Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Φουλινάκι,

βγαίνεις σε άδεια και γουστάρεις, ε? ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!

Σας φαντάζομαι να τρελενόσαστε στις βόλτες από εβδομάδα,

και με κράμπες και με πόνους (αν στο επιτρέπει ο γιατρός) την κοιλιά σου

να την περιφέρεις ΠΑΝΤΟΥ!!! Αρέσει πολύ στα μωράκια το πέρα-δώθε,

αλήθεια!

Να ψωνίσετε, να ετοιμαστήτε, όλα να τα κάνετε ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!

Συγχαρητήρια και για τις καλές σου εξετασούλες..... ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΜΑΜΑΔΕΣ

ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Όσο για την δουλειά, το γραφείο πρέπει να το έχει ερωτευθεί ο σποράκος μου.... με ξυπνάει το πρωί νωρίς νωρίς για να έρθουμε, παίζει λίγο μόλις φτάσουμε και μετά κοιμάται μέχρι να σχολάσω............ Ως αύριο λοιπόν, ΔΕΝ θα ξανα κλείνει μάτι....!

Λατρεύει τον καταπληκτικό κλιματισμό του γραφείου μου και το καρπούζι που τρώμε όόόλη μέρα εδώ (για να ξεγελάμε την πείνα μας)...... Ααααχ, το αγαπάω το εμβρυάκι μου τρελά!!!

Καλό μεσημέρι και καλή συνέχεια σε όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φουλινάκι

μια διευκρινισούλα... Τα χαρτιά μας στο ικα

τα καταθέτουμε την μέρα που ξεκινάει η άδεια,

πιο πριν ή πιο μετά?

Μαριάντα μου

φανταστικό κολπάκι με την μαγειρική, ε? Τέλεια, ευχαριστούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARIMARAKI ΜΟΥ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΘΥΣΤΡΗΜΕΝΑ.ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΕΓΩ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΙΚΑ ΠΟΥ ΑΝΗΚΩ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΑΙΕΥΤΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΓΟΔΟΤΗ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΥ ΙΚΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΑΔΕΙΑΣ ΜΟΥ.ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΑΛΑΣ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ,ΠΙΟ ΜΕΤΑ ?ΒΑΣΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Ο ΕΡΓΟΔΟΤΗΣ ΣΟΥ.ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΥΠΕΓΡΑΨΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ,(ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΟ ΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΕΓΩ ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΗΓΑΙΝΩ) ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ.ΑΥΤΑ ΜΑΝΑΡΑΚΙ..ΠΟΤΕ ΜE ΤΟ ΚΑΛΟ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

dallia να κανονισουμε να ερθεις μια μερα για φαι κοντα ειμαστε και να σου φτιαξω μουσακα κοριτσαρα μου μια χαρα θα περασουμε και θα φαμε!!!:P

Αμέεεε!! Το κανονίζουμε... κι έφτασα!!

Ιφιγένεια, άντε με το καλό και για σένα!! Να παίρνουμε σειρά σιγά σιγά!! Εμένα έχει ξεκιήσει από τώρα και χοροπηδάει βρε κορίτσια! Νιώθω ότι θα σκιστεί η κοιλιά και θα βγάλει κάνα ποδαράκι ξαφνικά!!

Όσο για τα πόδια... ένα θα σας πω... Χθες δεν ξεχώριζε ο αστράγαλος!! Τούμπανο!!

Εφάκι μου, με το καλό ... ο μικρός σου αντράκος!! Πολύ χαίρομαι που όλα είναι καλά!! Και μην ανησυχείς για τον λώρο! Θέλει από τώρα να σε ανησυχεί ο πονηρούλης!! Λυπάμαι για την μαμά σου!! :( Και επίσης θέλω να ξέρεις πόσο χαρούμενη είμαι κι εγώ που έχω κι εσένα και τα υπόλοιπα κορίτσια στην ζωή μου στην διάρκεια της εγκυμοσύνης μου κι όχι μόνο!!

Anastacia έγραψε:

Βρε κοριτσια ειναι πολυ δυσκολο αν εχεις την ταση να παχαινεις ευκολα!Τον λυπαμαι λιγακι....Εγω μια ζωη στα κιλα μου οκ κ αυτος να παλευει με διατροφες κ γυμναστηρια κ να ξεφευγει!Τεσπα!

Τα ίδια κι ο άντρας μου!! Βέβαια φταίει! Όσο ζούσε Γερμανία, έπαιρνε το ποδήλατο κι έκοβε βόλτες στις λίμνες.. Έκανε τζόκινγκ σχεδόν καθημερινά.. και διατηρούσε το θεσπέσιο κορμί του fit!! :laugh: ( μη χ.σω!!) Εδώ στην Ελλάδα, του βάζω να φάει το τρώει.. και λέει: " Πάλι το έκανες τέλειο!! Να βάλω άλλο ένα πιάτο;;" και με κοιτάει σαν τα σκυλάκια τα παραπονιάρικα.. Πως να του πω γ@μώτο όχι αν πεινάει;; Διαιτολόγος είμαι όχι κέρβερος!! Μετά μου σπάει τα νεύρα που αρχίζει και γκρινιάζει ότι δεν του κάνουν τα κουστούμια του... κτλ κτλ..

Φουλινάκι.... :woohoo: Τέλεια!! Άντε ν'απολαύσεις λιγάκι άδεια τώρα που μπορείς... να κοιμηθείς λιγάκι παραπάνω... γιατί όλοι έτσι μου λένε τώρα!!Κοιμήσου τώρα που μπορείς! Και φυσικά .. λιώνωωωω στον ύπνο!!! :laugh:

Ευτυχώς εμένα τον άντρα μου δεν τον κακόμαθε πολύ η πεθερά μου!! Καλά να'ναι ... σ'αυτό έχω να το λέω!! Δεν τον έκανε γαιδούρι.. Κι εγώ τον μπομπιράκο μου θα τον μάθω να βοηθάει πάντα!! Μη μου ρίχνει τίποτα κατάρες η νυφούλα μου αύριο μεθαύριο!! :laugh:

Marimari, μην στενοχωριέσαι βρε... Δεν θα είσαι μόνη!! Είμαστε όλες οι άλλες Αθήνα.. Πάμε να τα σκάσουμε στο Ιασώ!! Άσε την Εφούλα που είναι πιο φθηνά εκεί μπας και γλιτώσει τα κερατιάτικα!! :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου τί κάνετε?

Από τη μια το site να σέρνεται κι από την άλλη να έχω παλαιολιθική γραμμή, καταλαβαίνεται ότι δεν μπορούσα με τπτ να μπω! Τώρα πιστεύω είναι κάπως καλύτερα. Θα προσπαθήσω να διαβάσω λίγα λίγα τα μνμτάκια σας!

Που λέτε, αρχές του μήνα έκανα την καθιερωμένη εξέταση, 920γρ η μικρή στην 25+ εβδ! Έστρωσε,είπε ο γιατρός,έφυγε η "μπάκα" της!χαχαχα!:laugh:

Χθες έκανα και καμπύλη ζαχάρου.Ευτυχώς εκεί που πήγα μου έδωσαν γλυκόζη με γεύση λεμόνι (είχαν και πορτοκάλι) και κατέβηκε πολύ εύκολα!Ευτυχώς! Τιμές: 0' 84, στα 30' 143, στα 60'145,90' 134 και 120' 131. Θα πάρω και το γιατρό μου το βραδάκι,αλλά πώς είναι?

Αναστασία τί διαβάζω για Γαληνό? Άκουσα κι από μια φίλη ότι από αναισθησιολόγο ΚΑΙ παιδίατρο πάσχουν λίγο. Αν μάθεις κάτι παραπάνω παρακαλώ πες! Εννοείται ότι θα το συζητήσω κι εγώ με το γιατρό μου!

Σας φιλώ όλες,ελπίζω τα τελευταία μηνάκια μας να είναι όσο το δυνατόν ευχάριστα και ήρεμα πριν το μεγάλο ΜΠΑΜ...ή μάλλον ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ!!! Συγχαρητήρια στην Έλεν μας!Τώρα θα κρατάει τα ζουζούνια της ένα στο ένα χεράκι κι ένα στο άλλο! Σούπερ!!!

Κι απ'ότι διάβασα παραπάνω γέννησε κι η LUCKY σήμερα! Συγχαρητήρια!! Αχ τα ατιμούτσικα,άρχισαν να σκάνε μύτη!

Εν τω μεταξύ αυτές τις μέρες έμαθα για άλλες 2 φίλες μου ότι είναι έγκυες! Μα τί μπομπιροχρονιά είναι αυτή βρε κορίτσια???? Η αδελφούλα μου τελικά θα κάνει καισαρική 1/7,γιατί δεν γύρισε η μικρή της, αλλά είναι καλά.

Marimari μας αρπάζεις τον τίτλο μεγαλύτερου μπεμπιού:blink: μέσα από τα χέρια επειδή αδυνατίσαμε εμείς τώρααααα????:P:P Γερό να βγει το μπουμπουκάκι σου και καλύτερα απ'ότι μου είπαν κι εμένα να είναι λίγο μεγάλο. Θα το κρατάς και καλύτερα τις πρώτες μέρες!:woohoo:

Κιντεράκι μη στεναχωριέσαι με τις δουλειές του σπιτιού και να σκέφτεσαι ότι δεν είσαι μόνη σου. Όλες εδω μέσα τα ίδια πάνω κάτω περνάμε αυτή την περίοδο. Κι εμένα μ'έπιασε καταθλιψούλα προχθές,επειδή νόμιζα ότι είδα μια ραγάδα στην κοιλιά μου(!) κι είχα κι άλλα μαζεμένα μέσα μου άρχισα να κλαίω με λυγμούς σαν κανα χαζό! Αν είναι δυνατόν! Όλα θα περάσουν κουκλίτσα μου. Τα λέω για να τα ακούω κι εγώ, κατάλαβες?;) :laugh: Άντε και με το καλό την Κυριακή!

Happy τέλος επιτέλους τα μαθηματάκια?

Dalia κι εγώ δοκίμασα να κάνω μπανάκι στη θάλασσα,ήταν λίγο μπούζι, μπήκα και σε dt βγήκα κι άλλαξα. Τί να κάνουμε,ένα καλοκαίρι είναι,θα περάσει,δεν πειράζει.

Μαντώ, εμείς θα γεννήσουμε απ'τις τελευταίες, αλλά γιατί ρε γμτ μου μπήκε η ιδέα ότι θα γεννήσω πολύύύ νωρίτερα? Φοβάμαι μάλλον,ε?

Αυτές τις μέρες έχω και κάτι ψιλοπονάκια από κάτω.Έρχονται και φεύγουν,ήπια.Είναι νορμάλ?

Φουλινάκι,Ιφι,Τομα,Μαριάντα σε όλα τα κορίτσια και τα ζουζουνάκια τους, φιλιά

Αναστασία αν μας κρατάς ακόμα μούτρα...ξέρεις τί λένε,ε?:P Τρελοπονηροκόριτσο!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανα-μανα-γειαααααα σας!!!

Λινακι μου γλυκο γραφεις γρηγορα τα ποστ σου και τα διαβαζω 2 φορες για να καταλαβω!χαχαχαχαχαχααχα

Σιγα σιγα που θα νιωθω καλυτερα θα ερθω εγω στην πολη για καφε! :) Με το καλο να παρεις την αδεια και να απολαυσεις τη μπεμπουλα κ τα ψωνια της!!!!

Μαριμαρακι μου το τιμησα το σαιτ!!!Τα καταφερα παλι!Να σου πω την αληθεια εκτος απο 2 ζευγ. παπυτσακια κ κατι μπλουζιτσες σαν τουνικ ολα τα αλλα ειναι unisex φανελακια,πιτζαμακια,κλπ!Ειπα να ηρεμισω λιγο με τα ροζαλακια μου!Εν τω μεταξυ φοβαμαι μη βγαλω μαυροπετσικο νινι και τα κοκκινο-πορτοκαλοκαρπουζι τα αποφευγω!!!!Ολα ροζ,ασπρα ανετ και κανα λεμονι! :P

Θα βαλω φωτο την αλλη βδομαδα που θα φαινεται καπως καλυτερα!Θα ερθει κ η κουρτινα,θα βαλω μπορντουρα κ αυτοκολλητα!!!!

Για τη απορια σου: Καταρχην εγω ξηλωνω(και δεν κοβω απλα) τις ετικετες.Αλλα οχι απαραιτητως ολες.Μονο τις "κακης ποιοτητας" που ειναι σαν χαρτι ή πλαστικο.Πρεπιε να παιδευτεις λιγακι με το μικρο ψαλιδακι(για τα νυχια) και να κοψεις σιγα σιγα τις κλωστουλες ωστε να μην τρυπησεις το υφασμα!!!!Θελει χρονο γι'αυτο περιμενε να βγεις στην αδεια!!! :P:P:P

Μαριαντακι ετσι μαγειρευω κι εγω!Πολυ ελαφρια γενικως!Και στη μπεσαμελ βαζω ελαχιστο βουτυρο και γαλα λαιτ!Αλλα βεβαιως οσο πιο ελαφρυ ειναι το φαγητο τοσο περισσοτερο τρωμε για να χορτασουμε...Οποτε το αποτελεσμα ειναι το ιδιο!!!!! :P Βρε μια ζωη την εχουμε!!!!

dallia έγραψε:

Τα ίδια κι ο άντρας μου!! Βέβαια φταίει! Όσο ζούσε Γερμανία, έπαιρνε το ποδήλατο κι έκοβε βόλτες στις λίμνες.. Έκανε τζόκινγκ σχεδόν καθημερινά.. και διατηρούσε το θεσπέσιο κορμί του fit!! :laugh: ( μη χ.σω!!) Εδώ στην Ελλάδα, του βάζω να φάει το τρώει.. και λέει: " Πάλι το έκανες τέλειο!! Να βάλω άλλο ένα πιάτο;;" και με κοιτάει σαν τα σκυλάκια τα παραπονιάρικα.. Πως να του πω γ@μώτο όχι αν πεινάει;; Διαιτολόγος είμαι όχι κέρβερος!! Μετά μου σπάει τα νεύρα που αρχίζει και γκρινιάζει ότι δεν του κάνουν τα κουστούμια του... κτλ κτλ..

χαχαχαχαχαχαχχαχαχαααα πολυ γελασα με τον γλυκο σου αντρουλη!!!!Φανταστηκα να γερνει το κεφαλι στο πλαι,να κατεβαζει κ το ενα αυτι και να γρυλιζει!χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχααααααααααα

Σορρυ Νταλλια μου αλλα η φαντασια μου μια ζωη καλπαζει!!! :P

Αααα!Μαθε με σε παρακαλω να κανω παραθεση κειμενου δυο ατομων σε ενα ποστ...Το παιδευω αλλα δεν το καταφερνω!!!!!!

Γιουνικ παραλιγο να σε ξεχασω βρεεεεεεε!Μια χαρα ομως η μπεμπα σου! :) Χαιρομαι!!!!Οπως βλεπεις ολο λογια ειμαι...Δεν μπορω να σας κρατησω μουτρα τελικα!Ειστε το παρεακι μου!

Για το Γαληνο θα σε ενημερωσω.Μεχρι τελος Ιουνη τελειωνουν την ανακαινηση και μετα θα δουμε τι παιζει.Η γιατρος μου εχει γεννα στα κοντα και θα ξαναπαει...Αν κ ειναι το 3ο της γυναικας οποτε προβλεπεται ευκολη γεννα...Θα δουμε!

Το σακχαρο σου νομιζω πως ειναι πολυ καλα.Στις δικες μου τιμες εγινε το εξης παραξενο.Δεν εκανε μεγαλη "εκρηξη" στην πρωτη μετρηση οπως συνηθως αλλα δεν επεφτε στο τελος!Γιαυτο θα χρειαστει επανεξεταση του σακχαρου(οχι καμπυλη) και ισως κ διαιτολογο αν τα αποτελεσματα δεν ειναι καλα!

Δε με νοιαζει καθολου ομως!Καλυτερα μπας κ περιοριστουν τα κιλα!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μεχρι τωρα ειμαι στα 11 :blink::blink: !!!!!!!!!!

Πωπωωωωω πονεσαν τα δαχτυλα μου τοση παρλα!!!!! :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεννησε η λακυ?μαθαται τελικα πως?να τησ ζησει και να παιρνουμε σειρα κοριτσια.λοιπον πηγα στο γιατρο ολα καλα η κορδελα τελεια αλλα δεν γενναω ακομη την αλλη πεμπτη θα παω πρωι να με δει και απο κατω ειπε...δεν ξερω αν το ανεφερα αλλα και χθεσ αλλα και σημερα παλι ειχα πονακια περιοδου παλι τωρα το βραδυ λετε να με προετοιμαζει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΛΥΩΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΣΗΜΕΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΩΡΑ ΔΡΟΣΙΣΕ ΛΙΓΑΚΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΓΥΑΛΙΖΕΙ ΗΡΘΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΟΥΚΛΙ.ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ.ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ TRES JOLIE ΣΤΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ.ΠΗΡΑ 3 ΝΥΧΤΙΚΑΚΙΑ 2 ΡΟΜΠΙΤΣΕΣ ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ.ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΟΧΙ ΓΙΑΓΙΑΔΙΣΤΙΚΑ.ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ.ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΘΑ ΜΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΤΟ ΛΙΚΝΟ ΠΑΡΚΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΩΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΑΝ ΔΕΥΤΕΡΟ.ΤΕΛΕΙΑ.ΑΑΑΑΑΑΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΚΑΙ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΑΥΡΙΟ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ.ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DALIA μου

καλά τα λες.............. Εμείς θα γεννήσουμε παρεούλα, χιχιχιχι!!!

FOULINAKI

σε ευχαριστώ για την αναλυτικότατη περιγραφή σου...

Εγώ θα καταθέσω τα χαρτιά μου, την επόμενη εβδομάδα,

αλλά -μεταξύ μας! χιχιχι-

θα συνεχίσω να δουλεύω.... Και αισθάνομαι πολύ καλά, και θα φρικάρω από τώρα χωρίς δουλειά και χρειάζομαι τα χρήματα....

Να μπαίνεις από το σπίτι στο Μάμμυ, να μας βλέπεις... μην μας ξεχάσεις!!!

UNIQUE μου

στην "κατάσταση" μας θεωρώ φυσιολογικά και τα πονάκια και τις ενοχλησούλες.... Από ότι έχω καταλάβει όλες έχουμε ελάφρια ή μη....

Υπομονή και να συμβουλεύεσαι και τον γιατρό σου....

Συγχαρητήρια στις εγκυούλες φιλεναδίτσες σου!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΚΙ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ

με το καλό να έρθουν τα ψωνάκια σου, η κουρτινούλα σου, η μπορντουρίτσα σου, όόόλα να τα φτιάξεις, να μας τα δείχνεις να σκάμε από λατρεία και χαρά...

Πως είναι το τσαχπινάκι μας σήμερα??? Εσύ?

ΚΙΝΤΕΡ

καλή συνέχεια στα ψωνάκια σου

και με-γεια τα εσωρουχάκια σου...

HAPPY MOM θέλω να σε δωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω,,,

θέλω να φάμε το φρεσκοζυμωμένο ψωμάκι σου με Μερέντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SUPER μέρα και σήμερα! Χορεύει ο γιγαντάκος μου!!!

Ιφιγένεια, Μαριάντα μου και αγαπημένες Αυγουστομαμάδες ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααααα σας!!!!Τι κανετεεεεεε????Καλα εισαστε το ξερω-δεν σηκωνω αλλη απαντηση!!!

Μαριμαρακι μου καλα ειμαστε!!!Η τσαχπινουλα μου ειναι τοοοοοσο καλο νινι!!Με τρελαινει-την λατρευω-λιωωωωωωωωωωωωωνωωωωωωωω!!!!Χθες πρεπει να εκανε εξασκηση σε καποιο νεο ειδος χορου... :huh: Τι χορευει καποιος οταν δινει 6 απανωτα δυνατα πωπουδακοσκουντηγματα και μετα 3 κλωτσιδια απ'την αλλη πλευρα? :laugh: :laugh: :laugh:

Πρωτη φορα ενιωσα σεισμο εκ των εσω!!!!Ειπαμε βρε μπεμπουλα αλλα εσυ θα μ'εριχνες απτον καναπε!)

Ο γιγαντακος ο αγαπημενος???Δε μου λες...Υπαρχει περιπτωση να βγει ξανθος πρασινοματης????Δεν ξερω πως μου κολλησε αλλα ετσι τον εχω στα ονειρα μου κ στις φαντασιωσεις μου! :P

Ιφιγενεια τελικα ποσα γρ πηρε το αντρακι σου????Αχ δε θελει ακομα να βγει εεε?Καλοπερναει εκει μεσα!

Ελενακι μου μια χαρα κολλας στο θεμα!!!Μια φορα "αυγουστομανουλα" παντα αυγουστομανουλα!!!!!!!!!!! :lol: :silly:

Και σε 2 χρονια παλι ετσι θα λεγομαστε!!!

Φιλακια σε ολεεεες!!!!!

Αααα! Σημερα εχει γενεθλια η Τομα μας!!!!!!Χρονια πολλα κ καλαααααααα!!!! :kiss::kiss::kiss:

ΥΓ. Σιγα μην κατσει η Εφη να φτιαξει ψωμακι τωρα!!!Δε θα προλαβαινει απ'τα ψωνια!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΛΟΙΠΟΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΑΠΟ 11-05 ΕΩΣ 11-06 ΕΒΑΛΕ 800ΓΡ.ΕΝΩ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ 1 ΚΙΛΟ ΤΩΡΑ ΑΠΟ 12-06 ΕΩΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΑΛΙ.ΕΛΕΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΩΗΡΘΕΣ ΠΑΛΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΜΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΑΧΤΥΛΙΕΣ ΣΤΗ ΤΟΥΡΤΑ...ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol: κοριτσια τι κανετε; καλημερα, εγω πηγα το πρωι και μου πηραν αιμα τι βασανο νυστικια να πηγαινεις πρωινιατικα τελος παντων με εχει πιασει η ζεστη και εχω ζαβλακωθει, μου φαινεται πρεπει να ανοιξουμε και νεο θεμα με αφιξεις αυγουστιατικων μωρων και αναπτυξη οπου εκει θα γραφουμε για τις γεννησεις των μωρων μας που θα ερθουν σιγα σιγα και τα πραγματα που μας προβληματιζουν οπως ποσες ωρες κοιμαται το καθενα και οτι προκυπτει καθε φορα, θα ειναι σαν να τα μεγαλωνουμε παρεουλα οπως τα περιμεναμε και παρεουλα εσεις τι λετε; φιλουρες
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΤΟΜΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.ΕΛΕΝΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΟΥ.ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΙΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ.ΧΘΕΣ 12 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΟΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΟΥ ΞΑΝΑΠΗΡΑΝ ΑΙΜΑ ΓΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΖΑΧΑΡΟ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΚΤΛ.Η ΧΘΕΣΙΝΗ ΒΓΗΚΕ ΚΑΛΗ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΗΤΑΝ 92 ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΠΑΘΕ ΠΑΡΑΚΡΟΥΣΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΕΕΙ ΣΕ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΕΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΜΝΙΑΚΑ ΥΓΡΑ.Ε-ΛΕ-ΟΣ.ΔΕΝ ΤΗ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ.ΘΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΞΑΝΑΔΩ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΟ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ.ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΜΕ ΙΔΙΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΣ ΜΠΟΥΡΝΟΥΖΑΚΙ ΚΑΙ ΠΕΤΣΕΤΟΥΛΕΣ.ΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΜΒΟ.ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΛΕΤΕ?????????????????????ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Unique έγραψε:

Dalia κι εγώ δοκίμασα να κάνω μπανάκι στη θάλασσα,ήταν λίγο μπούζι, μπήκα και σε dt βγήκα κι άλλαξα. Τί να κάνουμε,ένα καλοκαίρι είναι,θα περάσει,δεν πειράζει.

Άστα Ελενάκι!! Σου λέω δεν την πάλεψα! Τα είδα όλα!! Εν το μεταξύ στα Νέα Στύρα παραείναι κρύα!! :laugh:

Elena333f έγραψε:

Geia sas koritsakia mou!!!!! :woohoo: Mou leipsate mwre k oi syzhthseis mas.Twra pia den polykollaw sto thema.xaxaxaxxa

Na pernate kala koukles mou.

Filakia stis kiloitses sas!

Θες να σε μαλώσω;;; Τι πάει να πει δεν κολλάς;;; Είσαι η πρώτη μαμά της παρέας μας!! Αααα και κάτι άλλο!! Με συγχωρείς που δεν έχω απαντήσει ακόμα στο μήνυμα σου... έχω ένα πρόβλημα με το κινητό :angry: και περιμένω την Δευτέρα να μου φέρουν νέα συσκευή γιατί η οθόνη μια δουλεύει και μια σβήνει.. :angry:

Αναστασία μου... είναι πολύ εύκολο!! Όταν θα είσαι στην σελίδα που γράφεις την απάντηση σου, και θες να βάλεις κάτι σε παράθεση γράφεις:

1) όνομα ατόμου έγραψε: ( και το κάνεις σκούρο κ έντονο με το Β )

2) επιλέγεις το κείμενο που έγραψε η κοπέλα, το μαρκάρεις, πατάς αντιγραφη

3) Βρισκόμενη πάλι στην σελίδα που απαντάς επιλέγεις το quote από τις επιλογές πάνω, και θα σου βγάλει το εξής στην απάντηση:

χωρίς κενό!

Θα πας ενδιάμεσα στα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! ΚΑΤΑΡΧΗ: ΤΟΜΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!!!!!ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ !ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΡΩΗΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΓΣΛΗΝΟ!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟ ΓΙΑΤΙ ΜΑΠΑ; ΑΦΟΥ ΚΑΘΕ ΓΙΤΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ!!!Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ!!!!ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙς ΚΑΛΕς ΚΛΙΝΙΚΕΣ!!! ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΕΙΟς ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΓΕ ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΑΚΟΜΑ ΦΕΡΝΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΠΙΤΙ!!!ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗς ΜΠΟΥΜΠΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΤΟΙΜΟ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΚΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΣΤΡΩΣΩ ΚΑΤΩ!!ΕΙΜΑΣΤΕΛΙΓΟ ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΑΚΟΜΑ!!!!!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΡΟΣΙΖΟΜΑΙ!!!ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!ΠΑΩ ΝΑ ΑΠΛΩΣΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΑΡΑ ΜΟΥ ΣΤΙς ΠΑΡΑΛΙΕΣ!!!ΧΙΧΙ!!!!

ΜΑΡΙΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΦΙΛΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ!!!

ΧΑΠΙ ΜΑΜ, ΓΙΟΥΝΙΚΑΚΙ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΩΣ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΠΟ ΒΑΡΟΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ Η ΚΑΘΕ ΜΑ Η ΚΑΘΕ ΤΟΥ ΚΙΝΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ.ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ.ΑΦΟΥ ΦΟΡΟΥΣΑ ΜΑΥΡΗ ΜΠΛΟΥΖΑ ΚΑΙ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ?ΕΚΑΝΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥΣ ΚΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΛΥ ΑΝΥΣΥΧΟ ΜΩΡΟ.ΑΦΟΥ ΧΘΕΣ ΣΤΗ ΚΟΡΔΕΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΑΩ ΚΑΤΙ ΓΛΥΚΟ Η ΑΛΜΥΡΟ ΕΚΑΝΕ ΤΡΕΛΛΕΣ ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΤΡΕΛΛΕΣ ΤΡΕΛΛΕΣ...ΑΧ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΕΩ ΚΟΝΤΕΥΩ ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ?ΤΟ ΠΟΛΥ 10 ΒΑΡΙΑ 15 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΗ...ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΘΑ ΓΕΝΝΟΥΣΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΧΙΧΙΧΙΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλυκα μου κοριτσακια!!Αν ακουσετε ενα μπαμ καθως μιλαω μην τρομαξετε!!Εγω θα ειμαι...κ φταινε τα ...μακαρονια με κιμα!!:P

Λειπω γιατι τρεχωωωω τρεχωωω τρεχωωω...και ψωνιζωωω ψωνιζωωω ψωνιζωωω!!

Α ρε συμπεθερα μ ποσο με ξερεις!!!Θεσσαλονικια επιασες κατευθειαν τον τρελο βορειο σφυγμο μου!!τι πηρες εσυ καλο μου στριμμενακι απο αγγλια? εγω πηρα πολλα ομορφα λευκα πραγματακια !!!

Μαριμαρακι μου ειμαι περικυκλωμενη ολη μερα απο αντρα ,αδελφη κ παιδι!!ολη μερα στο σπιτι ειναι....πρεπει να τους το σκασω για να φαμε την κρεπουλα μας επιτελους..με ενα τονο μερενταα!!!!

Παραγγειλα 200 ευρω ρουχαλακια απο τα mother care..παει η καρτουλα..τα baby K τα ειδατε? αχχχ ασπρα με φτερα αγγελου..πηρα φορμακια,καπελακια,πετσετουλες,ποδιτσες....και μεχρι τι πηρα????....μην πεσετε κατω..............ενα φορμακι αη βασιλη!!!!!:P αφου μου αρεσε..κ το ειχε μονο 8 λιριτσες βρε κοριτσια....

εθιστηκα ,παρασυρθηκα ...τα εκανα ολα χθες το βραδυ στις 12....και μετα το πρωι συνεχισα...σε ikea ,leroy merlin και bebejou...απο παρασκευη αρχισε το ..μαρτυριο του αντρουλη...κι οταν παει να μου γκρινιαξει οτι κουραστηκε...χεχε τον ριχνω στο φιλοτιμο κ επανερχεται ο καημενουλης μου!!!!

marianda μου εννοειται οτι οταν γεννησουμε ολες με το καλο θα ..μεταφερθουμε σε θεμα με ..παιχνιδοτοπο..να χουν τα μωρα μας απλα να παιζουν!!!αλλα ολες μαζι!!!!ας περιμενουμε με το καλο κ την τελευταια κ μετα παμε για αλλα!!!!

Ιφιγενεια μου ..παει ο γαιδαρακος..τον εφαγες..η φουντα της ουρας μασιεται δυσκολα..σιγα σιγα ομως ....Σε περιμενουμε με το καλο!!

Τομα μουυυ χρονια πολλα κι απο μενα γλυκια μου!!Παλι τριημερο μου εισαι κ χαθηκες?

ελενιτσα νταλια μου καλα εκανες κ τη μαλωσες την Ελενα μας!!!τη χαζουλα που λεει οτι δεν κολλαει!!!Ερχομαστε κι μεις καλεεεεεε!!!Μεχρι να πανε τα μωρακια σπιτι τους θαναι ετοιμη κι αλλη παρτιδα!!! πες μας για τα ψωνια του μπεμπακου!!!!

Ζουζουνιτσα θελω κι εγω ποτιδαιααααα!!ερχομαι με το μυαλο μου!!

Unique μας ελειψες καλε!!

κιη Αννα μας θα τρεχει η καημενουλα..κι αυτη καιρο εχω να την ακουσω!

kiderako moy μη βαζεις τρελες ιδεες πως θα γεννησεις!!!απλα φαντασου το μωρακι..μονο αυτο!!τωρα το πως θα βγει δεν εχει σημασια...μολις το δεις ξεχνιουνται ολα....ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!με το καλο αγαπη μου!

Φουλινακι που εισαι? αμαν αυτη η δουλεια σου πια!!φερε το μπεμπακι σου να παιξει με τα δικα μας!!σε χασαμε πια!!

ποια ξεχασα βρε κοριτσακια μου?Παει το χασα το μυαλο μου...Που να ρθουν κ τα πραγματακια απ την αγγλια!!!!!

σας φιλω...παω να αλλαξω τη γευση του κιμα..με μια σοκολατα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΙΣΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΣΤΗ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΩΡΑΙΟΤΑΤΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΤΑ ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΙΑ ΜΕ ΡΥΖΑΚΙ ΣΠΥΡΩΤΟ.ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΑ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΡΑΧΤΗ ΚΑΙ ΛΑΙΤ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ.ΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΕΠΑΘΑ ΜΙΑ ΑΠΑΙΣΙΑ ΚΡΑΜΠΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΝΟ.Μ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΛΟ ΔΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΧΕΙ ΚΡΥΨΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ.ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΓΛΥΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΣΟΚΟΛΑΤΕΝΙΟΟΟΟΟΟΟ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΩΡΟΥΛΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες(μελλουσες κ νυν!)!~!!

Σημερα το'ριξα εξω!Απ'το πρωι βολτα με τον αντρουλη στο κεντρο,λιγα ψωνακια,καφεδακι,σουπερ μαρκετ!Μετα να ερθουμε να μαγειρεψω-μακαρονια κ εγω με κεφτεδοσαλτσα!(ειχα 2 μπιφτεκια απο χθες και με σαλτσα ντοματα εγιναν μουρλια!!!)

Κοιμηθηκα,εκανα κ κατι ΛΙΓΕΣ δουλιτσες........Αυταααα!!!

Η μπεμπουλα μου...ΘΕΑ!Καλο μωρο θα βγει!Σαν κ μενα :P:P !

Νταλλια για να δοκιμασω τις οδηγιες σου:

happy mom εγραψε:

Λειπω γιατι τρεχωωωω τρεχωωω τρεχωωω...και ψωνιζωωω ψωνιζωωω ψωνιζωωω!!

Α ρε συμπεθερα μ ποσο με ξερεις!!!Θεσσαλονικια επιασες κατευθειαν τον τρελο βορειο σφυγμο μου!!τι πηρες εσυ καλο μου στριμμενακι απο αγγλια? εγω πηρα πολλα ομορφα λευκα πραγματακια !!!

Πηρα μακρυμανικα φορμακια,πιτζαμακια,παπουτσακια,μπλουζιτσες ,παντελονακια!!(οταν ειδα παντελονακι με 4 λιρες κουφαθηκα!ουτε απτα τζαμπο με τοσο!)

και καλα εκανες κ πηρες κ αγ.βασιλιατ φορμακι!!!Κουκλος θα ειναι!Θα ντυσω κ την μπεμπα αγιοβασιλινα με μινι φουστα κ γουνακι κ ετοιμο το ζευγαρακι!!!!!!!!

ZOUZOUΝITSA εγραψε:

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΡΩΗΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΓΣΛΗΝΟ!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟ ΓΙΑΤΙ ΜΑΠΑ; ΑΦΟΥ ΚΑΘΕ ΓΙΤΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ!!!Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ!!!!ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙς ΚΑΛΕς ΚΛΙΝΙΚΕΣ!!! ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΕΙΟς ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΓΕ ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ!!

Εβινακι μου η γιατρος μου δεν ξεγενναει κανονικα εκει.Γι'αυτο κ δεν εχει "δικο της" αναισθησιολογο.Εχω βεβαια τη θεια-μαια κ θα το κανονισει!Γι'αυτο λεω να τελειωσει η ανακαινιση,να ξαναπαω μια βολτα και βλεπουμε!Ναι φυσικα ειναι μια απτις καλες κλινικες! ;)

Ερωτηση προς ολες!!!

Μαθηματα ανωδυνου τοκ θα κανετε???Εγω κανονισα να κανω 3-4 "ιδιαιτερα" με τη θεια-μαια!Νομιζω πως θα βοηθησουν την "δυσκολη" ωρα! :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΑ;;; ΝΑ ΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩΩΩΩΩ!!!ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΩΔΥΝΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΨΩ ΕΤΣΙ (ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΥ) ΧΑΠΙ ΜΑΜ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΠΟΤΙΔΑΙΑ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΒΡΕ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΟ Η ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!:P

ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΕΙΕΙΕΙΣΣΣΣΣ;;ΜΑΡΙΜΑΡΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΤΑ ΔΕΟΝΤΑ!!!ΜΑΤΣ ΜΟΥΤΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετα απο (ξερω γω?) 5 μηνες στο μαμμυ....ΜΟΛΙΣ ανακαλυψα κατι χρησιμο!!!

Ξερω πως ισως με κοροιδεψετε μερικες αλλα θα παρω το ρισκο γιατι υποψιαζομαι πως τουλαχιστον μια φιλη μου ΔΕΝ το εχει ανακαλυψει ακομα!

Λοιπον...Οταν εισαι στο φορουμ(γεν σελιδα) ή στις συζητησεις μου κλπ αν πατησεις πανω στην παρενθεση ενος θεματος που λεει πχ (12 νεο!) σε βγαζει οχι στην τελευταια σελιδα του θεματος αλλα στην τελευταια αναγνωσμενη απο σενα σελιδα!!!!! :woohoo: :woohoo:

Τοσο καιρο κανω μια μια προς τα πισω τις σελιδες ή τις ανοιγω σε νεο παραθυρο!!!!Μα,τοοοοοσο τουρμπο???!!!

Οσες το ξερατε ΜΗ ΓΕΛΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...