Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΦουΘκωτούλες μου καλημερούδιααααααααααααααααααα!!!!B)

Σημερα ο καιρός προβλεπει τι αλλό ??????????????????ΖΕΣΤΗ!!!!!!!!!Για αυτό λοιπόν όσες βρισκεται στην πολύ ευχαριστη θεσησ να πατε σε θαλασσιτσες βουρ!!!Οι υπόλοιπες αν εχουν πισινα (και γλιτωσουν απο τη ζηλεια μου)ας βουτηξουν και οι απλες κοινες θνητες στριμωχτειτε στην γιοματη νερακι δροσερο μπανιερούλα...μόνο μην ξεχαστητε,ΟΧΙ ΒΑΤΡΑΧΟΠΕΔΙΛΑ,ΟΧΙ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΒΟΥΤΙΑ ΟΧΙ ΚΑΤΑΚΟΡΗΦΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΑΝ ΙΣΟΡΡΟΠΟΙΤΕ...ΑΠΛΑ ΚΑΘΗΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΤΟΙ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΑΤΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΧΛΙΔΑΤΗ ΠΙΣΙΝΑ!...ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΗΝ ΕΞΟΔΟ.ΔΕΝ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ ΣΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΛΙΓΡΑΜΜΟ ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΗ!@

Και μτα το τρελλο ντελλιριο να σας πω και γω τα νεα μου..παρολιγο να σκοτωθω με την γλυκεια μου μανούλα που τόσο αγαπαω και λατρυω...το ιδιο και αυτη (σημειωση πρωτη φορα ΓΙΑΓΙΑ)απο υπερβολικη λατρεια και υπερμετρο ενθουσιασμό με εχει ψιλοπρηξει τα σκωτια!

Καταρχας μου λεει οτι οταν με το καλό με πιασουν οι πόνοι να την παρω κατεθείαν τηλεφωνο για να ρθει σπίτι να περιμενουμε παρεα μεχρι ν α ρθει η καταλληλα ωρα για να παω κλινικη...λες και γω δεν εχω αντρα..

Επισης πηγς στα ρουχαλακια και δε λεω πηρε ωραια πραγματακια αλλα πηρε τόσα πολλα που εγω δεν εχω πια αυτη τη χαρα...

Κια συν της αλλης οταν της λεω ρε μανα τι λες και τι κανεις στεναχωριεται και μου δημηουργει και τυψεις...Ημαρτον δηλαδη πως να τη χειριστω τη χαζογιαγια?

η αληθεια ειναι οτι πηρε πολυ γλυκα ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ αλλα μετα πηγε και στα τζαμπο και κει του δωσε και καταλαβε!

Αντι να μας δωσει τα λεφτα να παμε και να χουμε εμεις αυτη τη χαρα...!

UNIQUAKI ωστε μπηκες μεσα εσυ?Καλα μωρε ειναι και πως ειναι η καθε ανοχη εγω εκτος του οτι φοβηθηκα το κρυο ειμαι και ψιλοκωλοστρα για τη παρτη μου, θελω χλιαρο νερακι...αντε να δούμε αν θα προλαβουμε κανα μπανακι...δεν ξερω και αν κανει οταν μπαινεις στο μηνα σου.

Αννουλα και μενα η μανα μου ανελαβε να σιδερωσει την υπερβολη που ψωνισε γιατι ομολογω οτι δεν τη παλεβα...καλα στα Λητω τα παιξα.

ΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΗΣ PEG-PEREGO gt3..μου αρεσε πολυ αλλα δεν ρωτησα αν ειναι απο βρεφικη ηλικια αλλα και πρεπει να το δουμε και σε σχεση με το πορτ παγκαζ..παντως αρκετα ομορφο και καλο καροτσι μου φανηκε...τι λετε?Το ξερει καμια?

Ζουζουνιτσα μαλλον για Ποτιδαια την παραεπονη και αν με αφηνει η γιατρός στον 9ο να μπω σε θαλασσα

Αναστασουλινι οταν επιστρεψεις πες μας τη ζημια τους εκανες ποσα πηρε και κανε μας σκόνη!

eldo σου ευχοαμι ολα καλα..να προσεχεις και να χεις θετικη σκεψη ολα θα ειναι καλα!

Μαριμαρακι που μας κρυφτηκες ομορφια μου...ευχομαι να σε καμια παραλία ακγαλια με τη δροσουλα και μια τριπλη γρανιτα!

happy mom??????και συ αφαντουλα?ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ?ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΟΤΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΑΣ!

mariantaki φιλορεα κουκλιτσα!

Οι νεομανες Ιφιγενεια και Ελενα πως τη παλευτε?ολα καλα?

φιλουρεσ σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΟΥΛΙΝΕΛ ΜΟΥ!!!!!!ΩΡΑΙΑ ΚΙ ΕΓ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΑΩ ΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΕΝΑΤΟ ΘΑ ΜΑΙ!!!!!ΔΕΝΑΝΤΕΧΩ ΑΑΛΛΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα αυγουστοπαρεα, εμεις χτες πηγαμε παραλια τον μικρο να κανει ενα μπανιο τουλαχιστον, τι φταιει το κακομοιρο αλλα ηταν και το τελευταιο, εγω ειμουν ξαπλα στην ξαπλωστρα δεν κουνηθηκα τι να κανω; Μπηκα τωρα λιγο να μαθω τα νεα σας και θα ξαναπαω να ξαπλωσω εντολες γιατρου τι να γινει και δεν εχει και τιποτα η τηλεοραση, μπορω να πω οτι μου λειπετε αρκετα αφου μπαινω μονο για λιγο και ξαναξαπλωνω εχει και ζεστη δεν παλευεται φιλια σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΑΠΟ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ..

ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΘΑ ΤΑ ΠΑΣ ΤΕΛΕΙΑ!ΦΙΛΟΥΘΚΙΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΟΥΜΠΙΤΣΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα κοριτσακια!

ELDO μου σου ευχομαι τα καλυτερααα!

Τι κανετε?

Εγω ειμαι στη δουλεια και περιμενω να περασει αλλος ενας μηνας για να μεινω επιτελους σπιτακι μου!

Αναστασια μην νομιζεις πως σε γραφω συντομα θα βαλω αυτο που μου ζητησες μαζι με φωτο απο το δωματιο του μωρου μου!

Φιλουρες σε ολες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ! Μα τί ζέστη πια! Φούρνος και το σπίτι (ν'αγιάσουν τα χέρια αυτού που έφτιαξε τα κλιματιστικά)!

Τι κάνετε κοριτσάκια μου? Απο το πρωί σιδερώνω φορμάκια,σεντονάκια,πανάκια της μικρής που έπλυνα χθες! Την Κυριακή στήσαμε τη συρταριέρα που είχαμε πάρει από ΙΚΕΑ και είπα να συμμαζέψω τουλάχιστον αυτά, για να δω τί άλλο μου λείπει. Αύριο πρωί θα πάω πρώτα Τζάμπο για...ό,τι λείπει τελοσπάντων (ρουχαλάκια μάλλον) και μετά λέω να ετοιμάσω τη βαλιτσούλα μου. Σάββατο αγόρασα εσώρουχα και πιτζαμούλες για την κλινική!

Να σας πω...μη γελάσετε... Έχει ρουχαλάκια για νεογέννητα ή μόνο φορμάκια? Και αν ναι, βολεύονται τα μικρά ή καλύτερα τα πρακτικά πράγματα? Σκέφτομαι ότι όταν γεννηθεί η μικρή θα έχει ακόμα ζέστες, οπότε όσο πιο ελαφριά τα ρουχαλάκια της τόσο το καλύτερο.Να μην αγοράσω πολλά σε μικρό μέγεθος αν και θα ξεκινήσω με 03 κι όχι 00!

Τόμα μου ακόμα δουλειά? Κουράγιο καλή μου!

Ζουζουνάκι μη βιάζεσαι βρε τρελοκομείο! Νωρίς είναι ακόμα! Πιστεύω όσο βιαζόμαστε να δούμε τα μωρά μας, τόσο θα νοσταλγούμε κι αυτές τις μέρες...(όχι βέβαια αυτές με τις ζέστες,γενικώς!)Φιλάκι

Φουλινάκι ευτυχώς που θα τα αναλάβει η μάμι σου τα πλυντήρια-σίδερα.Αγανάκτησα με τόσα απ'το πρωί κι ακόμα δεν έκανα ούτε τα μισά! Σημασία έχει να σου άρεσαν αυτά που αγόρασε για την εγγονούλα της, ασ'τη να χαρεί κι αυτή η καημένη λίγο! Όσο για το όταν σε πιάσουν οι πόνοι... καλέ αυτές πιο πολύ θα μας αγχώσουν αν είναι μαζί μας! Εγώ πάντως μόνο τον αντρούλη μου θέλω και την μικρή μου σίστερ γιατί είναι "βράχος" ψυχραιμίας!

Αναστασάκο κάτω έχει φοβερές τιμές απ'ότι είδα το Σάββατο και φαντάζομαι ακόμα καλύτερες τώρα που ξεκίνησαν οι εκπτώσεις. Θα σου πρότεινα να κατέβεις κι εσύ Σάββατο, δεν έχει καθόλου κίνηση,μπορείς να πας μέχρι και Βενιζέλου με αυτοκίνητο και να βρεις πάρκινγκ! Ο κόσμος στα καταστήματα και στο δρόμο είναι λίγος και ψωνίζεις πολύ άνετα. Εγώ πάντως το κατευχαριστήθηκα! Εκτός αν τώρα λόγω εκπτώσεων βγουν όλοι για ψώνια και αφήσουν τη Χαλκιδική Σ/Κ!

_Άννα_ καλό κουράγιο και σε σένα με τις μπουγάδες! Το μόνο καλό είναι ότι τα μωρουδιακά είναι μικροσκοπικά και φεύγουν γρήγορα στο σίδερο :)

Αννούλα30 με το καλό να έρθει το μπεμπάκι σου!

Φιλάκια σε όλες Ντάλια, Μάρι, Εφάκι, Κιντερ, Ελενα, Μαριαντάκι, Μαντώ. Σας στέλνω γρανίτα παγωτό! Σλουρπ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε uniqaki και για αυτο νιωθω και τυψεις απλα και γω τωρα αυτο που εχω στο μυαλό μου το λεω δε γινεται να κρατηθω και οσον αφορα τα ρουχαλακια οκ δεν υπαρχρι προβλημα απλα δεν χρειαζοταν να υπερβαλλει,αλλα με το θεμα του οταν με πιασουν οι πονοι και να ρθει από νωρις να μου συμπαρασταθει ε με πιανουν τα διαολια μου.Ασε αν το πω στον Αντρα μου θα την αρχισει στο δουλεμα.Δηλαδη αυτος τι φιλικη συμμετοχη?Τελοσπαντων για να μην εχω προβληματα της ειπα εγω καλα καλα και οταν ερθρι εκεινη η στιγμη σιγα μην σταθει στο γεγονος οτι δεν την πηρα πιο νωρις..σαμπως θα το ξερει?Ασε που και που το λεμε χαζομαρα ειναι γιατι οτυτε που ξερουμε πως θα εξελιχοθυον τα πραγματα.για αρχη παντως ενα αθωωο ψεμματακι δε βλαπτει!Ε τιο λετε και σεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας βρε κοριτσια,

απ'οτι διαβαζω ειστε ολες καλα και μες τη χαρα........χαιρομαι που υπαρχει τοση θετικη

ενεργεια ,

λοιπον κι εμεις καλα ειμαστε:laugh: πηγαμε στον γιατρο και μας ειδε,ειπε οτι ειμαστε πολυ καλα,

λιγο αδυνατουλες αλλα ολα φυσιολογικα,ηδη γυρισαμε με το κεφαλι προς τα κατω και τα ποδαρακια πανω!!!

Απο βδομαδα θα κανουμε παλι εξετασεις αιματος να δουμε

αμα ειμαστε σε καλα επιπεδα...

εχθες ψωνισαμε διαφορα,βασικα λικνο και προικα διοτι το λικνο μας το ειχαμε δανεισει καπου

αλλα κανανε τα στραβα ματια και δεν μπορουμε να το παρουμε πισω ,οποτε υγεια και καλη καρδια

ας το εχουν να το χαιρονται...τι να πεις,τωρα απο ψωνια μεινανε κατι ψιλοπραγματα,ενα ρηλαξ(που κι αυτο το ειχα χαρισει:() καλλυντικουλια bebe,σουτιεν θηλασμου και γενικως αναλωσιμα ειδη!

Τόμα ακομη στην δουλεια κι εσυ? τουλαχιστον παιρνω κουραγιο οτι δεν ειμαι η μονη ,περιμενω κι

εγω στις 14/8 να ξεκουραστω οσο προλαβω πριν ερθει η μπεμπα μου,βασικα τωρα ειμαι σε ενα σταδιο φοβερης

ανυπομονησιας -ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ-πεφτω για υπνο και ολο βλεπω ονειρα οτι γενναω ακι ειμαι μες την τρελη χαρα

...μολις ξυπναω πιανω την κοιλια μου και λεω ουφ.....ακοοοοομη ετσι ειμαι:P

ευχομαι ολες να ειστε καλα και υπομονη σε ολες μας.....ευτυχως περνανε οι καλοκαιρινες μερες γρηγορα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλεπω σιγα-σιγα ολες ετοιμαζομαστε!

Εγω λεω να αρχισω να πλενω το σαββατοκυριακο για να αρχισω το σιδερωμα απο βδομαδας και να ετοιμασω και τη βαλιτσα για το μαιευτηριο.

Κοριτσακια μου ναι ειμαι στη δουλεια ακομη και θα ειμαι εδω μεχρι 20-08-09! Εδω θα τους γεννησω! :side:

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Αναστασία μου πόσο σε καταλαβαίνω!! Μα είναι ποτέ δυνατόν;; Να μην βάζουν παντζούρια;; Έλεος!! Το ίδιο αντιμετωπίζω εδώ που νοικιάσαμε... Θεόκλειστα από παντού έχω για να μην μπαίνει φως όταν κοιμόμασταν!! Πάντως, αν θες, ψάξτο .. υπάρχουν πρόσθετα εξωτερικά ρολλά! Τα οποία μπαίνουν απ'έξω και κλείνει μια χαρά! Τα ίδια θα βάλουμε κι εμείς!!

Foulinaki.., μην της θυμώνεις μωρέ της μαμάκας σου!! Έτσι κάνουν! Που να δεις η δικιά μου τι λέει που είναι και το τρίτο της εγγόνι!! Άσε!! Τα έχουμε παίξει!! Εδώ, μέχρι και να μου φτιάξει το δωμάτιο μου το παλιό για να κοιμάμαι εκεί λέει με τον μπέμπη όταν θα λείπει ο άντρας μου στην Εύβοια!! Και της λέω, όταν ο άντρας μου θα λείπει, έχω σπίτι κι εγώ κι ο μπέμπης να κοιμηθούμε!! Και μιλάμε μόνο για 2 βδομάδες υπόθεση αφού θα έχει φτάσει μήνα ο μπέμπης και θα έρθω κι εγώ Εύβοια με τον άντρα μου!! Αμ το άλλο;; Κανόνισε τον Σεπ΄τεμβρη να έρθει να κάνει διακοπές εδώ που θα είμαι εγώ με το μωρό!! Φαντάσου ψύχωση!! Εδώ, πρόπερσι, παράτησε διακοπές για να πάει Κεφαλλονιά στον αδερφό μου και στις μικρές!! Και φυσικά κουράστηκε!! Δεν ξεκουράστηκε όπως κάνει κάθε άνθρωπος στις διακοπές!! Μαζοχισμός παιδί μου! Καλά ε.. δεν το συζητώ!! Το ποιηματάκι είναι ΦΟΒΕΡΟ!! Ανταποδίδω με πολλά πολλά φιλάκια σε σένα και την ζουζουνίτσα σου!!

Ζουζουνίτσα μου.. Σ'ευχαριστώ για το καρμάκι!! Όπου σε πετυχαίνω θα στο ανεβάζω.. Έτσι για να χαμογελάς πάντα!! ;)

Μαριαντάκι μου.. λίγο μας έμεινε!! Υπομονή, όλα θα πάνε καλά!! Άντε και του χρόνου.. θα πηγαίνουμε με τα μπεμπάκια μας στην θάλασσα!! Η τηλεόραση έχει πολλές μπαρούφες!! Βαρέθηκα!! Εν το μεταξύ, θέλω να κάτσω λιγάκι στον υπολογιστή .. αλλά δεν την παλεύω!! Αρχίζει η μέση να πονά, η πλάτη.. όλα μαζί!! Το βάρος βλέπεις!! Κοντοζυγώνουμε!! ..

Τόμα μου... καλό κουράγιο!! Ακόμα δουλειά!! Απαράδεκτο κράτος!! Έλεος!! Απαράδεκτοι νόμοι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ ΠΑΝΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΤΟ ΑΝΕΒΑΖΩ , ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΣΑΓΑΠΑΩ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΑ!!!ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ!!!!:kiss:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα & εγώ ..:)

Καθημερινά ψωνίζουμε παντού ... έχουμε σχεδόν τα πάντα πλέον..

Εφτιαξα & τη βαλιτσούλα μου..;)

Την Τρίτη βάλαμε με τη μαμά μου (που για καλή μου τύχη μένει από κάτω) 3 πλυντήρια με μωρουδιακά!!! Γεμίσαμε 5 απλώστρες!!!:woohoo:

Είχαν τόσο πλάκα μια σταλίτσα ρουχαλάκια ...:lol:

εχω τόσα πολλά ρουχαλάκια που θα μπορούσα να το αλλάζω 3 φορές τη μέρα & να τα κάνω μιας χρήσης.:silly:

Εμείς Πήραμε στην αρχή καμιά 20 φορμάκια & μετά μου έδωσε η συνυφάδα μου & μία φίλη μου τόσα πολλά που δεν θα μου χωράνε στη συρταριέρα.. & να φανταστείτε πλύναμε μόνο αυτά που είναι έως 3 μηνών..:woohoo:

Τα υπόλοιπα είναι σε κούτες στη ντουλάπα.:P

& το νέο μας: Ηρθαν τα επιπλάκια εχθές!!!

Οσοι τα είδαν έμειναν με το στόμα ανοιχτό..

Αχ έγινε τέλειο το δωματιάκι..

Αύριο θα κοιτάξω να φορτώσω φωτογραφίες.

Αφού 2 άτομα με ρωτούσαν ποιον έφερα & μας έφτιαξε το δωμάτιο..

Κάποιοι φίλοι μας , μας ρωτησαν τι να μας πάρουν & αντί φυσικά να μας πάρου ρούχα που είμαστε φουλ τους έδωσα τι θέλω .

Στην αρχή είχαμε πει να μας πάρουν το καθισμάτι αυτοκινήτου από 9-36 κιλά ( αλλά θα ήταν από του χρόνου & μετά) & έτσι σκέφτηκα να πάρουν κάτι που χρειάζομαι τώρα έτσι τα έκοψα από τον κάταλογο fisher price & θα μου πάρουν πράγματα που χρειάζομαι όπως : αυτό για πάνω από την κούνια , ένα γυμναστήριο, ενδοεπικοινωνία με προβολέα εικόνων.. & από εδώ & πέρα όποιος με ρωτάει θα λέω όχι ρούχα..

Προτιμώ παιχνίδια ή καλύτερα λεφτά!€!!:lol: :lol:

Προσοχή σε όλες θα έχει καύσωνα !!! :angry:

Εμείς έχουμε 4 air-condition υπάρχουν μέρες που τα έχω όλα ανοιχτά!! Δεν την παλεύω!!:blush:

Φιλάκια στις κοιλίτσες!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΣΑΣ ΕΧΑΣΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΤΟΥ ΛΑΠ ΤΟΠ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ.ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΠΑΝΙΑ ΟΥΤΕ ΣΕΧ ΑΚΟΜΗ.ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 27 ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΙΣ 38 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΤΣΙ ΛΕΩ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ.ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΕΒΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ ΨΗΛΑ ΑΚΟΜΗ.ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΑ.ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KIDER έγραψε:

ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΕΒΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ ΨΗΛΑ ΑΚΟΜΗ.ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΑ.ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.

Και μένα τα ίδια μου λένε!! Ότι είναι πολύ ψηλά!! Κι είπα να σας βάλω μια φωτογραφία που τράβηξα σήμερα!! Ζουζουνίτσα... σ'ευχαριστώ πολύ!! :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αυγουστοπαρεα!!!

Τι κανετε????Ζεστη παντου σωστα????ΜΟνο κατω απο το κλιματιστικο κανει δροσαααααααααα(οχι δροσια!)

Νταλλια μου καταρχην δεν ξερω αν η κοιλιτσα σου μεγαλωνει αρκετα καθε φορα ή αν "φταινε" οι φωτο!!!!Μ'αρεσει τρελλα παντως!

Και οπως την βλεπω...Δεν ειναι ψηλα.Μπορει να αρχιζει κατω απ'το στηθος σου αλλα αρχισε να βλεπει ελαφρως προς τα κατω!Αυτο ειναι πολυ καλο!!!!

Ποτε θα πας στο γιατρουλη σου να δει πως πανε τα πραγματα???Να μας ενημερωσεις πριν γεννησεις!(μην ξεχασεις!χαχαχα)

Κιντερ αντε κοπελα μου κι εσυ με το καλο!!!!Περπατημα εεε???Καλο κουραγιο!!!!!Ελπιζω τουλαχιστον να εχεις παρεα!

Φιλιαααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου... άστα!! Μακάρι να ήταν της φωτογραφίας!! Η κοιλιά είναι που μεγαλώνει!! Δεν μπορώ ούτε τα πόδια μου να πάρω.. :laugh: Πάω σαν την πάπια και σαν την χελώνα παράλληλα!! :laugh: Έχει πολύ γέλιο!!

Στον γιατρό θα ξαναπάω Δευτέρα 20 Ιουλίου να δούμε τι θα μου πει... Μια αγωνιούλα την έχω!! Αλλά ότι είναι να γίνει θα γίνει!! Επομένως... :P Εννοείτε πως θα σας ενημερώσω άμεσα!! Καταρχήν πριν πάω μιευτήριο θα ποστάρω ότι έφτασε η μεγάλη στιγμή και για μένα!! :)

Πλησιάζουμε κορίτσια... Τέρμα τα ψέμματα! Πέρνουμε όλες σειρά!!

Kideraki... αν θες βάλε και εσύ μια φώτο την κοιλίτσα σου να την δούμε πριν σκάσει η μουμούκα από κει μέσα!! Αν θες φυσικά!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντάλια τί σούπερ κοιλίτσα είναι αυτή?? Φτου φτου! Αχ πλησιάζει η μεγάλη στιγμήήή! Ναι, να μας ενημερώσεις, ελπίζω να είσαι με καλή διάθεση όταν σε πιάσει το πρώτο πονάκι!Θα σε σκεφτόμαστε κι εσένα και το Κιντεράκι (που έχουμε ίδια μέρα ραντεβού με γιατρό,άσχετο)!

Μη λιγοψυχήσετε, να είστε γενναίες (γενναίες μου!):laugh: Από δω και πέρα θα περιμένουμε όλο και κάποια!

Αχ,όλες θα έχετε γεννήσει όταν θα περιμένω εγώ...ελπίζω να μη μείνω τελευταία! Ακούς Μαντώ??:silly: :P

Φουλινάκι πες στη μάμι σου ότι εκείνη την ώρα μπόρεσες μόνο ένα τηλ να κάνεις. Στον άντρα σου! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ.ΝΤΑΛΙΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΛΙΓΗ ΕΞΑΣΚΗΣΗ ΕΞΑΛΟΥ ΠΩΣ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ................UNIQUE ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΠΟΣΟ ΓΕΝΑΙΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΡΕΜΩ ΣΑΝ ΤΟ ΨΑΡΙ.ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΚΑΝΩ ΟΛΟΝΥΚΤΙΕΣ ΜΕΤΑΝΟΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΝΥΣΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΕΙΤΕ ΘΑ ΚΑΤΟΥΡΙΕΜΑΙ ΕΙΤΕ ΘΑ ΠΟΝΑΩ ΕΙΤΕ ΘΑ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΛΑΙΓΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΤΡΑ ΜΟΥ.ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΖΕΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΔΣΑ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ???????????????????//

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΜΑΜΑΔΕΣ!!!ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΑΡΟΥΜΠΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΑ!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ!!!!!!1Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΤΩ, ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ, ΚΙΛΑ 2.300ΓΡΜ!!!!!ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ !!!ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΑΣ!!!!ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΧΧ ΚΙΝΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ!!!!ΚΙ ΕΓΩ ΥΠΟΦΕΡΩ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ !!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΝΑ ΒΑΡΑΕΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΙΩΣ!!!ΚΑΤΟΥΡΙΕΜΑΙ ΑΝΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΣ ΓΥΡΙΣΩ ΛΟΓΩ ΚΟΙΛΙΑΣ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!!ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΔΕΡΦΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΣΕ ΦΙΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!

Σήμερα πήρα τα αποτελεσματα αιματος μετά την αντιβίωση και δυστυχώς τα λευκά παραμένουν τα ίδια! Ο γιατρός είπε πως αφου αποκλείστηκε η φλεγμονή με την εξέταση που είχα κάνει δεν ανησυχεί και ότι πολλές φορές τα λευκα ανεβαίνουν τους τελευταίους μήνες. Τί να πω.... Αν είναι έτσι τι με έβαλε και πήρα αντιβίωση;; Τεσπα, θα ξανακάνω σε μια βδομάδα για να δει τί τάση έχουν!

Κατα τα άλλα, ζέσταίνομαι , κουράζομαι πολύ εύκολα, η κοιλιά μου έχει αρχίσει και με ενοχλεί σε πολλές κινήσεις πλέον, συχνοουρια κλπ.. κλπ..!

Ξέρετε.... :) Το μόνο καλό..... οι κλωτσιές της μπεμπούλας μου που όλο και πιο δυνατές γίνονται και μ' αρέσειιιιιιιιιιιιι....!! :P Αυτά!! Α! Πηγα και ψωνησα για το μαιευτήριο! Αντε να τελειώνουν τα ψώνια σιγά σιγά να αρχίσω πλύσιμο κ σιδέρωμα.... Τίποτα δεν έχω κάνει!!! :;)

Dalia μου τί τέλεια κοιλίτσα που έχεις!!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Unique μου, εννοείτε πως θα ενημερώσω προτού πάω ν'αντικρύσω την καψούρα της ζωής μου!! Ψύχραιμη είμαι σε γενικές γραμμές... ακόμα δεν έχω πανικοβληθεί και πιστεύω πως δεν θα το κάνω!! Δεν υπάρχει λόγος.. Αν δω και δεν την παλεύω.. θα χτυπήσω επισκληρίδιο!! :laugh:

Πλησιάζουμε όλες σιγά σιγά.. Να σου πω και την αλήθεια μου.. δεν το έχω πολυσυνειδητοποιήσει!! Έφτασα κιόλας τις 37 εβδομάδες.. και μια χαρά! Πέρα από την πολύ ζέστη, το βάρος και την συχνοουρία που με κάνουν να σκέφτομαι να γεννήσω.. δεν έχω κανένα άλλο πρόβλημα!! Όλα καλά!!

KIDERΑΚΙ, κάνα σύμπτωμα έχεις;; Εγώ εχθές ένιωθα ένα μπουκωματάκι και περπάταγα σαν παραπληγικό!!Είχα τρομερό γέλιο!! Άντε...πλησιάζουμε!! Όσο για τον ύπνο .. μια από τα ίδια!! Νυστάζω.. είναι η μόνη στάση που βολεύει την πλάτη μου και την μέση μου που με τρελαίνουν στον πόνο από το βάρος του μωρού.. αλλά μια ζεστένομαι.. μια κατουριέμαι... μια πονάω... Μάλλον προετοιμαζόμαστε που θα ξενυχτάμε μετά με τα μπεμπάκια μας!!

Βρε κορίτσια, δεν είναι σπαστικό να κατουριέσαι πολύ, να νιώθεις έτσι και να πηγαίνεις.. να κάνεις 2 σταγόνες, να νιώθεις ότι θα βγεί κι ένα κεφάλι από κει κάτω και να τραβιέσαι προς τα πάνω... και το αίσθημα ότι κατουριέσαι να μην φεύγει με τίποτα;;

Σήμερα ανοίξαμε το καροτσάκι μας που μας ήρθε από την bimbomarket!! Πήραμε το peg-Perego tri fix P3 pilko switsch κόκκινο με μπεζ και καφέ!! Είναι τέλειο! Θα το βγάλω φώτο με το κινητό αύριο να το δείτε!! Και πολύ εύκολο στην χρήση του!! Ακριβούτσικο .. αλλά αξίζει τα λεφτά του!! 640 ευρώ δώσαμε στην bimbomarket μαζί με μεταφορίκα ενώ στα mothercare είχε 699.99 το απλό! Αυτό που δεν είναι switch. Τώρα τι διαφορά έχουν δεν γνωρίζω! Αλλά είμαι πολύ χαρούμενη που ήρθε και το καροτσάκι του πασά μου!! :P

Ζουζουνίτσα μου.... , κοπελάρα μου γλυκειά... σ'ευχαριστώ για το φιλάκι στην κοιλαρουμπίτσα μου!! :laugh:

Πολύ καλά νέα για την μπουμπού σου!! Κεφάλακι κάτω.. κιλάκι μια χαρά...θέση εξόδου πολύ καλή.... Με το καλό!! Δεν σας έχει πει στο περίπου πιθανή ημερομηνία;; Εμάς από την αρχή είπα 6 Αυγούστου.. βέβαια η πεθερά μου λέει ότι έχει ένα προαίσθημα ότι θα γεννηθεί 27 Ιουλίου όπως ο μπαμπάκας μας.. Να σε πω την αλήθεια ..κι εγώ το νιώθω αυτό!! Εχθές μάλιστα το είδα κι όνειρο.. Έσπασαν λέει τα νερά μου.. 27 Ιουλίου!! Το είπα στον άντρα μου και χαζοχάρηκε ο χαζομπαμπάκας... Μου λέει.. πολύ καλό αυτό!! Κι έτσι να γίνει!! :P

eva_25 μου... :( πολύ στενοχωρέθηκα με τα παλιολευκά που δεν έπεσαν!! Αλλά αν σου είπε ο γιατρός ότι μπορεί και να συμβεί... Εύχομαι να πάνε όλα καλά!! Σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!

Κοριτσάκια μου... με το καλό... Φτάνουμε στο τέλοςςςςςςς!!!

Μαριαντάκι, Άννα μου... Εφάκι, Μαριμαρί... που είσαστε;;; Πολλά φιλάκια σας στέλνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...