Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Μαρακι μου μακαρι απο εδω κ περα να μην υπαρξει κατσουφα μερα για καμια μας!!!!

Πως περνας εσυ???Στη δουλιτσα κλασσικα?Ολα οκ?

Η lucky περασε καθολου απο εδω????Τι εγινε τελικα?Γεννησε?Θα γεννησει???Χθες δεν ηταν να παρει αποφαση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΚΙ ΕΓΩ ΟΛΟ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΒΛΕΠΩ.ΜΑΡΙΑΝΤΑ ΜΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΜΠΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑΚΙΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΣ ΤΗ ΦΩΤΟ ΕΓΙΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ.ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΚΟΒΩ ΒΟΛΤΕΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΛΕΩ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΜΑΡΙΑΝΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥΝ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΑΦΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ.ΑΑΑ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΛΕΙΝΩ 1 ΧΡΟΝΟ ΓΑΜΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝ ΕΝΑ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΟΥ.ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΟΟΟΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΡΤΑ ΑΛΛΑΓΗΣ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari... Συγχαρητήρια..... :woohoo: Ολόκληρος άντρας!! Μπράβοοοοοο!!! Άντε με το καλό!!!! Και με το καλό να χαρείς τα πραγματάκια σου... Θα κοιτάξω κι εγώ να παραγγείλω κάποια πράγματάκια!!

Τόμα ... και εμείς Δευτέρα έχουμε ραντεβού με το νινάκι!! :laugh: Να δούμε πόσο θα έχει φτάσει!!

Παιδιά.. αυτή την στιγμή σαν κουλούρα είναι εκεί μέσα! Νιώθω την παραμικρή κίνηση του... :)

Εφάκι μου.. θα δείξει!! Είναι και η Kider :woohoo: κοντά μ'εμένα!! Στο μεταξύ.. είναι και η Ιφιγένεια μας που έχει ήδη μπει στον μήνα της!! ;)

Μια και σήμερα για τις εξετάσεις;;; :woohoo:

Kider με το καλόοοο το δωματιάκι... Και μόνο που θα κοιμάται το ζουζουνάκι σου... Θα είναι πολύ ονειρεμένο!!!

Μarianda,πως πάει με το θέμα ύπνου;; Κατάφερες τουλάχιστον εχθές να κοιμηθείς;; Πολύ ζόρι!! Μια η συχνοουρία.. μια το βάρος... μια που λυσσάνε τα λυσσάρικα μέσα στην κοιλίτσα... ;):P Θέλω κι εγώ μουσακάαααααα.... :blush:

Μadojohn και Τόμα, απ'όσο ξέρω οι εφιάλτες είναι συνήθες φαινόμενο για μας τις εγκυμονούσες!! Κι εγώ έχω δει κάτι βλακείες... Μάλλον από άγχος θα είναι!!

Αναστασία... γλυκειά.. Πολλά πολλά μπράβοοοοοο για την τσαχπίνα σας!!! Γυναικάρα με τα όλα της!!!! Πολύ όμορφα νέα αυτά... Από ένα άλλο ποστ η lucky είχε πει ότι τελικά θα έμπαινε ακριβώς στην ΠΗΤ της να γεννήσει!! Δεν ξέρω όμως τι έγινε τελικά.. Νομίζω πως η ΠΗΤ της είναι αύριο!! Μπορεί το ζουζουνάκι να είχε άλλα σχέδια!! Ότι και να'ναι με το καλόοοο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΤΣΟΥΔΙΑ !!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΠΡΕΕΕΕΕ;;;ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΥΠΟ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΠΑΠΑΛΑ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΑΤΕ ΠΟΛΛΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΣΟΥ!!!ΚΑΛΕ ΤΙ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΑΝ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ!!ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΛΕΝΕ Ε ;;ΟΤΙ ΤΑ ΓΕΜΑΤΟΥΤΣΙΚΑ ΜΩΡΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΨΗΛΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ!!ΧΙΧΙΧΙ!!!ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΜΑΡΙ ΜΟΥ!!!:kiss: ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρίμα ρε γαμώτο που είναι τόσο αργό το mammyland και δε μπορώ να κάτσω να διαβάσω τις συζητήσεις σας. Με το καλό κορίτσια να ευχηθώ σε όλες σας.Αλήθεια πόσες είστε;;;Τωρά λογικά θα έχετε κάνει όλες το β επιπέδου και την καμπύλη ζαχάρου, έτσι; Ποια θα γεννήσει πρώτη;Αχ αν δε βαριέστε κάντε ένα πλάνο με τη σειρά που θα γεννήσετε. Φιλάκια πολλά σας στέλνω.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανα γειααααα σας!!!

Κιντερ να ζησετε(για την Κυριακη) και να εισαστε παντα ευτυχισμενοι!!!Οσο για το δωρο γαμου...Καλλιο αργα παρα ποτε!!!Καλοδεχουμενα τα δωρακια σωστα???Εμενα παντως μαρεσουν πολυ!Και να παιρνω κ να δινω!

Αλλα με εκνευριζουν δωρα που αγοραζονται απλα για "να βγει η υποχρεωση"!Θελω να υπαρχει χαρα κ λιγη σκεψη απο πισω....Δλδ και με 5 ε ας ειναι(η αξια δε μετραει) αλλα να φερει χαμογελο στον αλλο...!Καταλαβαινετε τι θελω να πω?Μολις ξυπνησα και τα λεω λιγο μπερδεμενα! :unsure:

Νταλλια μου μεγαλωσε κι αλλο το καψουρακι σου και σε δε χωραει στην κοιλιτσα σου!!Θελει απλα κ ξαπλαααααα! Αληθεια εκτος απ΄τις υπολοιπες ευχαριστες δραστηριοτητες της νυχτας.... Πονανε τα πλευρα σου/σας? Κοριτσια η αριστερη πλευρα μου ειναι συνεχεια μουδιασμενη το βραδυ και σε σημεια ποναω σαν να εχω μελανια...Αυτο μου ελειπε!Ολα τα'χα να εχω κ αυπνια λογω πονου! :woohoo:

Ζουζουνιτσα δε θα μας πεις για τη μετακομιση???Για το δωματιακι?Μαρεσουν αυταααα!!!!

Παναγιωτα ουτε κι εμεις ξερουμε ποσες ειμαστε!!!Η πρωτη "Αυγουστομαμα" (και εννοω μελος της παρεας κ οχι απαραιτητα με ΠΗΤ αυγουστο!) η Ελενα γεννησε τα διδυμακια της πριν λιγες μερες!!!!!!

Νομιζω πως η επομενη ειναι η Ιφιγενεια μεχρι αρχες Ιουλη το πολυ!

:) Φιλακια!

Ααααα!Επιτελους ηρθε το κουρτινοξυλο της μπεμπας!!!Σημερα θα το καρφωσουμε να τελειωνω κ μ'αυτο!!!Κανενας δεν ειχε ορεξη να μου κανει τη ζωη ευκολη με το παλιο ματσουκι αυτο οποτε....Τους τρελανα ολους σημερα!!!!!Τον αντρουλη που δεν το ειχε βαλει σαν σημερινη προτεραιοτητα( :woohoo: μην τα παρω χαχαχαχα),τον οδηγο,τον κουρτινά,τον κουριερ,τη γραμματεα κ τον θειο μου!!!!!!!!!!! Τους επριξα στα τηλ και στο μπιρι μπιρι και τα καταφερααααααααα!!!!!Ναι ξερω-ξερω ειμαι σπαζοκλαμπανιας αλλα τελος το καλο κοριτσι.Απο σημερα θα ειμαι η σπαστικια εγκυος τους αρμοζει!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ.ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΑ ΒΑΨΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΣΤΙΣ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΑΠΛΩΜΕΝΕΣ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ.ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΡΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΘΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΑ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΧΩ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΚΑΙ ΕΝΩ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΛΕΝΕ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΞΙΑ ΟΤΙ ΣΕ ΕΧΧΟΥΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ.ΕΛΕΟΣ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ????????????????????????/ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΥΤΕ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ 2 ΝΥΧΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνίτσα... καλή ξεκούραση!! Να μην κουράζεσαι πολύ εσύ!! Άσε τους άλλους να τα κάνουν... :P Έτσι κάνω κι εγώ!! ;)

Αναστασάκο μου... Έχεις δίκιο για τα δώρα!! Εχθές μιλάγαμε στο msn με την μια αδερφή του άντρα μου που μένει Γερμανία και μας έλεγε ότι πήγε σ'ένα μαγαζί με μωρουδιακά!! Αν την άκουγες πως έκανε που μας τα έδειχνε, τι χαρά είχε... Πραγματικά με συγκίνησε!! Γιατί φάνηκε η αγάπη της προς το παιδί κι όχι ότι το έκανε υποχρεωτικά! Και την νιώθω γιατί όταν έγινε ο αδερφός μου μπαμπάς.. μια από τα ίδια έκανα κι έγω!

Τα πλευρά για να είμαι ειλικρινής μια φορά μ'έπιασαν! Συνήθως ποναώ μπροστά σ'ένα σημείο στην κοιλιά, εκεί πρέπει να είναι το γονατάκι του! Και μιλάμε αισθάνομαι αν το πιάνω απ'έξω ή εγώ ή κάποιος άλλος σαν να μου καρφώνουν ένα σουβλί!! :laugh: Αλλά που θα πάει..

Και σήμερα ένιωθα σαν πονάκια περιόδου δεξιά χαμηλά.. και σαν μπούκωμα!! :( Αλλά πέρασε τώρα!! Μάλλον κάτι σκάρωνε ο μικρούλης με το κεφάλι του εκεί κάτω!! :laugh:

Η πλάτη σας πονάει;; Με πεθαίνει!! Με πιάνει σαν κάψιμο!! Στο μεσαίο κόκκαλο της σπονδυλικής στήλης!! Και τα πόδια.. τούμπανο!! Πρησμένα και με καίνε... :( Ας είναι καλά ο αντρούλης μου που μου κάνει λιγάκι μασαζάκι και με ανακουφίζει...

Παναγιώτα μου , η πρώτη μας Αυγουστομαμά γέννησε πρόωρα τα διδυμάκια της!! Είχε ΠΗΤ 6 Αυγούστου σαν κι εμένα και γέννησε 8 Ιουνίου!!

Αλλά επειδή η παρέα μας δεν απαρτίζεται μόνο από Αυγουστομαμάδες, σειρά έχει η Ιφιγένεια μας κι αν δεν κάνω λάθος η Lucky με ΠΗΤ 18 Ιουνίου! Και νομίζω θα έμπαινε με πρόκληση τοκετού! Είχε ανοίξει κι ένα ποστ με ανάλογο θέμα! Μέσα στον Ιούλιο δεν ξέρω ποια κοπέλα από δω έχει ΠΗΤ! Εγώ έχω 6 Αυγούστου, η Kider έχει 9 Αυγούστου κι όλα τα κοριτσάκια μας νομίζω από κει και πέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KIDER έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ.ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΑ ΒΑΨΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΣΤΙΣ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΑΠΛΩΜΕΝΕΣ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ.ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΡΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΘΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΑ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΧΩ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΚΑΙ ΕΝΩ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΛΕΝΕ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΞΙΑ ΟΤΙ ΣΕ ΕΧΧΟΥΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ.ΕΛΕΟΣ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ????????????????????????/ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΥΤΕ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ 2 ΝΥΧΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ.

Μην αγχώνεσαι γλυκειά μου!! Μια από τα ίδια!! Κι εμένα όλο έτσι λέει! Θα σε βοηθήσω κι όλο μπροστά στον υπολογιστή είναι!! Υπομονήηηη!! Όλα θα γίνουν!! και να σου πω.. ούτε εγώ έχω φτιάξει την βαλίτσα αλλά πρέπει να τσακιστώ αυτή τη βδομάδα γιατί σε 15 μέρες μπαίνω στον μήνα μου... και θα τρέχω και δεν θα φτάνω!! Πρέπει να πλύνω τα ρουχαλάκια του μπέμπη που αγόρασα γιατί θα το βγάλω γυμνό από το μιευτήριο στο τέλος... :laugh: Πρέπει να πάρω τα πρώτα πράγματα.. πάμπερς, κρέμες, ένα γάλα για ώρα ανάγκης, πιπίλες, μπιμπερό... άστα!! Λέω να θηλάσω αποκλειστικά αλλά 2-3 μπιμπερό θα τα πάρω!!

Και μην περιμένεις από τους άλλους!! Όλοι έτσι λένε κι όταν τους θες.. κάνουν τους κινέζους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kider μου μη στεναχωριέσαι καλή μου!εγώ να φανταστείς μπαίνω αύριο για πρόκληση κ μπιμπερό,πιπίλες δεν έχω πάρει ακόμη!!είπα στη μαμά μου,αφού με το καλό γεννήσω,να πεταχτεί να πάρει τα..εναπομείναντα!κ δεν είναι λίγα!!!ηρέμησε κ ζήτα με το καλό,με γλυκό ύφος από τον αντρούλη σου να βοηθήσει!αυτό πιάνει συνήθως στη δική μου περίπτωση,ενώ με τα νεύρα κ τις φωνές δε γίνεται τίποτα!!άσε που χαλάς κ την ψυχολογία σου!

αχ κορίτσια,έχω πολύ άγχος για το πρωί..φοβάμαι..από το κλύσμα,μέχρι την κολπική εξέταση,ως κ την επισκληρίδιο,αν θα πονέσει!!ουφ!ξέρω,είμαι [αράλογη,ελπίζω να ηρεμήσω ως τις 6 που θα πάω:blush::S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lucky τελικα αυριο ειναι η μεγαλη μερα???Και αναρωτιομουν!!!!Αντε κοριτσι μου με το καλο!!!!Να μη φοβασαι τπτ!Ερχεται το παιδακι σου!!!!!!!!

Νταλλια η πλατη οχι ακομα...Μονο τα πλευρα και τα....Ψωμακια!!!Πιανονται κι αυτα επειδη κοιμαμαι στο πλαι!

Και εγω κανω μεγαλη χαρα οταν ενθουσιαζονται με δωρο μου ή κι εγω με αλλων!Τελεια αισθηση!!!

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LUCKY! έγραψε:

kider μου μη στεναχωριέσαι καλή μου!εγώ να φανταστείς μπαίνω αύριο για πρόκληση κ μπιμπερό,πιπίλες δεν έχω πάρει ακόμη!!είπα στη μαμά μου,αφού με το καλό γεννήσω,να πεταχτεί να πάρει τα..εναπομείναντα!κ δεν είναι λίγα!!!ηρέμησε κ ζήτα με το καλό,με γλυκό ύφος από τον αντρούλη σου να βοηθήσει!αυτό πιάνει συνήθως στη δική μου περίπτωση,ενώ με τα νεύρα κ τις φωνές δε γίνεται τίποτα!!άσε που χαλάς κ την ψυχολογία σου!

αχ κορίτσια,έχω πολύ άγχος για το πρωί..φοβάμαι..από το κλύσμα,μέχρι την κολπική εξέταση,ως κ την επισκληρίδιο,αν θα πονέσει!!ουφ!ξέρω,είμαι [αράλογη,ελπίζω να ηρεμήσω ως τις 6 που θα πάω:blush::S

Κι εγώ όταν το σκέφτομαι με πιάνει φόβος!! Αλλά δεν πρέπει!! Να σκέφτεσαι ότι σε πολύ λίγες ώρες θα κρατάς το θαυματάκι σου στην αγκαλιά σου!! Εύχομαι κοπέλα μου μ'έναν πόνο και με το καλό... Υγεία στο μωράκι σου και σ'εσένα!! Και μόλις με το καλό επιστρέψεις να μας πεις τις εμπειρίες σου!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LUCKY ME TO ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΠΟΝΕΣΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΕΞΑΛΟΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΠΟΣΟ ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ.ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΛΕΟΣ.ΕΧΕΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΠΑΣΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΚΟΥΝΑΕΙ.ΤΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΙ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΙΑ ΤΙ ΜΕ ΦΩΝΕΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ.ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΜΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΚΑΘΕΣΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ.ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΕΣΑΣ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΑΣ ΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΙΠΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΣ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΟΥ ΝΑ ΤΗ ΠΛΗΡΩΣΕΙ.Ε ΜΑ ΠΙΑ.ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΦΑΣΑΡΙΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lucky αυριο γενναμε!!!!!!!!!! με το καλο κοπελα μου ολα καλα να πανε και να παρει αγκαλιτσα το αγγελουδι σου!!! με εναν πονο πολλα φιλακια

dallia να κανονισουμε να ερθεις μια μερα για φαι κοντα ειμαστε και να σου φτιαξω μουσακα κοριτσαρα μου μια χαρα θα περασουμε και θα φαμε!!!:P

κιντερ υπομονη κοριτσι μου σιγα σιγα θα μαζευτει το σπιτι,

αναστασια μια χαρα το μωρακι στα κιλα του μπραβο, αντε και εγω την αλλη εβδομαδα εχω σειρα να δω το καμαρι μου. φιλια σε ολες τις εγκυουλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!!

πολλές πολλές ευχές για τη Lucky σήμερα!!

σιγα μην καθισω να σκάσω για τις δουλειές!! έρχεται η Μαρία μια φορά την εβδομαδα, την έχουμε πολλά χρόνια από το πατρικό μου ακόμα και κανει το σπίτι αγνωριστο!! μας παίρνει παμφτηνα( 6 euro την ωρα --επαρχία!!) και νομίζω ότι όλες οι γυναικες το αξιζουμε!!

Μουσακα να είναι καλά η Ρίτα ( η μαμα μου ) που θα τον έχει έτοιμο το μεσημερακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΤΕ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ...ΛΟΙΠΟΝ ΚΙΝΤΕΡ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙΟ ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ?ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΑΝΑΥΠΟΜΟΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ?ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ?ΘΑ ΤΟΝ ΜΑΛΩΣΩ..ΣΥΖΗΤΗΣΕ ΤΟ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΜΕ ΗΡΕΜΙΑ...ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΑΝΤΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ?ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ...ΚΑΙ ΧΩΡΙΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ....ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΑΙΤΡΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΜΕ ΨΑΧΟΥΛΕΨΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΡΑΦΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΧΘΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ ΛΙΓΑΚΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ....ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ?ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ?ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ..ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΙΧΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΓΧΟΣ ΠΩΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΤΛ...ΜΑ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ....ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ....ΤΟ ΤΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΤΙ ΕΞΟΓΚΩΜΑΤΑ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ....ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗΡΟΥΛΗΣ...ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧςΕΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ...ΑΦΟΥ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ....ΤΩΡΑ ΠΙΣΤςΕΥΩ ΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΠΙΑΣΑ ΚΑΙ ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΑ ΧΙΧΙΧΙ....ΠΙΣΤΕΥΩ Η ΛΑΚΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΓΩ....ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΣΗΜΕΡΑ?ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΜΙΣΑ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΑΡΩ...ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΠΡΗΖΟΝΤΑΙ Ο ΑΣΤΡΑΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΑΦΗΣΤΕ ΖΟΡΙ...ΞΕΧΑΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΜΕΡΑ!!! αγαπημενες μου φιλες..αν κ πτωμα εκανα ενα ελαφρυ καφεδακι πηρα τις νοστιμιες μου(trofocart)και ηρθα να σας πω τα νεα μου!Φυσικα πρωτα ομως διαβασα τα δικα σας!!!ρε κοριτσια μου απο χθες ηθελα να σας τα πω...Τη μαμα μου δυστυχως την εχω χασει..Τα νεα για το ζουζουνι μου τα μοιραζομαι με τον αντρουλη(φυσικα ειναι παντα παρων),την αδελφουλα και πανω απο ολες τις φιλες μου..εσας!!!!Σας ευχαριστω που μου ομορφυνατε την εγκυμοσυνη μου..που συμπασχετε μαζι μου..που μιλαμε..γελαμε και ποναμε..που κλαιμε κ ανησυχουμε ολες μαζι...που συμποναμε κ ενδιαφερομαστε η μια για την αλλη...ΕΙΣΤΕ ΤΕΛΕΙΕΣ!!!

Καταρχην Ιφιγενεια κ lucky με το καλο!!γερα κ δυνατα τα μωρακια σας !Καλως να τα υποδεχθειτε!ιφιγενεια ζητω οι ζωηρουληδες!!καλη επιτυχια σημερα!!!

Αναστασια μου το ζευγαρακι μας παει χερακι χερακι ακομη κ στα γραμμαρια!!!και αρχιζω την ιστορια μου.........

Χθες ημουν στην θεσσαλονικη!!μη φωναζεις καλε!!!:woohoo: Φυγαμε με τον αντρουλη στις 3.30 κ γυρισαμε βραδυ...Ηθελα να δουμε το γιατρο μου κ τον πνευματικο μας τον παππουλη..

4 και ημουν στην Ικτινου κ ..χλαπακιαζα!! 5 ημουν στο garco παραλια και χλαπακιαζα κ παλι......σουφλε σοκολατας με παγωτο βανιλια....B)

6 ειχα ραντεβου με το γιατρο...Ειμαστε 1300 γραμμαρια,ζωηροτατος,ομιλητικοτατος(ανοιγοκλεινε συνεχεια το στομα του)γυρισαμε προς τα κατω....αλλα μπερδεμενος με το λωρο του!

ο χαζουλης εχει καταμπερδευτει!!! ο γιατρος ειπε να προσεχω και ξεκουραση..διπλασιασε τα χαπια κ τις βιταμινες κ να κανω συχνα doppler!Mου ειπε να μην ανησυχω κι οτι συμβαινει σε παρα πολλα μωρακια..

Μαλλον γενναω θεσνικη κοριτσια....μεχρι τις 15/8 ..ΕΚΤΟΣ απροοπτου!

επομενως εγκαινιαζω σημερα την εποχη των....ψωνιων!!!Δεν ειμαι ψωνιο μαρι σε ακουσα!!!:P

θα τα αγορασω ολα και μετα θα πειναμε αλλα χαλαλι του!!!

Γυρισαμε μετα τις 12 ..πτωματα..εβαλα κ κατι πλατφορμες η ηλιθια...

στην ολυμπιακη οι συνοδοι ηταν γερμανοι κ με ρωτησαν ποσο μηνων ειμαι!!φοβηθηκαν μηπως γεννησω στο αεροσκαφος?:P

θα σας πω κι αλλα μετα....εχωωωω πολλα μαργαριταρια!!!

εξετασεις τελοςςςςς!!!!:) σας ευχαριστω ολες σας για την συμπαρασταση στο διαβασμα ..μου!!!

μαρι μου δεν σε ξεχασα!!!θα σου στειλω..θα σε παρω...σου χρωσταω...ολα τα θυμαμαι!!!!!

Θελω κι εγω μουσακαααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Αυγουστομαμάδες!!!

Να σχολιάσω αρχικώς πως ....τελικά θα γεννήσω μόνη μου στο Ιασώ,,, εεεεεεε?

Θα πας Θεσ/κη Εφάκι και θα με αφήσεις μόνη??? Κλαψ!

Καλά βρε κορίτσι μου, εσύ δεν είχες "μικρό μπεμπάκι"? Μας κοροιδεύει το μωράκι σου τελικά και καλά μας κάνει αφού τον λέγαμε "μικρούλη".....

....άλλος ένας Ποπάυ στην παρέα, λοιπόν,,, ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το κυριότερο? Ομιλητικότατος ο μπέμπης

επομένως ΘΑ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ................. χαχαχαχαχα, ΥΠΕΡΟΧΑ!!!

Βλέπω την τσαχπίνα να μην προλαβαίνει να αρθρώση λέξη!

Όσο για τον λώρο, να ξεκουράζεσαι και όλα θα πάνε καλά,,, θα ξεμπερδευτεί,

είναι πανεξυπνούλικο μωράκι αυτό......!

Lucky μου, με το καλό να φέρεις το bebe σου στον κόσμο....

Με έναν πόνο, αγάπη μου!!!

Ζουζουνίτσα σε ευχαριστώ πολύ για τα γλυκά σου λογάκια...........

..........σας στέλνουμε εξίσου γλυκειές καλημέρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραιαααααα!!!Νομιζω πως ανεβαινουμε παλι σιγα σιγα!!!Διαβαζω τα μηνυματακια σας κ χαιρομαι!!!!

Μαριαντακι κι απο δω μουσακααααα!!!Δε μ'αφηνει ο αντρουλης να κανω!Λεει ειναι πολυ παχυντικο!!!Και μετα παει κ τρωει τα ελαφρια φασολακια με μισο κιλο ψωμι!!!!!!!Βρε κοριτσια ειναι πολυ δυσκολο αν εχεις την ταση να παχαινεις ευκολα!Τον λυπαμαι λιγακι....Εγω μια ζωη στα κιλα μου οκ κ αυτος να παλευει με διατροφες κ γυμναστηρια κ να ξεφευγει!Τεσπα!

Ιφιγενεια οποτε θελει θα στην κανει την εκπληξη!!!Εγω στο λεω εδω κ καιρο!!!!Τον πωπο σου κατω να χτυπας εκεινος θα αποφασισει!!!! :)

Εφουλα μουουου!!!!!Πηρες μυρωδια απο πατριδα βρε θηριο?!!!Καλα εκανες!!!!Και καλα περασες!!!

Καλα μαρη χαζη μανα...Δε στα λεγααααααα????Που θα μου τον πεις μικρουλη κ κοντουλη.Το ματι το δικο σου κ του Αθηναιου γιατρου ειναι μικροκοντο!!!!!!

Ειδες που ειναι σουπερ ο γαμπρουλης μου???Αυτο δε σου ειπε ο Σαλονικιος γιατρος?????Τωρα μπλεξαμε σε παρεα γιγαντο σπορακων κ αφρατο μπεμπουλες ,γι'αυτο παθαμε ενα σοκ!!!Βρε τα παιδια μας ειναι φετεεεεεεες!!!

Για το λωρο ΦΥΣΙΚΑ να ξεκουραζεσαι!Τερμα μπαλκονια κ δουλειες.Και τα ψωνακια σου να τα γουσταρεις αλλα να τα μοιραζεις!Μην αφιερωνεις μερες ολοκληρες!2 ωρες σημερα-3 αυριο κλπ(εκτος κι αν δουλεψεις νετ!)

Που θα γεννησεις δλδ?Γενικη???

Κι εγω μπορει να αλλαξω τοπο τελικα...Θα σας πω σε 2 βδομαδες...Η γιατρος μου δεν εμεινε ευχαριστημενη στο Γαληνο...Κανουν ανακαινηση και εχουν λεει τρομερες ελειψεις στα χειρουργια και μαπα αναισθησιολογο!Θα δουμε!

Μαρι μου αγαπη μου ζουζουνα μου + σπορακογιγαντοομορφουληηηηηη!!!!Ελα κι εσυ Σαλονικααααααα για γεννα! :P

Πολυ γελασα με το βιντεο(τα καταφερα επιτελους!) αλλα τα καημενα τα παιδακιααααααα...!!!!

Και κατι τελευταιο!Το κουρτινοξυλο περαστηκε!Ξεχωρισα ποια ρουχαλακια θα πλυνω ετσι δοκιμαστικα-εκοψα ετικετες!

Επισης..Χθες παλευα να παραγγειλω καποια ρουχαλακια απτο mothercare αγγλιας.Κατι γινοταν κ δε δεχοταν την παραγγελεια μου....Ο αντρουλης γελουσε και λεει ουτε αυτο δε θελει να συνεχισεις τα ακαταπαυστα ψωνια σου!Σημερα λοιπον,ανοιγω το πσ,βαζω καποια ακομα πραγματακια στην παραγγελια,βαζω τα στοιχεια μου και.....Εγινε δεκτηηηηη!χαχαχχαχαχα Ηθελε φαινεται να ανεβασω το ποσο!!!χεχεχεεχεχεχεεεεε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΧΑΣΑ..ΕΛΠΙΖΩ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ!

ΜΠΗΚΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΣΑ ΜΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΜΥΛΑΝΤ ΠΙΟ ΑΡΓΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ..

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΝΕ:laugh: ..ΠΕΙΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ!

Τα δικα μου εν ταχει ειναι τα εξης:

Μπουμπου παρα πολυ καλα,1500κιλο

Χορευει διαρκώς και τουρλώνει το υπεροχο πωπακι της για να μας δηξει οτι ειναι και πολυ τσαχπίνα

Εγώ από την αλλη μετρα 2 ημερες 1 και σημερα οπως λένε και οι φανταροι για να πω καλημερα αδειούλα μου!!!!!!Αυτη η εβδομαδα δεν περνούσε η ρημαδα με πιασανε και απιστευτες κραμπες και πόνοι στα πόδια.

Συσπασουλες εχω και γω που και που και η καμπύλη μου ηταν θαυμασια!

Λιγο η γενικη ουρων μας τρομαξε αλλα μετα απο μια καλλιεργεια ολα ηταν καλα και απλα πρεπει να πινω περισσοτερο νερό και υγρα...αλλο αλλο!

Η ανεπροκοπη μανα :silly: (εγώ ειμαι αυτη )ακόμη τιποτα δεν εχω κανει για το μπεμπακι μου,τωρα ομως......ποιος μας πιανειιιιιιιιιιιιιι:P

ΜΑρι μαρι μου καλα ειπα εγω παιδαρο θα κανεις....μπραβο ρε κουκλα...σε χαιρομαι και σε θαυμαζω που γουσταρεις τα παντα,και τα χαιρεσαι!!Ακόμη και τη δουλεια...ετσι να εισαι μεχρι και τη γεννα σου γερη και γεματη ζωή!Και μεταααααα ου πιος σε πιανει!

Αναστακο μου τελικα δυσκολο το βλεπω να ερθω ως τακουφαλια δεδομενο οτι δεν οδηγω με τα κτελ..ευχομαι να τα μπορεσεις να σε φερουνε καμια βολτα κεντρο και να τα καταφερουμε να βρεθουμε.Εξαλλου από Δευτερα δεν εχω ωραριο!!Δωσε ενα φιλακι στη τσαχπινουλαα σου.

happy mom τι σβουρες κανει το πριγκιπακι σου?Αχ μωρε από τωρα σε αναστατωνει...ετσι για να σε προετοιμαζει πως θα σας φερνει ολους σβουρα.

Κιντερακι μου μην στεναχωριεσαι για τις κωλοδουλειες..εχεις απολυτο δικιο να αγανακτας με τον ανδρα σου ομως νομιζω οτι εκενες το καλυτερο με τη κποελα που θ απαρεις και μενα δεν εκενε τιποτα και οταν αοφασισα για κοπελα επιδη δεν θελει να μπαινουν ξενοι μεσα στο σπιτι και να σκαλιζουν , λεει αφου κομη και τη μαμα μου δεν τη θελει για βοηθεια..οποτε οτι του πω το κανει.Απλα πρεεπι να το πω γυρω στις 5 με 10 φορες:S αλλα εγω εκει απτοητη,,,,σιγα μη κατσω να σκασω!

Ανδρες κακομαημενοι...προσεξτε αγορομανες!!!!Αντε φιλακια και σε οσες ξεχναω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκι μου

τίμησες το λατρεμένο MOTHERCARE.COM,

πόσο χαίρομαι............. (((ούτε ποσοστά να έπαιρνα, αλλά δεν ανέχομαι την αισχροκέρδια των Ελληνικών καταστημάτων! Ζήτω το νετ!!!!!!!!!!!!!!!!)))

Στείλε μου την παραγγελία σου.... ή πες μας τι πήρες.... Κάνε με να ζηλέψω

βάλε μας στο κλίμα σου, δώσε λεπτομέρειες............ τρελένομαι!!!

Ετοιμο και το παλιο0κουρτινόξυλο , ε??? Πότε θα μας βάλεις φωτό

να ΞΑΝΑ-ζηλέψουμε , να γουστάρουμε........ ε? Αντε, περιμένουμε!

Εφάκι , όπως τα λέει η Αναστασία . . . . άσε τα μπαλκόνια και πιάσε τις Merendes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα ξεμπερδευτεί και θα χοροπηδάει από χαρά ο μπεμπουλάκος σας.......!

ΑΠΟΡΙΑ: επειδή και εγώ αγόρασα εχθές 2 συρταριέρες, από το Ικέα, για τα ρουχαλάκια του γιγαντάκου μου,, τις ετικέτες θα τις κόβω και ότι περισσεύει θα γδέρνει το μωράκι μου??? Πως θα γίνει? Να προσπαθήσω να τις

ξε-ράψω (?) διότι με το ψαλίδι, πάντα "κάτι" μένει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Μαριαντακι κι απο δω μουσακααααα!!!Δε μ'αφηνει ο αντρουλης να κανω!Λεει ειναι πολυ παχυντικο!!!Και μετα παει κ τρωει τα ελαφρια φασολακια με μισο κιλο ψωμι!!!!!!!Βρε κοριτσια ειναι πολυ δυσκολο αν εχεις την ταση να παχαινεις ευκολα!Τον λυπαμαι λιγακι....Εγω μια ζωη στα κιλα μου οκ κ αυτος να παλευει με διατροφες κ γυμναστηρια κ να ξεφευγει!Τεσπα!

anastacia μου αυτη την φορα τον μουσακα τον εκανα αλλη βερσιον εβαλα τις μελιτζανες και τις πατατες με ελαχιστο λαδι στο φουρνο και μια χαρα ελαφρυ εγινε, μπορεις να βαζεις μονο μελιτζανες και κολοκυθακια στο φουρνο χωρις ολη την λαδιλα και μια χαρα ελαφρυ θα βγει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...