Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΟΙΛΑΡΟΥΜΠΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΧΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΖΑΛΙΖΟΜΟΥΝ ΕΤΣΙ ΕΜΕΙΝΑ ΑΥΠΝΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΝΙΩΘΩ ΚΑΠΩΣ.ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΡΘΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ.

>ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΝΤΑΛΙΑ ΕΣΥ?ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΤΣΑ ΜΟΥ.ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπέρα κορίτσια!τί κάνετε;;'εχω καιρό να συμμετάσχω στην παρεούλα μας,ο μπέμπης μου απορροφά όλο το χρόνο,αλλά χαλάλι του!τώρα κοιμάται,οπότε βρήκα ευκαιρία να σας πω μια καλησπέρα!άντε,μπήκε κ ο ιούλιος,πλησιάζει σιγά σιγά η μεγάλη ώρα αυγουστομανούλες!!κάντε μπανάκια κ κοιμηθείτε,θα χρειαστείτε δυνάμεις,γιατί..τα καλύτερα έρχονται!!φιλάκια κουκλίτσες!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΙΛΑΡΟΥΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!1ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΟΑ ΤΟ ΚΑΡΜΑΚΙ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΑΝΕΒΑΣΑ!!!!ΑΝΤΕ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΩΡΕ!!!!!ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΡΑΤΑΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!!!!:woohoo: ΟΝΤΩς ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ , ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΑ ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΟΥΡΕΣ!!!!!ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ και εγω ξαγρυπνη ειμαι εχει ο μικρος ιωσουλα τελικα και ακομα εχουμε πυρετο ολο το βραδυ τον σκεπαζα του εβαζα θερμομετρο και περιμενα την ωρα για το ντεπον του, ελπιζω σημερα καπως να κοιμηθω θα δειξει αναλογος τι πυρετο θα εχει, κιντερ μεγια το καροτσακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsakia mou!!! Ti kanete eseis k ta mwrakia sas?

GIA MENA IRTHE H POLYPOTHITH STIGMH!!! AYRIO TO PRWI EPITELOUS PAIRNOUME TA MWRAKIA MAS STO SPITI.PHGAN 2.020 K 2.010 Gr.

Trwne 50 gr galataki ana 3 wres kai exoun kanei megala magougalia!! :))))

EIMAI TRISEUTYXISMENH ALLA K LIGO FOVISMENH MIAS K O ANTRAS MOU DE PHRE ADEIA TWRA GT GENNAEI H NYFH TOU ERGODOTH.

H MAMA MOU EINAI STO KAT SYNEXEIA APO TO SAVVATO GT O MPAMPAS MOU EPATHE GASTRORAGIA :( K OI NOSOKOMES EKEI DE KANOUN TPT DE VOITHANE TOUS ARRWSTOUS.SENTONIA OUTE KATA DIANOIA NA ALLAKSOUN K GENIKA TO NOSOKOMEIO EINAI POLY VROMIKO.

PERIMENW AUTES TIS MERES TH PETHERA MOU GIA VOITHEIA.

ELPIZW OLA NA PANE KALA K GIA TO MPAMPA MOU ALLA K EGW NA MHN EXW KAMMIA DYSKOLIA APTO PRWI MEXRI TO APOGEUMA POU THA EIMAI MONH :(

FILAKIA SE OLES SAS,K APO OTI FENAITE THA KANOUME KAIRO NA TA POUME,APO AURIO ARXIZOUN TA OMORFA ALLA K TA DYSKOLA.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα μη σκέφτεσαι τα δυσκολα ... σκέψου μονο τα όμορφα!!!

με το καλο να πάρετε τα μωρακια σας στο σπίτι!!!

όλα θα πάνε τελεια!!!

μην ξεχνας τι ομορφη και ευτυχισμεη ζωη σας περιμενει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μου θα το παρεις το κολαει την πρωτη μερα θα εισαι ψαρωμενη αλλα μετα θα συνηθησεις το εχουμε εμφυτο απλα θα εχεις δυο μωρακια και θα ειναι πιο κουραστικο χωρις βοηθεια, αντε με το καλο αυριο να ερθουν σπιτακι τους τα βλασταρια σου πολλα φιλιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

αχ και εγω ξαγρυπνη ειμαι εχει ο μικρος ιωσουλα τελικα και ακομα εχουμε πυρετο ολο το βραδυ τον σκεπαζα του εβαζα θερμομετρο και περιμενα την ωρα για το ντεπον του, ελπιζω σημερα καπως να κοιμηθω θα δειξει αναλογος τι πυρετο θα εχει, κιντερ μεγια το καροτσακι!!!
μαριαντα μου!!!!!!!!!τι κανεις;;;;;;;;ιωσουλα ο μικρος;;;;;;αχ!!!!σε καταλαβαινω και εμενα ειχε την προηγουμενη βδομαδα.....παλι καλα δεν εκανε πολυ πυρετο μεχρι 38....και σε 3 μερες ηταν περδικι.....περαστικουλια......

η μπεμπουλα τι κανει;;;;;;κλοτσαει κλοτσαει;;;;;;;αντε πλησιαζει ο καιρος:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτακι μου καλα ειμαι εμας εκανε μεχρι 39,5 πυρετο, η μπεμπα μια χαρα ειναι μεγαλωνει αν ολα πανε καλα τον 15αυγουστο γενναω φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα στις κοιλαρουμπίτσες!!!

Εγώ είμαι καλά B) & σήμερα θα πάμε στο γιατρό για να δούμε πως πάει ο τράχηλος & πως είναι ο μπεμπάκος μας :P .

Εχθές είχαμε πάει στο εξοχικό στο Λουτράκι & μετά την φοβερή νεροποντή πήγαμε για μπάνιο στη Λίμνη Ηραίου Βουλιαγμένης & είμασταν μόνοι μας , η θάλασσα λάδι & βρήκαμε & έναν μεγάλο αστερία!! :cheer:

Την Κυριακή φτιάξαμε το δωμάτιο του μωρού & στις 15/7 έχουμε πει να έρθουν & τα επιπλάκια!! :silly:

Θα προσπαθήσω να σας βάλω φώτο... :S

Οσες είστε συνδενδεμένες με το προφίλ μου θα τις περάσω & εκεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madojohn έγραψε:

Kαλημέρα στις κοιλαρουμπίτσες!!!

Εγώ είμαι καλά B) & σήμερα θα πάμε στο γιατρό για να δούμε πως πάει ο τράχηλος & πως είναι ο μπεμπάκος μας :P .

Εχθές είχαμε πάει στο εξοχικό στο Λουτράκι & μετά την φοβερή νεροποντή πήγαμε για μπάνιο στη Λίμνη Ηραίου Βουλιαγμένης & είμασταν μόνοι μας , η θάλασσα λάδι & βρήκαμε & έναν μεγάλο αστερία!! :cheer:

Την Κυριακή φτιάξαμε το δωμάτιο του μωρού & στις 15/7 έχουμε πει να έρθουν & τα επιπλάκια!! :silly:

Θα προσπαθήσω να σας βάλω φώτο... :S

Οσες είστε συνδενδεμένες με το προφίλ μου θα τις περάσω & εκεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εκανε η μανα μου την βλακεια και πηγε να σιδερωση το γυρω γυρω της καλαθουνας που ειναι μαλακο μεσα απο το ντυσιμο με αποτελεσμα να το καψει αφου αυτο δεν σιδερωνεται τωρα ειμαστε για καινουρια καλαθουνα τουλαχιστον θα την πληρωσει εκεινη, το θεμα ειναι οτι αυτην την ειχα παρει απο το ιντερνετ και εχει διαστασεις 80* 40 το prenatal kai to mothercare εχουν καλαθουνες αλλα η πιο μεγαλη ειναι 78*30 για να μην παει χαμενο και το σταντ ξερει καμια αν υπαρχει καπου καλαθουνα ετσι μεγαλη 80*40;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ.ΕΙΝΑΙ 2570 ΓΡ.ΣΤΗ ΠΗΤ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΩΡΙΜΟΤΗΤΑ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΕΓΡΑΦΕ 1 ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ.ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ.ΣΤΙΣ 37 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ................ΣΕΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ.Α-ΠΙ-ΣΤΕΥ-ΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ.ΜΑΡΙΑΝΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!

Τι κανετε??

Μερες εχω να σας γραψω!

Λοιπον εχω ραντεβου τη Πεμπτη για να δουμε και να ζυγισουμε το μωρουλινι μας.

Κατα τα αλλα εχω ετοιμασει το δωματιο τα επιπλακια μας ερχοντε τελος Ιουλιου. Θα σας βαλω και εγω φωτο να δειτε. Μαντω μου τελειο το δωματιακι σας αντε με το καλο να το χαρει το μωρακι σας. Η κοιλιτσα σου επισης πολυ συμπαθητικη! :)

Να σας πω επισης οτι ακομη δεν αγορασα τιποτα για τη βαλιτσα του μαιευτηριου :unsure: μεχρι τελος Ιουλιου πρεπει να ειναι ετοιμη διοτι μπαινω στο μηνα μου :woohoo: !

Αυτα φιλακια σε ΟΛΕΣ!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΘΕΙΣ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!!ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ!!!!ΝΑ ΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΑς ΚΟΥΡΓΙΟ ΚΟΡΤΣΟΥΔΑΚΙΑ!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαντώ.... Υπέροχο δωμάτιο!!! Τέλειο!! Εγώ δεν το έχω φτιάξει ακόμα!! :blink: Μάλλον από βδομάδα θ'ανέβω να το φτιάξω!! Εμάς θα είναι μικρούλη δωματιάκι!! Αλλά θα γεμίσει μωρουδίλα... Αααχ!! Ανυπομονώ!! Κι εγώ Winnie έχω πάρει!! Και μάντεψε.. Έχω αγοράσει την ίδια ταινία κι εγώ!! :P

Η κοιλίτσα... ΥΠΕΡΟΧΗ!!! Το περιεχόμενο... Ακόμα πιο υπέροχο!!

Ιφιγένεια μου... γέννησε η Φανούλα μας!!!!

http://mammyland.com/index.php?option=c ... &id=140470

Kideraki... πολύ καλά τα νέα σας μαμά και κόρη!! Με το καλό να κάνεις μπανάκι.. και από το άλλο... :P

Τόμα.. που είσαι κορίτσι μου;;; Με το καλό να πάτε να δείτε το μπεμπάκι σας!! Κι εμείς την Πέμπτη έχουμε ραντεβού με τον καψουρίνο μου!! Εγώ μπήκα στον μήνα μου... Και δεν την έχω φτιαγμένη ακόμα την βαλίτσα!! :blink:

Ελενάκο ... Τι έγινε με τα μπεμπάκια;;; Τα πήρες σπίτι;; Με το καλόοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι!! για λιγο μεν αλλα δηλωνω παρουσα!! Φευγει ο γιοκας μου για μια βδομαδα..κ εχω παει σε γιατρους ,μαγαζια ..απ ολα!!!

Σημερα παω παλι γυναικολογο ,εχω να τον παω φυσιοθεραπευτη,οδοντοτεχνιτη..κ παει λεγοντας........

τι ωραια που σας διαβασα!!!συμπεθερες το ηπιατε το μιλκ σεικ σας ε?αντε κ με τα μωρακια παρεα!!! εμεις να δουμε στασα μου ποτε?

ειδα ειδα ωραια κοιλιτσα,,ωραιο δωματιακι..καινουρια καροτσακια!!!με γεια ..ολα ΤΕλεια!!!και ακομη πιο τελεια οτι τα πρωτα΄΄αυγουστιατικα΄΄μωρακια πανε γερα στο σπιτακι τους!!!:)

ελενιτσα καλη δυναμη!!!

κοριτσακια πλησιαζουμε ολες ε?βαλιτσα ελπιζω κ γω να φτιαξω αυτες τις μερες..οπως κ κατι ψωνια που εχω αφησει..

σας φιλω γιατι πρεπει να φυγω..

σας αγαπωωωωω πολυ!!

ελενη μαλωσε τες που δεν γραφουν!!!φωναξεεε δυναταααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγαμε στο γιατρό!:)

Ολα καλά.. Ο μπέμπης είναι 1620 gr 30+2 ημερών ;) & τελικά μάλλον η ξεκούραση όντως σώζει & τα utrogestan .. γιατί ο τράχηλος από 2,3 που ήταν πριν 8 μέρες έγινε 2,8.. :cheer:;)

Απλά ο μπεμπάκος είναι χαμηλά από την αρχή & εκεί μένει ..

Τι να κάνω ? :huh: Να κάθομαι κατακόρυφο μπας & ανέβει προς τα πάνω????:woohoo: :silly:

Εγώ θα πάρω & τα τελευταία της βαλίτσας μου & θα την έχω έτοιμη για παν ενδεχόμενο.:dry:

dallia Μαντώ.... Υπέροχο δωμάτιο!!! Τέλειο!! Εγώ δεν το έχω φτιάξει ακόμα!! Μάλλον από βδομάδα θ'ανέβω να το φτιάξω!! Εμάς θα είναι μικρούλη δωματιάκι!! Αλλά θα γεμίσει μωρουδίλα... Αααχ!! Ανυπομονώ!! Κι εγώ Winnie έχω πάρει!! Και μάντεψε.. Έχω αγοράσει την ίδια ταινία κι εγώ!!

Η κοιλίτσα... ΥΠΕΡΟΧΗ!!! Το περιεχόμενο... Ακόμα πιο υπέροχο!!

Μου αρέσουν πολύ τα χρωματάκια του Winnie είναι πολύ χαρούμενα..B) αλλά έπρεπε να βάλω στον τοίχο που θα μπει η κούνια Looney Toones γιατί η κούνια-συρταριέρα είναι με looney (η προφίλ φώτο είναι η κούνια & η συρταριέρα είναι με όλα τα baby looney ..) .

Με το καλό να φτιάξεις & εσύ το δωματιάκι σας.:silly:

Εμείς έχουμε ήδη πάρει αρκετά πραγματάκια αλλά αφού την άλλη εβδομάδα ξεκινούν οι εκπτώσεις τα υπόλοιπα θα τα πάρω από Δευτέρα!;)

Ελενα με το καλό να πάρεις τα νινάκια σου σπίτι !!!!;)

Καλά ξενύχτια!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα!!!!

Βρε συμπεθερα, δε φτανει που μας ερχεσαι μια φορα τη βδομαδα κι αυτο με την ψυχη στο στομα...Λες να φωναξουμε κ τις απουσες!!!!!!Αντε πηγαινε να δεις τι κανει ο γαμπρουλης μου και δωστου τα φιλια της μπεμπουλινας μου!!!!

Μαντω ετοιμο το δωματιακι να υποδεχτει τα επιπλακια εε???Πολυ ωραιο!!!!

Ελενα ερχοντε σπιτι τα ζουζουνακια????Με το καλο αγαπη μου!Και ολα καλα να πανε κ με τα υπολοιπα (μπαμπας κλπ!)

Μαριαντα περαστικα στο αγορακι σου!

Κιντερ με το καλο να μπεις στο μηνα σου σε λιγες μερες!!!

Νταλλιαααααααα μου!!!!Μπηκες βρε γλυκουλα μου στον ενατο???Μετραμε μερες απο εδω κ μπρος????Δεν ξερω τι λετε...Αλλα εγω νομιζω πως περναει πολυυυυυ γρηγορα ο καιρος!

Ποτε το μαθαμε,ποτε φτασαμε στο τελος?????Εχω σκοπο να απολαυσω και να χορτασω την κοιλιτσα μου οσο περισσοτερο μπορω!!!!

Ζουζουνοκοιλουμπα,Τομα και σε ολες τις μελλουσες κ νυν μανουλες φιλακιαααα!!!

Μαριμαρακι που εισαι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαντω πολυ ωραιο το δωματιο το εκανες αντε να το ολοκληρωσεις τωρα και με τα επιπλα και βεβαια με τελευταιο και καλυτερο το πιο σημαντικο το μωρακι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...