέλος!! :blush:

Εμένα βέβαια ο κάλος μου λέει ότι όταν με το καλό έρθει η ώρα μας ... θα με ξεσκ.... !!!!! :woohoo: :woohoo:

Μπορεί να πάμε κατευθείαν για το 2ο!!!:silly: :silly:

zouzounitsa τι έγινε με το ψαχούλεμα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΝΤΑΛΑΚΙ ΜΑΣ !!!!ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!!!!ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ ΔΕ ΛΕΓΕΤΑΙ!!!!!!:woohoo:

ΔΕΥΤΕΡΟΝ !!ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ!!!ΛΟΙΠΟΝ:Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ 2900 ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ,ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΛΙΞΕΙ ΛΙΓΟ ΣΑΝ ΚΑΣΚΟΛ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΛΩΡΟ!!!! ΚΡΥΩΝΕ ΦΑΙνΕΤΑΙ,ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!!! ΝΤΟΠΛΕΡ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ , ΜΑΝΤΟΤΖΟΝ ΜΟΥ ΔΕ ΜΕ ΨΑΧΟΥΛΕΨΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ , ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΠΙΑ, ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΗ!!!!!

ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!!ΣΕ ΦΙΛΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑΤΟ ΚΑΡΜΑΚΙ!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ, ΚΙΝΤΕΡΑΚΙ, ΜΑΡΙ ΜΟΥ, ΧΑΠΙ ΜΑΜ,ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΟ, ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ !!!!1ΑΝΤΕ ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜ ΕΡΧΙΟΝΤΑΙ ΚΤΑ ΚΑΜΑΡΙΑ ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ!!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουπιιιιι!!!! ζητω η νταλια κ το μωρακι της!!!!!

το λεωφορειο ηταν τελεια παρομοιωση...απλα υποκλινομαι!!!

μαντω με τρελαννες παλι!!!!αχχαχαχααχαχαχαχχαα:laugh:

γενικα τα μωρα βγαινουν..κ σεις το μυαλο σας...αλλου..σεξουλιαρες!!!

μαρι μου καλως να τον δεχθεις!!!ουτε θα καταλαβει απο που του ρθε!!!κι εσυ θα λες..αγαπουλα..ο γιατρος το ειπε............:P

ζουζουνιτσα 2900 !!!!!!ουαουυυυυυυυ μπουμπου!!!!ο λωρος ειναι αξεσουαρ σε πολλες απο μας!!εχουμε προχωρημενα μωρα!!!

φουλινακι μου..ποιητριες..κλαψιαρες..τρελες ..σεξουλιαρες..απ ολα εχει το καταστημα....διαλεξτεεεεε!!!

κιντερακο μου πως πανε τα πονακια?

για να δουμε...ποια εχει σειρα? πωωω πωω σαν επιτραπεζιο μου κανει?ή κληρωση του λοττο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κιντερακι μου και εγω μια απο τα ιδια σημερα κουραστηκα και με τρελαναν τα πετρωματα και πονος χαμηλα αντε να παρουμε σειρα σε λιγο ερχονταιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ευχηθώ και «από εδώ»

στην Dalia μας να της ζήσει το μωράκι!!!

Πάντα με υγεία.......

Να σας υποσχεθώ πως δεν θα ξανααναλύσω

το θέμα sex ενοπιων τω κοριτσιών

που «πονουν»....

Και να σας ευχηθώ: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!!

Αυγουστομαμάδες

αυτός είναι ο μήνας ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!

Μας υποδέχεται "ζεστά"

ας τον υποδεχτούμε ...αναλόγως!!!!!!

Έρχονται τα λατρεμένα εβρυάκια μας...

Με το καλό σε ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΓΕΜΙΣΤΕΣ!!!!!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΝΤΕ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ!!!!ΟΠΩς ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΡΙ ΜΑΡΑΚΙ ΕΝΑΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΜΑΣ!!!!ΑΣ ΤΟΝ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΘΑ ΑΔΕΙΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΟΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου μολις μιλησα με την dallia καλα ειναι ταλαιπωρηθηκε λιγο γιατι ο μπεμπης ηταν ψηλα αλλα τελικα απο τις 7 που βαλαν τους πονους 2,2ο ειχε γεννησει εναν παιδαρο 3650!!!!! αναρωτιεται απο που βγηκε οπως και εγω χαχαχα:P ολα καλα ειναι και πλεει σε πελαγη ευτιχιας αντε και στα δικα μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και από μενα σε ολες τις πρωινες και μη Αυγουστοφουσκωτούλες!!!

Μαριαντακι σε ευχαριστουμε για τις λεπτομερειες και ευχομαι στο Νταλακι μας να ζει απο΄δω και στο εξης ΜΟΝΟ σε πελαγη απέραντης ευτυχιάς αυτη και ο ανδρας της να απολαμβανουν καθε στιγμη με το δημηουργημα τους!!Να ναι γερο και να τους γιομιζει χαμογελα και περηφανια με το καθε τι που κανει!!:laugh:

ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ...ΑΝΤΕ ΑΝ ΑΚΟΥΜΕ ΝΕΑ....ΚΙΝΤΕΡΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ για ποια χτυπαει η καμπανα??????

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!Βρε τη κορακλα σου κανει και μαγκιές με το λώροοοο ΣΟΥΠΕΡ τη βρισκω...;) μωρε τα κακομοιρα βαρεθηκαν φαινεται εκει μεσα και μας δινουν σημαδια οτι ΕΡΧΟΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΙΙΙΙΙΙ!

Βεβαια η δικια μου το αντιθετο..καλοπερναει φαινεται και μου κανει και κατι κολπα...εκει που λεω στον αντρα μου ''ρε αγαπη αυτη μαλλον δεν εχει χωρο και δε κουνιεται,''εκει ερχιζει το τρελλο τσιφτετελι,δηλαδη τι τσιφτετελι που μαλλον για show you think you can dance τη βλεπω...εμα τι τεντωματα ποδιων ειανι αυτα?Προς στιγμη την ωρα που εβαζα την φανταστικη και σουπερ αντιραγαδιτκη κρεμα στην 2 στρεμματα κοιλια μου και κοιτουσα ψωνισμενη το καθρεπτη.....να μια πατουσιτσα ξεπροβαλε για δευτερολεπτα και με κανε και τα παιξα!!!Νταξει...δεν ειδα και τα δαχτυλα ενα ενα....οτι ηταν πατουσα ηταν Κοριτσια πολύ γελιο και δεος μαζι!!!:) :laugh: :ohmy::huh: :woohoo: ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!

Καλό μας μήνα! Ηρθε ο μήνας μας...

Από εχθές έχω λίγα πονάκια σαν περιόδου & νιώθω κουρασμένη..

Ο αντρούλης μου έχει ρεπό μέχρι την ΤΡίτη θα είμαστε μαζί συνέχεια.

Μπορεί να τον πείσω να πάμε για κανά μπανάκι..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!ΛΕΠΟΝ : ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΟΥΛΑ ΜΟΥ !!!!ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ, ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ!!!!!!ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΛΕΩ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΝΑ ΧΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΗΣΥΧΟ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΩ ΑΡΚΕΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΤΩ!!!!!ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ!!!!!!ΝΑ ΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ , ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΥΓΟΥΣΤΟΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΑ!!!ΧΑΠΙ ΜΑΜ ΜΟΥ , ΦΟΥΛΙΝΕΕΕΕΕΕΕΛ, ΚΙΝΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ?ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΗΓΑΤΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΕΓΩ ΣΠΙΤΙ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ ΜΟΥ.ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΤΡΕΛΑΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΑΥΤΟ.

>

>ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΟ ΝΤΑΛΑΚΙ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΣΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.

>ΜΑΝΤΩ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ ΕΙΧΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕΞ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΔΗΛ ΑΡΧΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΗ 1 ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΠΟΣΟΙ ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ.ΑΦΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΗΣ.ΧΙΧΙΧΙ.

>ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΛΟΠΕΡΝΑΕΙ ΜΑΛΛΟΝ.ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΣΤΙΣ 11 ΓΙΑ ΤΕΧΝΗΤΟΥΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΟΝΟ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια και από εμένα, τι μου κάνετε? μπήκε ο μήνας μας από σήμερα ε? άντε με το καλό να αγκαλιάσουμε όλες τα ζουζουνάκια μας. εγώ αύριο θα πάω ιασώ για να εξετάσει ο γιατρός τι γίνεται και πως είναι γενικά. λέτε να μου πει κανένα, α γεννάς?????μακάρι να είναι όλα καλά!!!

κανένα κάρμα βρε κοριτσάκια και σε μένα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα καλε πως το ξεχασα:dry: εγω ειχα ξινιλες το πρωι φταιει ο μουσακας ξινος μου βγηκε, και χτες κουραστηκα και πονουσα αρκετα γιαυτο σημερα το εριξα στην ξαπλα, οταν σηκωνομαι ορθια νιωθω να με πιεζει πολυ η μπεμπα κατω και να εχω σαν πονακια περιοδου αλλα ελαφρια, υπομονη τι να κανουμε, οσες πατε για μπανακι καλο μπανιο οι αλλες καλο air codition:laugh: φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εγώ πάντως που το διάβασα κάπου αυτό με το τζίντζερ δεν έπιασε, μου ερχόταν χειρότερα εμετός .. με βοήθησε να τρώω μόνο ότι μπορούσα να ανεχτώ (πχ μπορούσα μπανάνα αλλά με τίποτα κοτόπουλο) κυρίως από τη μυρωδιά κ έτρωγα σχετικά αμέσως μόλις ξυπνήσω ένα κράκερ μια φρυγανιά κ με βοηθούσε .. θεωρώ ότι είναι ότι σου κάνει περισσότερο εσένα ότι μπορείς να φας .. επίσης με βοήθησε το ανθρακούχο νερό , είχα ρέψιμο κ κααααπως βοηθούσε …
    • 8η ΜΤΩ με αρνητικό τεστ σήμερα με πρωινά ούρα. Τζίντζερ αγάπη κ θα σωθείς!! Εγώ ακόμα όταν δεν είναι καλά το στομάχι μου τρώω ένα κομματάκι κ συνέρχομαι. Από κατάστημα με ξηρούς καρπούς μπορείς να πάρεις αποξηραμένο. Καίει λίγο αλλά στρώνεις αμέσως. 
    • Όπως φαντάζομαι θα έχετε ήδη καταλάβει, τα νέα μας δεν είναι καλά. Σκέφτηκα πολύ για να γράψω, γιατί θεωρώ ότι όσο και να μην γνωρίζεις κάποιον είναι ανθρώπινο (και δή ούσα έγκυος) να επηρεαστείς και να στεναχωρηθείς και δεν το ήθελα για καμία σας. Ωστόσο, αποφάσισα να γράψω μόνο και μόνο για να προστατεύσω τυχόν άλλες κοπέλες που θα πέσουν στο θέμα. Επιβεβαιώθηκαν οι φόβοι μου και το ένα μωρό πάσχει από σοβαρό σύνδρομο. Είμαι όμως τρομερά θυμωμένη τόσο με το γυναικολόγο, όσο και τον εμβρυολόγο μου. Κανείς από τους δύο δεν μπήκε στον κόπο να μου πει μετά την αυχενική (την οποία έκανα και σχεδόν στην εκπνοή της προθεσμίας γιατί ήταν Αύγουστος, άλλο τραγικό και αυτό), όταν και είχαμε 2 δείκτες να χτυπούν καμπανάκι (καρδιά και αιματολογικές) ότι όσο νωρίτερα διαπιστωθεί τυχόν χρωμοσωμική ανωμαλία σε δίδυμη κύηση και γίνει διακοπή (και δη μέχρι τις 16 εβδομάδες), τόσο καλύτερη είναι η έκβαση για το άλλο μωρό. Δεν με ενημέρωσαν καθόλου, σε δικές μου ερωτήσεις τι θα γίνει εάν μου έλεγαν μόνο γενικά και αόριστα (λέγοντας μου μάλιστα μη προτρέχεις!!ακόμα και στην άμνιο ο εμβρυολόγος μου έλεγε δεν χρειάζεται να ξέρεις από τώρα!!!). Εκ των υστέρων και πολύ αργά, διαπιστώνω ότι έπρεπε να είχα κ΄άνει τροφοβλάστη ώστε να προλάβω να κάνω διακοπή πριν τη 16η εβδομάδα....Τώρα, μου λένε ότι εάν κάνω διακοπή άμεσα η πιθανότητα πρόωρου τοκετού για το άλλο μωρό (που είναι γερό) είναι σχεδόν 50% (με ότι συνεπάγεται αυτό για την υγεία του), προτείνουν δε να συνεχίσω την εγκυμοσύνη και για τα 2 μέχρι 30-32 εβδομάδες, ώστε να αυξηθούν οι πιθανότητες για το δεύτερο!!!Το συνειδητοποιείτε; Να μεγαλώσω ένα μωρό για να γίνει θυσία για το άλλο. Νιώθω τόσο θυμό και με εμένα (που βασίστηκα στο γυναικολόγο και τον εμβρυολόγο και δεν έτρεξα ήδη από την αυχενική να πάρω και δεύτερη και τρίτη γνώμη, κάτι που έκανα τώρα που δεν έχει κανένα πια νόημα) και με τον άντρα μου γιατί με έβγαζε υπερβολική και ήταν σίγουρος ότι είναι όλα καλά (εάν είχε συμμεριστεί την αγωνία μου και δεν με έκανε να νιώθω τρελή, θα το είχα ψάξει περισσότερο, θα είχα πάρει και άλλη γνώμη. Αλλά επέμενε ότι δεν είναι κάτι και εγώ το γιγαντώνω....). Δεν θέλω να σας κουράσω άλλο, απλά ήθελα να πω σε οποιαδήποτε τυχόν βρεθεί σε παρόμοια θέση, εάν υπάρχει κάποια ένδειξη,να ψάξετε όλα τα ενδεχόμενα, μη μείνετε στις θετικές πιθανότητες και ότι αποκλείεται να συμβεί σε εσάς, να πάρετε δεύτερες και τρίτες και τέταρτες γνώμες για να γνωρίζετε και να είστε σε ΄θέση να πάρετε την καλύτερη απόφαση για εσάς και το μωρό σας έγκαιρα. Από την πρώτη στιγμή αυτής της εγκυμοσύνης, μόλις έμαθα ότι είναι δίδυμα, φοβόμουν την προωρότητα και ότι αυτή συνεπάγεται...Τώρα καταλήγω ότι θα προτιμούσα ΄χίλιες φορές να είχε αποφασίσει η φύση, παρά να πρέπει να πάρω και να ζήσω με αποφάσεις που κανείς άνθρωπος δεν θα έπρεπε να πάρει....Εύχομαι σε όλες σας τελειόμηνες εγκυμοσύνες και μακάρι να είμαι η τελευταία που ζει έναν τέτοιο εφιάλτη.
    • Πολύ τρέξιμο έχετε, αλλά θα μπουν σύντομα όλα σε μια σειρά πιστεύω. Ναι όταν περπατάνε πάει άλλο level! Κόβουν και τους υπνους... Εμένα από 13-14 μηνών κάνει έναν ύπνο μόνο μέσα στη μέρα...  Αφού δεν μπορεί η μαμά σου κοίτα για βρεφικό αν βρεις θέση ή/και νταντά. Γιατί θα αρρωσταίνει συνέχεια και πάλι θα θες κάποιον να στην προσέχει. Με το καλό να σβήσετε το πρώτο σας κεράκι 😊 Και μην ανησυχείς. Το 2ο θα έρθει όταν είναι η ώρα του 😊
    • Αναξιόπιστη μέθοδος αντισύλληψης. Εσάς μια χαρά σας έκατσε όμως 😁😁😁 Λες ε; Άντε να δούμε. Γιατί τώρα μόνο μπαμπά θέλει. Ικανοποιείται λίγο με εμένα μέχρι να έρθει από τη δουλειά αλλά άπαξ και έρθει ούτε τουαλέτα δεν τον αφήνει να πάει 🤣
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...