Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ,ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΤΣΕΣ ΓΕΜΙΣΤΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΗΣΑ ΠΟΛΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ....... ΞΕΡΕΤΕ ΧΑΜΗΛΑ!!!!ΑΧ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΩΡΑ ΜΑΑΑΑΑΑΑΣ!!!!!!!ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΔΕΡΦΙΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ, ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ, ΓΙΟΥΝΙΚΑΚΙ, ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ... ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΞΕΧΑΣΑ ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ, ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΝΑΙΑΙΑΙΑΙ;;;ΑΝΤΕ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΜΩΡΕΕΕΕ!!!!ΩΩΩΧ ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ... ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ Ο ΠΟΝΟΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΤΕ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΤΟ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ....ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΠΙΕΖΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ...ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kουκλιτσες μου να μαι κι εγω!!! :)

Τωρα ηρθα σπιτι απο τις 5:00 που βγηκα για τον γιατρο...:P

ευτυχως ειχε δροσουλα και μπορεσαμε να κανουμε βολτουλα

με την ησυχια μας...!

Λοιπον η μπεμπιτσα μας ειναι 3250gr (38βδομ+6μερ.)

αλλα σκοπο να βγει δεν εχει!!

Ο τραχηλος μου ειναι ακομη σκληρουτσικος αλλα ευτυχως το μωρο

ειναι χαμηλα...!

Αφου ο γιατρος με το "ψαχουλεμα" μου ειπε πως επιασε το κεφαλακι της!

(σιγα την εξεταση!! καθε μερα την κανω! τιποτα τραγικο κοριτσια!)!

Την Τεταρτη στις 12 το βραδυ θα μπω με προκληση (αν δεν μας

κανει τη χαρη νωριτερα..:) ..)

Ιφιγενεια μου λες να γινουμε μανουλες την ιδια μερα? :woohoo:

ZOUZOUΝITSA ναιιιιιιιιιιι!!!! πλησιαζει η μπεμπα σου!!!!!!!!

dallia μου γλυκια καλοκαιρινομανουλα τι κανεις?

Εσυ εισαι η επομενη μανουλα εδω ή κανω λαθος? :woohoo: :silly: :woohoo:

Ελενα .. διδυμομανουλα..:kiss: φιλια στα ζουζουνακια σου.

τομα μου..τι κανεις? μεγαλωνει το μπαλονακι σου? :P

Κουκλιτσες παω για ενα μπανακι και επιστρεφω.....!

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΨΑΧΟΥΛΕΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΘΑ ΤΑΡΑΧΤΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ...ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΑΒ/ΚΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΝ ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΟΣ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΗ ΘΑ ΜΠΩ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΑΝ ΠΑΛΙ ΟΧΙ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΜΕΧΡΙ 6 ΙΟΥΛΙΟΥ..ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕ...ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΣΤΗ ΚΟΡΔΕΛΑ ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠΟΡΟΥΣΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε καλε σιγα μην ταραχτουν...!!!:woohoo: :laugh: :woohoo: :laugh:

Ολα καλα!! Ολα μπορουμε να τα υποφερουμε για να γινουμε μανουλες!

Ιφιγενεια μου οτι ειναι να γινει θα γινει...

Σε λιγες μερες θα εχουμε αγκαλιτσα τα νινακια μας!!

Τοσους μηνες τα περιμενουμε..!! Σε λιγες μερες θα κολλησουμε?

Με το καλο!! Αντε να σπασουν τα νερα μας αποψε!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανούλα μου, απ'ότι φαίνεται μπήκε άλλη μια Αυγουστομανούλα στην παρέα με ΠΗΤ 04/08!! Οπότε είμαστε μαζί οι αμέσως επόμενες! Απ'ότι θυμάμαι δηλαδή!! Σας εύχομαι και εσένα και της Ιφιγένειας.. να έρθουν γρήγορα τα μωράκια σας... !!!! Και μ'έναν πόνο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filos ifigen στο εύχομαι κούκλα μου να γεννησεις το Σαβ/κο και σε μια βδομαδούλα να σαι σπίτι σου με το αγγελουδι σου!

Κορίτσια σας καταλαβαίνω..... εδω εγώ κ εχω αρχίσει να δυσανασχετώ με το βάρος, το φουσκωμα, την εξάντληση .... και φυσικά ανυπομονώ να αντικρύσω τη μπεμπούλα μου! Αλλά ειναι νωρίς ακόμα..... Αχ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανούλα με έναν πόνο σου εύχομαι!!Ολα να πάνε τέλεια για σενα και το μωράκι σου! Αντε τυχερούλες! Εφτασε η ώρα να αντικρυσετε τα μπεμπάκια σας......

Φιλάκια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!B)

Δεν ξέρω πως θα καταφέρω να αντιμετωπίσω τις αυπνίες..

Ξυπνάω από τα χαράματα! &είναι κρίμα τώρα που έχω την ευκαιρία να μην το εκμεταλλευτώ :angry:

.Πρωί πρωί που μπήκα facebook αλλά & στις ειδήσεις έμαθα ότι πέθανε ο michael jackson!!:blink:

Εχθές πήγαμε σouπερ μαρκετ & ψωνίσαμε για τα γενέθλια μου που έχω την Κυριακή!!:silly:

Πάντως αν θελήσετε για κάποιο λόγο πχ ψάρεμα-κυνήγι-ταξίδι να σας ξυπνήσω ... ενημερώστε με!!:laugh: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι κοπέλες από Αθήνα θα ήθελα να μου πείτε αν γνωρίζετε κάποιο γιατρό που μπορώ να πάω για εξέταση -υπερηχο- εγχρωμες φωτογραφίες-& να μου μετρήσει τον τράχηλο ..

Εμένα ο γιατρός μου είναι στο Ελενα & δεν μπορώ να πω ότι έχουν & τέλεια μηχανήματα..

Στο Εμβρυο στο Κολωνάκι που πάω για τις αυχενικές έχουν πολύ καλά μηχανήματα αλλά έχει πολύ σπάνια ραντεβού & για τις αυχενικές δίναμε 200€!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΠΑΝΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ ΜΕ ΓΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΟΥΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΟΥΛΙΝΙΑ ΣΑΣ !!!ΑΧ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΟΥΜΑΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα σε ολες τις..προσεχως μανουλες!!!!Χαθηκα ε? Μην νομιζετε οτι δεν σας διαβαζω!!Σας ακουω κ χαιρομαι απλα δεν μπορω να σας γραψω γιατι ειμαι συνεχεια με κοσμο..ο αντρουλης εχει αδεια,η αδελφη ειναι εδω,ο γιος τελειωσε το σχολειο...οποτε ειμαστε πολλοι..κ μαλιστα γκρινιαρηδες!!

Τι ωραια η περιγραφη της Lucky μας!!Φανουλιτσα μου,ιφιγενεια μου σας ευχομαι μια τετοια μεγαλη δοση ευτυχιας ΓΡΗΓΟΡΑ στο σπιτι σας!!Με το καλο γλυκες μου να αδειασει η κοιλια σας αλλα να γεμισει η αγκαλια σας!!

Μαντουλα μου κι εγω στο εμβρυο εκανα ολα τα σχετικα..στην τελευταια επισκεψη για doppler ,μου εδωσε κ 4d φωτο,εδωσα 150 ευρω και..η αληθεια ειναι οτι μου κακοφανηκε...Ενω θεσσαλονικη μονο 100 με βιντεο κ μιση ωρα ξεναγηση στους χωρους της μητρας μου!!:P

Εμαθα απο ενα πουλακι..οτι ηρθε η ιντερνετικη παραγγελια της αναστασιας..περιμενουμε νεοτερα...αναστασια αλλαζει σε λιγο το τικερακι μας!!γιουπιιιιιιι:woohoo:

οπως κ απο την Μαρι που μας εχει αφησει σε αναμενα καρβουνα!!περιμενω να δω ποσο μεγαλωσε ο σπορακος γιγαντας γκρισινο της,αν ηρθε το καροτσι της...αντεεεεεε

Φουλινακι τελεια η περιγραφη σου για τα ..ομιλουσα ποδια σου!!!τη λατρεψα οπως κ σενα!!

κοριτσακια ετοιμαστε για καλο κ για κακο βαλιτσουλες..ποτε δεν ξερετε τι γινεται απο εδω κ περα...εγω δεν εχω ετοιμασει ακομη τη δικη μου...:P αλλα πρεπει σα μεγαλη να σα ςτο συμβουλεψω!!:laugh:

doppler και επισκεψεις σε γιατρο απο εδω κ περα..πληθαινουν... τα λεφτα λιγοστευουν...η ανυπομονησια μεγαλωνει...τα κιλα αυξανονται...κι η ευτυχια ειναι ακομη κρυμενη περιμενωντας τα πρωτα πονακια για να βγει!:)

κοριτσια το θεμα μας σε λιγο πιανει τις 2000 απαντησεις....Πως περασε ο καιρος??

ποια εχει γενεθλια αυριο????

σας φιλω ολες!! αναστασια ,μαρι,φουλινακι,dallia,elena,marianda,ζουζουνιτσα ,χριστινακι,ευα,ιφιγενεια,φανουλα,αννα,μαντω ,τομα ,Unique μου!!

κι οσες ξεχασα..σορρυ βρε..ειναι πρωι..κ ειμαι μια χοντρη χωρις καφε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε; εγω δεν ειμαι και στα καλυτερα μου, βγηκαν οι εξετασεις και τα λευκα αιμοσφαιρια εχουν ανεβει και αλλο 19,600 η γιατρος μου εδωσε να παρω αντιβιωση να μεινω ξαπλα στο κρεββατι και να ξαναεπαναλαβω την εξεταση την αλλη εβδομαδα, αν δεν πεσουν τα λευκα μπαινω μεσα να βγαλουμε την μπεμπα, μου εχει κανει και ενεσεις κορτιζονης για τα πνευμονια της, μεχρι να ξανακανω την εξεταση ειμαι σε αναμενα καρβουνα, αυτο που μου την δινει ειναι οτι δεν ξερουμε γιατι ειναι υψηλα τα λευκα γιατι δεν παρουσιαζω κανενα συπτωμα, οταν την ρωτησα τι μπορει να συμβει λογο των λευκων και μου ειπε μεχρι και να πεθανει το μωρο τα ειδα ολα, μακαρι να πεσουν την αλλη εβδομαδα αλλιως θα γεννηθουμε μικρες και θα φαμε και θερμοκοιτιδα:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marianda καλημερα!!!

μη χανεις την ψυχραιμία σου και μην αγχωνεσαι!!!

καθισε ξαπλα όπως σου είπε η γιατρός σου!! όλα θα πάνε καλά!!και να βγει η μικρή νωρίτερα δεν υπάρχει κανενα πρόβλημα-- θα την φροντίσουν και θα γινει υπέροχη!!

Ολοψυχα ευχομαι το καλύτερο και για σενα και για τη μικρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω στο club, εχω ΠΗΤ 11/8 και γεννάω στο Λητω..καμια αλλη εκεινη την περιοδο στο λητω?επισης εχω αγορακι το οποιο τελευταια φορεσε τον ομφαλιο του για γραβατα και ενω σχεδίαζα φυσιολογικό τοκετό μαλλον θα παω για καισαρική..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοπελιες!

Μαριαντα μου ελπιζω να πεσουν τα ατιμα...Τι στο καλο θελουν και σε ταλαιπωρουν????Αλλα μη στενοχωριεσαι κοριτσι μου!Ειναι μεγαλο παιδακι η μπεμπουλα σου!Ολοκληρη γυναικα!

Σημερα ειδα ενα κοριτσακι 4 ετων που γεννηθηκε(στη Σουηδια) 5 μηνων-500γρ!!!!!Καλα ακουσατε!!!!Μισο κιλο μωρακι!!!Και τωρα εγινε μια σουρλουλου με ενα πορτοκαλι ξωπλατο φουστανακι(αδυνατουλα μεν αλλα απολυτα φυσιολογικη!) να πηδαει σε ενα τραμπολινο μεσα στην τρελλη χαρα!!!!!!Ξανθα μπουκλακια χοροπηδουσαν μαζι της!!!!!!Την "εφτυσα" χιλιες φορες καθοτι Σαββατογεννημενη( ;)) και φοβαμαι!!!!

Εφουλα τι να πω για την παραγγελια?Αφου με το που σου ειπα πως ειναι τελεια τα ρουχαλακια μας....Παρα τριχα να μου πεσει το κουρτινοξυλο στο κεφαλι!!!Γκαντεμοσαυρεεεεεεεε!!! :laugh:

Ποιος εχει αυριο γενεθλια????????

Κοριτσια μου να'μαστε ολες καλα και ακομα καλυτερα να ειναι τα θαυματακια μας!Με το καλο να φτανει η ωρα της καθεμιας μας και να γενναμε ασταματητα πολλα κ υγιη παιδακια!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΕΓΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΡΙΓΥΡΝΟΥΣΑ.ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΟΤΑΝ ΣΧΟΛΑΣΕ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ.ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΛΛΑΞΕ ΛΙΓΟ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ.

ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΟΥΝ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΝ ΠΑΛΙ ΟΧΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΥΠΟ ΕΛΕΓΧΟ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σας ευχαριστω αλλα και μονο που θα μπει θερμοκοιτιδα και θα κατσει μεσα ενω εγω θα εχω γυρισει σπιτι δεν ειναι και οτι καλυτερο, ειναι πολυ χαλια να φευγεις απο το μαιευτηριο και το μωρο σου να μενει μεσα, ας ελπισουμε οτι δεν θα χρειαστει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαντάκι τα δόντια σου τα έχεις ελέγξει; Στο λέω γιατί ακόμα κ ένα χαλασμένο δόντι μπορεί να ανεβάσει τα λευκα! Φαντάζομαι στο χει πει αυτό η γιατρός σου βέβαια αλλά ποτέ δεν ξέρεις!Κ εμένα μου ηταν πιο ανεβασμένα τα λευκα μου και ηταν απο τα δοντια τελικα.

Εύχομαι να μη χρειαστει να βγει νωρίτερα η μπεμπούλα σου αλλά όπως και να χει ολα καλά θα πάνε! Μην ανησυχεις! Είναι μεγάλο το μπεμπάκι σου πια!

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...