Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

marianda έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ NAI κατεβηκαν πηγαν 14700 απο 19600 που ειχα που στο διαολο εχω την φλεγμονη ποιος ξερει; θα συνεχισω αντιβιωση για 10 μερες και θα ξαναμετρησουμε αλλα αφου επεσαν με την αντιβιωση και θα την συνεχισω χλωμο να ανεβουν παλι:P οποτε ξαναγυρναω στο ονειρο μου να γεννησω φυσιολογικα ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ σας ευχαριστω ολες ξερω οτι σας επρηξα λιγακι:silly: φιλια πολλα πολλα πολλα σε ολες τις κοιλουμπιτσες σας

Oyf!!!!!Μαριαντακι μου τι ευχαριστο νεο!!!!Ξελαφρωσα!!!Μπραβο σας μπραβο σααααααααααααας!!!!!!!!!!Αντε με το καλο στην ωρα μας!!!!!!!

Υγ Παω να διαβασω τις υπολοιπες τωρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΛΕΥΚΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;; ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ 4 ΜΕΡΟΥΛΕΣ!!!ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΑΙΣΘΗΣΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!ΑΝΝΟΥΛΑ ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ!!!ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ;;;;

ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ , ΧΑΠΙ ΜΟΥ, ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ, ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΔΙΔΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΞΕΧΝΩ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΑΩ ΝΑ ΝΤΕΡΛΙΚΩΣΩ !!!!ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ...ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΝΙ!!!!!!!!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διαβασα-επιτελους- και ξανα ηρθα!!!!!!

Κοριτσια να σας πω πως σημερα εχω τρελαθει με την κορακλα μου!!!!Τουρλωνει συνεχει τις ποδαρουλες της τις διμετρες :P και μ'αρεσειειειει!το τραβηξα κ σε βιντεο!!!!η φορα!!!!!!!

Μαρι μου κουκλαρα μου εσυ καλως ηρθες!!(ασωτη!!!) Και ας λεει οτι θελει η Εφη...Δεν ζηλευω καθολου!!!Ανυπομονω να συναντηθειτε(ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ) και να χλαπακιασετε και μερεντες κ οτι θελετε,και ψωνια κ βολτες και απ'ολα!!!!!Να περασετε τελεια και να με παρετε τηλ!!!!!!!!!!!

Χαιρομαι επισης που ο σπορακος ειναι φυσιολογικος(αληθεια ποσα γρ?)!!!Να μη σε ζοριζει παρα πολυ!

Ειναι μαλλον αυτο που ειπα κ στη Νταλλια...Η αναπτυξη ενος μωρου αλλαζει απο μηνα σε μηνα...Αλλες φορες βαζει πολυ αλλες λιγοτερο!!!! ;)

Τοσοδουλικα μονο να μην ειναι και παθαινουμε αμοκ!!!!

Φιλακια πολλα αγαπημενη φιλη!!!!

Εφη παλιοσυμπεθερα(:P :P :P ) αν ξαναχαθειτε θα σας γκρινιαζω μεχρι να με διωξουν απτο μαμμυ!!!!Αντε στο καλο!!!!Οτι θελετε θα κανετε?????ΟΛες εδω μεχρι να γεννησουμε!!!Μετα...Η καθεμια στο συννεφακι της!!!Γαλαζιο ή ροζ!!!!!

Jolika η Εφη(happy mom) σου ειπε πολυ σωστα καποιες συμβουλες!Αληθεια ειχες προβλημα προ εγκυμοσυνης????Τοσο χαμηλα πως επεσαν οι τιμες???Ειχες καιρο να κανεις εξετασεις????Πολλες ερωτησεςι αλλα ειναι δυσκολο το θεμα!Να προσεχεις οσο μπορεις!!!

Τομα καλοπερνας κοριτσαρα εεε???Αντε καλα ψωνια!!!!

Καλο μας 8οοοοοοοοοοοο!!!:laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΚΑΛΕ!!!ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΜΟΥ!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Ο ΝΤΟΤΟΡ ΣΕ ΠΟΙΑ ΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΛΠ!!!!!!ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΞΑΝΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Εβινακιιιι!!!Τυχερουλα θα την δεις μεθαυριο!!!Εγω την Τεταρτη το πρωι!!!

Το καρμα στο ανεβαζει καποιος αλλος πατωντας το πρασινο χερακι πανω δεξια απ'το ονομα σου!!!Και στο κατεβαζει με το κοκκινο!!!Ελπιζω να μη σου τυχει το 2ο κοιλαρουμπα μου!!!!

Πως παει το σπιτι???Αληθεια αγορασατε ή νοικιασατε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου!!!!!! Μολις γυρισα απο το γιατρο και ολα ειναι τελεια. Η μπουμπου μου σας στελνει γλυκα φιλακια.

Zouzounitsa μου ευχαριστω πολυ για τις ευχες. Η ταπετσαρια και η μπορντουρα ειναι Leroy Merlin. Ειδες τι ωραια που ειναι τα μπανακια? Αισθανεσαι σα πουπουλο. Και εγω το ευχαριστηθηκα πολυ

Μαριαντακι σουπερ που επεσαν τα λευκα, Μην ανησυχεις για τιποτα.

Φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες. (Παω να φτιαξω πιτσα γιατι τη λιγουρευτικα απο το πρωι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όμορφες γλυκες και αξιες κοιλαρομπουκιτσες μου τι κανετε?Ειχα και γω προβλημα με το νετ μου κια δεν μπορεσα να σας δω τόσες μερες...χχαρηκα που διαβασα τανεα ολων σας και που ειστε ολες καλα και καλυτερα.

Αναστασακι μου χαρηκα που ειναι ολα καλα με το ζαχαρο σου,ευχομαι να χεις εν α ομοεφο και τρελλο ζαβουρομα από δω και περα και να μην αναστατωθείς με τιποτα ξανα...έλευθερία στις μπουκιές μας!!!!!!!!!

Μαρι μαρακι μου ο φυσιολογικα αναπτυσσομενος μπεμπης σου και βασιλιας σου ισως αρχισε να σκεφτεται την μανουλιτσα του και να λεει οτι ειναι κριμα να την ζορισει πολυ οπότε ας χαλαρωσει τους ρυθμούς μασουλιματος, και ποιος ξερει ισως κανει ταυτοχρονα και τρελλη γυμναστικη ξερεις κοιλιακους ραχιαιους και ασκησεις για μπραστσα , αμ πως απο αθλητηκη μαμα τι θα βγει...

Εφακι μου κια γω σημεα γαριδομακαροναδα ειχα,και εγινε και πεντανοστιμη.....μμμμμμμμ του δωσα ακι καταλαβε..και απο πανω και λιγο.....;) ,ου λεει ο λόγος,καρπουζι και ....τιγκα η κοιλούμπα...τρελλες τουμες η μπεμπα!

Μαριαντακινακι σου ευχομαι μονο καλα αποτελεσματα απο δω και περα ...να μην ξαναανυσηχησεις για τιποτα !

Ζουζουνιτσα με την ομορφη κουκλιτσα με το καλο να δεις την πριγγιπεσα σου,εγώ την αλλη εεβδομαδα Τεταρτη νομίζω...το χ ωσημειωμένο...

Το δωματιο νομιω της Μαριαντας ηταν ε?Ροζολενιο και παραμυθενιο!

Εγω ΝΑ ΔΩ ΠΌΤΕ....

κΑΛΕ ΑΠΌ ΤΗ Ν ιΦΙΓΕΝΕΙΑ ΚΑΝΑ ΝΕΟ?Μηπως γεννησε?

Κιντερακι μακια εισαι καλα?Τομα Δυδυμοελενιτσα Αννα...φιλουθκια σε ολες!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαντάκι μου..Πολύ χαίρομαι που πέσανε!! Τώρα κάνουμε ΠΑΡΤΥ!!!

Αναστασάκο χαίρομαι πολύ που η εξέταση σου βγήκε καλή... Όσο για τις τούρλες της μπουμπού .. και που 'σαι ακόμα!! Εμένα ο άτιμος νομίζω πως θα σκίσει την κοιλιά να βγει απ'έξω!! :laugh: Έχει πολύ πλάκα!!

Αααχ σήμερα!! Έχω τις μαύρες μου πάλι... αλλά που θα πάει!! Θα περάσει!! Ας είναι καλά ο μπεμπάκος μου που κουνιέται και μου φτιάχνει το κέφι!! :laugh: Υπάρχουν κάτι βλεμμένοι άνθρωποι :angry: που ξέρουν να σε κάνουν ράκος!!

Τόμα μου... τι κάνεις γλυκειά μου;; Μα με αυτήν την άδεια!! Καλά θα κάνεις να πάρεις για να ετοιμάσεις κάποια πράγματα!! Περιμένω φώτο... από το ζουζουνοδωματιάκι!!!

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!!!!!

Σήμερα σβήνουμε τα τσιγάρα σε εσωτερικούς χώρους!! Πόσοι λέτε να το τηρήσουν;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!

Μαριάντα μου πολύ χαίρομαι που όλα πηγαν καλά τελικά.... Εύχομαι όλα να σου πάνε τέλεια μέχρι το τέλος!

Αύριο πάω να πάρω κ εγώ εξετάσεις αίματος και ούρων.... αντε να δουμε...! Κ το βραδάκι έχω ραντεβού με το γιατρό και θα δω τη μπεμπούλα μου !!! Ελπίζω όλα να ναι καλά... έχω μεγάλη αγωνία!

Θα σας γραψω τα νεα μας αύριο! Φιλάκια πολλά πολλα σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aναστασάκι μου γλυκό

θα σου στείλουμε φιλιά , θα σε πάρουμε και τηλ....

....θα σου φυλάξουμε ΚΑΙ merenda!!!

Dalia μου, ΔΕΝ μασάμε εμείς ότι και αν λένε κάποιοι βλαμμένοι άνθρωποι...

...άστους να λένε!

Τόμα μου, πάρε αδειούλα, ψώνισε για το μπεμπάκι σου

και βάλε μας φωτό να χαρούμε (εγώ προσωπικά χαίρομαι με τις αγορές όλων σας, λες και είναι δικά μου!) . Με το καλό κοριτσάκι μου!!!

Foulinaki μου, με σκέφτηκε ο μπέμπης και είπε να μην μου γίνει τρελός γίγαντας...... Βλέπω όμως και εσύ σκέφτεσαι το δικό σου το μπεμπάκι

και το ταίζεις φανταστικές ....γαριδομακαρονάδες..... μιαααααμ!!!!!!!

Πεντανόστιμα μωρά θα βγάλατε τυχερούλες μου...!

Ζουζουνίτσα μου? Φιλιάάάάάάάά.................

Σε όλες σας , εγώ και ο μπεμπάκος μου, στέλνουμε από μία κωλοτουμπίτσα....χιχιχιχιχιχιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia έγραψε:

Μαριαντάκι μου..Πολύ χαίρομαι που πέσανε!! Τώρα κάνουμε ΠΑΡΤΥ!!!

Αααχ σήμερα!! Έχω τις μαύρες μου πάλι... αλλά που θα πάει!! Θα περάσει!! Ας είναι καλά ο μπεμπάκος μου που κουνιέται και μου φτιάχνει το κέφι!! :laugh: Υπάρχουν κάτι βλεμμένοι άνθρωποι :angry: που ξέρουν να σε κάνουν ράκος!!

κοριτσαρα μου ποιος σε πειραξε να παω να τον δειρω:angry: ακου να μου συνχιζουν εγκυο γυναικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ NAI κατεβηκαν πηγαν 14700 απο 19600 που ειχα που στο διαολο εχω την φλεγμονη ποιος ξερει; θα συνεχισω αντιβιωση για 10 μερες και θα ξαναμετρησουμε αλλα αφου επεσαν με την αντιβιωση και θα την συνεχισω χλωμο να ανεβουν παλι:P οποτε ξαναγυρναω στο ονειρο μου να γεννησω φυσιολογικα ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ σας ευχαριστω ολες ξερω οτι σας επρηξα λιγακι:silly: φιλια πολλα πολλα πολλα σε ολες τις κοιλουμπιτσες σας

marianda μου δε σε πρόλαβα στο skype. Έκανα μπάνιο την κορμάρα μου!:laugh: :laugh: :laugh: Κοριτσάκι μου πολύ χάρηκα!Είδες που σου είπα ότι θα τα πατάξουμε τα λευκά!Σου εύχομαι από δω και πέρα να πάνε ολα καλά και να μην ξανά στεναχωρηθείς!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια σε ολες τις εγκυουλες και στις ηδη μανολες!

Τι κανουν τα κοριτσια μου?Εγω σημερα ξυπνησα με πολυ καλη διαθεση,ηπια το σιδηρο μου και το βασιλικο μου πολτο και σε λιγο ετοιμαζω δροσερο φρεντο,αμ πως ειμαστε τρεντι,και κατι για πρωινο.Εχω να επιλεξω τυροπιττακια και κρουασανακια...μαλλον θα κανω ενα ομορφο συνδυασμό..ή μηπως δημητρικα με γαλα για πιο υγειινα?Αχ τα θελω ολα...

Ετσι περασα να πω μια ομορφη και γελαστη καλημερα:laugh: :lol:

Εδω θα μαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΜΟΡΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!!!!!ΜΑΡΙ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΜΟΥ ΝΟΙΚΙΑΖΟΥΜΕ , ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ 4 ΕΤΙΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕΝΟΥΝ ΤΩΡΑ ΟΙ ΓΟΝΕΟΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ!!!!!

ΦΟΥΛΙΝΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ!!!ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ !!!

ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΟΟΟΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΔΕΣ;;;ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΣΟΥΝ!!!!ΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΞΕΧΑΣΑ;;;;ΚΑΛΕ ΑΝΕΒΑΣΤΕ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΧΑΡΩ Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μεσημερακιιιιιιι!!!Ειπα να παω για μαμ αλλα ειδα παραπονιαρικο Εβινακι κ ηρθα!!!!Παρε ενα καρμακι κοιλαρουμπα μου!!!

Το δικο μου καποιος μου το ανεβοκατεβαζει!!! :P

Τον φρεντο τον πινετε κανονικο????Οχι ντικαφ??????Θα τιναχτουν τα μαλλια των μωρων στον αερα καλεεεεεεεε!Και ο φραπε μαπα ειναι!Ολο χημικα για να τον κανουν να αφριζει.Θα σας τα γραψω μια μερα πιο αναλυτικα γιατι καποτε ο αντρας μου θα εκανε μια δουλεια με καφεδες και ασχοληθηκε λιγακι!(Αν δεν πεταξω το ασχετο μου δεν ησυχαζω! :P:P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟΥΛΙ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΜΑΚΙ!!!!!ΜΑΚΙΑ ΜΟΥΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΜΕΣΑ!!!ΧΙΧΙΧΙ!!!ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΕΠΙΝΑ ΤΩΡΑ ΠΑΠΑΡΙΑ!!!ΤΙΠΟΤΑ!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Jolika η Εφη(happy mom) σου ειπε πολυ σωστα καποιες συμβουλες!Αληθεια ειχες προβλημα προ εγκυμοσυνης????Τοσο χαμηλα πως επεσαν οι τιμες???Ειχες καιρο να κανεις εξετασεις????Πολλες ερωτησεςι αλλα ειναι δυσκολο το θεμα!Να προσεχεις οσο μπορεις!!!

Καλο μας 8οοοοοοοοοοοο!!!:laugh: :P

Eφη, ευχαριστω για τις συμβουλες και την βοηθεια,μολις πριν λιγο ο αντρας μουμε πληροφορισε οτι πηγε κι πηρε φρεσκα συκωτια και μοσχαροειδη για να με τα'ι'σει με το ζορι καθοτι εχει φρικαρει κι αυτος απο τις εξετασεις μου........

Αναστασια,ΔΕΝ ειχα ποτε προβλημα στο παρελθον ουτε στις αλλες 2 εγκυμοσυνες δεν ξερω αν παιζει ρολο η ηλικια βεβαια ,τωρα που ειμαι 31 αν ειναι πιο ευαισθητος ο οργανισμος,παντως η αληθεια ειναι οτι ειχα αμελησει να κανω εξετασεις αιματος και φταιω.........

ελπιζω να ανακαμψω συντομα.......:)

αντε με το καλο στον 8ο ολες .....λιγο μας εμεινε ακομη,μαλλον πρεπει να αρχισω κι εγω να ετοιμαζομαι ,τωρα το συνειδητοποιω που διαβαζω οτι ετοιμαζεστε οι περισσοτερες,οτι δεν εμεινε και πολυς καιρος:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jOLIKA μου οχι συκωτι!!!!μονο μοσχαρακι..Βαλε στο google συκωτι κ εγκυμοσυνη κ θα δεις τι βγαζει!!εμενα μου το απαγορεψε ο γιατρος!!ας το φαι ο αντρας σου κ συ φαε ολα τα αλλα!!!εγκυμοσυνες δυο ακουω?δεν ειναι το πρωτο σου?

μαρακι εμαθα κ ζηλεψα τρελα!!! εμαθα οτι εισαι ΜΕΣΑ στην κουτα!!!!!εμενα ακομη....:( φτιαχνουν το δρομο εξω...κ δεν περναει ουτε μυγα....

Ο μπεμπης -τουμπιτσας εγινε 1600γρ και γυρισε κ παλι με το κεφαλι ψηλα!!ανησυχο παιδακι..ιδιος η μανα του!!:P Κατα τα αλλα ολα φυσιολογικα!

Φευγω τωρα κ θα μπω αργοτερα ..οταν θα μαι επιτελους ΜΟΝΗ!!!

τι ωραια καφεδακια πινατε το πρωι....αχχχ ξαναζηλεψα!!!!

φιλααακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφάκι μου

πράγματι μέσα στην κούτα είμαι ΑΚΟΜΑ από το πρωί....

....βγαίνω , παίρνω ανάσες και ξαναβουτώ! Τα έχω ερωτευθεί όόόλα τα πραγματάκια του μπεμπούκου μου.......!

Για ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, κορίτσια μου, νιώθω πολύ περήφανη για τις αγορές.... Ζήτω το net, ζήτω το mothercare.com!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eρχονται Εφουλάκι μου, σου έρχονται.......... λίίίγο υπομονή!

Πες μου γιατί ο μπέμπης σου ξανασηκωθήκε??? Με άγχωσες τρελά τώρα...

Λες να (του) σηκωθεί και εμένα? ...........και άντε να ξανα-πέσει μετά!

υγ:Πάω για merenda... φιλιά σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα σα να ζεσταθηκα λίγο...με δροσισε ομως το πεπονακι και το καρποζακι,μαγειρεψα και φασόλια γιαχνι που μου αρεσουν και ας εχουν και καποιες συνεπειες τι να κανουμε!!!

Τωρα περιμενω το καμαρι μου,τη κολών α του σπιτιού μου..

Ευγε μαρακι για τις αγορες σου (εγω να δω πότε).

εφακι μην ανησυχεις θα ξαναγυρισει εχει πολυ χρονο ακόμη αστο παιδι να ξεπιαστει Αναστασακι το πρωι ντεκαφ επινα αλλα και οποτε νιωθω καλα προσθετω λιγο και απο τον κανονικο ετσι για να στανιαρω,η γιατρος δεν μου το απαγαρουει,απλα τον αποφευγω γιατι πολλες φορες μου προκαλει ταχυπαλμία.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΡΕΝΙΕΣ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...