Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Καλημεραααα κοριτσια!

marianthim μου και βεβαια χωρας αγαπη μου καλως ηρθες!!

Την Παρασκευη επισκεφτηκα επιτελους τα mother care. Πηρα ρουχαλακια για το μωρακι μου. Πηρα 7 ολοσωμα φορμακια και ενα σετ παντελονακι μπλουζιτσα και φορμιτσα με καπελακι! Ειλικρινα δε χορτενω να τα βλεπω ειναι τελεια. Εχω παρει και 3 φορμακια απο jumbo αλλα συνολο 10. Προς το παρων δε θα παρω αλλα.

Αααααα δεν σας ειπα... λοιπον η ποιοτητα και τα μεγεθη μεταξυ jumbo-mother care καμοια σχεση. Απο το mοther πηρα για 0-3 μηνων απο το jumbo για 3+ μηνων τα εβαλα μαζι και τα ρουχαλακια του jumbo ειναι μινιατουρικα δηλαδη ανετα κανουν και για πολυ προωρο μωρο. Λοιπον για να καταλαβετε τα μανικακια και τα ποδαρακια εχουν τουλαχιστον 3 ποντους διαφορα!!

Επισης αγορασα δυο σουτιεν θηλασμου-εγκυμοσυνης οπως και εσωρουχα για την κλινική.

Τωρα το μονο που μενει απο τα ψωνια ειναι πυτζαμες και νυχτικα για μενα οπως επισης σαμπουαν,γαλακτωμα και κρεμα για το συγκαμα για το μωρο. Επισης πιπιλες αποστηρωση, μπιμπερα.

Εκτως απο τα ψωνια ειχα 3 γαμους και μια βαπτιση το Σ/Κ. Δεν ξεκουραστηκα καθολου!

Την αλλη κυριακη εχω ακομη ενα γαμο και μια βαπτιση και ελπιζω να ειναι οι τελευταιοι διοτι δεν αντεχω πλεον. Το μονο που θελω ειναι να καθομαι σπιτακια και να μην κανω τιποτα! Ειναι και η ζεστη...

Αυτα απο εμενα. Φιλακια! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα τι κάνετε μανούλες ????

ήρθα απο το club των χριστουγεννιάτικων μελλοντικών μαμάδων!!!χιχιιιιι

τι κάνετε? πως πάνε τα μωρά σας! με το καλό καλή λευτεριά και μένα πόνο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

διάβασα για τα ρουχαλακια του jampo οτι εχει μικρά μεγέθη και όντως έτσι είναι!όσες δεν ψωνίσατε ακόμα έχει πολύ ωραία ρούχα και το premaman !!!πολύ γουστόζικα!σας φιλώ και να προσέχετε με τις ζέστες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστουμε δημητρα απο ζεστη αλλο τιποτα δεν αντεχεται για εμας που εχουμε κανει κατι κοιλουμπες να!! τουλαχιστον εσεις θα κανετε μπανακια στη θαλασσα φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Μαριαντα μου εδωωωωωω σας ακουμε εμεις!!!!

Φερατε τα κουβαδακια σας να παιξουνε οι μπεμπουλες?>????

Μακαρι να εχει χρονο η γιατρος και να την δεις λιγακι!!!!!!

Τι ταμειο εχεις?τεβε?

Αληθεια αυτες που εχουν Ικα πηγαινουν στο γιατρο κ μετα τρεχουν σε αλλο γιατρο του Ικα για να γραψουν φαρμακακια???????

αναστασια σε ιδιωτικη γιατρο παω εγω εχω ταμειο του αντρα μου του πολεμικου ναυτικου!! ελπιζω οτι θα μας δει γιατι και αλλη φορα που πηγα μας ειχε δει δεν την ενοιαξε που δεν ειχα ραντεβου σε αυτα ειναι πολυ καλη ευτιχως:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΟΥΔΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΠΗΡΑ ΚΙ ΕΓΩ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΕΝΑΤΑΛ!!1ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!!!ΑΝΤΕ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΧΙΧΙΧΙΧΙ!!!!!ΑΛΛΑ ΝΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ.ΔΕ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΩ ΚΑΙ ΤΡΕΧΩ Η ΧΑΖΗ ΣΤΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΜΗ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΙΜΑΤΑ.ΧΑΖΕΨΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΕΛΑΕΙ.ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια πριν γυρισα απο την γιατρο η μπεμπα ειναι 2166γρ μια χαρα την βρηκε, εχει μειωθει ομως το αμνιακο υγρο γιαυτο μου ειπε ξαπλα και παλι ξαπλα μπας και ανεβει παλι μεχρι να κανω το ντοπλερ, τελικα μου το εβαλε μια εβδομαδα αργοτερα για να δουμε αν θα ανεβουν με την ξεκουραση, το εχω ξαναδει το εργο με τον γιο μου το ιδιο ακριβως ειχε συμβει ειχα γεννησει με καισαρικη 36η εβδομαδα μονο που εκεινος ειχε βγει 2080 τουλαχιστον η ζουζουνα μου θα ειναι 2300 με 2500 και ετσι ισως την εχω στο δωματιο αν δεν ανεβουν τα αμνιακα και μπω να γεννησω θα δειξει, νταλια λες να γεννησουμε μαζιιιιιιι!!!!!! να ξερω αν ειναι να παω ιασω να εχουμε παρεα κρατησου μεχρι 28-30 ιουλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.

>

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΝΤΩΣ Η ΟΥΡΑ ΕΜΕΙΝΕ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΤΟΥΣ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ.

>

ΜΑΡΙΑΝΤΑ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ.ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ.ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ.

>ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΙΚΕΑ ΚΑΙ ΣΤΟ LEROY MERLIN ΠΗΡΑ ΡΑΦΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΗΣ ΜΠΙΥΜΠΟΥΚΑΣ ΑΛΛΑ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΔΕ ΒΡΗΚΑ ΑΚΟΜΗ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ.ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΙΚΑΝΟΠΟΙΟΥΜΕ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

γεια σας κοριτσια πριν γυρισα απο την γιατρο η μπεμπα ειναι 2166γρ μια χαρα την βρηκε, εχει μειωθει ομως το αμνιακο υγρο γιαυτο μου ειπε ξαπλα και παλι ξαπλα μπας και ανεβει παλι μεχρι να κανω το ντοπλερ, τελικα μου το εβαλε μια εβδομαδα αργοτερα για να δουμε αν θα ανεβουν με την ξεκουραση, το εχω ξαναδει το εργο με τον γιο μου το ιδιο ακριβως ειχε συμβει ειχα γεννησει με καισαρικη 36η εβδομαδα μονο που εκεινος ειχε βγει 2080 τουλαχιστον η ζουζουνα μου θα ειναι 2300 με 2500 και ετσι ισως την εχω στο δωματιο αν δεν ανεβουν τα αμνιακα και μπω να γεννησω θα δειξει, νταλια λες να γεννησουμε μαζιιιιιιι!!!!!! να ξερω αν ειναι να παω ιασω να εχουμε παρεα κρατησου μεχρι 28-30 ιουλη

Λες;;; Αλλά να είναι φυσιολογικά και για σένα!! Έτσι λέμε!!! Να κρατηθώ μέχρι τις 25 και μετά να βγει!! 27 Ιουλίου έχει ο άντρας μου γενέθλια κι όλοι λένε να γεννηθεί τότε!! Εγώ θα ήθελα 31 Ιουλίου!! Αλλά το θέμα είναι πότε θ'αποφασίσει ο μπέμπης!! :laugh:

Παρεπιπτόντως πολύ καλά τα κιλάκια της μικρής! Αλλά εύχομαι να κάτσει παραπάνω και για να πάρει κιλάκια.. και γιατί όσο περισσότερο κάτσει τόσο το καλύτερο!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!ΚΙΝΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΣΤΟ ΠΑΖΑΡΙ ΓΙΑ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ!!!ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΛΕΥΤΗΚΑΝ ΑΠΟ ΚΕΙ ;;ΕΧΕΙ ΑΠΙΘΑΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ!!ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ομορφες μου σεξουλιαρες μπαλλιτσες δηλωνω παρουσα...!B)

Πηγα και γω για θαλασσα αλλα τζιφος.Δεν τα καταφερα να μπω διοτι ηταν παγωμενη και φοβηθηκα για πρωτη φορα να μπω σε κρυα νερα..οχι για μενα για το φουκαιαρικο το εμβρυακι μου..που ειναι στους 38 βαθμος εκει μεσα μην του ρθει κανα αποτομο και απο τη διφορα μου βγει προωρα...κοινως...κολωσα!:dry:

Κατα τα αλλα ολα καλα με τις προτιμασίες εχουμε κανει μια σχετικη προοδο..να ναι καλα κια μανουλα μου..κατι ρουχαλακια κατι ζουζουνιστικα τα πηραμε και αυριο παω και για να δω και για λικνο να καταληξω.Κατεληξα κια στο χρωμα του δωματίου και το ΣΚ το βαφουμε----βαφει δηλαδη!

Αναστασακο...τι κανεις νεαρομανουλομανουλιτσα!Καλα η κουρτινα σου μια γλυκα!Το ριγε την κανει πολυ ιδιαιτερη σα ζαχαρωτο και τα λελουδια ειναι η αδυναμία μου!

Με ρωτησες για επισκληριδιο...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ την εχω αποκλεισει...φυσικα και υπαρχει στο πλανο..δεν ξερω πως και ποσο θα νατποκριθω στους πονους.Θελω να την παλεψω αλλα δεν φημιζομαι και για την ανθεκτικότητα στους πόνους..:huh: Πανω από ολα το μωρακι μου να κατασφερω να το φερω στον κοσμο γερο και δυνατο!Το πως...θα δηξει!

Ζουζουνιτσα μου κανε υπομονη και το πως θα περασει ο και καιρός..και θα λες μα που ναι το καρπουζι που κουβαλούσα?Εμενα τη ψιλομαζοχα νομιζω οτι θα μου λειπει!Και οτι θα ψαχνω τη μπαλλιτσα μου να την αισθανθω να καταλαβω τις κλωτσιτσες της..θα τη ν εχω βεβαια live αλλα ολα τα συναισθηματα μου ειναι λιγο στο φουλ εντονα!Αγωνια και ανυπομονυσια ...μα και μια γλυκα!

Μαριμαρακι τι κανεις καλη μου πας για κανα μπανακια εσυ?

Εγω θα θελα πολυ να χα μια δικη μου ολοδικη μου πισινα και να της ρθμιζα οπως ηθελα το νερο και να μπαινα μεσα με τις ΩΡΕΣ!

Και μετα ξυπνησα!@:(

happy mom....που σαιολα καλα αγορομανα?

dallitsa..mariandakia smats ενα φιλακι...!

Καλησπερα στις καινουριες..καποια εξεφασε ανυσιχιες αλλα οπως τ αδιαβασα δεν θυμαμαι το ονοματης!Απλα εμεις ειμαστρε εδω και οτι σε απασχολει μοιρασου το!Μην νομιζεις οτι ολες μας λιγο πολυ δεν μας ανυσηχησε η γριπη..αλλα μην χανεις τις τοσο ομορφες στιγμες με στεναχωρες σκεψεις...γυρνα το απο την αλλη και πες ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΩ ΓΡΙΠΗ ΚΑΙ ΟΛΑ Θ ΑΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!αγαπη μου ειμαστε σε ευρωπαικηα χωρα και οσο χαλια και να ναι η Ελλαδιτσα μας δεν θα αφησει να γινει καταστροφικη για μας αυτη η γριπη!καλο πλυσιμο τα χρακια σου μακρια απο αυτους που εχουν δειγματα κρυωματος θετικη σκεψη και οταν με το καλο αριβαρει το μπεμπε σου ειδικους κανονες ειγυηνης για ολους τους επισκεπτες!ΜΟΝΟ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ !!!ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΑΡΑ ΑΛΛΟ ΠΙΑ!!!ΕΧΩ ΟΛΟ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΟΥ ΦΤΑΙΝΕ!!Ο ΚΑΥΜΕΝΟΥΛΗΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΗΗΗΗΗΗ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!ΟΥΦ!!!:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη(και ζεστή και σήμερα)σπέρα κουκλίτσες! Πως περναν οι μέρες σας? Επειδή είμαι απ'τις τελευταίες στη σειρά, ανυπομονώ να σας δω μία μία να υποδέχεστε τα νινάκια σας!

Ντάλια μπήκες στην τελική ευθεία και τώρα περιμένεις πότε θα αποφασίσει ο μπεμπης,ε? Όλα καλά να πάνε!

Μαριαντάκι και σε σένα περαστικούλια, υπομονή, φάγαμε το γ....ρο έμεινε η ουρά. Μη βγει βιαστικό το μωράκι τώρα! :)

Αναστασία μου, πολύ γλυκές οι κουρτίνες σου, η ριγέ μου άρεσε περισσότερο:P ! Να σε ρωτήσω.Διπλό κουρτινόξυλο,ε? Πήρα μονό ρε γμτ και τώρα σκέφτομαι να κάνω μονή την κουρτίνα,αφού το βράδυ θα κατεβάζω παντζούρι.

Φουλινάκι εγώ το τόλμησα στη θάλασσα, ήταν παγωμένη, η μικρή έκανε ώρες μετά να ξανακουνηθεί! Καλά έκανες και δεν μπήκες. Η αλήθεια είναι ότι εκτός από κανα δυο μέρες την προηγούμενη εβδομάδα, δεν έκανε ακόμα ΖΕΣΤΕΣ ώστε να γίνει λίγο ευχάριστο το νερό.

Ζουζουνίτσα μου γλυκιά πόόόσο σε καταλαβαίνω...Αυτό το μήνα η κοιλιά μου έγινε διπλάσια σχεδόν απ'ότι ήταν. Μέχρι τώρα έλεγα "Ευτυχώς δεν έκανα μεγαλη κοιλιά" και τώρα?! Δλδ στον ένατο πως θα είναι??? Ήδη άρχισα να δυσκολεύομαι με την αναπνοή, λαχανιάζω και...για να αλλάξω πλευρό το βράδυ, ολόκληρη διαδικασία χρειάζομαι! Αλλά τί να κάνουμε? Όταν κλωτσάει και αρχίζει να δίνει μπουνίτσες, τα ξεχνάμε όλα,σωστά?

Όποτε μπορώ βλέπω στο Μακεδονία TV το Birth Stories. Εκεί να δεις συγκίνηση και κλάμα! Δείχνουν κάθε φορά και μια διαφορετική ιστορία εγκυμοσύνης και γέννας. Κατά τις 23.00-0.00, πολλές φορές ξεκινά και 23.30.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΟΥΝΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!ΚΙ ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΜΠΕΡΘ ΣΤΟΡΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ;;;ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΜΩΡΕ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΑΡΑ ΜΟΥ ΠΙΑ!!!!ΧΙΧΙΧΙΧΙ!!!ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΗΝ ΓΕΜΙΣΤΟΥΛΑ!!!!ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: Foulinaki μου, μάρεσε το ποιηματάκι... Φοβερό!! Σου στέλω κι εγώ ένα μεγάλο φιλάκι και σε σένα και στο ζουζουνομπομπιράκι της κοιλίτσας σου!!

Ζουζουνίτσα... Από γκρίνια και νεύρα.. άλλο τίποτα!! Δεν αντέχω!! :( Πονάνε τα πάντα!! Βέβαια παρόλο την ζωηράδα του μπέμπη, όταν με το καλό γεννηθεί.. θα μου λείπει αυτό το κούνημα της κοιλιάς!! Σαν το χορό της κοιλιάς ένα πράγμα.. :laugh: Ένα καρμάκι κι από μένα... ;)

Unique μου,γλυκειά μου.. να 'σαι καλά κοπελάρα μου για τις ευχούλες!! Να'σαι καλά!! Άντε με το καλό σ'όλες μας!!

Αννούλα με το καλό να γεννήσεις .. το 2ο μωράκι σου!! Και να χαίρεσαι και την ζουζουνίτσα σου!! Λες να είμαστε μαζί;; Κι εγώ Ιασώ γεννάω!! Θα σου γράψω νεότερα την Δευτέρα που θα πάω στον γιατρό.. αν δεν με προλάβει ο μπεμπάκος μου πριν!! :P

Αναστασάκος, Μαριμαρι,Εφάκι.. που είστε καλέεεεε;;; Πολλά φιλάκια σ'όλες... και με το καλό!! Όποια ξέχασα .. μην μου θυμώσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας γλυκα μου κοριτσακια. Να μαι και εγω επιτελους. Ειμαι πολυ καλα και εγω και η μικρουλα μου και περιμενουμε να συναντηθουμε...χιχιχι.

Ζεσταινομαι τρελα (ναι ξερω...μονο εγω ...χιχιχι)αλλα η αληθεια ειναι οτι εχω τρελαθει στις βολτες για να τελειωσω και με τα τελευταια ψωνια.

Πηγα στο Λητω και πηρα παντα , παπλωμα σεντονακια, καλαθουνα, φορμακια και αλλα μπιχλιμπιδια και τωρα εχει αρχισει η επιχειρηση πλυσιμο, σιδερωμα (καλε οχι εγω.... η μαμα μου φυσικα χιχιχι... εγω επιβλεπω....)

Dallia μου , zouzounitsa, unique, Anastasaki, εφουλα, mariantaki, annoula,τομα,μαριμαρακι, foulinaki, happy mom και ολα τα υπολοιπα κοριτσακια σας φιλω γλυκα παρα πολυ ολες σας και δε βλεπω την ωρα να αρχισουμε να ανακοινωνουμε τις γεννες μας και να βαζουμε φωτο απο τα νινακια μας σαν τη elena με τα ΛΑΤΡΕΜΕΝΑ ΤΗΣ ΔΟΔΥΜΑΚΙΑ που ειναι σαν αγγελουδια

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!

ΝΤΑΛΙΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΝΑ ΚΑΡΜΑΚΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ χιχιχιχι!!!!

ΑΝΝΑ, ΓΙΟΥΝΙΚΑΚΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΦΟΥΛΙΝΕΛ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ;;;;;ΜΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΟΥΜΠΑΡΕΣ ΣΑΣ!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλιτσες μου γεμιστες!!!!

Πως ειστε μικρες μου???

Ξεχασα να πω ευχαριστω για τα καλα σας λογια για τις κουρτινουλες μας!!!

Η ριγε που αρεσε στις περισσοτερες ειναι ασπρο-λαχανι-φουξ!Και η αλλη εχει ΚΑΙ σε αυτα τα χρωματα λουλουδια κ πεταλουδες!Τωρα...χε...τε αλλα τεσπα!χαχαχαχαχα

Καλε Ζουζουνοκοιλουμπα!!!!!!Τι σ'εχει πιασει με το καρμα????χεχεχεχεχεεε

Εγω θα στο ανεβασω οταν πεις κατι πολυ πετυχημενο ή ενα ανεκδοτο βρε αδερφε!!!!!!! :P:P:P

Νταλλια μου σε σκεφτομουν.....Πλησιαζεις!!!Αχ κατι με πιανει και δε νιωθω ετοιμη να γεννησει καμια μας!!!!!!Λες και εγω θα γεννησω για ολες μας!!!

Αλλα καταλαβαινετε!!Συνειδητοποιω την τεραστια αλλαγη που θα συμβαινει για τις αυγουστομαμαδες σιγα σιγα!

Κοριτσακια μου...Ποσα ειπαμε,ποσα περασαμε...!!!!Και φτανουμε σε λιγο στο ευτυχες γεγονος!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!! :)

Να σας πω για τις Μαριμαρι και happy mom πως δεν ειναι γαιδουρες( ;):P;) ) που δε γραφουν!Απλα τα αγορακια τους πανε κι ερχονται και ταυτοχρονα κανουν ετοιμασιες κ ψωνακια γιαυτο μας "γραφουν" στα "σημεια εξοδου" τους!!!!!!!!

Λινακι εχεις πολυ πλακα στο εχω ξαναπει!!!!Κο-κο-κο!!!Δεν τολμησες να μπεις καλεεεε!!!????χεχεχεχεχεχε

Γιουνικ μου ειναι κουρτινοξυλο+σιδηροδρομος.Στο σπιτι δεν εχουμε παντζουρια-στορια ή οτιδηποτε εχει ανακαλυψει ο ανθρωπος για να προστατευεται απο το φως,τα καιρικα φαινομενα,τη ζεστη!!!! :P:angry::P Η πεθερα μου οταν το εχτισε εκανε μα...ες μοδες του μυαλου της!Εβαλε τα κουφωματα(παραθυρα) τερμα εξω και "κερδισε" ενα περβαζι εσωτερικο για να το κανει...κι εγω δεν ξερω τι!!!!!!!Μαλλον σκεφτηκε πως δεν ειχε αρκετα επιπλα για ξεσκονισμα!!!!!!! :woohoo: Καλα οι επιλογες της μας εχουν "καψει" πολλες φορες!!!!

Ετσι λοιπον αναγκαστικα 2πλη χοντρη(εννοω οχι εκεινες τις αερινες) κουρτινα εσωτερικα+ "καπακωτη" σιτα(πατεντα του "σιτα" μας!!!) εξωτερικα για να κοιμαται ησυχα και.... σχεδον σκοτεινα η μπεμπουλα!!!!!!!!!!!!

Τι αλλο ειχα να σας πω???? Ξεχασα!!!

Αυριο παω να κανω ελεγχο στους καταστηματαρχες της πολης αν..... Εχουν καλες εκπτωσεις!!!!Και να τους βοηθησω και λιγακι τους ανθρωπους οικονομικα!!!!!Δυσκολοι καιροι! :P:P:P

Σας φιλω ολες σταυρωτα!!!χιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια

Πέρασε καιρός από την τελευταία φορά που έγραψα, αλλά έπρεπε να είμαι κυρίως ξάπλα στο κρεβάτι και έτσι έκανα ( για όσες δεν γνωρίζουν έκανα συρραφή τραχήλου )

Δόξα το θεό είμαι καλά και μετράω τις μέρες να έρθει το δεύτερο αντράκι μου στην αγκαλιά μου.

Διάβασα τα νέα σα και εύχομαι σε όλες με ένα πόνο και γερά μωράκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...