Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΩΡΑΙΑ ΟΝΕΙΡΑ ΒΛΕΠΕΙΣ.ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΣΤΡΙΝΓΚΑΚΙΑ??????????ΕΓΩ ΟΛΟ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΩ ΒΛΕΠΩ.ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ.ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ.ΟΠΩΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΤΑ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΑΥΤΑ Η ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΚΕΤΗ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΣΧΕΔΙΟ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.ΑΑ ΚΑΙ ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΛΕΤΕ?ΟΙ ΤΟΙΧΟΙ ΕΙΝΑΙ ΡΟΖ ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΚΟΥΡΟ.ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑΚΙΑ ΛΕΥΚΑ.ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑΝΤΑΝ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!!!!ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑ, ΚΑΛΕ 4 ΩΡΕΣ ΚΟΙΜΟΜΑΝΕ ΤΟ ΖΩΟΝ!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΒΡΟΥΜ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΝΙΝΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!ΕΣΥ;;;

ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ΠΟΣΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ!!!!ΚΛΑΨ!!!ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!!

ΚΙΝΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΝΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΓΙΑ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ , ΜΗ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙΣ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΤΗ ΛΑΙΚΗ!!!!ΕΧΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΠΑ ΑΠΛΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΑ ΦΕΡΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΤΟΥς ΚΑΙ ΤΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙ!!!ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΑ 85 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗ ΡΑΨΑΝΕ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!ΚΡΕΒΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟ !!!ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΔΥΟ ΦΙΛΕς ΜΟΥ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑΝ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΣΤΟ ΑΣΧΕΤΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες κοιλουμπίτσες τί μου κάνετε? Αχ, πόσο σας πεθύμησαααααααα!

Εκεί που μας ενεργοποίησαν τις γραμμές για ADLS,χάλασε το pc! Τραβούσα τα μαλλιά μου! Αλλά τώωωωρα....

Κατ'αρχάς τα συγχαρητήριά μου στα κορίτσια που κάναν τα μπεμπάκια τους! Ιφιγένεια, Φανούλα και Έλενα!!! Να σας ζήσουν! Πόσο ζηλεύω... κι η αδερφή μου έκανε την κοράκλα της την 1/7! Μια κουκλίτσα 3050γρ και 48εκ!

Τί να σας πρωτοπώ? Μου λείψατε! Απ'ότι βλέπω ακόμα δεν ετοιμάσατε κι εσείς βαλίτσα,οπότε κι εγώ λέω να το αφήσω λίγο ακόμα. Εξάλλου πότε ξεκινούν οι εκπτώσεις???

Βάψαμε τελικά το δωμάτιο της μικρής λιλά και κίτρινο κι έγινε σούπερ! Έδειξε τεράστιο και με τη νέα διαρρύθμηση των επίπλων. Απόψε θα στήσουμε την συρταριέρα (ΙΚΕΑ) και το κουρτινόξυλο. Κουρτίνα θα κοιτάξω κι εγώ αύριο στο παζάρι Ζουζουνίτσα μου, γιατί ήδη μπάνισα δυο κυρίες που έρχονται Ηλιούπολη κι έχουν φανταστικά κομμάτια!

Η μπέμπα μ'έχει τρελάνει! Μα, δεν κοιμάται καθόλου? Όλη μέρα κουνιέται, κλωτσάει, δίνει μπουνίτσες, γυρνάει το κωλαράκι μια απ'τη μια μεριά και μια από την άλλη! Πήγαμε στο γιατρό 1/7 ήταν 1600γρ, 700γρ πάνω, απ'την προηγούμενη φορά. Πήρε και θέση,είναι έτοιμη για την πρώτη της "μάχη" (αν όλα πάνε καλά...Παναγίτσα μου!).

Αναστασία μου κι εγώ ρώτησα για την επισκληρίδιο, γιατί τώρα λέω ότι δεν θέλω,αλλά όταν έρθει η ώρα δεν ξέρω...τί θα λέω! Πάντως σχετικά μ'αυτά που λέγαμε για τον Γαληνό, αν θυμάσαι, ο γιατρός μου με καθησύχασε λέγοντάς μου ότι αυτά γίνονταν όντως στον "Γαληνό". Τώρα όμως λόγω αλλαγής διεύθυνσης, ανακαίνησης κλπ έχουν αλλάξει τα πάντα. Όταν πήγα για την επίσκεψή μου, περάσαμε νωρίτερα κι απ'την κλινική να κάνουμε μια μικρή ξενάγηση στο χώρο, αλλά μου είπαν ότι ο 6ος όροφος (όπου και θα γεννήσω) θα ήταν την επόμενη εβδομάδα έτοιμος,οπότε θα κάνω πάλι την επίσκεψή μου στο επόμενο ραντεβού με το γιατρό, στις 27 του μήνα. Πάντως απ'αυτά που πρόλαβα να δω και να ρωτήσω, μια χαρά μου φάνηκαν τα πράγματα.

Κι αυτή η ζέστη βρε παιδί μου, δεν παλεύεται! Έχω 4 μέρες να βγω από το σπίτι. Χθες μόνο κάναμε έναν περίπατο με τον άντρα μου στις 9 το βράδυ, που δρόσισε λίγο! Υπομονή κορίτσια, από Δευτέρα είπαν θα πέσει λίγο η θερμοκρασία.

Α! Για την καμπύλη ζαχάρου δεν μου είπε τπτ ο γιατρός, τα βρήκε όλα φυσιολογικά,αλλά από τότε εγώ έχω πλακωθεί και δεν προσέχω τόσο όσο πριν. Το παγωτάκι μου το χτυπάω κάθε απόγευμα, να μη μιλήσω για τα φρούτα κι ειδικά το καρπούζι!

Αυτά προς το παρόν, σας φιλώ όλες όλες όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΒΑΛΙΤΣΑ ΜΕ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ 3,5 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΝΟΣΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΑ ΔΕΝ EΙXA ROYXA KΑΘΑΡΑ.ΤΟΥ ΠΗΡΑ 8 ΑΛΛΑΞΙΕΣ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑΣΙΑ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ ΚΑΙ 6 ΣΕΛΤΕΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΛΕΡΩΘΗΚΑΝ.ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΕΛΤΕΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ 0 ΝΟΥΜ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΠΛΥΝΕ ΒΑΛΕ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΠΑΝΩ.ΤΩΡΑ ΠΧ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΥΧΕΙ ΜΕΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΑΛΛΑΓΜΑ ΝΑ ΛΕΡΩΣΟΥΜΕ 3 ΑΛΛΑΞΙΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΦΟΡΑΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΟΡΜΑΚΙ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΩΣ ΚΟΥΜΠΩΝΕΤΕ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΓΥΜΝΟ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΟΥΡΑΕΙ...ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΠΑΝΑ ΤΥΛΙΓΜΕΝΟ...ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΤΟΥΡΑΝΕ ΚΑΙ ΛΕΡΩΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΕΛΤΕΔΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΒΓΑΖΩ ΠΕΡΑ...ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙ ΠΛΥΣΙΜΟ ΣΙΔΕΡΩΜΑ...ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΑΛΑΤΕ ΣΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΛΑ ΕΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΔΙΠΛΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΣ ΠΕΡΙΣΣΕΨΟΥΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΟΥΝΙΚΑΚΙ ΜΟΥ!!ΔΕ ΜΕ ΛΕΣ ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΣΤΟ ΓΑΛΗΝΟ ΓΙΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΚΙΕ ΓΕΝΝΑΩ!!!Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ!!ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟς ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΕΙΟς ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΟΠΟΤΕ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!!!ΓΙΑ ΠΕ ΜΕ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελιες!!!! Δηλωνω ΚΑΙ την απογευματινη παρουσια μου μετα απο μια βολτιτσα!

Κιντερ αφου θελεις μονοχρωμη κουρτινα θα προτεινα να την παρεις σε ενα αλλο(3ο) χρωμα που θα κολλαει σε κατι αλλο που θα εχει το δωματιο!Ουτε ροζ ουτε ασπρη...Δλδ αν πχ η προικουλα σου ειναι ροζ με μωβ(λεω εγω τωρα) να την παρεοις σε μωβακι!

Ζουζουνιτσα μου εγ ω πηγα την Τεταρτη κ τωρα στις 22/7!Αντε σε μια βδομαδα θα την ξαναδεις την μπεμπουλινα σου!

Δε μου λες...85 ε για την μια κουρτινα....Δλδ ποσα περιπου μετρα ηταν????

Γιουνικακι εισαι καλα κοπελα μου?Ζεσταινεσαι εεε?Μην ανησυχεις ολες μαζι παρεα βραζουμε!

Να σου ζησει η ανηψουλααα!Να την χαιρεται η αδερφουλα σου!!!!

Κοριτσια πηγα την Τεταρτη στο Γαληνο! Και ενω ακομα ηταν τα μαστορια πανω στον εκτο...Με πηγε η θεια μου μια βολτα να δω το μονοκλινο που ηταν σχεδον ετοιμο!Μου φανηκε πολυ ωραιο και πολυ πιο μεγαλο απ'οτι περιμενα!!!!Μονο το μπανιο δεν ειδα καλα γιατι....Δε χωρουσα με την κοιλουμπα μου+την καθαριστρια+εναν μαστορα!!! :P

Σε καμια βδομαδα τελειωνουν οι εργασιες!Τωρα για τα περαιτερω...Χειρουργια κλπ..Τι να πω?Η θεια μου λεει πως εχουν πιο τα πιο συγχρονα μηχανηματα στη Θεσ/νικη...Η γιατρος μου σκεφτεται πως σε περιπτωση καισαρικης(μακρια απο μας αν γινεται) δε θα εχει την ομαδα της κ τους ανθρωπους που εμπιστευεται...Αλλα μαλλον εκει θα γεννησω κι εγω...

Κοριτσια...Στα ιδ.μαιευτηρια δεν ντυνουμε εμεις τα μωρα σωστα????Γιατι μου ειπαν να παρω μονο ρουχα εξοδου κ πανουλα...????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνίτσα μου είχα ακούσει όχι και τόσο καλά λόγια για αναισθησιολόγο και για τον παιδίατρο (ότι τον έψαχναν όλη την ώρα για να δει το μωρό!). Η αλήθεια όμως είναι ότι 1ον υπάρχει άλλος αναισθησιολόγος για την μαιευτική κι άλλος για τις υπόλοιπες κλινικές (πχ. ορθοπεδική).Οπότε είναι σίγουρα σωστά καταρτισμένος στο θέμα της επισκληριδίου κι αναλαμβάνει μόνο τους τοκετούς.

Όποτε θέλεις επισκέψου κι εσύ την κλινική, οι κοπέλες μου φάνηκαν πολύ εξυπηρετικές, μπορείς να ρωτήσεις ό,τι θέλεις. Η μαία που μας μίλησε, μας είπε για την τιμή (900Ε δίκλινο με φυσιολογικό τοκετό), για το μωράκι δεν χρειάζεται να πάρεις τπτ μαζί σου,εκτός από ρουχαλάκι της εξόδου του, κι όσο για μαία ως τον τοκετό, μου είπε ότι πάντα βρίσκεται μία μαζί σου.Δε σε αφήνουν μόνη. Σε γενικές γραμμές παντως μου φάνηκαν μια χαρά τα πράγματα. Τέλη του μήνα θα πάω να δω και τις καινούργιες εγκαταστάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΟΥΝΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΓΙΑΤΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ, ΕΧΕΙ 5, 3 ΚΑΙ ΕΝΑΜΙΣΟ ΧΡΟΝΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ!!!!!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΕΚΕΙ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ;ΝΠΟΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙς ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΤΣΙ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΙ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ!!!ΛΟΙΠΟΝ Η ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΗΤΑΣ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ 4 ΜΕΤΡΑ Χ 2,50 ΟΠΟΤΕ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ !!!ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ 80 ΕΥΡΑ ΕΔΩΣΑ ΜΟΥ ΚΟΨΑΝΕ ΤΑ 5!!!ΕΙΧΕ ΝΟΜΙΖΩ 12 ΕΥΡΩ ΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΟ Η 10 ΔΕ ΘΥΜΑΜΙΑ ΚΑΛΑ!!ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΣΧΕΔΙΑ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ ΚΑΝΑ ΔΙΩΡΟ ΚΑΙ ΧΑΖΕΥΑ!!!!ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ ΠΑΓΚΟΣ!!!ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΤΙΜΕΣ ΦΥΣΙΚΑ ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέλλουσες μανούλες γειά σας!

Πολύ ωραίο το θέμα αυτό αν και το διάβασα πολύ αργά!

Δεν πειράζει όμως ε? Καλλιο αργα παρά ποτέ...

Εγώ έχω ΠΗΤ 20/9 αλλά από τις 7 και μετά περιμένω...

Δεν ξέρω γιατί αλλά μου φαίνεται ότι διαφέρω πολύ από όλες εσάς... Τι εννοώ?

Δουλεύω ακόμα και η αλήθεια ειναι ότι κουράζομαι πολύ!

Θα πάω διακοπές και πρέπει να προετοιμαστώ... Αλήθεια εσείς βάζετε αντηλιακό στην κοιλίτσα σας και ποιό?

Τώρα ξεκινήσαμε επίσης να ψάχνουμε κούνια για το μωρό αλλά....

Ενώ χαίρομαι που θα αποκτήσω μωράκι, πάντα το ήθελα άλλωστε η ψυχολογία μου είναι αθλια!!!

Φοβάμαι,τρέμω για τη νέα γριπη... μην πάθω τίποτα, μην πάθει το παιδάκι μου, θα είναι άδικο... τι θα κάνω???

Έχω γίνει υποχόνδρια, ακόμα και με τον άντρα μου φοβάμαι... εκείνος πάλι όχι...

Η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι στη δουλειά αλλά τι να κάνω? Προσέχω όσο μπορώ... Αχ! Αν δεν είχα αυτό το φόβο όλα θα ήταν διαφορετικά! Τέλεια!

Άσε που αν σκεφτώ το Σεπτέμβριο που θα γεννήσω με την έξαρση του ιού, τους συγγενείς που θα έρχονται να βλέπουν το μωρό στο νοσοκομείο και τον άντρα μου στη δουλειά που θα μεταφέρει του κόσμου τις γρίπες.....τρελαινομαι!!!!! Σας ζάλισα με τις υστερίες μου αλλά έτσι νιώθω... Έσεις πως σκέφτεστε? Ποιο θετικά? Γίνεται?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου.. σας ευχαριστώ όλες για τα καλά σας λόγια!!! Έφτασε 3 κιλά σχεδόν το γουρουνάκι μου! Κι ανυπομονώ... Έχει ξεκινήσει η κοιλιά μου και σφίγγει.. και μ'εξουθενώνει.. Λες και με βάζεις να σκάψω ένα πράγμα!! :laugh: Είναι όπως μου είπε κι ο γιατρός προετοιμασία για τον τοκετό! :blink:

Τόμα μου.. κι ο δικός σου μια χαρά!! Δεν πάει πίσω!! Άντρακλας γίνεται!!

Μαρίτσα μου.. εννοείτε!! Δεν έχω πρόβλημα .. κι εγώ έρχομαι!! Θα σε πάρω όταν θα είμαι ΑΘήνα ..αν δεν με προλάβει ο μπεμπάκος πρώτα .. και μην σκας για τα πράγματα του παιδιού!! Κάπως έτσι θα'μαι κι εγώ! Τα ξέρω από τις ανιψιές μου!

Foulinaki.. μια απ'τα ίδια κι εδώ! Απ'το ένα αφτί μπαίνει.. απ'το άλλο βγαίνει! Και σήμερα πάλι έλεγε.. Να φτιάξουμε από τώρα λέει για να μην κουραστώ μετά! Μα τώρα έτσι όπως είμαι θα κουραστώ περισσότερο.. :S Δεν πα να λέν...

Αναστασία... Έχω δει κι εγώ κάτι τέτοια κουλά όνειρα!! Από το άγχος.. :blink: Αλλά αυτό με τα δίδυμα.. έγραψε πάλι!! :laugh: Εύγε!!

Kideraki μου, από φόβο άλλο τίποτα!! Μια από τα ίδια!! Αλλά που θα πάει!! Θα βγει.. δεν γίνεται αλλιώς!! Οπότε προτείνω.. να χαλαρώσουμε, να τ'απολαύσουμε όσο μπορούμε μέσα στην κοιλίτσα μας γιατί αυτό το κούνημα θα μας λείψει και δεν ξαναγυρίζει.. Κι έχει ο Θεός! Τόοοοοσες τα κατάφεραν! Εμείς θα κωλόσουμε;;

Ζουζουνίτσα, από ύπνο άλλο τίποτα!! Άστα να πάνε!! Θέλω να κοιμάμαι συνέχεια.. με aircondition εννοείτε.. και συνέχεια νυστάζω!! Άσε που η ξάπλα είναι η μόνη στάση που με ανακουφίζει πλέον!! Όσο για κουρτίνες.. πήρα για 4 παράθυρα έτοιμες ραμμένες και πολύ ωραίες με 55 Ευρώ.. ναι ναι από λαϊκή κι εγώ!! Και ωραία ποιότητα!! Γιατί να πάω να σκάσω πόσα λεφτά .. ενώ έτσι αν θέλω ανανέωση στο σπίτι.. της αλλάζω με άλλα 55 ευρώ.. και μια χαρά!! Μόλις τις βάλω θα τις βγάλω φώτο να σας τα δείξω!! Πήρα και του μπέμπη μου!! :)

Unique...μου, μαι χαρά!! Αφού την γλίτωσες την παλιοκαμπύλα... :laugh: κι ειδικά μές στο καλοκαίρι (!!) μια χαρά!! Με το καλό να γεμίσεται το δωματιάκι με το μωράκι και να έχει αυτήν την μυρωδιά της μωρουδίλας.. ΤΡΕΛΑ!!! :P

Μπουλίτσα.. καλώς ήρθες στην παρεούλα μας!! Κάλλιο αργά παρά ποτέ!! Με το καλό το μωράκι σου!!

Φιλάκιαααααα σε όλες τις γεμιστές φιλεναδίτσες μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Τί μου κάνετε; Εγώ χθες είχα πόνους περιόδου στη μέση και ψιλοτρόμαξα αλλά σήμερα είμαι καλά!

Τόμα μου ολόκληρο αντράκι το μπεμπέ σου! Φτου φτου!

Dalia μου άντε κοντεύεις!! Εγώ από τώρα έχω αρχίσει να μετράω μέρες ... φαντάζομαι εσύ!

Μπουλίτσα καλώς ήρθες! Σε καταλαβαίνω απόλυτα, πίστεψέ με!

Σκέφτομαι ότι θα γεννήσω την περίοδο που λένε ότι οι μισοί Ελληνες θα χουν κολλήσει τη γρίπη και τρελλαίνομαι! Από τώρα έχω ένα κόλλημα στο να με φιλάνε συγγενείς και φίλοι μήπως έχουν τίποτα και μεταφερθεί στο μωρό!:blink:

Ασε που ο άντρας μου είναι γιατρός και είναι όλη μέρα στο νοσοκομείο!!! Με αυτό ειδικά τρέμω! Δεν ξέρω τί να κάνω!Εχω σκεφτεί να του προτείνω να μείνει κάτω με τον πατέρα μου το πρώτο 40ημερο και να φωναξω τη μάνα μου πάνω να με βοηθήσει κιόλας αλλά φοβάμαι ότι θα τα πάρει αν του πω κάτι τέτοιο!:unsure:

Ηδη τον έχω πρήξει με τους κανόνες υγιεινής αλλά βρε κορίτσια έχω άδικο να φοβάμαι όταν το περιβάλλον της δουλειάς του είναι μεσα στις αρρώστιες; Για μένα δε θα χα πρόβλημα ειλικρινά! Για το μωρό έχω πανικοβληθεί! Εσείς τί λέτε;

Με βρίσκετε υπερβολική; Μιλείστε ελεύθερα! Ισως ηρεμήσω κιόλας! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ!!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ , ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΝΟΥΣΑ ΧΘΕΣ ΟΠΩς ΚΙΕΣΥ!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΡΧΙΖΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Η ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ , ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΑ ΜΕ ΤΟ ...ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ!!ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ, ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ!!!ΕΙΔΕΣ ΣΗ ΛΑΙΚΗ;;; ΘΑΥΜΑΤΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΙς ΚΟΥΡΤΙΝΟΥΛΕΣ ΣΟΥ!!!ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΠΑΩ ΝΑ ΝΤΕΡΛΙΚΩΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια και απο μενα ολο το βραδυ και εγω δεν κοιμηθηκα ποναγα, ξαπλωνα δεξια πηγαινα να γυρισω με σπαραζε το εντερο μου ειχε πιαστει κλωτσουσε και η μικρη απο εκει και αστα να πανε πηγαινε ο πονος απο το πλαι χαμηλα σαν πονος περιοδου αφηστε να κλεινουν τα ματια μου και να εχω σηκωθει σαν το ζομπι να καθομαι ξημερωματα στον καναπε γιατι ξαπλα δεν μπορουσα καθολου, ευτιχως τωρα μου περασε αλλα παλι το βραδυ θα πιαστω το βλεπω το εργο γιατι καθε βραδυ πιανομουνα στο εντερο κοντα αλλα οχι με τετοιο πονο! αναπληρωσα τον υπνο το μεσημερι γιατι αλλιως δεν την εβγαζα καθαρη.Μεγεια οι κουρτινες σας και εγω θελω να παρω πιο σκουρες να της βαλω μπροστα απο τις αλλες στο σαλονι που αλαξα προσφατα γιατι ειναι λιγο διαφανες και φαινομαστε, θα κοιταξω και εγω στη λαικη να βρω κατι αλλα αργοτερα τωρα με την ζεστη δεν αντεχω την λαικη αρχιζω και ζαλιζομαι οποτε εχω παει.Μπουλιτσα καλοσηρθες στην παρεα μας!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΧ ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΕΙΜΑΣΤΕ !!!ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ ΣΑΝ ΤΟ ΒΡΥΚΟΛΑΚΑ !!!ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΕΙΡΕΣ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ !!!!ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ!!!!ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΡΜΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!Μπηκα στο μαμμυ για να καταλαβω πως πηγε 9!!!!!!!!!! :woohoo:

Νομιζα πως ηταν νωρις ακομα......

Κοπελιες οταν ειστε εσεις καλα εγω ποναω κ το αντιστροφο!Μια χαρα κοιμαμαι το βοδι!(λειπει η πεθερα απο πανω γι'αυτο! ;))

Να μην ηταν η ζεστη μονο....Μου τη δινει να ξυπναω ιδρωμενη κ να ψαχνω μπλουζες στα σκοταδια!

Καθε πρωι ερχεται κ ενα επιμονο πουλακι εξω απ'το παραθυρο μου κ τραγουδαει τοοοοοσο δυνατα!!!!Κ φωναζω μες στον υπνο μου "ΜΠΑΜ" "ΜΠΟΥΜ"!!!!!!!Τπτ αυτο!!!Εκει!!!! :laugh:

Και ΝΑΙ εχω κι εγω μικροβιοφοβια!!!Πρεπει καπως να χαλαρωσουμε!!!Προσπαθω να ειμαι ψυχραιμη γιατι αλλιως θα παθω τπτ!!!!

Οσο για την κουρτινα...Δειτε κ τις δικες μας!!!Δεν ξερω αν φαινεται καλα η ριγε γιατι μπερδευεται λιγο(η ριγα!) στη φωτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου ωραιες οι κουρτινες πολυ μου αρεσουν, ζουζουνιτσα αστα να πανε δεν βλεπω να κοιμαμαι μεχρι να γεννησω μα να με πιανει βραδιατικα παντα!! σου ανεβασα και εγω το καρμακι ειχα ξεχασει πια κοπελα το ειχε ζητησει την αλλη φορα εσυ ησουν ε; φιλακια πολλα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΜΕ ΓΕΙΑ ΜΕ ΓΕΙΑ !!ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΣΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΕΣΑ ΤΩΡΑ!!!!

ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΜΑΚΙ , ΝΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΖΗΤΗΣΑ, ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΟΤΣΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΧΙΧΙΧΙ!!!!ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ όμορφη κουρτινούλα Αναστασία μου!! Τέλεια!! Άντε να γεμίσει με το μωρουδάκι σου!! Τι όμορφα που θα'ναι!! Μόλις το φτιάξω κι εγώ το δωμάτιο .. θα το βγάλω φώτο και θα σας το δείξω!!

Κι εγώ βρε κορίτσια μια από τα ίδια!! Μια με πονά το ένα.. μια το άλλο.. μια θέλω πιπί... :laugh: Μου θυμίζω αυτό που λένε: "Μια ο Γιάννης δεν μπορεί μια ο κώλος του πονεί!! " :laugh:

Ευάκι.. αν μετράω μέρες.. δεν θα πει τίποτα!! Κάθε τι που έχει αρχίσει και μ'ενοχλεί ή νιώθω το παραμικρό.. λέω.. μπας κι είναι κάνα σημάδι ότι έρχεται.. αλλά πουουουου.. !! Τι να κάνουμε.. υπομονή!!! Με το καλό να έρθουν τα σκατουλάκια μας και μ'έναν πόνο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια που εισαστε ολες καλε για μπανακι η βολτουλα!!! αχ σημερα καταφερα και κοιμηθηκα βεβαια ξυπνησα 6 το πρωι γιατι εφυγε ο αντρας μου εχει υπηρεσια σημερα και ξανακοιμηθηκα στις 9 που κρατησε η μανα μου τον μικρο και ευχαριστηθηκα υπνο!!! εφτιαξα χτες και την βαλιτσα μου και αφησα μονο οδντοβουρτσες καλλυντικα και σαμπουαν για την τέλευταια ωρα:P αυριο θα παω απο την γυναικολογο να μου γραψει σιδηρο χωρις ραντεβου και ελπιζω να δουμε και την μπουμπου μου τι κανει, φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα ακουει κανεις; που χαθηκατε;ξυπνηστεεεεεε!! εγω ευχαριστηθηκα ξανα παλι υπνο ελειπε ο αντρας μου στη δουλεια και κοιμηθηκα με τον αλλο αντρα της ζωης μου τον γιο μου!! χτες εκατσα και αρκετα στο κρεββατι και ξεκουραστηκα και δεν ειχα πετρωματα και συσπασεις αρα φταιει η κουραση.Σημερα που θα παω στη γιατρο να μου γραψει σιδηρο ελπιζω να δω και την μπεμπουλα μου αχ ποσο το περιμενω!! ελπιζω γιατι παω χωρις ραντεβου θα δειξει...:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαντα μου εδωωωωωω σας ακουμε εμεις!!!!

Φερατε τα κουβαδακια σας να παιξουνε οι μπεμπουλες?>????

Μακαρι να εχει χρονο η γιατρος και να την δεις λιγακι!!!!!!

Τι ταμειο εχεις?τεβε?

Αληθεια αυτες που εχουν Ικα πηγαινουν στο γιατρο κ μετα τρεχουν σε αλλο γιατρο του Ικα για να γραψουν φαρμακακια???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...