Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

marimari μεγια τα πραγματακια σου αντε χαζευετα σαν και εμενα χαχα, και σε ολες τις εγκυουλες καλες αγορες οσες δεν αρχισαν καλε τι περιμενετε εχετε αργησει βιαστειτε!!!!!! φωτια στα μπατζακια μας κοντευει να ερθει ο αυγουστος!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κουκλαρες μου!!!!

Τι υπνους εριξα παλι!!!Και ας "βαρανε" γυρω τριγυρω οτι θελουνε!!!!Με εχουν εξαντλησει!!!!

Jolika ελπιζω με σωστη διατροφη να επανερθεις στα νορμαλ!Μην ξεχνας τη βασικη αρχη.Ποτε σιδηρος ,ή φαγητα που τον περιεχουν, σε συνδιασμο με ασβεστιο ή γαλακτοκομικα! :)

Εφη μεγαλη γκαντεμω εισαι βρε κοπελα μου!!!Ακομα δεν ηρθεεεε?????χαχαχαχαχαα

Μαρακι μου μερεντοκοριτσο ποσο χαιρομαι που ειναι τελεια τα πραγματακια σου!!!!

Ευχομαι να μην (του) σηκωθει ο μπεμπουλης σου!!Και της Εφης να χαλαρωσει επιτελους!!!!Ο κωλοτουμπας!!!

Λινακι...Απολαμβανεις αδεια????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΛΛΩΠΙΖΟΜΑΙ.ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥΠΕΡ ΑΝΑΝΕΩΣΗ.ΜΕΤΑ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΩ ΠΟΝΟΥΣΑ ΚΑΘΕ 30 ΛΕΠΤΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 2 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΜΕΤΑ.ΦΥΣΙΚΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΟΤΑΝ ΠΟΝΟΥΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΜΕ ΞΑΝΑΠΙΑΣΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΙΑΣΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.Α ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗ ΠΟΛΥ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΑΡΖΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΒΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΚΙ ΑΛΛΑ ΑΥΡΙΟ ΑΡΚΕΤΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΓΙΑ ΩΡΑΣ,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kider μου... μια από τα ίδια!! Σήμερα όλη μέρα μέσα σ'έναν πόνο είμαι! Ευτυχώς όχι στην κοιλίτσα! Μια στο πλευρό, μια στο δεξί κωλομέρι που πάει μέχρι κάτω ο πόνος και περπατάω σαν απροσάρμοστο..

Σε 4 μέρες μπαίνω στον μήνα μου... επιτέλους!!! Άντε να δούμε πόσο θα πάρει ο μπέμπης!! Βρε κορίτσια.. όλο κουνιέται! Νιώθω ότι θα σκίσει την κοιλιά μου και θα πεταχτεί απ'έξω!!Δεν την παλεύω άλλο!! Άστε δε που κάτι κάνει με το κεφαλάκι του εκεί κάτω και νιώθω ότι θα βγει!! :blink:

Χαίρομαι που διαβάζω νέα σας... Με τα ψώνια για τα μπεμπάκια σας... Εγώ μέχρι και φωτογραφία τα φορμάκια του με το κινητό έβγαλα! Έχω ξεφύγει τελείως!! Και για να πεισθείτε.. σας βάζω να δείτε το αγαπημένο μου!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυγουστομαμαδεεεεες ξυπνηστε κι εσεις ντεεεεεεε!!!

Καλα πλακα κανω!!!Σιγα μην ξυπνησετε απο τωρα!Αντε ισως η Μαρι να ειναι ξυπνια και η Εφη αναγκαστικα!!!!!

Ευα(κιντερ) και Νταλλια καταρχην με το καλο να μπειτε στο μηνα σας!

Μην τολμησετε ομως να αρχισετε τα "αντε να βγει" κ "δεν αντεχω αλλο" κλπ θα σας κανω "παααατ" (ή αλλιως ντα!)

Και τα λεω απο τωρα αυτα οποτε αν τυχει να κανω κι εγω τετοια να σας εχω να με απειλειτε κ μενα!!!!

Αλλααααααα...Αντε πια!Ολες να θελουν να τα βγαλουν γρηγορα!Οσο πιο πολυ καθησει το νινακι στην κοιλια τοσο καλυτερα αναπτυγμενο θα βγει!Απ'ολες τις αποψεις!Κ σωματικα κ ψυχικα!

Κι ας βγει και μεγαλο στο τελος(εννοω 4κιλο+)! Αφηστε που αυτο δεν ειναι κ στανταρ!Ειδατε της Ιφιγενειας???Μια χαρα μωρακι 3100 εκανε.Που φοβοταν πως θα ηταν τεραστιος!

Ααααααααααα πααααααααατ!!!!(τι μ'επιασε πρωινιατικα-μη ρωτατε-δεν ξερω!!!)

ΥΓ.Ποια καλη κοπελα μου ανεβαζει το καρμα????Ευχαριστω !!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τωρα που βλεπω το γλυκουλοφορμακι του καψουρακι-ου της Νταλλιας....

Δειτε τι μας επλεξε η προγιαγια μας!!!(Η γιαγια του αντρα μου!)

Καπελακι σουπερ τρεντυ!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου καλημερα!!!!(Ναι, ναι καλημερα στις 2.10 το μεσημερι). Εχω τρελαθει στον υπνο.... ααααχ τι τελεια!!!!!! Και ξερετε τι με ξυπνησε? Κατι τελειο. Με πηραν τηλεφωνο απο το cocomat και μου ειπαν οτι ειναι ετοιμο το στρωματακι της μπουμπους και να παω να το παρω!!!!!

Dallia μου το φορμακι ειναι σουπερ!!!!! Για αυτο κοριτσακι μου χτυπαει και βιαζεται ο μπομπιρας. Εχει καταλαβει οτι μετα θα ντυνεται σα μοντελο και δεν βλεπει την ωρα. Και σενα σε πιανουν κατι περιεργοι πονοι εκτος κοιλιας? Και εμενα.... ποιος ξερει πως καθεται η μπουμπου και παταει διαφορα νευρα και πηγαινω σα πιασμενη. Την Κυριακη περιμενω τηλ....... ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!!

Αναστασια μου το καπελακι ειναι ΟΟΟΟΟΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!! Αυτο ειναι κειμηλιο και να της το κρατησεις για μια ζωη. Δεν αγοραζονται με τιποτα τετοια πραγματα φτιαγμενα με αγαπη. Θα περιμενουμε και την πρωτη της φωτο με αυτο το αριστουργημα!!!!! Με το καλο

Ευακι με το καλο ο 9ος. Να τον ευχαριστηθεις οοοοοσο περισσοτερο μπορεις

Marimaraki μου ΜΕ ΥΓΕΙΑ τα πραγματακια σου. Σε φανταζομαι να τα χαζευεις με τις ωρες και γελαω!!!!! Τι τελεια

Μαρακι, marianda, happy mom, zouzounitsa, toma, foulinaki, jolika και σε ολα τα κοριτσακια, σας στελνω πολλα πολλα φιλακια !!!!!

ΥΓ. Αυτο το πρωινο με φρεντο και επιλογη απο κρουασανακια ή τυροπιτακια με εχει ξετρελανει και αυριο Σαββατο τα εχω παραγγειλει απο τον αντρουλη μου να μου τα φερει φρεσκα , φρεσκα απο το φουρνο χι χι χι χι

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΦΟΥΣΚΩΝΕΤΑΙ?????????/ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΝΟ ΦΑΓΗΤΟ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΤΡΟΜΑΞΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΧΑΛΙ ΜΗ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΜΗ ΤΟ ΑΛΛΟ.ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΘΕ.

>ΝΤΑΛΙΑ ΕΧΕΙΣ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΕΕΕΕΕΕΕ ΧΑΖΟΜΑΜΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ.ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ.ΑΠΟ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.

>ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΜΟΥ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια και εγω εκτος απο ενα φαγητο δεν αντεχω να κανω και τιποτα αλλο φταιει η ζεστη γιαυτο ειμαστε ετσι, καλα dallia εισαι πολυ χαζομαμα χαχα που να ερθει και ο παιδαρος σε χασαμε !!! anastacia τελειο το καπελακι σας, kider τι εγινε σου ηρθαν τα πραγματα; φιλακια σε ολες ματς μουτς:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια με το καλο τα μωρακια σας. αχ βλεπω τα τικερακια σας που κοντευουν να τελειωσουν και ζηλευω. το δικο μου ειναι κολλημενο τοσο καιρο στο 6ο αντε την αλλη βδομαδα θα παει στο 7ο ελπιζω.

απο 15/9 μου εχει πει μπορω να γεννησω. εχω αρχισει και κουραζομαι πια και ο καιρος μου φαινεται ατελειωτος. δωστε καμια ιδεα τι κανατε στο μεσα στο σπίτι για να περασει η ωρα σας. εμενα μου εχει πει βεβαια να μην κανω τιποτα. αλλα κανετε κατι που μπορει να μην το εχω σκεφτει;

βοηθεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ!!!! 1.833 γρμ, Η ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΠΡΟΣΩ ΟΛΟΤΑΧΩΣ ΠΡΟς ΤΑ ΚΑΤΩ!!!!!ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΤΙ ΤΡΕΝΤΙ ΚΑΠΕΛΑΔΟΥΡΙ ΝΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΌ!!!!ΣΟΥΠΕΡ!!!!αντε ανεβαστε μου λιγο τα καρμα μου!!!!! ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΝΤΑΛΙΑ, ΜΑΡΙ ΜΟΥ ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙς ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΝΑΙΑΙΑΙΑΙ;;;:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOUZOUNITSA ΕΓΡΑΨΕ

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ!!!! 1.833 γρμ, Η ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΠΡΟΣΩ ΟΛΟΤΑΧΩΣ ΠΡΟς ΤΑ ΚΑΤΩ!!!!!ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΤΙ ΤΡΕΝΤΙ ΚΑΠΕΛΑΔΟΥΡΙ ΝΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΌ!!!!ΣΟΥΠΕΡ!!!!αντε ανεβαστε μου λιγο τα καρμα μου!!!!! ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΝΤΑΛΙΑ, ΜΑΡΙ ΜΟΥ ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙς ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΝΑΙΑΙΑΙΑΙ;;;

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ZOYZOYNITSA ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ, ΚΑΛΕ ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΕΒΑΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ ΧΑΧΑ ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας Αυγουστομανούλες!

Εύχομαι να ειστε όλες καλά! Εγώ πήγα τελικά χθες στο γιατρό.... Οσον αφορά τις εξετάσεις αίματος είχα λευκά πολλά (κ εγώ Μαριαντάκι)15,8! και μου είπε να κάνω μια εξέταση για να δούμε αν υπάρχει πουθενα φλεγμονή! Την έκανα και ευτυχως βγήκε αρνητικό αλλά μου έδωσε αντιβίωση έτσι κ αλλιώς.. :angry: και θα πρέπει να επαναλάβω τις εξετάσεις όταν τελειωσω την αντιβίωση!

Με τη μπεμπούλα μου τώρα! Είναι 1430 γρ. 138 παλμούς και το κεφαλάκι προς τα κάτω!! Ο τράχηλός μου 3.1 εκ. Μου είπε ότι όλα είναι φυσιολογικότατα και είμαι πολύ χαρούμενη! Θα ξαναπάω στις 27 του μηνός!

Αυτά τα νέα μας!!! Α! Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια! Το doppler σε ποια βδομάδα γίνεται; Δε μου είπε τίποτα και ξέχασα κ εγώ να τον ρωτήσω!΄

Φιλιά πολλά σε όλες!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι αυτη η εξεταση που σου εκανε και βγηκε αρνητικη απο οτι εχω καταλαβει βλεπει αν υπαρχει μικροβιο στο αμνιακο υγρο και εμενα αρνητικη μου εβγαινε, εγω τι να πω που εφτασα μεχρι 19600 λευκα μια χαρα εισαι και με την αντιβιωση θα το προλαβεις και εγω σε 10 μερες θα ξανακανω εξεταση, αμοξιλ σου εδωσε; αντε ολα καλα θα πανε τι να κανουμε με αυτα τα κολολευκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδακια!!!!Πως ειστε???Καλα σας ακουω και χαιρομαι!

Αννουλα δεν ντρεπεσαι???Ξυπνησες στις 2 και μας το πετας ετσι απλα?????Να σκασω απ'τη ζηλια μου δλδ!!!Εγω αν με αφησουν μεχρι τις 8.30 κανω παρτυ!!!Ουφ!Λετε να παρω ωτοασπιδες???

KIDER εγραψε:

>ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΜΟΥ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Ευα(κιντερ) μ'αρεσει πολυ η αποψη σου αυτη!Ετσι το δεχομαι! :)

marker εγραψε:

δωστε καμια ιδεα τι κανατε στο μεσα στο σπίτι για να περασει η ωρα σας. εμενα μου εχει πει βεβαια να μην κανω τιποτα. αλλα κανετε κατι που μπορει να μην το εχω σκεφτει;

Κοπελα μου καταρχην μη βιααααζεσαι!!!Ασε τα αγορακια σου να απολαυσουν την κοιλιτσα σου!!!

Για τον ελευθερο χρονο... Εγω εκτος απτις ψιλοδουλιτσες στο σπιτι...

Διαβαζω βιβλια(μυθιστορηματα,για θηλασμο κλπ),μπαινω στο μαμμυ,κοιμαμαι,καθομαι στο δωματιο της μπεμπας και σκεφτομαι που θα καρφωσω τι :P , κανω την κατοψη του μελλοντικου μας σπιτιου(οπως το ονειρευομαι!),καμια φιλη,κανενας ανεπιθυμιτος :woohoo: ...Εεεεε γεμισε η μερα!!!!!!

Ζουζουνιτσα κ Ευα συγχαρητηρια για τις μπεμπουλες σας!Ολα καλα παντα!

Doppler τωρα στις επομενες βδομαδες ειναι κανονικα!

Αντε Μαριαντα κ Ευα μακρια τα πολλα παλιολευκα!

Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΣΚΑΩ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΔΕ ΤΗ ΠΑΛΕΥΩ.ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΚΑΙ ΤΡΩΩ.ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑ ΦΡΟΥΤΑ ΦΑΓΗΤΟ ΟΤΙ ΒΡΕΘΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ.ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΚΟΣΜΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑ.ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΧΑΖΕΥΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΜΟΥ.ΝΑΙ ΤΩΡΑ ΑΞΙΟΘΗΚΕ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΙΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙ 1 ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ.ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΛΕΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕ ΜΕ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΑΣ.ΜΑΡΙΑΝΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ.ΦΙΛΟΥΘΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ...................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

ευακι αυτη η εξεταση που σου εκανε και βγηκε αρνητικη απο οτι εχω καταλαβει βλεπει αν υπαρχει μικροβιο στο αμνιακο υγρο και εμενα αρνητικη μου εβγαινε, εγω τι να πω που εφτασα μεχρι 19600 λευκα μια χαρα εισαι και με την αντιβιωση θα το προλαβεις και εγω σε 10 μερες θα ξανακανω εξεταση, αμοξιλ σου εδωσε; αντε ολα καλα θα πανε τι να κανουμε με αυτα τα κολολευκα!!!

Οχι τη ceclor μου ειπε να πάρω και ultra levour για το στομάχι!3 χαπάκια την ημέρα και μου πε να πάρω 2 κουτιά! Εγώ για να πω την αλήθεια ψιλοφοβάμαι να πάρω αντιβίωση.... μέχρι τώρα ούτε ντεπόν δεν με αφηνε να πάρω και τώρα τόσα πολλά;! Αυτός όμως, γνωρίζει καλύτερα

!Αν ειναι να φύγουν τα κωλολευκα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω υπνους.....πω πω αραλικια!!!! μπραβο ρε κοριτσακια!!

ηρθα να μαζεψω μετα τη μπριζολοφαγια :P λιγο τις αραχνες απ το θεμα μας!!!

σας ευχομαι να στε ολες χαρουμενες..αραχτες...να τρεχουν οι αλλοι για σας..φαγωμενες...με τα μπεμπακια να κανουν ζουζουνιες κ χορους μεσα στις κοιλιτσες σας!!

πολλες ευχες!!!!

ξεκουραστειτε τωρα..........................................:huh:

eva_25 μη στεναχωριεσαι..το μωρακι ειναι μεγαλο τωρα κ η αντιβιωση δεν το πειραζει!! εγω πηρα ενα κουτι σεκλορ την 17η εβδομαδα..γιατι εκανα αμνιοπαρακεντηση! πολλες εγκυες πηραν κ παιρνουν αντιβιωση!!

καλη επιτυχια κ πολλα φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι μην ανησυχεις για την αντιβιωση χειροτερο κακο γινεται αν εχεις καπου φλεγμονη η λοιμωξη και το αφησεις ξερουν οι γιατροι τι μας δινουν αντε ολα καλα θα πανε θα δεις εχεις και την εμπειρια απο μενα ειμουν η πρωτη διδαξασα χαχα φιλια κουκλα μου και μην ανχωνεσαι η αντιβιωση αποδιδει.

εμενα απο εχτες ο μικρος εχει πυρετο φεραμε τον παιδιατρο αλλα δεν του βρισκει τιποτα αλλο εκτος απο τον πυρετο ουτε βηχει ουτε μυξες εχει ουτε αυτια τιποτα ειμαστε μου φαινεται περιεργο σοι χαχα!! παντως παει καλυτερα σημερα ελπιζω αυριο να του πεσει για τα καλα!!!! φιλακια στις κοιλιτσες σας, και α ας μου λυθει η απορια τελικα της κιντερ της ηρθαν τα πραγματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!! Τι κανετε κουκλιτσες μου? Τι κανουν οι κοιλιτσες?

Εμεις ειμαστε πολυ καλα και ζεσταινομαστε πολυυυυυ. Εθχες πηγαμε για ενα ωραιο καφεδακι (milkshake εγω ετσι για τη διαιτα μου χιχιχιχι) με τη συμπεθερα μου τη dallia και τους αντρουληδες μας. Καλημερα συμπεθερα!!!!!!!

Τι θα μαγειρεψουμε σημερα κοριτσακια? Εγω λεω να κανω κρεας με μελιτζανες και κολοκυθακια με κοκκινη σαλτσουλα...

Μακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κι απο μενα!!!Οκ κι απ'την μπεμπουλινα μου!!!

Αννουλα μου κι εγω μια απ'τα ιδια!Ζεσταινομαι αρκετα...

Και...Θα ηθελα να πιω ενα μιλκσεικ με τη συμπεθερα μου αλλα...Κομματακι δυσκολο!!! :P

Ο τρελλουτσικος αντρουλης μου ζητησε....Φακες!!!!!Καλοκαιριατικα!!!Εγκυος ειναι κι αυτος!!!!!!!!! :laugh:

Χθες και προχθες που πηγα στη μαια ειδα σε σλαιντς καποιες εικονες για την κατασταση των εσωτερικων μας συστηματων στα σταδια εγκυμοσυνης-τοκετου!Απιστευτη η δουλεια που ειναι φτιαγμενο να κανει το γυναικειο σωμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι τέλειο το καπελάκι Αναστασία μου!! Δεν βιάζομαι μωρέ να γεννήσω! Να μείνει μέσα όλο τον μήνα δεν με νοιάζει! Φτάνει να μην πονάω! Πάλι σήμερα μ'έπιασαν τα πλευρά μου! Αναπνέω .. πονάω! Φτερνίζομαι.. πονάω!! Μιλάω.. πονάω!! Ξαπλώνω.. πεθαίνω από τον πόνο!! :laugh: Πλευρό αλλάζω στο κρεββάτι και ξυπνάω από τον πόνο!! :( Που θα πάει.. Υπομονή!! Πλησιάζουμε!! Με το καλό να έρθει όποτε εκείνος αποφασίσει!!

Άννα μου... περάσαμε τέλεια εχθές! Ελπίζω να σας άρεσε κι εσάς!! Να το ξανακάνουμε!! Καλησπέρα... συμπεθέρα!! :laugh: Πολύ μ'αρέσει ο τίτλος!!

Kider από τώρα έχω ξεκινήσει! Σκέψου να τον δω κιόλας!! Θα ξεφύγω τελείως.. Άστα!! Αρρώστια.. :laugh: Άντε με το καλό!! 3 μερούλες μείνανε για τον μήνα σου!! Μην στενοχωριέσαι! Της φιλενάδας μου τις έσπασαν τα νερά της 2 μέρες πριν μπει στο μήνα της και γέννησε 1 μέρα μετά αφού άλλαξε μήνα, την είχαν στο Ιασώ και παρακολουθούσαν.. την κατάσταση και τον γέννησε φυσιολογικότατα, 3.200, κι ούτε θερμοκοιτίδα μπήκε ούτε τίποτα!

Ζουζουνίτσα.. μεγαλώσατε κι εσείς... Με το καλό... η κουκλίτσα..σου!! Σου έδωσα κι εγώ καρμάκι προχθές και θα σου ξαναδώσω!! Έχει και την σωστή θέση... :)

Ευάκι... εύχομαι να μην είναι τίποτα αυτό με τα λευκά και στην επόμενη εξέταση να 'ναι όλα καλά! Το doppler μου το έκανε πριν 2 εβδομάδες! Τώρα θα ξαναπάω την Πέμπτη να δω..

Τα φιλάκια μου σ'όλη την τρελοκοριτσομαμαδοπαρέα... του καλοκαιριού!!

Σήμερα το απόγευμα θα παραγγείλει ο αντρούλης μου από την bimbmarket το καροτσάκι μας.. !! Πήγα στην τράπεζα Κύπρου να βάλω τα χρήματα στην prepaid card κι είχε ουρά.. και με φώναξε η ταμίας να πάω μπροστά!! :P Ένα απ'τα καλά της εγκυμοσύνης!! Εμ με τέτοια κοιλάρα τρομάξανε μήν τους γεννήσω εκεί μέσα!! :laugh:

Μαριαντάκι μου γλυκό.... τι κάνεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...