Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τώρα βρε Αναστασάκι μου, που το βρήκεσ το αστείο δεν ξέρω αλλά τελος πάντων....

Δεν θα με ενοχλούσε να το έβαζε και ολόκληρο το χέρι (πως τα λέω έτσι σήμερα Θεέ μου???) ,,,εννοώ ότι χρειάζεται ας το κάνει και ας πονέσω αλλά ααααααααν το κεφαλάκι του γιγαντούλη μου είναι τόσο κάτω πως θα κάνω sex....???..................... λέμε τώρα!!!

Και ποτέ θα γεννήσω δηλ για να το πιάσω και εγώ;;;

Πολύ έχω μπερδευτεί, πολύ!!!

Επειδή ο δικός μου dc είναι jazz μπορεί να έχει ανακαλύψει κανάν άλλο τρόπο να το εξετάσει..... άλλωστε μες την πρωτοπορία είναι γενικώς! Θα δούμε...

Foulinaki μου, καλώς σε! Μια χαρά βάρος έχετε και εσείς φτου φτου φτου..... υγειέστατο μωράκι!!!

Μarianda ωραίο καλαθάκι! Με γεια σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι αληθεια τωρα.....Χωρις πλακα.....Βαθιες αναπνοες!!!!

Μαρακι μου...Δεν ηθελα με τπτ να ταραξω την ησυχια σου!!!!!Γλυκουλα μου!!!!!!

Ξεχνα το το παλιο-χερακι!!!!

Ξεχνα κ το σεξ!Τωρα φτασαμε στο τελος!!!!!!Εκτος κι αν το επιτρεψει ο σουπερ γιατρος σου!!!!

Μαριαντα ξανα-μεγεια!!!!Προσοχη στο σιδερο τωρα εεε?!!!!!!(αστειακι!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να στε καλ ακοριτσουδια που δε λετε κεφαλα το παιδακια μου οσο γιατο ντρουλη χοντρουλη της το λεω ηδη...ντρουλα τρουλα χοντρουλα και κεφαλούλα....!

Ωραια η καλαθονα στη φτυνω μη τη ματιασω Μαριαντακι...

Και γω Αναστασια κουνιστο ειναι το λικνο που ειδα..θα παω ομως και στο Λητω για να δω το Σαββατο.

Λοιπον φιλακια δε φευγω πεταγομαι μεχρι κουζινα για να ετοιμασω φαγητακι.Μην μας αδυνατησει κιολας η ντρουλα...εξαλου και γω τι φταιω πειναααααααααααααααωωωωωωωωωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες κι από μένα!! Γυρίσαμε από το γιατρό!! Όλα καλά μας είπε!! Πιάνει την κοιλιά μου και μου λέει:" Είσαι τόσο ψύχραιμη γενικά στην ζωή σου ή δεν έχεις καταλάβει ότι το σώμα σου προετοιμάζεται για τοκετό;;" Έτσι όπως το 'πε, νόμιζα ότι θα΄λεγε γεννάς άυριο!! Αλλά τράχηλος κλειστός ακόμα! Εχθές είχα συσπάσεις στην κοιλιά! Είχα αυτά τα σφιξήματα και κάτι σαν μπουκώματα από κάτω! Επίσης είχα και σαν μικροπονάκια περιόδου!! Και τώρα τα έχω! Αλλά μου είπε ότι είναι τα πρώτα στάδια τοκετού! Κάναμε και καρδιοτοκογράφημα για 20 λεπτά! Ακούγαμε την καρδιά και βλέπαμε πόσες συσπάσεις κάνει η μήτρα και τι μεγέθους είναι! Όλα καλά κι εκεί! Στο doppler.. κι εκεί όλα καλά! Ο πλακούντας έχει αρχίσει κι ωριμάζει, τα νερά στο σάκο απολύτως φυσιολογικά... και το βάρος του... 2.940!! Φτάσαμε σχεδόν τα τρία κιλάκια!! Πολύ καλό κι αυτό!! Μου είπε πως αν δω βλέννα με λίγο αίμα στο εσώρουχο, ξεκινά ο τοκετός γιατί έχει αρχίσει η διαστολή! Αν σπάσουν τα νερά μου επίσης.. Χέρι δεν μου έβαλε! Αλλά απ'ότι ξέρω Marimari μου είναι αναπόφευκτο!! Το κάνει κι η προισταμένη μαία στο νοσοκομείο για να δει που βρίσκεται το στάδιο διαστολής όταν έρθει η πολυπόθητη ώρα τοκετού! :blink: Να σου πω.. προτιμώ να μου βάλει χεράκι ο γιατρούλης μου.. παρά μια ξένη μαία που έχει βάρδια εκείνη την στιγμή!!

Δεν ξέρω για εσάς.. αλλά σήμερα νιώθω εξαντλημένη , εξουθενωμένη και μέσα στα νεύρα!! Ο καιρός είναι.. η πανσέληνος που είχε προχθές.. τι να πω!!! Δεν ξέρω!!!

Εχθές πήγε ο αντρούλης μου τα πράγματα του μπέμπη στα Στύρα στην Εύβοια και λέει η έξυπνη η μάνα του να τ'ανοίξει! Λέω όχι ακόμα, αφού θα πάμε σε 1 μήνα μετά την γέννα του μπέμπη θα τάνοίξω αν είναι 10 μέρες πριν! Και λέω θα πάω με το μωρό ούτως η άλλως στο port bebe θα κοιμάται τον πρώυο καιρό! Και μου λέει να πάει εκείνη να τα φτιάξει! Την κοιτάω και της λέω μεταξύ αστείου και σοβαρού για να μην την σκυλοβρίσω την ηλίθια: " Τα πράγματα του μωρού μου, θα τα φτιάξω εγώ κι ο μπαμπάς του! ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ!! " Έλεος πια! Μαλακία που την πιάνει! Και να σας πω και κάτι άλλο που με τσαντίζει ρε κορίτσια; Θέλει λέει να πάει πάνω στα Στύρα στο σπίτι μου όταν θα λείπω εγώ και θα είναι μόνο ο γιος της! Σιγά να μην την αφήσω στο νοικοκυριό μου να κάνει αυτή κουμάντο λες κι είναι στο χωράφι της! :angry: Δικό μου σπίτι είναι κι αν της αρέσει! Αν θέλει να έρθει θα έρθει όταν θα'μαι κι εγώ! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΗΤΩ.ΠΗΡΑΜΕ ΤΗ ΠΡΟΙΚΑ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΣ ΜΑΣ.ΜΙΑ ΤΟΥ PIERRO ΜΕ ΜΙΑ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΜΙΑ ΤΗΣ ΟΝΕΙΡΑ ΑΛΛΑ ΤΗ ΔΙΝΑΝΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗ ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΑ ΠΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΒΑΝΙ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινακι να περιμενεις να αρχισουν οι εκπτωσεις καλυτερα!Οταν το πηρα εγω ειχε 30% στο Λητω!

Αχ πολυ μ'αρεσει αυτο το ντρουλα-χοντρουλα και το ντρουλη-χοντρουλη!!!Πολυ γελιο οταν πειραζω τον αντρα μου!!!Και πλεον κ την κορη μας!!!Αν και αυτη την περιοδο εγω ειμαι η ντρουλα!!!!!!!!!!!

Νταλλια μου 3κιλα σχεδον εγινε το αγορακι σου?!!!!!Αντρακλας!!!Μπραβο σας!!!!

Και....Για την πεθερα...Καλα της κανεις!Καλα δεν καταλαβαινει πως αυτες ειναι δικες σας χαρες???Ειπαμε,παππουδες ειναι και να χαρουν κι αυτοι...Αλλα ας μην ξεφευγουμε!!!!!

Νομιζω πως πρεπει να παω για περπατημα...Ή μηπως οχι...?Βαριεμαι η ντρουλα...Κανει κ ζεστη...Και...Μονη μου???Σαν την τρελλη να μιλαω στην κοιλιτσα μου????? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ ΠΩΠΩ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΡΟΣ ΜΩΡΕ!!!!ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ ΧΙΧΙΧΙ!!!!!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!ΑΤΝΕ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΜ ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΜ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kinter μου μεγεια η προικουλα σας!!! ελενα δεν βλεπω να ξανασυναντιομαστε μεχρι να γεννησεις!!! αντε με το καλο κουκλα μου!!! αντρακλα θα βγαλεις μια χαρα στα κιλα του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια να σας δώσω μια φιλική συμβουλή για το ...χέρι!!λοιπον,θέλει βαθιά ναπνοή την ώρα της ..διείσδυσης!,ώστε να είστε χαλαρές κ να μην πονέσει!άλλον τρόπο για να είμαι χαλαρή εκείνη την ώρα δε βρήκα κ ειλικρινά με τις αναπνοές δεν πόνεσα καθόλου,ούτε όταν έβαλε το χέρι ο γιατρός,αλλά ούτε κ όταν έκανε την εξέταση η μαία.όταν πήγα στην κλινική!{κ είμαι κ φοβιτσιάρα}!βαθιά αναπνοή την ώρα εκείνη λοιπόν κ..θα περάσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΙΔΙΑΤΕΡΟ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΓΩ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ ΜΟΥ ΕΒΑΖΑΝ ΚΑΘΕ ΜΙΣΗ ΜΕ 40 ΛΕΠΤΑ ΧΕΡΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Η ΜΑΙΑ ΚΑΙ Η ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΟΙΑΖΕ...

ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΙΧΑ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΕΔΩ...

ΣΑΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΑ ΖΩ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΣΕΛΤΕΔΑΚΙΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙΑ-ΠΑΝΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΣΤΡΩΝΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗ......

ΓΙΑΤΙ?ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΤΟΥΡΑΝΕ ΟΡΘΙΑ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΛΕΡΩΝΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥΣ ΕΙΤΕ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΕΙΤΕ ΟΤΑΝ ΤΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΤΟΥΡΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ..ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΕ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΔΑ ΤΩΡΑ....ΜΟΝΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΦΤΑΝΟΥΝ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: Ifigeneia σε καταβρεξε ο κανακαρης σου ε?!!!!:laugh: χαχαχαχαχ

Τα αγορακια οταν τα αλλαζουμε ,τα σκεπαζουμε με την πανα τους,γιατι αλλιως....ειδες τι γινεται...:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις τους ελευθερώνεις την τσουτσού τους... Κατουράνε!! Έχουν μεγάλη πλάκα!! Άντε να δω κι ο δικός μου τι κατούρημα θα μου ρίξει!! :laugh: :laugh:

Αναστασία μου.. άστα!! Όλο κάτι τέτοια πετυχημένα πετάει και μετά με λέει κι ακατάδεχτη! Αλλά πλέον την γράφω κανονικότατα!! Σκασίλα μου! Την αφήνω να μουρμουράει και φεύγω!! :laugh:

Μαρίτσα .. εγώ θα είμαι και το Σ/Κ εδώ! Κυριακή θα φύγω με τον κανακάρη μου να πάω Εύβοια για τα τελευταία μάλλον ραντεβού πριν την γέννα! Και θα είμαι πάλι πίσω από βδομάδα!! Όποτε θες.. στείλε και εσύ sms να κανονίσουμε! Μπορώ να έρθω και σπίτι σου! Είμαστε πολύ κοντά! Θα χαρώ κι εγώ να τα πούμε πριν!! Και φυσικά όταν ξεπεταχτούν τα πιπινάκια μας.. Κανονίζουμε κι άλλα πράγματα!!

Ζουζουνίτσα μου... φτάνουμε σιγά σιγά!! Καλά είναι δεν έχω παράπονο!! Με έναν πόνο να 'μαστε!!

Lucky μου.. σ'ευχαριστούμε πολύ για τις συμβουλές σου!! Οτιδήποτε από την εμπειρία σας και σένα και της Ιφιγένειας μας.. είναι ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΑΤΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια ευχαριστούμε για την συμβουλή!

Και εγώ αγοράκι περιμένω και «ανυπομονώ»

να τα ζήσω όλα αυτά τα ...ωραία!

Εκτος από τις οδηγίες της Υβόννίτσας μας

(να τα σκεπάζουμε) , τι άλλο προτείνεις;!;

Lucky έχεις δίκιο κορίτσι μου,,,

πολυτιμότατη η συμβουλή σου

οπως λέει κ η φίλη Dalia(!) κ ευχαριστούμε,

.....βαθειές ανάσες! Eχουμε αντιμετωπίσει

τόσα κ τόσα με τις «σωστές αναπνοές»,

σε ένα - δυο χέρια θα κολλήσουμε;!;

Kider με γεια η προικούλα σας!

Ζουζουνίτσα βρου βρουμ, κοντεύουμε;!;

Foulinaki μου, ένα έχω να πω....: είσαι φοβερή!

Πολύ σε πάω!!!

Αγαπημένες μου μέλλουσες μαμάδες ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!

03:45 πήγε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!!!

Ειναι νωρις?Να κανω ησυχια????

Ξυπνησε-επιτελους- η μπεμπουλα μου!!

Φανταζομαι τι καλα θα περνατε κοπελιες(αγορομανες)!!!!Πολυ γελιο πρεπει να εχει με τα αγορακια!!Οπου βρουν ευκαιρεια σε "λουζουν"!!!!!! :laugh:

Βρε κοριτσια αρχισαν παλι τα ονειρα????Οοοοοοοχι τα πονηρα!!!Εν τω μεταξυ εχω γινει εξπερ στις γεννες(στον υπνο μου παντα!)!

Χθες που λετε βλεπω οτι γενναω αρων αρων χωρις να προλαβω να παρω πραγματα κλπ.Και μεχρι να μου ετοιμασουν το μωρο τρεχω σφαιρα( :woohoo: ) στο σπιτι και αρχιζω να ετοιμαζω βαλιτσα!!!!Να μη βρισκω ουτε ενα κανονικο βρακι και πηρα μαζι μου στο μαιευτηριο κατι δαντελωτα στρινγκακια!!!! :laugh: Η φαση ειναι πως ενιωθα χτυπηματακια απ'την κοιλια μου και σκεφτομουν πως μαλλον ειχα διδυμα κ δεν το ειδαν οι γιατροι!Αντε λεω ας παω να γεννησω κ το δευτερο!!!!!!!!!Οτι να'ναι!!!!!!!!!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Anastacia μου... τί σεξουλιάρικα όνειρα είδες, καλέ??? Να 'σαι καλά, με το ωραίο σου χιουμοράκι! Φιλάκια στην κοιλίτσα και το περιεχόμενό της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδιααααα!

Τι μου κανετε??

Λοιοπον πηγαμε χτες στο γιατρο ολα καλα.

Χερι ουτε εμενα μου εβαλε ακομη :blink: ...

Λοιπον μαμα και γιος παχαινουμε εχω ειμαι +2 κιλακια δηλάδη συνολο 11 μεχρι τωρα...το μωρουλινι μου ειναι 2100! πολυ καλος μας ειπε η γιατρος αν παρει ολο το μηνα θα βγει 3600!

Ραντεβού ξανα σε δυο εβδομαδες! Αααααααα μου ειπε σιγα σιγα να ετοιμαζω τη βαλιτσα μου! Γι αυτο τερμα τα αστεια σημερα παω για ψωνιααααα!!

Dallia μου συγχαρητηρια στο μωρακι σου ολοκληρος αντρας εγεινε!

Φιλακια σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ και εγω πρεπει να φτιαξω την βαλιτσα αυτο το σαββατοκυριακο πολυ το καθυστερησα ποτε δεν ξερεις. ελενα μου εγω σπιτι ειμαι οποτε οποτε θες κανε ενα τηλ κανα 2 ωριτσες νωριτερα να προλαβω να μαζεψω το χαος του γιου και ειμαστε οκ χαχα, εκτος αν θες να παμε σε καφετερια προς τα πανω αλλα πιστευω σπιτι θα ειμαστε πιο χαλαρα. α και αν θες ερχομαι και σε περνω για να μην οδηγησεις φιλια πολλα!!!! αναστασια ολα τα λεφτα τα ονειρα σου να σε δω με δαντελωτο στρινγκ μωρι οταν γεννας να πεθανω απο τα γελια :P φιλουρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ξεχασα οσες κανετε αγορια παρτε κανενα φορμακι παραπανω γιατι οντως επειδη κατουρανε προς τα πανω τους βγαινουν εξω και στην κοιλια εμεις στην αρχη ειχαμε τρελαθει να πλενουμε!!! ελπιζω να το γλιτωσουμε τωρα τα κοριτσια ειναι αλλιως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΣΟΥΠΡΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΦΟΥΣΚΩΤΟΥΛΕΣ!!!!!ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΒΑΛΙΤΣΟΥΛΑ ΟΤΑΝ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΓΟΥΡΙ!!!!!ΔΗΛΑΔΗ ΠΕΡΙ ΤΑ ΤΕΛΗ ΙΟΥΛΗ!!!

ΜΑΡΙ ΜΑΡΑΚΙ ΒΡΟΥΜ ΒΡΟΥΜ ΣΕ ΦΙΛΩ!!

ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΤΗ ΓΕΜΙΣΤΟΥΛΑ!!

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΤΕΛΕΙΟ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΙ ΚΟΥΛΟ!!!!ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ!!

ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΛΗ ΞΕΧΝΩ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΖΕΣΤΕΣ!!!!!

:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααααααααααααααααααααα:P !

Καλέ σημερα δεν ηταν που θα δρόσιζε....πωπω εχω ανψει παλι!!!Ειναι και αυτα τασφιξιματα στη κοιλια σαν να με τραβαει η μπεμπα από μεσα και μετα με δυναμη να σμπρωχνει πρόε τα εξω,νομιζω οτι αυτο το παιδι δεν με συμπαθει και πολύ...:laugh: φανταζομαι στη γεννα...τελικα μηπως να σκεφτω την επισκληριδιο πιο σοβαρα...;)

Γιαβρακια μου και ντολμαδακια μου τι κανετε?(τωρα που ειπα ντολαμδακι ερε και ν αειχα κανενα σλουρππππππππππππππ!Η ζεστη ζεστη αλλα η λιγουρα λιγουρα....ΟΧΙ ΕΓΩ....το παιδι!

ρε κοριτσια με τα παγωτα τη παλευετε????εγω παντως δεν μπορω...μου εχουν γινει εμμονη ιδεα...με κυνηγανε παντου...ερχονται στον υπνο στο ξυπνιο μου εκει μπροστα και με καλούνε..και γω ποσο να αντισταθω?Δωσε μου παγωτο και μην μου δινεις φαγητο...(ε καλα μην το δινεις και βαση το τελευταιο):blush: ,ευτυχως που δεν πηρα πολλα κιλα ως τωρα γιατι τωρααααααααααα,δεν ξερω αν θα τη γλιτωσω!Αυτο πιου με ανυσυχει λιγο εινι μην αποκτησω κανα ζαχαρο,...αλλιως ω ρε τι θα τρωγα!!!

dalliaki μου να προσεχεις πολυ και να μην μου κουραζεσαι και να εισαι παντα στη δροσια...και ολα θα πανε καλα,το παιδι πηρε αποφαση να μην σε ξεζουμισει ολο το καλοκαιρι και εγινε γρηγορα ολοκληρος αντρας!ΕΥΓΕ!:cheer: ...Οσο για τη πεθερούλα σου...:angry: εμεις εδω στη Σαλονικη λεμε ΚΛΑ(Ι)Ν ΜΑ(Ι)Ν....ε την να χαιρεται μονη της αφου ο αντρας σο υειναι οκ και ξερει το τροπο για να τη βαλει στη θεση της εσυ μπικουλ και προετοιμασου για τις χαρες ΣΑΣ...!:lol:

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ :woohoo: δεν ντρεπεσαι λιγο....τστστ στηριγκακια???Ω μοντιέ!Τι τροπος!:P καλα ε πολυ γελιο το ονειρο σου...και γω δε παω πισω απο ονειρα...Οντως τα πονειρα τελος ...εδω και καιρό αρχισαν τα

ονειρα-επιστημονικη φαντασια!Συνηθως βλεπω οτι το εχω γεννησει ειναι ασχημο...ειναι αγορι...(μηπως για αυτο ενστοκτωδως δεν θα κανω ροζ δωματιο????)και τις περισσοτερες φορές Ειναι γυρω στα 2 μισυ χρονων , δηλαδη εγω εχω χασει 2 και μισο χρονια από τη ζωή της-του(?)!

Και φυσικα ξυπνω μουσκεμα σοτν ιδρωτα και σχεδόν κλαμμενη,ο αντρας μου τα χει δει ολα!:side:

Μαριμαρακι μου σματσ (φιλακι)!Και γω σε παω με χιλια!εισαι φοβερη...Κοιμασαι?Μαλλον αν ειδα ωρα υπνου χθές λογικό!!

Τομα μου και καλα ψωνια!

Ζοζουνιτσα τρελλο μωρο στειλε μου το να το χω το τηλ με pm και αν παω σιγουρα θα σε παρω...πρεπεινα δεις τρελλη κοιλια στη θαλασσα...ΣΑ ΠΕΠΟΝΙ ΑΡΓΙΤΙΚΟ ΣΕ ΜΕΓΑΛΑ ΚΕΦΙΑ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΓΥΡΩ ΘΑ ΜΑΙ...ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΒΙΒΛΙΟ ΜΟΥ..

ΦΙΛΟΥΘΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΓΕΜΙΣΤΡΟΥΛΙΑ (ΚΑΙ ΜΗ-(ΠΙΑ)-ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ-ΕΛΕΝΑ!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουλινάκι μου,

τι ωραία που τα λες? Τιιιιι ωραία που τα λεεεες!?!

Καλή ανάγνωση...!

Ζουζουνίτσα και εγλω βαλίτσα τέλος Ιουλίου και ...βλέπουμε!

Ακόμα θέλω κάτι δαντελωτά(?) και συμπληρώθηκε............

Αναστασάκι βλέπεις τι μας κάνεις? Μας μπερδεύεις! Ευτυχώς τουλάχιστον που δεν έφυγες και ΧΩΡΙΣ βρακί . . . . χιχιχιχιχι!

Μήπως πριν κοιμηθείς έπαιζες κανά πολέμικό παιχνίδι στο PSP???

Eχω "διαβάσει" ότι ταράζουν . . . . χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Μαριάντα μου και Ιφιγένεια , για ΠΟΣΑ φορμάκια την μέρα μιλάμε?

Αγχώθηκα τώρα... δώστε μας νούμερο,,, για να αγοράσω κ'άλλα από το να πλένω κάθε μέρα ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

Τόμα μου, φανταστικό μπεμπάκι, ε? Πάντα τόόόσο χαρούμενες μας κάνουν τα εμβρυάκια μας

γι'αυτό τα αγαπάω όόόόόόόλα!!!!!!!!!!!!!!!!

Δώσε του φιλί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλα κανετε κ κοροιδευετε τα ονειρα μου!!!!Αφου ολο χαζομαρες βλεπω!!!

Αλλα τα στρινγκ μονο σας "πειραξανε"???Το οτι μολις γεννησα ετρεξα να κανω βαλιτσα και μετα αποφασισα πως εχω κ ενα 2ο νινι στην κοιλια μου????

Δλδ αν κοιμομουν παραπανω ποσα θα γεννουσα???Κανα λοχο?????? :laugh: :laugh:

Φαινεται φταιει το πολεμικο παιχνιδι που λεει κ η Μαρι!!Σαν αγορακι στην εφηβεια σκοτωνω (στα ψευτικα μπεμπα,μη φοβασαι!!) τους κακους αντιπαλους μας φωναζοντας "παρτα ρεεεεεεε,αχ το φχαριστηθηκα, how you doin'?"

χεχεχεχεχε :P

Ας σοβαρευτω...Λιγακι!!!!

Τομα μου μπραβο σας!!!Μεγαλωσατε κι αλλοοοοοο!!!Καλα ψωνακια!!!!

Μαριαντα εγω επιμενω να περιμενω τις εκπτωσεις!!!Λες και θα ψωνισω τοοοοοοσο πολλα!!!!Τσιγγουνιες με πιασανε!!!!Τα στρινγακια μην ξεχασω....Σε xxxxxxl μπας και χωραει κ η σερβιεταρα!!!!!(ειπα να σοβαρευτω αλλα δε μου εκατσε!)

Ζουζουνοκοιλουμπα τι κανει η μπεμπουλα σου????Ποτε πας να την δεις???

Λινακι καταρχην εχεις πολυυυυ γελιο!!!Χαιρομαι που δε δουλευεις κ σ'απολαμβανουμε!!!!

Αλλα τα ονειρα σου δεν εχουν φαντασια...Μονο ανησυχια...Μηπως να ερθεις να παιξουμε κανα πολεμικο μπας κ δεις κ εσυ τρελλες με...δαντελες?χαχαχαχχαχαχαχα

Και...Την επισκληριδιο την εχεις ηδη απορριψει?????Εγω λεω να δω πως παει το πραγμα(ολα καλα ας ειναι για ολες μας!) και στην πορεια αποφασιζω!

Μαρι μου με βαρεθηκες σημερα οποτε δε σου απευθυνω το λογο!!!!! :P:P:P

Φιλακια κοριτσακιααααααα!!!!Παμε για νανιιιιιιι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...