Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια μου τι μου κανετε;eva_25 καλο το οτι δεν εχεις φλεγμονη, βιαστικε λιγο να σου δωσει αντιβιωση εμενα οταν πηγαν 19000 τα λευκα μου ειπε να παρω,γιατι οντως στην εγκυμοσυνη ανεβαινουν τα λευκα τσαμπα σε ανχωσε μωρε!! τωρα ξαναεκανα εξεταση που δεν παιρνω αντιβιωση την δευτερα το βραδυ θα ξερω τα αποτελεσματα αντε να δουμε εξακολουθουν να ειναι χαμηλα η ξαναανεβαινουν. ZOUZOUΝITSA μια χαρα στα κιλακια η μπεμπα μπραβοο!! και εγω 27 ιουλιου εχω το ντοπλερ για να δουμε τι θα δουμε θα μπω να γεννησω η θα παρω περιθωριο μεχρι αρχες αυγουστου.dallia μου τι κοιλαρα ειναι αυτη; την βλεπω και ανχωνομαι δεν παει αλλο εχει τιγκαρει χαχα θα γεννησεις κουκλιτσα εγω χαμηλα την βλεπω να ειναι, και εγω κατουριεμαι τρελλα βρε κοριτσια σηκωνομαι απο την τουαλετα και μολις βγω απο την πορτα ξαναθελω πωπω χαλια μαυρα,KIDER μου υπομονη ολες δεν μπορουμε να κοιμηθουμε και εχουμε νευρα,περιμενουμε να δουμε και την δικια σου κοιλιτσα ε;a dallia μεγεια το καροτσακι σας η διαφορα σου ηταν λιγη απο εδω στην τιμη γιατι δεν παρειγγειλες και αλλα πραγματα εγω που πηρα και αλλα μου πηγε πολυ περισσοτερο η διαφορα γιατι τα μεταφορικα ηταν ιδια, συνφερει αν παραγγειλουμε 2, 3 πραγματα οταν παραγγελνουμε ενα δεν ειναι τοσο μεγαλο το κερδος, σημερα θα ερθει η πεθερα μου δεν εχω καθολου ορεξη αχ υπομονη 3 ωριτσες θα ειναι θα περασουν!!!:S φιλια πολλα πολλα σε ολες σας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα γλυκειές Αυγουστομαμάδες......

...... διαβάζω πλησιάζουμε σιγά σιγά κ πολύ χαίρομαι

γι'αυτό!!! Υπομονή με τον ύπνο μας

κ τα ...τσίσα μας

και ας απολαύσουμε το υπόλοιπο της κύησης μας!!!

Σε λίγες μέρες ,

η εγκυμοσύνη θα αποτελεί παρελθόν κ το Θείο Δώρο

θα κλαίει στην αγκαλίτσα μας....... δεν αξίζει

να χάσουμε λεπτό από το «μαγικό ταξίδι»!!!

Εγώ, τις τελευταίες μέρες, κ εφόσον βγήκα σε άδεια

την περιφέρω πάντου την κοιλιά μου

για να την χαρώ όόόσο πιο πολύ μπορώ.....

....στα μαγαζιά, στις παραλίες, στα cafe, ΠΑΝΤΟΥ!!!

Ο γιατρός μας βρίσκει υγειέστατους, δόξα τον Θεό

και με Π.Η.Τ. 20/8 ετοιμαζόμαστε κ εμείς αργάάα αργάάά...

Πολλά γεμιστά φιλιά σε όλες σας

και σε όλες τις μπεμπεδοκοιλίτσες σας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεεεεεεεεεεερααααααααααααααααααααααα σε ολες τις γλυκειες κοιλιτσες. Ειμαστε μια χαρα και εγω και η μπουμπου. Την Πεμπτη θα παμε στο γιατρο και ανυπομονω.

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΝΕΟ? Εχθες βγηκαν τα αποτελεσματα απο τις εξετασεις των γερμανικων ΚΑΙ ΝΑΙΙΙΙΙΙ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΜΑΣ (εγω και η μπουμπου μαζι φυσικα). Απο μικρη την εβαλα στα βασανα χιχιχιχι . Χαρηκα παρα πολυ κοριτσακια μου γιατι τουλαχιστον δεν πηγε στραφι ο κοπος ολο αυτον τον καιρο.

Dallia μου ΦΟΒΕΡΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!!!!Αντε και πλησιαζεις κοριτσακι μου.

Νομιζω οτι θα παθω θερμοπληξια απο τη ζεστη. Ειπα εχθες στον αντρα μου οτι ο λογαριασμος της ΔΕΗ απο το πολυ κλιματιστικο θα του στοιχισει περισσοτερο απο οτι η γεννα ολοκληρη. Εν τω μεταξυ ολοι μου λενε να κοιμαμαι οσο μπορω..... ΜΑ ΠΩς? Καθε λιγο και λιγακι σηκωνομαι για τουαλετα και δε βολευομαι πουθενα.....

evaki μη ανυσηχεις με τα παλιολευκα .ολα θα πανε τελεια!!!!

zouzounitsa ολοκληρη κοπελαρα η μπουμπου σου και εχει ηδη παρει θεση και ετοιμαζεται για την γνωριμια σασ!!!!!!

μαριμαρακι και εγω τρελαινομαι να περιφερω την κοιλιτσα μου και να διασκεδαζουμε. δεν ειναι τελεια να μην εχεις το αγχος της δουλειας και να πηγαινεις και για πρωινα καφεδακια?

kideraki, mariantaki,efaki, anastasako kai toma ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΑΑΑΑΑΑΝΤΕ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου για τη συμπαράσταση κ τις ευχούλες σας!

Μαριάντα μακάρι να με ανησύχησε αδικα και να μην υπάρχει φόβος! Καλή επιτυχία στα αποτελέσματα σου ... εύχομαι τα λευκα να ναι όσα πρέπει!!

Αννούλα συγχαρητήρια για το πτυχίο σας!!

Dalia μεγειά το καροτσάκι σας!!! περιμένουμε φωτό (μήπως διαλέξω κ εγώ επιτέλους):P

Φιλάκια πολλά πολλά σε όλες !! :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες mariandaki να ξεμπουκάρει όπου να'ναι ο μπέμπης;; Ανυπομονώ λιγάκι να σου πω.. 1ον) να ηρεμήσω από το κατούρημα.. δεν πάει άλλο!! Κάθε 1 ώρα τουαλέτα το βράδυ.. όχι και τίποτα άλλο.. έχις την αίσθηση, δεν μπορείς να κάνεις και πριν καλά καλά σηκωθείς.. ξανακάθεσαι!! :laugh: Δεν έβρισκα κάτι άλλο να παραγγείλω .. είπαμε για μάρσιπο αλλά ανέβαιναν τα έξοδα μεταφοράς και δεν συνέφερε!! Δεν πειράζει όμως.. Καλά μας ήρθε γιατί 630 πήραμε το switsch και 700 έχει το απλό εδώ! Το καλό είναι ότι άρεσε σε όλους!!

Το απόγευμα θα το βγάλω φωτογραφίες.. και θα το ανεβάσω!! :P

Άννα μου... πολλά πολλά συγχαρητήρια για το πτυχίο σου!! Και εις ανώτερα κοπέλα μου!! ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ!!!! Όσον αφορά την ζέστη.. άστα να πάνε!! Έχω ψοφήσει.. δεν την παλεύω άλλο!! Τι θα κάνω;; ΥΠΟΜΟΝΗ!! Δενμπορώ και να κάνω τίποτα άλλο!! Κλείνομαι σπίτι, air~condition, δεν λες που τα έχουμε κι αυτά;;;Μια χαρά είμαστε!!

eva_25 μου, εύχομαι στην επόμενη εξέταση να είναι όλα τέλεια!! Μην στενοχωριέσαι κοριτσάρα μου!!

Νυστάζωωωωω.... Δεν κοιμάμαι τώρα πια τα βράδια... σβήνω στο ουίσκι τα δικά σου τα σημάδια... Λίγο έτσι για να μερακλώσουμε!! :laugh: :laugh: Ειλικρινά.. σκέφτομαι μήπως βάλω πάμπερς για να μην σηκώνομαι!! :laugh: Αλλά και πάλι.. δεν γίνεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελαρες μου!!!!Απο χθες θελω να σας γραψω...Αρχιζω και ολα κατι γινεται κ πρεπει να φυγω!!!

Τωρα δε με "κουναει" τπτ...Εκτος απ'την τσαχπινα που εχει κανει τη φουσκιτσα μου παιχνιδι!!!!!!!Απ'οτι διαβαζω ομως...Γενικο το κακο!!!!

Το βραδυ ειμαι καλα σε αυτο το θεμα...Την ζεστη δεν αντεχω!Ξυπναω συνεχεια ιδρωμενη αλλα....Θα τα καταφερουμε συντροφισσες!!!!!!!!Καλυτερα να τρωμε εμεις τις ζεστες παρα να υπεφεραν τα νινακια μας!!!!

Νταλλια-τωρα το προσεξα- εξωτερικα ρολα???Μετα τις εξωτερικες σιτες θα βαλω ΚΑΙ παντζουρια???χαχαχχαχχαα Τσαντιρι θα γινει το σπιτι!!!!Προτιμω να κανω υπομονη και σε 2-3 χρονακια να χτισουμε καπου αλλου -μακρια απ'ολους- το σπιτι των ονειρων μας!!!! ;);)

>Αντε να δεις τον μπεμπη σου μεθαυριο να μας πεις τα νεα του!!!

Εγω εχω ραντεβου την Τεταρτη στις 22!

Εβινακι μια χαρα η κουκλιτσα σου οπως παντα!!!Φτου σας!!!!!!

Μαριαντα τα μεταφορικα στο μπιμπο δεν αυξανονται οσο αυξανεται το βαρος-ογκος???Ποσο ειναι????Παντως το switch εδω εχει 750!Οποτε καλα ηταν τα 120 που γλιτωσες Νταλλια!!!

Φιλια σε ολεεεες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναμαι κι εγω!!!ειμαι καλα κ μολις σας διαβασα!!!

Αννουλα μπραβοοοοο για το πτυχιο..πολλες οι επιτυχιες σου το φετινο καλοκαιρι!!

Ελενη μου...Η κοιλια!!!!τελεια τεντωμενη γυαλιστερη κοιλιτσα!!!νομιζω οτι πλεον ειναι η σειρα σου..με την κιντερ μας αγκαλιτσα!!!αντε γλυκια μου με το καλο!!!αφου ηρθε κ το καροτσακι σας!!

κιντερακο νευριασε..καλο κανει!!!μετα θα μαστε γλυκες σα μελι..με τα μωρακια μας!!!περιμενουμε να σου ευχηθουμε κ να μας πεις τα ευχαριστα!!

Ευα μου μη στεναχωριεσαι κουκλα μου..αν δεν πεσουν τα λευκα!!Μακαρι να πατωσουν βεβαια αλλα κ να μην...ΟΛΑ θα πανε καλα..Αφου επιασες και 32 εβδομαδα μη φοβασαι !!!

Ζουζουνιτσα φωνακλου με τα κεφαλαια σου,σε βρισκω μια χαρα!!!συνεχισε κ το μωρο σου οταν βγει αντι να κλαιει το βλεπω..να γελαει κ να κανει βρουμμμ βρουμμ!!!

μαριαντακι μου γλυκο..τι λεει ο μικρος που τωρα ερχεται η αδελφουλα?

Τομα εργαζομενο κοριτσι παραδειγμα..καημενουλα μας...καλο κουραγιο!!!γεννα τουςε εκει μεσα για να καταλαβουν!!!!

αναστασακι θα πας σε 2-3 χρονια σε δικο σου σπιτακι μακρια ..ακουω...κ πως θα αποσπασεις το μοναδικο εγγονακι απ την πεθερουλα σου..που θα την τιμησεις κιολας με το ονομα?:laugh: :laugh:

μαριμαρακι..η κοιλια σου εινι η πιο διασημη της αθηνας πλεον..απο Ακαδημια..παραλια κ μπαρακια!!!!παντου σε βρισκουμε!!ενα μεγαλο Ευγε για τις αντοχες !!!μου αρεσει που τα απολαμβανεις ολα!!!!

εγω κοριτσακια μου..Ψωνιζω ..τρωω..ξαπλωνω..

περιμενω τις ιντερνετικες αγορες μου κ αρχιζω κ αντιλαμβανομαι..οτι εχω ενα μωρακι στην κοιλια μου!!!!!:blink: ....ρε..θα γεννησω...θα χω ενα μωρακι ...ΠΩΩΩ ΠΩΩΩΩΩΩ

ΦΙΛΑΚΙΑ αγαπημενες μου συναδελφισσες!!σας λατρευω ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Πως τα πάτε με τη ζέστη ? Εγώ πάντως έχω & τα 4 κλιματιστικά ανοιχτά ,όλες τις πόρτες ανοιχτές & έτσι είναι μια χαρά ! :silly:

Για μπάνιο ούτε λόγος... Θα είναι γεμάτες κόσμο οι παραλίες , & όσο σκέφτομαι & την επιστροφή με την κίνηση ... :dry:

θα πηγαίνω καθημερινές που είναι λίγο καλύτερα..

Unique Μη λιγοψυχήσετε, να είστε γενναίες (γενναίες μου!) Από δω και πέρα θα περιμένουμε όλο και κάποια!

Αχ,όλες θα έχετε γεννήσει όταν θα περιμένω εγώ...ελπίζω να μη μείνω τελευταία! Ακούς Μαντώ??

Αχ Unique μου ... θα προτιμήσω να είμαι εγώ η τελευταία της παρέας μιας & η ΠΗΤ μου είναι 14/9.. & λόγω του κοντού τραχήλου δεν θέλω να γεννήσω νωρίτερα.. Είναι πολύ επικίνδυνα..Μία καλή ημ/νία θα ήταν 01/09/2009 που είναι & η γιορτή μου... Αλλά η ιδανικότερη θα ήταν στις 09/09/09 !! Δεν είναι πολύ πρωτότυπη& ιδιαίτερη ημ/νια???

Καλό κουράγιο με τις ζέστες......:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΤΑ ΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑ ΧΩΡΑΕΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΤΟΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ, ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ BIMBOMARKET ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΚΑΘΙΣΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΤΡΟΦΗΣ 35 ΕΥΡΩ Η 40 ΠΛΗΡΩΣΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ, ΚΑΙ ΣΤΟ OLIVERS ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ BIMBO ΑΛΛΑ ΔΙΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΡΟΤΣΙΑ PEGPEREGO ΥΠΟΛΟΓΙΖΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΤΑ ΑΝ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΔΥΟ ΚΟΥΤΕΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΥΞΑΝΟΤΑΝ ΤΟ ΠΟΣΟ ΑΝ ΕΒΓΑΙΝΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΒΑΖΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΕΜΕΝΑΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααα σας!!!

Μαριαντα μου αυτο το "μια κουτα" με μπερδευει!!!Ποσο μεγαλη ειναι αυτη η κουτα...Και που ξερω εγω ποσες κουτες θα χρειαστουν τελικα??? :laugh: :P

Σ'ευχαριστω παντως πολυ!!!Αν αποφασισω να παραγγειλω απο εκει θα στειλω μειλ να με ενημερωσουν!!!

Αχ συμπεθερα!!!!Χ..ε με με την πεθερα!!!!!χαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαααααα

Ευχομαι απο εδω κ περα(τουλαχιστον) να μην εχει καμια μας το παραμικρο προβληματακι!!Να βγουν τα παιδακια μας ευκολα,οταν πρεπει και φυσικα υγιεστατα!!!!!Να ειναι τα πιο καλα παιδακια του κοσμου,να μεγαλωνουν τελεια και να κλειστουμε οικογενιακως σε φουσκιτσες ευτυχιας!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!!!ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΙΣ ΠΡΕΣΠΕΣ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!!!ΟΠΩς ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΔΕΝ ΒΑΖΩ Κ...ΛΟ ΚΑΤΩ!!!!ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΗΣΤΗΚΑΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΘΗΣΙΟ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;;;ΜΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΙΛΑΡΟΥΜΠΑ!!

ΓΙΟΥΝΑΚΙ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ!!

ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΟ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ, ΧΑΠΙ ΜΑΜ ΒΡΟΥΜ ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ, ΣΑΣ ΠΕΘΥΜΗΣΑ !!!!!ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΕΡΧΟΝΤΤΑΙ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!

ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ!!!ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΣΤΟ ΓΑΛΗΝΟ!!!ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΜΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΝΑΣ ΚΙ ΕΣΥ ΕΚΕΙ!!!ΑΨΟΓΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ, ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΣ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ!!!!ΚΑΙ ΠΕΤΥΧΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΖΑΝΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!ΤΟ ΤΙ ΚΛΑΜΑ ΕΡΙΞΑ ΔΕ ΛΕΓΕΤΑΙ !!ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΑΝΕ ΚΑΙ ΛΕΓΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΕΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΗΣ!!!ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΣΥΓΚΗΝΗΘΗΚΕ ΜΩΡΕ:woohoo:

ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΟΛΑ ΠΟΛΥ!!!ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΙΕΣ ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΕΣ ΑΠ ΟΤΙ ΜΕ ΕΙΠΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ , ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ!!!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΙ ΕΜΕΙΣΣ!!!

ΤΙ ΑΛΛΟ ;;;ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΖΕΣΤΗ, ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΑ!!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ, ΟΠΟΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΕΠΙΣΗΣ,ΠΑΩ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΩ ΜΙΑ ΠΑΓΩΤΑΡΟΥΠΜΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΧΟΜΑΙ!!!!ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ!!!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΑΛΙΟΥΛΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΝΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ 30 ΜΕ 31 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ!!ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ!!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ , ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ !!!!!:woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους.. το φωτογράφησα!!!! Εδώ είναι με την καλαθούνα.. η οποία μπαίνει κι ανάποδα!! Αλλά εμείς θέλουμε να τον βλέπουμε τον παίδαρο!! :laugh: Χαζομαμά κουκουβάγια του κερατά ε;; Το ξέρω... Έχω πάθει από τώρα μια ζημιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εδώ το κανονικό καρότσι... από το οποίο λείπει η κουκούλα, η σακούλα από κάτω.. Είναι απλά τοποθετημένο τώρα!! Κοιτά πρας τα μένα.. :laugh: Είπαμε... καψούρα είναι αυτή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε... κι επειδή θα βαρεθεί να βλέπει μόνο εμένα κάθε φορά που θα κάνουμε βολτίτσα... Λέω να τον βάζω κι ανάποδα!! Μόνο όταν τσουλάει το καροτσάκι ο μπαμπάς μας ώστε εγώ να πηγαίνω από μπροστά του και να με βλέπει... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ DALLIA!!!!!!!!

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ Κ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΛΛΕΕΕΕΕΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ!!!!ΤΙ ΜΑΡΚΑ ΕΙΝΑΙ???ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗΣ CHICCO Κ ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ!!!!!!Κ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ Κ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ DALLIA!!!!!!!!

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ Κ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΛΛΕΕΕΕΕΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ!!!!ΤΙ ΜΑΡΚΑ ΕΙΝΑΙ???ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗΣ CHICCO Κ ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ!!!!!!Κ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ Κ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ:laugh:

Κλασσικά Βουλίτσα!! Έτσι.. έτσι!! Έρωτας με τα ζουζουνάκια!! Εμάς είναι της Peg Perego! Αλλά είναι σχεδόν ίδια με τα Chicco και τα Inglesina μάλλον επειδή είναι ιταλικά!! Είχε ο αδερφός μου κι βγήκε πολύ ανθεκτικό καρότσι! Δεν είχε βέβαια το 3 σε 1 πριν 4 χρόνια που το πήρε δεν ξέρω κι αν υπήρχε!! Αλλά μόλις το είδα το ερωτεύτηκα!! Και πήραμε σε κόκκινο.. που ξέρεις.. μπορεί το 2ο να είναι μπουμπού!! :laugh: :laugh: Να μην ταιριάζει και στην κοράκλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας Αυγουστομανούλες

και ...τρελομανούλες!!!

Πάμε καλά κ πολύ μ'αρέσουμε... μπράβο μας!!!

Άννα, συγχαρητήρια για το πτυχίο!

Τώρα είσαι άξια μια «πτυχιούχος Αυγουστομαμά»

χαχαχα!!!

Dalia μου, με γεια το καροτσάκι σας

κ με το καλό να ερθει ο μπεμπάκος σας!

Το έχω ξανά-πει κ θα το ξανά-πω:

ΖΗΤΏ το internet και οι on line αγορές!!!!!!!

Πάντα κέρδος έχουμε..... από όλες τις απόψεις!

Εφάκι μου, ψωνίζεις τρως ξαπλώνεις

και είσαι η πιο στυλάρα από όλες μας,

πως γίνεται;;; Τι κάνεις κ δεν παχαίνεις;!;

Φτου φτου...... Μάλλον ((λέω μάάάάλλον!))

θα ψωνίζεις πολύύύύ κ θα τα καις στο περπάτημα....

......ε? Άντε να έρθει ο μπέμπης σας

να του τα φορέσετε όόόλα τα καλά

που του έχετε...! Με το καλό!!!

Αναστασάκι μου

τίποτα άλλο δεν σου λέω

εκτός του ότι: εύχομαι να χτίσετε το σπιτάκι

των ονείρων σας, μακρυά από όλους ,

και να το απολαύσετε με την τσαχπίνα σας

(και... τα επόμενα μελλοντικά 2!!!)!!!

Σας αξίζει!!!

Ζουζουνίτσα γυριστρούλα κ εσύ....

.....χαίρομαι που περνάς καλά!!!

Ας περηφέρουμε τις κοιλίτσες μας

τώρα που μπορούμε!!! Σε λίγο καιρό

θα είναι άδειες........ κ εμείς με γεμάτα χέρια!!!

Την λατρεύω την κοιλιά μου

κ αναρωτιέμαι πως θα την αποχωριστώ;;;

Η μαία -που της εξέφρασα τον προβληματισμό μου-

μου είπε πως έχει συναντήσει ανάλογα περιστατικά

«εξάρτησης κοιλιάς» κ πως με τον καιρόόό

περνάει....... Τα μπεμπάκια βοηθούν πολύ σε αυτό!

Τα λατρεμένα μας μπεμπάκια............

...........να τα έχει πάντα καλά η Παναγίτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις Αυγουστομαμάδες...και όχι μόνο!

Σήμερα ευτυχώς έχει λίγη δροσούλα κι είπα να σηκωθώ λίγο νωρίτερα να πλύνω κανα ρουχαλάκι!

Μαριμαράκι συγκινήθηκα πρωί πρωί μ'αυτό που έγραψες στο τέλος! Μήπως συγκινούμαι πολύ εύκολα τώρα τελευταία?... Χθες πήγα θάλασσα, δεν μπήκα γιατί έχω ένα κόλλημα με τα νερά της Κατερίνης (δεν μου αρέσουν καθόλου), αλλά την κοιλάρα μου την εξέθεσα! Είχε πολύ πλάκα ειδικά όταν η μικρή άρχισε τα χορευτικά με τη μουσική απ'το μπιτς μπαρ!

Μαντώ μου έχουμε ακριβώς ίδια ΠΗΤ,αλλά κι εγώ υπολογίζω τη γέννα γύρω στις 30/8 με αρχές Σεπτέμβρη,χωρίς να μου έχει πει κάτι όμως ο γιατρός. Θα δείξει.Έχω πάντως τρομερή αγωνία!

Εκείνο το διάστημα θα είναι εδώ και αρκετοί συγγενείς μου από Γερμανία κι έναν θείο μου θα τον φιλοξενούμε εμείς. Ευτυχώς είναι νοσηλευτής,οπότε μια ηθική συμπαράσταση θα την έχω μέχρι να φτάσουμε στην κλίνική!

Ζουζουνάκι κι εγώ Γαληνό! Την ερχόμενη Δευτέρα θα πάω να δω επιτέλους τις νέες εγκαταστάσεις. Το μόνο που δεν ρώτησα την προηγούμενη φορά ήταν 1)πόσες μέρες καθόμαστε (γιατί άκουσα ότι συνήθως στις κλινικές σε κρατάνε λιγότερο απ'ότι τους πληρώνεις για να σε κρατήσουν) και 2)πού θα με έχουν όταν θα έχω τους πόνους και ποιος θα με βοηθά εκεί?Υπάρχει δλδ κάποια αίθουσα "προ-τοκετού"?

Ντάλια με γεια και...καλοτάξιδο! Γεμίσαμε όλες καινούργια gadgets βλέπω!:laugh:

Αννούλα συγχαρητήρια για το πτυχίο σου! Mittel oder Oberst. είχες πει? Πώς σου φάνηκαν τα θέματα? Αν θες στείλε μου ΠΜ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΕΜΙΣΤΕΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!!ΩΡΑΙΑ ΔΡΟΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΕΕ;;;;

ΜΑΡΙΜΚΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΚΟΙΛΑΡΟΥΜΠΙΤΣΑΣ ΣΟΥ!!!ΜΑΚΙΑ ΜΑΙΑ!!!

ΓΙΟΥΝΙΚΑΚΙ 4 ΜΕΡΕΣ ΜΕΝΕΙΣ ΣΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ 5 ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ!!!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΘΑ ΔΕΙΣ!!!!

ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΚΑΡΜΑΚΙ ΑΚΟΜΑ!!!!ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ ΣΜΑΚ!!!:kiss: ΣΕ ΔΕΚΑ ΜΕΡΣ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ !!!!!ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΓΩΝΙΑ!!!ΦΟΒΑΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ!!!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες κι απο μενα!:)

marimari ωραιο αυτο με την κοιλια,με εβαλες κι εμενα σε σκεψεις...χαχα!

απο τη μια μου αρεσει που εχω την κοιλιτσα και κουβαλαω το μωρο μου

και το χαιδευω και του μιλαω και ειναι προστατευμενο εκει μεσα και το κυριοτερο ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ:P :P :P

απο την αλλη ομως επειδη το εχω ζησει αλλες 2 φορες ,με το μωρο στην αγκαλια δεν σκεφτηκα ουτε μια στιγμη την κοιλια που δεν εχω,σκεφτομουν μονο την κοιλια που ειχε μεινει :unsure: και επρεπε να εξαφανιστει μαζι με τα επιπλεον κιλακια....τωρα αρχισα να νιωθω το ιδιο βασικα που βλεπω τις αλλες με μαγιω :blush: φτου μου ,ντροπη μου.....

σημερα ειμαι πολυ σπασμενη και κακοδιαθετη....εχουμε παρα πολυ δουλεια,πολυ κοσμο πανω απο το κεφαλι μου,εχω αρχισει και κουραζομαι υπερβολικα,η ζεστη μου την σπαει,στην Θεσ/νικη εχουμε τρελο αερα που μου τη δινει κι αυτος γιατι τα λερωσε ολα (τζαμια...παντζουρια...βεραντες κτλ)δηλαδη οτι δουλειες ειχα κανει πηγαν στραφι:angry:

βλεπω οτι αργει και η 14 Αυγουστου που θα κατσω και νευριαζω ακομη πιο πολυ....

τελοσπαντων θα προσπαθησω να επανελθω στα φυσιολογικα μου αν και δε νομιζω οτι θα τα καταφερω γι'άυτη τη βδομαδα:(

φιλια σε ολες:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!! DALLIA τελειο το καροτσακι και εγω αυτο θα επαιρνα αμα μπορουσα!! καθισματακι εχουμε το ιδιο σε αλλο χρωμα χαχα, αντε να χαρει ο μπεμπης βολτες με το καλο!!!! Γαμωτο δεν περναει η εβδομαδα μολις μπηκε ποτε θα ερθει η αλλη δευτερα να μαθω ποτε θα γεννησω να ξερω βρε αδερφε θα μπω την αλλη η την παραλη μεσα γιατι πιο μετα με τααμνιακα δεν υπαρχει περιπτωση, βασανιστικα θα περασει η εβδομαδα, καλα προχτες που ηρθε η πεθερα μου η μικρη τρελαθηκε να κλωτσαει τετοιο πραγμα δεν το εχω ξαναδει λετε να καταλαβε οτι ημουν στην τσιτα το μωρακι μου; και χτες του εδωσε και καταλαβε τι να πω..

Αννουλα με το καλο το πτυχιο μπραβο!! φιλακια κουκλες τα λεμε!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...