Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Ευχαριστώ & σε όσες έχετε αργήσει να φτιάξετε το δωματιάκι του μωρού σας βιαστείτε!! :)

Εμείς κάθε φορά που περνάμε καθόμαστε & το χαζεύουμε!!:silly: :silly:

Εγώ είχα σκοπό να βάλω & την κούνια + την συρταριέρα στο δικό μας δωμάτιο...(ευτυχώς το δωμάτιο είναι πολύ μεγάλο) Μία φίλη μου, μου είπε το εξής: να βάλω μόνο το πάρκο σε εμένα & το παιδί να κοιμάται κανονικά στο δωμάτιο του ,κατά τη διάρκεια της ημέρας που θα είμαι <<ξύπνια>> & να το βάζω στο δωμάτιο μου(στο πάρκο) μόνο το βράδυ που θα κοιμάμαι μαζί του..

Εσείς τι θα κάνετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΕΣ!!!!ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΧΟΥΜΕ ΕΤΟΜΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΑΣ, ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗ ΜΟΚΕΤΟΥΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΡΩΣΟΥΜΕ ΚΑΤΩ!!!ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΕΠΤΗ!!!!ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕΣΑ ΚΟΛΛΑΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΝΑ ΡΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!ΧΙΧΙΧΙ!!!ΝΑ ΣΤΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΣ ΚΑΛΑ!!!ΜΑΚΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΕΔΩ ΠΑΛΕΥΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΠΡΟΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗ ΚΟΥΝΙΑ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΗΡΑΤΕ ΤΗ ΠΡΟΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΤΙ ΒΑΛΑΤΕ ΕΙΔΙΚΑ ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ.ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΗΣ ΠΡΙΝ ΤΗ ΓΕΝΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΝΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΑΟ ΤΑ ΙΚΕΑ!!!ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΕ ΧΑΝΤΡΟΥΛΕΣ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ!!!!ΑΝ ΠΑΣ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΕΚΕΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια,

σας διαβαζω ολες που ετοιμαζεστε και με αγχωνετε,:P

εμεις θα αρχισουμε προετοιμασια και ψωνια απο βδομαδα......το περιμενω πως και πως αλλα δεν ειχα χρονο πριν με τιποτα,

απο βδομαδα παμε κι εμεις στον γιατρο μας να μας δει στην 33 εβδομαδα

και ας ελπισουμε να μην φαμε οοολο τον Αυγουστο:S

το μωρο μου κανει τρελες κωλοτουμπες,απορω τι θεση θα εχει οταν θα το δουμε απο βδομαδα,μακαρι να εχει αρχισει να παιρνει καλη θεση...ο αντρας μου με δουλευει και μου λεει χαχαχα........θελω να γεννησεις 5 Σεπτεμβριου,να εκραγεις μεχρι τοτε....ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΣ:angry:

λεω δεν προκειται αγαπητε μου,

και μην με προκαλεις γιατι θα το τακτοποιησω να βγει νωριτερα και θα δεις μετα;)

α!οχι μου λεει ...μην τυχον ...γιατι θα ειναι ελλειποβαρες το μωρο μου και θα σε κρεμασω μετα...

μα,κατι χαζες συζητησεις που κανουμε ωρες ωρες:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα-καλησπερα αγαπημενες μου..αφρατουλες!!Εχω τοοοσα να σας γραψω..απειρες ψωνιο-ερωτησεις...να μπορουσα να ..πιναμε ενα καφεδακι ΟΛΕΣ μαζι!!!Μαρακι μου μη φωναζεις φραουλιτσα μου..σου χω ταξει..αχχ να δω ποτε θα κρατησω το λογο μου!!ας ρωτησω ομως τα ..επειγοντα..

Αναστασακι μου..τι κανει η τσαχπινα μας?μεγαλωσε?αντε καλεεε που εισαι?

Marianda μου εγινε καλα ο γιοκας?

Μαρακι τρεχεις καλη μου? ολοκληρωνεις τις αγορες του σπορακου?

Jolika μου μην αγχωνεσαι με τα ψωνια!!ισα ισα..αυτα ειναι για ..θεραπεια!!!οσο αφορα τον αντρουλη σου...πες του απλα οτι περιμενεις να σου παρει το πιο ομορφο κ πρωτοτυπο δωρο..:P γαι τη γεννα του μωρου σας!!

θα αγχωθει κ κεινος μετα!!χαχχαχα

kiderako μου εγω πηρα μια απλη ασπρη προικουλα απ τα ονειρα με κατι συννεφακια..αλλα ειναι το 2ο παιδακι μου οποτε ηθελα πιο..απλα πραγματα!!ωραια φωτιστικα εκτος απο το ικεα εχει κ το leroy merlin,επισης η αλεξανδρα 36 εχει ενα ασπρο ομορφο στο παιδικο δωματιο στις φωτο...που το πηρε απο εκει..Φωτιστικα ιδια με την προικα-ασορτι-εχουν κ ολα τα καταστηματα τετοιου ειδους...καλα ψωνια!!

Μαντω μου τις ξεσηκωσες μαλλον!!εγω θα τον εχω διπλα μου σε λικνο μεχρι τα χριστουγεννα!!

αννα ,ελενη με τις βολτες σας κ τα μιλκσεικ σας,ζουζουνιτσα με τα βρουμμ σου κι ολες οι αλλες που περιμενουμε παρεουλα..με το καλο..ερχεται ο πελαργος!!!

εχω ερωτησεις!!!θελω να αγορασω avent μπιμπερο..μπορει κ θηλαστρο ηλεκτρικο..τι λετε για τη συγκεκριμενη μαρκα?

οι υπολοιπες ερωτησεις μετα...θα καψω τα φασολακια μου!!!

φιλακιαααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.... Καλησπέρα... ότι θέλετε κοριτσάκια μου όμορφα και γεμιστά με όμορφα νινάκια...!!

Jolika , πες στον σύζηγο ότι δεν έχει φόβο το μωρό για ελλιποβαρή αν είναι στον μήνα του!! Η κουμπάρα μου γέννησε με το που μπήκε στον μήνα της 3.200 έναν άντρακλα.. ολόκληρο παιδάκι!! Είναι τέλειααααα !! Με το καλό σου εύχομαι όταν με το καλό τ'αποφασίσει το νινάκι!! Καλώς ή κακώς .. έχουν τον τελευταίο λόγο τ'ατιμούλια!! :laugh:

Εφάκι... μου γλυκό!! Καιρό είχα να σε διαβάσω!! Δεν την ξέρω την avent! Εμένα μου έδωσε η νύφη μου που είχε αποστερωτή μπιμπερών της chicco κι όλα τα μπιμπερό τα πήρα chicco!!! Βέβαια μην φανταστείς! 2 μεγάλα και 2 μικρά πήρα! Σκέφτομαι να θηλάσω και να το παλέψω αρκετό καιρό! Απ'ότι έχω διαβάσει αν δεν εδραιωθεί η γαλουχία δεν μπορεί η μαμά να βγάλει γάλα με απλό θήλαστρο παρά μόνο με νοσοκομειακό! Ρώτα και τον γιατρό σου καλύτερα μην μειώσεις την παραγωγή! Γιατί το καλύτερο είναι λέει η κίνηση που κάνει το μωράκι!

Μαντώ.. άστα κοπέλα μου!! Έχεις απόλυτο δίκιο!! Εγώ ειδικά έπρεπε ήδη να το έχω φτιάξει!! Το καλό είναι ότι στα Στύρα θα το φτιάξω κι εκεί θα πάω με το νινάκι μου κάνα μήνα μετά αφού τον γεννήσω!!

Τι όμορφες που είναι οι ετοιμασίες!!! Τέλεια!! Ααααχχχ κορίτσια ανυπομονώ να γεννηθεί να δω την φατσούλα του!!! Θα σκάσω... Εχθές πήγα σινεμά και έφαγα νάτσος με τυρί κι ένιωθα την κοιλιά συνέχεια να κουνιέται!! Του άρεσαν μάλλον!! Αφού κάποια στιγμή.. λέω μην κάνει κάνα απότομο.. σπάσουν τίποτα νερά εδώ μέσα.. τη βάψαμε!! :blink: Τελικά ... όλα καλά!! Αύριο θα μας πει κι ο γιατρός που βαδίζουμε...

Τα φιλιά μου σε όλες... Αναστασάκι, Μαριμαρί, Ζουζουνίτσα, Μαριάντα, kider κι όλες οι Αυγουστομαμάδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοπελιες!!!Τι κανετε????

Να σας πω εγω τι αποφασισα???Θα εχω το λικνο στην κρεβατοκαμαρα για να κοιμαται μαζι μου τα βραδια και την ημερα θα τη βαζω στο δωματιακι της που ειναι κοντα στο σαλονι με ανοιχτη πορτα για να την ακουω!

Επισης προικουλα πηρα κ για τα δυο απ'τα Ονειρα!Για το κρεβατακι την ροζ με την πριγκιπισσα κ για το λικνο την ασπρη με συννεφακια κ φεγγαρακι(Εφη..τι να πω???!!!! ;) )

Για φωτιστικο δεν μπορω να βοηθησω αφου το δωματιακι μας εχει δυο σποτ στον πλαινο τοιχο...

Εφη τα μπιμπερο της αβεντ ειναι απ'τα καλυτερα!Αλλα θηλαστρο μην παρεις απ'την αρχη...Νομιζω πως δε θα κανει δουλεια τους 1-2 πρωτους μηνες!Μαλλον στην αρχη να νοικιασεις ενα νοσοκομειακο αν χρειαστει κ μετα βλεπουμε τι θα αγορασουμε...Ισως της μεντελα καλυτερα... :unsure:

Πηγα στη γιατρο σημερα!!!!

Η μπεμπα τελικα επαιξε λιγακι με το λωρο της κ εχει μια περιτυλιξη αλλα ευτυχως ειναι σε καταλληλη θεση κ χαμηλα!(μου εβαλε χεριιιιι..απαπααααα!!!)

Ειναι 1985 γρ η μπουλουκα!!!!Ολα καλα!!!!! :)

Ξεχασα να πω οτι η ζυγαρια της γιατρου ηταν πολυ καλη και μαζι μου!!!Εδειξε κατι λιγοτερο απο 12 εξτρα κιλακια!!Η δικια μου ζυγαρια ειναι κακια αλλα δεν μετραει!!!!!

Φιλακια σε ολες αυγουστομανουλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΜΟΥ!!!!ΜΕΓΑΛΩΣΕ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΚΙ ΕΜΑΣ!!!!!!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!!ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ.... ΧΕΡΙ ΠΟΝΕΣΕ;;;ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΜΑΛΛΟΝ!!!!!ΧΑΠΙ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ!!!!!!ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katapliktika ta Philips Avent.......

(mpimperon, pipiles, oles oi syskeves ktl)

Oses files mou ta exoun einai poly eyxaristimenes!

Pira k egw ena set neogennitou gia kalo k gia kako.....(!)

Τhilastro oxi akoma...... Vlepoume tote

ti ta xreiastoume!

Epanerxomai......... filia koritsia mou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ HAPPY MOM ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΙΑ ΤΗΣ ΟΝΕΙΡΑ ΜΕ ΜΙΑ ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗ ΔΙΝΟΥΝ ΣΕΤ ΜΕ ΤΗ ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕ ΤΗ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΙΣΩΣ ΤΟ ΠΑΡΩ.

>ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΔΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΣΠΑΝΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ.ΑΥΤΗ Η ΖΕΣΤΗ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΣΑΚΙΣΕΙ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΛΟ ΚΑΤΟΥΡΙΕΜΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΔΕ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε; εγω το πρωι ετρεχα στον παιδιατρο γιατι ο μικρος πεταξε κατι σπυρακια και φοβηθηκα, τελικα ολα ειναι καλα εναι απο την ιωσουλα και οχι τιποτα αλλο ουφ την γλιτωσαμε σημερα δεν εχουμε κανει υψηλο πυρετο αντε ελπιζω αυριο επιτελους να ειμαστε καλα. Πηγα και πηρα και καινουρια καλαθουνα απο το Ηρα που ειχε μεγαλη σαν την δικια μου λιγο πιο κοντη αλλα πιο ρηχη τα γυρω γυρω της κανουν και στην παλια μου με λιγη αποκλιση αλλα μια χαρα, παντως ηταν πολυ καλυτερη ποιοτητα αυτο που ειχα παρει απο το ολιβερς εδω και μας κλεβουν 154 ευρω η καλαθουνα ελεος και ποιοτητα δεν εχουν εγω εβαλα το γυρω γυρω στην αλλη καλαθουνα και ησυχασα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά έκανες Marianda!! Όντως... και κλέβουν και προσφέρουν παλιοπράγματα!! Άστα να πάνε!! Περαστικούλια στον πριγκηπάκο σου!!

Αναστασία μου κούκλα με την πιο κούκλα στην κοιλίτσα σου... Γυναικάρα η κόρη!! Δύο κιλάκια... Πολύ καλά!!

Πολύ χαίρομαι... θα έχουμε ζουζουνάκια σε λίγο από τις κοιλίτσες μας στις αγκαλίτσες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Τί κάνετε; Εμείς χθες πήγαμε για ψώνια της μπέμπας!!

Πήραμε φορμάκια ξέρετε αυτά τα εσωρουχακια! Μια 7άδα αμάνικα και μια με μανικάκια!Τόσα μου είπε η πωλήτρια πως θα χρειαστώ για αρχη. Αρκούν λέτε; Βέβαια έχω και καποια άλλα που χα πάρει τους προηγούμενους μήνες αλλά όχι πολλά!

Καλτσούλες,γαντάκια,πανάκια, πετσετούλες κλπ κλπ.... πήραμε και λίκνο με την προίκα του! Μπιμπερό, πιπίλες, διάφορα αλλά χρειάζομαι πολλά ακόμα!Ολα αυτά απο το Ηρα.

Από βδομάδα θα πάμε για καρότσι κ για πορτ-μπεμπε! Επίσης παρήγγειλα αυτοκόλλητα τοιχου για το δωμάτιο της μπουμπούς μου! Μόλις το βάψαμε!! Θα σας το δείξω μόλις ολοκληρωθει.... πω πω πολύ τρέξιμο!

Εχω αγχωθεί γιατί ετοιμάζεται όλο το σπίτι και καταλαβαίνετε! Μέχρι τέλος του μηνός θα χει τελειώσει επιτέλους.... αν όλα πάνε καλά και θα μπορούμε να μπούμε μέσα! Εχω και το γάμο! Προσκλητήρια και φωτογράφο πρέπει να κλέισω πριν γεννησω γιατί μετά θα τρέχω και δε θα φτάνω!!!

Αυτά τα νέα μου! Φιλιά πολλά σε όλες τις αυγουστοκοιλίτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλεεεεες!!!

Τι μεγαλη χαρα εχω σημερα????Σκεφτομαι ακομα το φατσουλινι μου!!!Σαν μεθυσμενη ειμαι!Αχχχχ και εχω μια λαχταρα για αλκοολ...Μια μαργαριτα,ενα κοκτειλ...Κατι!!!!!!!!!

ZOUZOUΝITSA εγραψε:

ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ.... ΧΕΡΙ ΠΟΝΕΣΕ;;;ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΜΑΛΛΟΝ!!!!!

Μμμμ.... Ψιλοπονεσε...Μαλλον απλα με ενοχλησε...Αν σκεφτεις πως σε εκεινη την περιοχη εχει μπει εδω και 7 μηνες ταμπελα "απαγορευεται η εισοδος"!!!!! :P :laugh:

Πιο πολυ με ενοχλουσε ψυχολογικα νομιζω γιατι επιασε το κεφαλι της μπεμπας το οποιο οπως σας ειπα ειναι αρκετα χαμηλα!!!!!!

Κιντερ δεν εχω ψαξει να δω αν υπαρχουν προικουλες χωρις κουνουπιερα...Αλλα γιατι δεν την θελεις???Πιστευεις πως δε θα φανει χρησιμη???Και τα εντομακια????

Οσο για τον υπνο...κι εγω ζοριστηκα απο τη ζεστη...

Ιδρωνω ξε-ιδρωνω και εκνευριζομαι!!!4 φορες τη μερα χωνομαι στη μπανιερα και αντε μετα κρεμες κλπ....Κι ας λειτουργει το κλιματιστικο...Με το που το κλεισω...Μουσκεμα!!!

Μαριαντα αντε να γινει καλα ο αντρακος σου!

Δεν καταλαβα καλα...Αγορασες το καλυμμα της καλαθουνας(που το δικο σου καηκε) ή ολοκληρη???Και τα 154 ηταν για ολοκληρη ντυμενη?Το καλυμμα ποσο ειχε???

Νταλλια μου ειδες, μεγαλωσε το σαμιαμιδακι μου!!!!

Απ'τη μια λεει η γιατρος να περπαταω για να μην γινει χοντρουλα,απτην αλλη εχει την περιτυλιξη,ειναι και χαμηλα....Δεν ξερω τι να κανω! :unsure:

Φιλακια πολλα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα!

Σημερα εχουμε ραντεβού με το μωρακι μας!

Για να δουμε ποσο εχει μεγαλωσει...εχω αγωνια!

Θα σας ενημερωσω αυριο για το ποσο ειμαστε!

Φιλακια :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ μπήκα στο mammy με μια χαρά

να τα πούμε κ να καλημεριστούμε

κ έπεσα πάνω στο .......χέρι της Αναστασιας,

θα με τρελάνεται;

Τι εννοείται; Πως πιάνει κεφάλι ο γιατρός;

Ααααααααααααααααααα!!!

Δεν έχω πρόβλημα με τον γυναικολογο

με τις εξετάσεις, τα μαραφέτια, τα «χέρια κ τα πόδια»,

έχω εξικοιώθει τόόόσα χρόνια κ πάντα είμαι

γαμώ κ χαλαρή

αλλά δεν ήξερα ότι κ τώρα που είμαι γεμιστή με μπεμπούλη

θα με.... θα με.... θα με "πως να το πω?";

Δηλαδή θα αγγίξει το μωρό μου;;;

Θα του σπάσω το χέρι!

Δεν με νοιάζει να πονέσω (καθόλου!)

αλλά όπως λέει κ το Αναστασακι μου

««απαγορεύεται η είσοδος

προς τον θυσαυρό μου»»!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τόμα με το καλό να δεις το μπεμπέ σου!

Dalia k Marianta μεγαλώνουν τα νινάκια μας

κ είναι τρέλα........

Kider καλά υπόλοιπα ψωνάκια!

Εva με-γεια τα πραγματάκια σας!

Εφάκι μου, Αναστασακι μου, .......τα λέμε εμείς

όταν μου περάσει το σοκ

που τόσο απλόχερα μου πρόσφερε η ...Στάσα!

Καλήμερα αγαπημένες Αυγουστομαμάδες

και όχι μόνο............!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γλυκούλες μου τι κανετε,από τι βλεπω ολες σε αναμπουμπουλα.

Λοιπόν τα δικα μου,η μπεμπα ειναι πολύ καλά σε λιγο περιεργη θεση,κεφαλι δεξια πδια αριστερα.ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗ ΜΕΤΡΗΣΗ ΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟΥ.....:dry: .....2551,κοριτσια επαθα σοκ...!Μου ειπε η γιτρος οτι τα κιλα βγαινουν με βαση τη μετρηση του κεφαλιου και οτι ολα ειναι καλα..αλλα μηπως αυτο σημαινει οτι η κορακλα μου ειναι κεφαλας????????:lol:Και εκει που ο υπερηχος εδειχνε 20/8 τωρα δειχνει 9/8 !!!

Ενταξει παντως μςτα το πρωτο σοκ στο ακουσμα των κιλων με καθησηχασε να μην ανχωνομαι και οτι τιποτα δεν ειναι ανησυχητικο!Απλα μεσα σε 1 μηνα πηρε ενα κιλο και κατι...:blink:

Αμ για αυτο η κοιλια μου ειναι τεραστια μιλαμε για πολυ τεραστσια..αφου ολοι παθινουν σοκ!Ασε που μου λενε οτι αδυνατησα:huh: ...!Αυτα για τη μπαλλαρινα μου!Καναμε επιτελους και τη πρωτη ερευνα κρεββατακι θα παμε και καπου αλλλου το Σαββατο και μετα εχουμε οργανωση...τωρα για τα ρουχαλακια και λοιπα πιστευω δεν ειναι τιποτα να παω μια μερα και να τα παρω.από που με συμβουλευτε οσες κανατε την ερευνα,ροχαλακια και λοιπα αντικειμενα εκτος επιπλων εννοω!Α Θεσσαλονικη!

Αναστασουλα και γω σε λικνο θα την εχω γιατο πρωτο τριμηνο στο δωματιο μου,ειδα ενα πολυ ωραιο στη Ποδηλαοτυπολη,εσυ από που?

Αυτα προς το παρων εδω θα μαι ρω τριγυρω...

dallia και γω δεν μπορω να το πιστεψω οτι ο καιρός φτανει...μου ειναι απιστευτο οτι σε λιγο θα την εχω στην αγκαλια μου και θα προσπαθω να τη καταλαβω και να την προστατεψω!Το λεω και μου ρχεται να κλαψω!

Μαρι μαρακι μου τι κανεις ?Ο πριγκηπας σου?

Ζουζουνιτσα μαλλον το αλλο Σ/Κ αθ μιλησουμε μεσα στη βδομαδα για σιγουρα...

Happy mom φιλαααααααααααααααααααακια

Αννουλα , εΛΕΝΑ 3333 ΠΩς ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΥΔΥΔΜΑΚΙΑ ΣΟΥ!?

ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ περαστικουλια να ειστε ολοι καλα!

ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΠΑΛΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ καλε που εχετε φωτο να σας δω...να σας θαυμασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Μarimari μου!

Κ εγώ αγχώθηκα με το χεράκι!!! Και να σκεφτείτε δε με εχει εξετάσει καθόλου από κάτω ο γυναικολόγος μου από την αρχή της εγκυμοσύνης μου!

Ουτε σεξ όλους αυτούς τους μήνες... (Μας τρόμαξε ο γιατρός έτσι όπως μας τα πε περί αυτού του θέματος)

Εχω ραντεβού 27 του μηνός δηλαδή θα ειμαι 34 εβδομάδων!Λέτε να μην το γλιτώσω το χέρι τότε; Κ έπιασε κ κεφαλάκι;;;; Ουφ!! Αγχώθηκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Με το καλο Τομα μου να το δεις το αγορινι σου!!!

Και ακομα περιμενω φωτο της κοιλουμπας σου!!!!(ειπαμε γκαμηλα!!!)

χαχα Δεν ξεχνας εσυ με τιποτα εεεε?

Ετοιμες τις εχω απλα επειδη ειμαι λιγο ασχετη περιμενω τον αντρα μου να τις περασει στο pc μαλλον σημερα αυριο και θα σας τα δειξω ΟΛΑ... :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!ΛΕΠΟΝ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΡΟΙΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!ΣΕΛΤΕΔΑΚΙ, ΠΕΤΣΕΤΟΥΛΕΣ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙ, ΣΑΛΙΑΡΙΤΣΑ ΚΑΙ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΑΝΙΚΑΚΙ!!!ΕΧΩ ΟΜΩς ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΩ ΚΙ ΑΛΛΑ!!!ΟΥΦ ΑΓΧΩΘΗΚΑ!!!!!ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ; ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΠΟΤΙΔΑΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΚ !!ΠΕΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΟ ΚΙΝ ΜΟΥ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΙ ΚΟΙΛΟΥΜΠΕΣ!!!ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ

ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΧΕΡΑΚΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΗς ΜΠΟΥΜΠΟΥς ΝΑ ΝΑΙ ΦΡΕΣΚΑ!!!ΧΙΧΙΧΙ!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari έγραψε:

Εγώ μπήκα στο mammy με μια χαρά

να τα πούμε κ να καλημεριστούμε

κ έπεσα πάνω στο .......χέρι της Αναστασιας,

θα με τρελάνεται;

Τι εννοείται; Πως πιάνει κεφάλι ο γιατρός;

Ααααααααααααααααααα!!!

Δεν έχω πρόβλημα με τον γυναικολογο

με τις εξετάσεις, τα μαραφέτια, τα «χέρια κ τα πόδια»,

έχω εξικοιώθει τόόόσα χρόνια κ πάντα είμαι

γαμώ κ χαλαρή

αλλά δεν ήξερα ότι κ τώρα που είμαι γεμιστή με μπεμπούλη

θα με.... θα με.... θα με "πως να το πω?";

Δηλαδή θα αγγίξει το μωρό μου;;;

Θα του σπάσω το χέρι!

Δεν με νοιάζει να πονέσω (καθόλου!)

αλλά όπως λέει κ το Αναστασακι μου

««απαγορεύεται η είσοδος

προς τον θυσαυρό μου»»!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τόμα με το καλό να δεις το μπεμπέ σου!

Dalia k Marianta μεγαλώνουν τα νινάκια μας

κ είναι τρέλα........

Kider καλά υπόλοιπα ψωνάκια!

Εva με-γεια τα πραγματάκια σας!

Εφάκι μου, Αναστασακι μου, .......τα λέμε εμείς

όταν μου περάσει το σοκ

που τόσο απλόχερα μου πρόσφερε η ...Στάσα!

Καλήμερα αγαπημένες Αυγουστομαμάδες

και όχι μόνο............!!!

Εχω ριξει τοοοοοοοσοοοοοο γελιο με το ποστ σου!!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχααααααααααααααααααααααααααααα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Φανταζομαι τα απορημενα ματακια σου!!!!Τη φατσα σου φουλ στην απορια και τα "γιατιιιιιιι"!!!!!!!!!!!!!!!!χαχααχαχαχαχαχαααααα

Παλι "χτυπησες" βρε Μαρακι μου!!!Με πεθανες!!!!!!!

Βρε μη φανταστεις πως εβαλε ολη τη χερουκλα μεσα(γιατι ειμαι ΣΙΓΟΥΡΗ πως αυτο φανταστηκες!!!!Νομιζω 2 δαχτυλακια ...ΜΟνο!χαχαχχαχααααα

Και επιασε το κεφαλακι αλλα οχι αμεσα...Εχει τη φουσκιτσα της κ τοσα αλλα να την προστατευουν!!!!!Αλλα....Ναι!!!Ειναι ενα ψυχολογικο σοκ...Που ξεπερνιεται!!!!!!!Στο υποσχομαι φιλεναδιτσα μου!!!!!!!

Λινακι το τραγουδακι το ξερεις που λεει "ντρουλη,ντρουλη, χοντρουυυυυυυλη"????!!!!!!!!!Μαλλον πρεπει να το τραγουδαμε στο θυληκο!!!!!!!!!Και για τις δυο μας προς το παρον!!Αλλα μην ανησυχεις μπορει μεχρι την αλλη επισκεψη να κανει λιγο γυμναστικουλα το κοριτσακι σου!!!!!Αυτα αλλαζουν μωρε!!!

Λικνο πηρα απ τα Λητω.Ενα της πιερο σχεικα απλο(κουνιστο!)!

Ρουχαλακια εχω παρει μερικα απτο ζαρα,απ'το σαιτ της mothercare το αγγλικο,λιγα απ'το Λητω,απ'το τζαμπο κατι φορμακια και......Αναμενω τις εκπτωσεις για μερικα ακομα!!!!

Σας τρομαξα με το χερι εεεεε?????χαχαχχαχαχαχαχααχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!! αχ αναστασια και εμενα μου ειχε βαλει χερι και επιασε το κεφαλακι γιατι ειναι χαμηλα αλλα μετα ολο το βραδυ ειχα πονους περιοδου τα ειχα δει ολα, οσο για την καλαθουνα την πηρα ολοκληρη 154 ευρω απλα επειδη στο πλατος ειναι ιδια με την δικια μου και στο μηκος λιγο πιο κοντη επειδη το αλλο καλαθι που ειχα ηταν καλυτερο σε ποιοτητα εβγαλα ολη την προικα και την τοποθετησα στο παλιο μας καλαθι και ολα καλα, θα βαλω και φωτο να δειτε μετα!!! foulinaki καλε τι μωρο ειναι αυτο 2550 πωπω μεγαλωσατε πολυ:cheer: μεγεια τα καινουρια πραγματα που πηρατε ολες!!!!! με το καλο να τα χαρειτε!! φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...