Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ κοριτσια ολες αρχισαμε να ετοιμαζομαστε μου φαινεται και εγω απο συσπασεις αλλο τιποτα αλλα χτες τα χρειαστηκα με επιασε ενας δυνατος πονος περιοδου χαμηλα και χτυπουσε προς την μεση κρατησε ενα με δυο λεπτα και φοβηθηκα μηπως δεν μου περασει και γενναω ηταν πολυ δυνατος, χεστηκα πανω μου και πηρα το μιολεν παρομοιο με το πρεπαρ που μου εχει δωσει η γιατρος μου και μου ειπε αν εχω πολλες συσπασεις να το παρω, σημερα ολη μερα εχω κατι μικρα πονακια αλλα εχει αρχισει να εχω ευαισθησια στη μεση οποτε ετοιμαζομαστε και εμεις αφου εχει κατεβει χαμηλα, γιαυτο κοριτσια ολες ξεκουραση και οχι εξω στη ζεστη φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι & γώ.. Η θα λείπω για ψώνια με τον αντρούλη μου ή θα είμαι ξάπλα στο κρεββάτι με το Α/C στο φούλ!!

Αύριο 19.30 έχω ραντεβού στο γιατρό, πριν 3 εβδομάδες ακριβώς ήταν 1650gr να δούμε πόσο θα έχει πάει..!

Θυμάται καμία στις 33 εβδομάδες πόσο ήταν το δικό σας νινάκι?

Εμείς καλά πάμε & ελπίζουμε να είναι όλα καλά & ο τράχηλος να μην έχει μικρύνει ..:(

Σας περνάω τις φώτο από το bebe room & θέλω να βάλουμε & την κουρτινούλα του!

Dalia με το καλό!!! Με έναν πόνο..!:lol:

Αντε κοντεύουμε!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΟΥΖΟΥΝΟΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΤΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ.ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ.ΕΓΩ ΣΠΙΤΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ ΜΟΥ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ.ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΣΤΟ ΑΝΑΚΑΤΕΜΑ.ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΟΤΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΚΡΑΤΩ ΤΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΑΓΚΑΛΙΑ.ΧΤΕΣ ΒΡΑΔΥ ΠΗΓΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΛΛΑ ΔΡΟΣΙΑ ΜΗΔΕΝ.ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΟΥ ΠΟΔΙ ΕΓΙΝΕ ΣΑΝ ΜΠΑΛΟΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΠΡΗΞΙΜΟ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι γινεταια ρε κοριτσια εδω????????!!!!!!! τι σουπερ ποστ ειναι αυτο???? με το καλο ολες σας να κανετε υγιεστατα μωρακια!!!!!!! πλησιαζετε ε???????

νταλακι μου τι πονακια ηταν αυτα?????? πηρες τον γιατρο???????? τι γινεται τωρα?? σαν να αγχωθηκα!!!!!!! να σου πω,σε ποιο ιασω θα γεννησεις με το καλο?????? να ξερω να το βαλω στο Gps γιατι με την ταραχη μου δεν παζει να θυμηθω που ειναι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριαντακι μου τι βλεπω??????? και εσυ ετοιμη εισαι κουκλα μου??????? αχ αχ μαζι θα σας χαιδολογαω στο ιασω μου φαινεται!!!!!! λοιπον κοριτσια μου φαινεται ξεκινανε οι διαδικασιες να βγουν τα ζουζουνακια!!!!!! :) ολα καλα παναγιτσα μου να ειστε γερες και εσεις και τα νινακια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου kiderakis μου. Κουραγιο με τη ζεστη . Και εγω σπιτι ειμαι και εχω βγει στο μπαλκονι και βρεχομαι με το λαστιχο. Παιζουμε μπουγελο με τον αντρα μου.... να περασει η ωρα.

Τι κανετε κοριτσαρες μου? Για αλλη μια φορα δεν ειχα ιντερνετ σπιτι και χαθηκα. Σημερα επιτελους κατι καταφεραμε και σας διαβαζω με πολυ λαχταρα. Τι τελεια που πλησιαζουμε ολες οι κοιλιτσες να αγκαλιασουμε τα μωρακια μας. Πηγα την Τεταρτη στο γιατρο και η μπουμπου ηταν 2300 σε τελεια θεση, αλλα επειδη βρηκε αυξημενο το αμνιακο μου ειπε και εκανα μια καμπυλη ζαχαρου η οποια ηταν λιγο αυξημενη αλλα ενταξει, παλευεται.... Η ζεστη ομως δεν παλευεται με τιποτα....Ολη μερα ειμαι αγκαλια με το κλιματιστικο.

Να σας πω και κατι πολυ ενδιαφερον που εκανα τις 2 τελευταιες εβδομαδες. Ανακαλυψα ενα κεντρο συμβουλευτικο για εγκυους και νεες μητερες που ονομαζεται ΦΑΙΝΑΡΕΤΗ και ειναι του υπουργειου παιδειας. Εντελως δωρεαν παρεχει συμβουλες για εγκυους απο τον 4ο μηνα. Εχει εβδομαδιαια γκρουπ και για 10 εβδομαδες μαθαινεις τα παντα που προκειται να συμβουν πριν και μετα τη γεννα. Εγω επειδη το ανακαλυψα αργα μου εκαναν 2 σεμιναρια εξτρα και εμαθα για ολη τη διαδικασια του τοκετου , για τη φροντιδα του μωρου στο σπιτι και αυριο θα κανω αλλο ενα για το θηλασμο. Πραγματικα ηταν τοσο ενδιαφεροντα οσα ακουσα και ειδα που ειμαι πολυ αισιοδοξη και ηρεμη για εκεινη την υπεροχη ημερα που προκειται να ζησω.

Σας φιλω ολες μια μια και περιμενω τα ευχαριστα νεα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορτιτσακια μου σας χαιρετω ολες! :)

dallia μου ειναι γεγονος οτι τα πονακια μου αν και δεν ειναι εντονα ειναι επιμονα και ανησυχητικα. Η γιατρος ειπε καλο ειναι να υπαρχουν απο την 37 εβδομαδα και μετα και οχι απο τοσο νωρις. Σε εμενα αρχισαν απο την 31-32 εβδομαδα. Εχω παρατηρησει οτι οταν αρχισουν πρεπει να ξαπλωσω αμεσως και να κοιμηθω. Δεν θα το πιστεψεις αλλα εστω και με μισης ωρα υπνο μετα ειμαι μια χαρα.

Εσυ απο στιγμη σε στιγμη θα γεννησεις ΤΕΛΕΙΑ και σου ευχομαι με εναν πονο.

MADOJOHN πολυ ομορφο το δωματιακι σας αντε να ερθει και το μωρακι με το καλο να το χαρει. Οσο για τα κιλακια ο μπεμπης μου την 32εβ. ηταν 2100 και την 34εβ. ηταν 2715. Μια χαρα ειναι και τα κιλακια του δικου σου μωρου. Αφου ο γιατρος το βρηκει μια χαρα μην το ψαχνεις.

KIDER και εσυ πλησιασες πολυ κοπελα μου κανε ακομη λιγη υπομονη και συντομα το νινακι σου θα ειναι στην αγκαλια σου. Με το καλο και με ενα πονο.

marianda μου τα πονακια απο οτι βλεπω ειναι σταθερη αξια για ολες μας. Χρειαζομαστε ξαπλα και ξεκουραση και ολα θα πανε καλα.

_Anna_ υπομονη με τις ζεστες και εμεις εδω κατω εχουμε λιωσει απο τη ζεστη δεν αντεχουμε αλλο στους 42+ το θερμομετρο.

:kiss::kiss::kiss: :kiss: σε ολες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μελλουσες μανουλες!!!!

Μαντω ωραιο το δωματιακι σας!!!Σχεδον ετοιμο εε???!!!

Τα κιλακια-αν κ καθε νινι ειναι διαφορετικο- στις 32 βδ ειμασταν 1985γρ κ στις 34βδ 2552γρ!

Κοριτσακια μου να ξεκουραζεστε!Να μην πονααααατε!Κ πραγματι οπως λεει κ η Τομα, ενα μισαωρο υπνου κανει τρομερη δουλεια!Αρκει να βρειτε το καταλληλο δωματιο με την καταλληλη δροσια!!!! :laugh:

Αννα πολυ ωραια η ιδεα για μπουγελο!!!!!!Μονο που δε θα μπορω να τρεξω οποτε εγω παπι εκεινος στεγνος σιγουρα! :laugh: :laugh:

Τομα δλδ τερμα η δουλεια???Ξεκουραση κ αναμονη????Ολα καλα!!!!

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΥΓΟΟΥΣΤΟΥ!!!΄ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ !!ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟΣΗ ΖΕΣΤΗ ΟΥΤΕ ΩΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΠΑΩ!!!ΑΧ ΕΧΩ ΒΑΡΥΝΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΝΕΙ ΑΝΑ ΩΡΕΣ ΧΑΜΗΛΑ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ!!!!! ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΣΤΡΟΚΑΙ ΤΟ ΣΚ ΜΑΛΛΟΝ ΕΤΠΜΑΖΩ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ!!!!!ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ!!!ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΙΝΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ,ΜΑΡΙΑΝΤΑ ΜΟΥ , ΝΤΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΜΟΥ ΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!ΕΥΑΠΑΠ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΛΙΓΗ ΣΚΟΝΗ!!ΦΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ?ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΑΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΑΤΕ ΣΟΥΡΤΟΥΚΕΣ.

>ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΡΜΑΚΙ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ?ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ?ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσιααααα!!! Τι κάνετε;; Εγώ καλά... τώρα!! Μια η ζέστη... μια η κλεισούρα στο σπίτι λόγω air~condition.. μια το βάρος ..τα μικροπονάκια.. Που θα πάει;; Θα γεννήσουμε και θα ησυχάσουμε!! :P Όχι και τίποτα άλλο.. Μετά θα πήξουμε στην πάνα, τους θηλασμούς.. τα ξενύχτια.. :blink: Υπομονή για τα μπεμπάκια μας!! Βρε κορίτσια.. Έχω και κάτι νεύρα... Άλλο πράγμα!!!! Τι κακό κι αυτό!!

Μαντώ... τέλεια τα έπιπλα σας!! Ζηλεύω.... Άντε να γεμίσει με μωρουδίλα και γελάκια... :P

Kideraki, ένα καρμάκι κι από μένα!! Για σένα και την γεμιστή κοιλίτσα σου!!

Ζουζουνίτσα... υπομονή!! Λίγο μας έμεινε!!

Αναστασία μου, Μαριαντάκι μου, Άννα μου, Εφούλα, marimari..κι όποια κοπέλα ξεχάσα... τα φιλιάααααα μου σε όλες..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ πολυ καλημερα σας κυριες μου γεμιστες και παραγςμισμένες...βρε για τις περισοτερες μετραμ από μερες εως λιγες βδομαδουλες...πωπωπωπω...εμενα για παραδειγμα !!!!:unsure:

Λεω και γω σιγα σιγα σημερα αυριο να εχω ετοιμη τη βαλιτσούλα μου..αν και δεν το βλεπω να βιαζεται η κουκλιτσα μου.μαλλον ο πατερας της βιαζεται πιο πολύ,πολύ γελο ρε κοριτσια,ενα αχ κανω,ξερετε εσεις,οχι σφαχτες οχι κραμπα,και αυτος κατευθειαν ...''γεννας...σπασανε..''βρε του λεω στο τελος θα στο λεω και δε θα με πιστευεις.

Γυρισα εχθές από τας εξοχάς τελικα δεν πηγα Ποτιδαια ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ, ήμουν Ασπροβαλτα και καναμε μπανιο Ολυμπιαδα και Τουσλα.Αυτη εχθές δε πολυκουνιοτανε και εμενα λιγο με επιασε μια ανσφαλεια οποτε μολις γυριζαμε από θαλασσα με πηγε ο καλος μου γενεσσις και εκαν ενα τσεκ.Μολις με βαλανε στον καρδιοτοκογραφο αρχισε η κυρια και κλωτσιδια και μπουνιδια...:P βρε της λεω ολη μερα που ησουνα?Τη κακαομοιρα μαλλον την κουρασα και περπατησα και κολυμπησα και στα αυγα μου δεν καθησα..μου ειπε η μαια οτι προφανως βαριοταν να κουνηθει και με την απιστροφη ταρακουνηθηκε και ξυπνησε εφαγα εντωμεταξυ και το παγωτακι μου και την ευχαριστησα τη κυρια..παντως πολυ καλες οι μαιες στο γενεσις και να στα εξηγησουν και πηραν και τη γιατρ΄'ο μου και της τα ειπαν αυτες πολυ καλες,ευγε!Μετρησαν και τις συσπασεις και ηταν ακρως φυσιολογικες και οι παλμοι του και οι κινησεις.Πηγα και γω μετα στον Κω:P Κωνσταντινιδη και τσιμπησα και ενα μιλφεηγ...πωπωπωπωπω τι παραδεισενια γευση!

Κουκλιτσες ολων των εβδομαδων,Αναστασια τρελλοκοριτσο,Μαριμαρι με το παληκαρο,Νταλιτσα μου,Ζουζουνιτσα μου,Τομα μου, Κιντερακι, Ανουλα ΓΙοουνικακιιιιιιιιιιι,happymom,ΤΡΕΛΛΟΠΑΡΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μην αδυμονειτε ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΖΗΤΑΜΕ ΠΙΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!

αχ ομως θελω να δω και τη φαΤΣΟΥΛΑ ΤΗς ΣΚΑΤΟΥΛΑς ΜΟΥ...και θελω να ναι και μια κουκλα σαν σαν σαν και μενα !@!!!@@@;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ ΜΑΣ!!!!(ΚΟΥ ΚΟΥ ΒΑ)!!!!!ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ;;;;ΣΑΣ ΠΕΘΥΜΗΣΑ ΜΩΡΕ ΚΙ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΙΛΑΡΕΣ ΣΑΣ!!!!!!ΧΙΧΙΧΙΧΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!!

Εχω πολύ αγωνία για σήμερα .. Ελπίζω να μας βρει & τους 2 καλά ο γιατρός. ;)

Οι εξετάσεις καλές είναι απ'ότι καταλαβαίνω πχ ζάχαρο έχω 82!! & το προηγούμενο βράδυ είχα φάει παγωτό & 2 μικρά μπακλαβαδάκια!

Νομίζω ότι έχουν ανέβει τα λευκά μου -αν είναι αυτά - & αντί για 10,5 γράφει ότι έχω 15,2..

πάντως έχω παρατηρήσει ότι όταν είμαι ξαπλωμένη το μωρό είναι χαμηλά ..Δηλ το νιώθω από τον αφαλό και κάτω , όταν είμαι καθιστή ανεβαίνει πιο ψηλά!!

Αλλά αυτό που λένε μερικές ότι βλέπουν & ξεχωρίζουν αν χτυπάει πόδι-χέρι κτλ εγώ δεν το καταλαβαίνω τι είναι..

Εκτός αν αυτό γίνεται στον 9ο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.ΔΡΟΣΟΥΛΑ ΣΗΜΕΡΑ Ε?ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΟΔΙΑΘΕΤΗ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.ΠΗΡΑ 12 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΑΙΣΧΟΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΜΕΤΑ.ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ.ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΔΩ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΟΥ.ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΧΘΕΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΣΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΝΙΩΣΕΙ.

>

>ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΕΙΣΑΙ ΓΛΥΚΑ ΜΗ ΜΕ ΞΕΧΝΑΣ.ΠΑΡΕ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΝΑ ΚΑΡΜΑΚΙ.>

>ΝΤΑΛΙΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΕΥΡΑ ΚΙ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕΤΑ ΘΑ ΖΗΤΑΜΕ ΠΙΣΩ ΤΙΣ ΓΕΜΙΣΤΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΛΑΚΙ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΞΕΧΝΑΜΕ ΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΣΙΓΟΥΡΑ.

ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΤΗΝ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΣ ΒΡΕ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΣ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΕΣ.ΦΑΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΝΑ ΓΛΥΚΑΚΙ.

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααα καλημερα!

Αναστασια μου ναι τερμα η δουλεια ενα 20ημερο πριν απο την ημερομηνια που επρεπε. Ρε κοριτσια δεν αντεχα αλλο ουτε τη ζεστη ουτε τα πονακια γι αυτο και η γιατρος ειπε φτανει! Το αφεντικο πηγε να στραβωσει λιγο και τα πηρα αφου με πηραν τα κλαματα (τι νομισε δηλαδη οτι σκοπημα το εκανα?) αλλα μετα δεν εβγαλε αχνα μου ειπε να παω στο καλο και καλη ελευθερια.

Αυριο ερχοντε τα επιπλακια του μωρου μου και εχω μια αγωνια.

Επισης σημερα θα παμε να δουμε την παιδιατρο.

Αυτα κοπελες μου φιλακια! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαντω μου το 10,5 ειναι φυσιολογικα επιπεδα αλλα οχι για εγκυο σιγουρα θα εχεις πανω απο 10,5 μεχρι 14 εισαι μια χαρα και το 15,2 δεν ειναι κακο απλα μπορει να στην επαναλαβη για να τσεκαρει αν ανεβουν και αλλο τοτε υπαρχει προβλημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΝΤΕΡΣΚΙ ΜΟΥ ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!!ΜΑΝΤΟΤΖΟΝ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΚΑΘΟΜΑΙ ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΨΗΛΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΚΡΙΒΩΣ!!!

ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!

ΤΟΜΑΚΙ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑΚΙΑ ΑΝΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ!!!!!ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ , ΑΦΟΥ ΟΥΤΕ ΦΑΓΗτΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΩ, ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ !!!!!!ΑΧ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΚΕΦΤΕΔΑΚΙ ΠΟΥ ΜΕ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ!!!!ΠΟΝΑΩ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ, ΚΑΤΟΥΡΙΕΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΦΕΝ ΒΓΑΖΩ ΠΑΡΑ ΜΙΑ ΣΤΑΓΟΝΑ, ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟΥ ΦΟΙΒΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΑΝ ΤΟΥΣ ΘΥΜΑΣΤΕ ... ΤΙ ΑΛΛΟ......ΘΕΛΕΤΕ ΚΙ ΑΛΛΟ;;;;;;:P :P :P :P :P :P !!!ΑΛΛΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Ο ΕΡΧΟΜΟΣ ΤΩΝ ΝΙΝΑΚΙΩΝ ΜΑΣ ΘΑ ΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ EVER!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια μπας και ειχε καμια πανσεληνο χτες; και εγω χτες ειχα νευρα και μια μελανχολια απο την μια ηθελα να γεννησω και απο την αλλη σκεφτομουν τα ξενυχτια και ολα αυτα και ελεγα θεε μου καλα εισαι τωρα.

σημερα θα παω για ντοπλερ αλλα εχω μια απαθεια οτι και να μου πει δεν με νοιαζει και σε 2 μερες να μου πει να γεννησω δεν με πειραζει καθολου, κουραστηκα πια μια με το ενα μια με το αλλο, αυριο θα παρω και τα αποτελεσματα των λευκων αλλα ειλικρινα χεστηκα, μου γαμησαν την ψυχολογια απο την 30η εβδομαδα μια μηπως δεν πεσουν και γεννησω μια τα αμνιακα κουραστηκα ψυχολογικα, την πεμπτη μπαινω και στο μηνα μου. Δεν ξερω τι με εχει πιασει εχω και μια ταση να μπιξω τα κλαματα και χτες δεν μπορουσα να κοιμηθω με τιποτα ειχα ενα βαρος στο στηθος ανχος μαλλον. φιλια πολλα κοριτσακια μου ελπιζω να ανεβω ψυχολογικα αργοτερα, φιλια στις κοιλιτσες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΚΑΡΜΑΚΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ!!!ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ!!!ΚΑΝΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ ΠΟΛΥ !!!!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...