Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

:laugh: :laugh: :laugh: marianda μου το πιασες τελεια το θεματακι!!! Να συνεχισω κ γω ως παλαιοτερη? Μετα τα 2-3χρονια τους λοιπον αρχιζουν κ κατεβαινουν απ το κρεβατι...:laugh: και ερχονται για αγκαλιτσες στο δικο σου κρεβατι....οποτε..κανεις αλλου ειδους αγκαλιτσες!!!

Μετα εκει που αρχιζεις και...αναστεναζεις ακους μια φωνη μεσα στη νυχτα...ΜΑΜΑΑΑΑΑΑ σελω γαλα...ΤΩΛΑ!!!!!!:laugh:

Καλα δεν μιλαμε για δοντακια κ αρρωστιουλες με πυρετακια κ τετοια.....που ορεξη για σεξ!!:dry:

μετα καθως διαβαζεις το παραμυθι τους ...σε παιρνει ο υπνος γιατι τα κυνηγουσες ολη μερα!

ΜΕΤΑ..αρχιζουν και μεγαλωνουν και πονηρευονται....οταν δε φτασουν σε ηλικια μεγαλουτσικη που εχουν παρει χαμπαρι οτι ο πελαργος ειναι ...μουφα....τοτε ειναι που περιμενεις.....να λειπουν για να το κανεις..να το κανεις μουγγα....τα αγρια χαραματα...ααα ναι ...κ να σηκωνεσαι συνεχεια να δεις αν κοιμουνται!!!:laugh:

Οι αντρες δεν εχουν παντως τετοια αγχη..τουλαχιστον οι περισσοτεροι!εμεις οι γυναικες σε τετοιες φασεις..δυστυχως λεμε..ας κανουμε ενα ...γρηγορο γιατι τους λυπομαστε!!!!:laugh:

Οταν μπορειτε λοιπον εστω κ σπανια να αφηνετε τα ζουζουνακια στις γιαγιαδες τους για να ανανεωνετε χωρις εννοια κ αγχος την αγαπη σας με τον αντρουλη σας!!!Ενα σαβ/κο γεματο αγκαλιτσες κανει θαυματα!!!

πολλα ειπα...και ακαταλληλα!!μεχρι τωρα διαβαζα χημεια...αντε μετα να χεις ορεξη για αγκαλιτσες!!!!:laugh: (λειπει ο αντρουλης βεβαια..αλλα και εδω να ηταν..:P )

καληνυχτα αγαπημενες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ.ΕΙΔΑ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ.ΟΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. 1780 ΓΡ ΕΦΤΑΣΕ.ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΟΚ ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ ΟΚ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗ 42η ΕΚΑΤΟΣΤΙΑΙΑ ΘΕΣΗ.ΓΥΡΩ ΣΤΑ 3 ΚΙΛΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΕΙ.ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΜΕ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΗ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΗΣ ΟΥΤΕ CD ΠΗΡΑΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΣΤΗΚΑ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΑΑΑΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΠΑΩ.ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΤΙΚΟΟΟΟΟΟ.ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΠΡΟΣ ΤΗ ΜΑΜΑ Η ΟΧΙ.ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΓΥΡΝΑΕΙ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΗ ΜΑΜΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο kider μου!! Πολύ όμορφα νέα!! Πεισματάρα η μικρούλα από τώρα ε;; Κρίμα που δεν σε αφήνει να κάνεις μπάνιο! :( Αλλά δεν πειράζει! Κι εμένα μου είπε ναι αλλά να προσέχω πολύ γιατί μπορεί το κρύο να προκαλέσει συσπάσεις στην μήτρα! Είπαμε να κάνουμε μια δοκιμή μιας και μένω Εύβοια και έχει καθαρά νερά εκεί και βλέπουμε! ...

Μην στενοχωριέσαι!! Του χρόνου θα πηγαίνουμε με τα μπεμπάκια μας και θα είναι πολύ πιο ωραία!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλομανουλα!!!!!

Ωραια κουβεντα ειχατε χθες!ΕΝΤΕΛΩΣ αποκαρδιοτικη!!!Δε μας εφτανε τοσα χρονια η δουλεια και η κουραση του αντρουλη(καποιες μερες ροχαλιζε-το γλυκο μου- στον καναπε απ'τις 9!!) θα εχουμε και χιλιες δυο αλλες τεχνικες δυσκολιες!!!!!

Πρεπει να σημειωσω τις φαντασιωσεις μου γιατι βλεπω να τραβαει χρονικα η πρακτικη εξασκηση!!!!!!! :P

Κιντερ μπραβο στην ψυχουλιτσα σου που μεγαλωνει τελεια!!!Κανε υπομονη για τα μπανακια...Ολες πανω κατω στα ιδια θα ειμαστε!Αντε να παω 2-3 φορες οπως το κοβω!

Φιλεναδες για πειτε μου αν γνωριζετε...Στον 7ο ποσα γρ/εβδομαδα ειναι το φυσιολογικο να παιρνουν τα μωρακια μας????Εχετε ιδεα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΟΥ ΕΙΑΝΙ 1303 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ!!!ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΤΑ ΔΙΑΚΟΣΑΡΙ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ!!!ΜΑΚΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ.ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕ ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΠΩ ΣΕ ΕΣΑΣ ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ?ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ.ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΝΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΠΟΛΥ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΖΕΣΤΗ.ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ.ΔΕ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΠΡΗΖΩ ΝΑ ΜΕ ΤΡΕΧΕΙ ΕΔΩ ΚΙ ΕΚΕΙ.ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ.ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΡΕΜΟΜΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΑΠΩΣ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ.ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΗ ΜΗ ΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΙ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΑΡΩΣΤΗ.ΣΟΡΙ ΑΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδιαα!!

Καταρχην KIDER μου υπομονη κοπελα μου!!

Λοιπον σημερα θα παω επιτελους να βαψω το μαλλι! Μετα θα παω να παρω δωρο στον αντρουλη μου που εχει σημερα γεννεθλια! Να μου ζησει!! Ευχαριστω :P ! Μετα θα παμε για να παρουμε αλλη μια προσφορα για επιπλακια του μωρου για να αποφασισω επιτελους απο που και τι θα παρω! Το βραδυ θα ερθουν πεθερικα, γονεις και αδελφια να ψησουμε σουβλακια και να γιορτασουμε τα γεννεθλια!

Αυτα!!

Φιλουρες σε ολες σας!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω αναριωτιομουνα toma μου που χαθηκες!!!Τα πες ολα τα ωραια μαζι κ η καημενουλα η kider θα μελαγχολησει περισσοτερο!!!Να σου ζησει ο αντρουλης!!!κι εμεις εχουμε γενεθλια αυτες τις μερες!!!Ζητω τα τρελλα διδυμακια!!!:) και ζητω κ τα βραδυνα σου σουβλακια!!!!!

kiderako μου καταρχην το ζουζουνακι σου ειναι τελεια...φυσιολογικοτατο κ επομενως μονο κ μονο γιαυτο αξιζει ενα μεγααααλο χαμογελο!!:)

Εχεις δικιο να σε ριχνουν καποια πραγματακια..κ ειδικα οταν εισαι ενα ατομο με ενεργεια κ ανησυχο πνευμα!Κ γω δεν θελω να μου φερονται σαν αδυναμη ή αρρωστη......Τον αντρουλη σου μιλησε του κ εξηγησε του..ας ριξει λιγο νερακι στο κρασι του να σε παει μια βολτιτσα για ρουχαλακια ή αλλου..Η ψυχολογια της εγκυου ειναι πανω απ ολα πες του..κ επηρεαζει κ την κορη του!!!:) κ τα κοιταγματα στις βιτρινες,οι αγορες εστω κ μικρες μας ανεβαζουν γμτο!!!!εγω σε καταλαβαινω απολυτα!!!

υπομονη μεχρι τις 35 εβδομαδες...μετα κ περπατα κ βγες και γεννησε αν θες!!:) και μετα ...τα παιρνουμε ολα πανω μας κ γινομαστε κ παλι superwomen!!!

Οσο αφορα το καροτσακι...μερικες φορες ακομη και στον εκτο μηνα θες να βλεπεις το μωρο...αν κοιμαται ,αν το χτυπαει ο ηλιος...αυτο με το καροτσι ειναι θεμα επιλογης της μαμας!αλλες θελουν να γυρναει κι αλλες δεν τους πειραζει!

dallia μου σε ειδα στη φωτο!!!μονο κοιλιτσα εχεις!!!φανταστικη!και.θελω κι εγω μπανιααααα!!!εχεις δικιο για το κρυο νερο..Πηγαινε μετα τις 4 που θα χει ζεστανει λιγακι...αχχχχ ζηλευωωω!

αναστασακι μου παλι σκεφτεσαι βλακιουλες ε?μετα την 32η μπορουν να παρουν και 250 γρ την εβδομαδα!!!δεν ειδες ποσο πηρε ο δικος μου? σχεδον 25 γραμμαρια τη μερα...Δεν εχει σημασια ποσο γεννιουνται...απλα σε αγχωνειτο θεμα του φαγητου τους αν ειναι μικρα..Ο γιος μου γεννηθηκε 2400 και πηρε 1700 τον 1ο μηνα!!παρα πολυ δηλαδη!!!απλα σαν πρωταρα οταν εκανε εμετο μετα το γαλα..εριχνα ΕΝΑ ΚΛΑΜΑ............ελπιζω να στα περιγραψω απο κοντα κ να διωξουμε μαζι ολες τις φοβιες μας ....ξουτ ξουττττ

Διαβαζω ανδρικα τσιτωμενα μποξερακια,τεντωμενα μπλουζακια...πως την ειδες?ποιον εχεις αντρα πια???:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω-τι να πω??????????? Κανε συμπεθερα να δεις καλο!!!

Για τα "τσιτωμενα"..... τι να κανω μαρη τρελλη?Λεω κοπλιμεντα για να δικιολογηθω που πλεον θα σιδερωνω μονο πουκαμισα!!!!! :P:P

Για το μπεμπουλονι μου δεν ανησυχω καθολου πλεον!Το μωρο μου σας το ειπα...Μου βαζει παντα τα γυαλια!!!Στενοχωριεμαι-μου κανει ναζακια...Αγχωνομαι που ειχε παρει θεση-με χτυπαει αλυπητα παντου ωστε να ησυχασω!!!!Ειναι σουπερ κοριτσαρος!!!!

Για τα γρ το ειχα εντονη απορια απλως!!!Πλεον δεν μπορουμε να συγκρινουμε μεταξυ μας γιατι το καθε νινακι εχει τη δικη του αναπτυξη!Αλλα ηθελα να εχω μια εικονα για την Τριτη που θα παω!!!Τι περιπου να περιμενω!!!

Καλα ο δικος σου ειχε τρομερη αναπτυξη αυτη τη βδομαδα!Καλε ουτε 10 μερες...8 περασαν και φτου φτου το αγορινι μας!!!!

Κιντερακο υπομονη...Σε νιωθω απιστευτα αυτο τον καιρο....Μεχρι τωρα οδηγουσα και εκανα τις βολτες μου ανεμελη και ωραια!!!Τωρα ειπα να προσεξω γιατι εκλασα μεντες(σορρυ!) και μου τη δινει...

Μιλα στον αντρουλη σου!2 μηνες ας κανει κι αυτος ενα κουραγιο να ερθει το κοριτσακι σας και μετα....Το μαρσιπο ή το καροτσι και εφυγεεεεεες!!!

Τομα να τον χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!!!!

Εφη ποιοι και ποτε "εχετε γενεθλια"?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ 7 ΓΙΑ 8 ΔΗΛ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΗΡΕ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΚΙΛΟ..ΑΛΛ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΑΝΑΛΟΓΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΑΛΛΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΜΙΣΟ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ 8 ΠΡΟΣ 9 ΠΗΡΕ 800 ΓΡ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑΤΟ ΛΕΝΕ 25 ΜΕ 30 ΓΡ.ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΤΡΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΣΟ ΠΗΡΕ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΔΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγενεια ειχες μερες να γραψεις στο θεματακι μας και εγω δεν πολυπεριπλανηθηκα στο μαμμυ....Νομιζα γεννησες!!!Ευτυχως εισαι ακομα εδω!!!Διαβασα τα νεα σου στο αλλο θεμα!!!Μια χαρα ο μπεμπουλης σου εεεε!!!!Καλυτερα να μη βγει και τεραστιος βεβαια!!!

Δλδ εσενα στον 7ο πηρε 1 κιλο!Θα υπολογιζω ετσι γενικα κανα 200 τη βδομαδα!!!Τωρα και λιγοτερο να ειναι δε θα τα βαψουμε κ μαυρα!!!!!

Ασχετο-εντελως ομως! Ο παλιο κουρτινας καθυστερει και με την κουρτινα κ με το κουρτινοξυλο :angry: Υποτιθεται πως θα το ειχα χθες για να τελειωσω μεσα στο σκ με τις βρωμιτσες και τελικα θα το εχω Τριτη :( .Οποτε μεχρι τοαλλο σκ δε θα μπορεσω να κανω τπτ στο δωματιακι.....Θα φυγει και η μαμμυ μου την αλλη βδομαδα....Γμτ τζαμπα προγραμμα βαζω!!!!!!

Εφηηηηηη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ζουζουνουδες χοντρες...Τα μωρα παιρνουν βαρος οποτε θελουν κ οσο θελουν!!!Απο τον 7ο κ μετα....αλλαζουν τα παντα...Γιαυτο κ μεις αρχιζουμε να γινομαστε..χαχα φαλαινιτσες!!!παντως οντως το καθε μωρο εχει το δικο του ρυθμο αναπτυξης..και παραγοντες πολλοι...

εμενα ας πουμε τον κανει πιο μικρουλη η φυση για να αντεξει η μητρα μου...η ουσια μου πε ο γιατρος ειναι να ναι συμμετρικα ποδι ,βαρος,κεφαλι...κι ας ειναι λιγο πιο μικρος απ το φυσιολογικο!

αστα αυτα αναστασια...ονειρευεσαι ιδρωμενα μπλουζακια γυμναστηριου...κ τσιτωμενα..πραματακια...εγκυος γυναικα!!!! ντροπηηηηηηη:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουτε να ονειρευτω δε θελω ουτε να σκεφτω!!!!Φοβαμαι μην μου ερθει ορεξη και με τις συσπασεις τι θα κανω???Γιατι 6 μηνες ειναι πολλοιοιοι!!!Μην παθω κανα σοκ και ορμηξω!!!!!!!

Πες ποτε κ ποιος απ'την οικ σου εχει γενεθλια???? Αυριο εχει κι ο αδερφουλης μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mom έγραψε:

:laugh: :laugh: :laugh: ki allo koino!!!!! egw ayrio......k o mikros mou tin kyriaki!!!!:laugh:

oloi oi trelloi oi didymoi edw!!!!! orma mas!!!

Αληθειααααα????Τελεια!!!!Και νομιζα πως δεν τους συμπαθω τους διδυμους!!!!Μονο τον αδερφουλη μου ελεγα!!!!Τωρα θα εχω αλλους δυο στο σοι!!!!!Θα σας ευχηθω αυριο κ μεθαυριο λοιπον!!!

ΥΓ το παρτυ σας το κανετε μαζι????Με κοινους φιλους(εφηβους παντα) πιτσες,πατατακια και τρελλο χορο????χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΕΙΧΑ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΡΕΣ ΚΑΝΕΙ ΦΟΡΜΑΤ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΠΟΛΥΣ ΧΡΟΝΟΣ...ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΝ ΚΟΨΩ ΤΟ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΛΕΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ?ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ 7 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΟΓΟ ΤΙΣ ΚΡΑΜΠΕΣ ΠΟΥ ΠΑΘΑΙΝΑ ΣΤΙΣ ΓΑΜΠΕ ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια..βοήθεια!με πήρε πριν από λίγο τηλ. ο γιατρός μου κ μου είπε πως επειδή έχει ένα συνέδριο18-21 ιουνίου,θα με βάλει για πρόκληση στις 16!έχω π.η.τ. στις 18 κ θα περιμέναμε κ 2-3 ημέρες,αν δε γεννούσα ως τότε,ενώ τώρα όλα θα γίνουν νωρίτερα:( αγχώθηκα πάρα πολύ,τη φοβάμαι την πρόκληση,ξέρω πως οι πόνοι έρχονται πιο γρήγορα απο ό,τι όταν ξεκινούν φυσιολογικά!μακάρι να γίνει ένα θαύμα κ να γεννήσω μέσα στο σαββατοκύριακο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!! Καταρχην για να τριτωσει το καλο να ευχηθω ΚΑΙ απο εδω Χρονια πολλα στην happy mom-Εφουλα μας!!!! :laugh:

Lucky μην αγχωνεσαι!!!Να χαιρεσαι!!!Ερχεται σε 3 μερουλες το παιδακι σου!!!!Ασε που μεχρι τοτε μπορει να κανει την εξοδο χωρις να ακολουθησει το προγραμμα του γιατρου!!!!Ολα μια χαρα και με το καλο να δεχτεις το αγγελουδι σου!!!

Ιφιγενεια δεν εχει σχεση καλη μου το μαγνησιο με το ποτε θα ερθει το παληκαρι σου!!!Καλε τι φαγωθηκες αστο παιδι να ερθει οποτε θελει!!!Να βαλει και κανα μισοκιλο ακομα!!!!Ανυπομονη μανουλα!!!Κατσε στ'αυγα σου κυριολεκτικα κ μεταφορικα!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!ναι!χρόνια πολλά happy mom!!να τα χιλιάσεις,να χαίρεσαι την οικογένειά σου κ με το καλό να υποδεχθέιτε το νέο μέλος!!

καλέ ιφιγένεια,γιατί να γεννήσεις νωρίτερα;;ξέρω πως το μαγνήσιο απορροφά τις συσπάσεις,αλλά αν επιταχύνει η διακοπή του τον τοκετό..δε το ξέρω!κάτι που βοηθά είναι,λένε το ..σεξ!!!:laugh: τί να σου πω..θα το τσεκάρω σήμερα,αύριο,μήπως κ γλιτώσω την πρόκληση την τρίτη,κ θα σας πω εγγυημένα νέα!!:P :P :P :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου ειχαν πει αμα ο μπεμπησ ειναι μεγαλουτικοε και ειναι χαμηλα καλυτερα να κανω προκληση για να μην ζοριστω πολυ στη γεννα σαν μεγαλο παιδι που θα ειναι αλλα για την ωρα παμε καλα..τελικα ρωτησα το γυναικολογο μου λεει σταματησε το μαγνησιο δεν πειραζει.να δουμε αν θα εχω καμια αλλαγη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ ΔΥΣΚΟΛΥΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΚΡΑΓΩ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΤΑΨΙ ΜΕΤΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΗΣΥΧΟΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΑΠΑΝΩΤΕΣ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΙ ΝΑΠΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου γλυκες...πως περναει ο καιρος ε?χαρηκα γιατι ακουσα την Ελενα μας!!εσεις λειπατε κ ζηλευετε ε? χαχχχαχχα αναστασακι μου μαλλον ειχες φαει πολυ σαμαλι κ επεσες ξερη ε?σε ευχαριστω κι απο δω για ολα!!!

ευχαριστω ολες σας κοριτσια μου!!

ιφιγενεια εφτασες...λιγο ακομη!!το μαγνησιο οντως σε προστατευει απο συσπασουλες κ κραμπες..αλλα δεν ειναι και πρεπαρ...ειναι μια απλη βιταμινη...

το σεξ οντως βοηθαει γιατι το σπερμα περιεχει την ουσια προσταγλαδινη ουσια που μαλακωνει τον τραχηλο ...ο οποιος ειναι ωριμος και ετοιμος για τοκετο στον 9ο!!

Προσπαθήστε να αποφεύγετε τη βαθιά διείσδυση μη πονεσετε..επισης ...λενε δεν εχω πειρα πανω σε αυτο...οτι..παραθετω τη σελιδα γαιτι θα με κοροιδευετε καποιες κακες:P

http://www.asxetos.gr/libView.aspx?s=103&sc=290&o=3&ofs=1

Στο τρίτο τρίμηνο της εγκυμοσύνης σας, κατά την ερωτική επαφή, όταν έχετε οργασμό θα νιώθετε στη μήτρα σας σπασμούς, για περισσότερο από ένα λεπτό. Μην τις μπερδέψετε με τις συσπάσεις του τοκετού. :blink:

Το στοματικό σεξ είναι πολύ σπάνιο να προκαλέσει πρόωρο τοκετό. Πρόωρος τοκετός, μπορεί να προκληθεί μόνο όταν οι συσπάσεις του οργασμού είναι πάρα πολύ έντονες.:blush: :blush:

ελπιζω να σας ενημερωσα κ οχι να σας αναστατωσα :laugh: αναστασια κ μαριμαρι σας υπενθυμιζω οτι δεν ειστε ακομη στον ενατο!!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω????Μ'αυτα που διαβαζω...1 λεπτο σπασμους?Δλδ 1 λεπτο "καλους" σπασμους απο εκεινους που....αμυδρα θυμαμαι??? Ή απ'τους "κακους" σπασμους συσπασεων????Να εισαι ακριβης με τα προστυχα σου!!!!! :laugh: :P :laugh:

Εφουλα μου δεν ξεχνω με τιποτα και τον κουνιαδο(σωστα?) της τσαχπινομπεμπας μου!!!

Να χαιρεσαι το παληκαρι σου!Χρονια του πολλα και οσο περισσοτερο ανεμελα του ευχομαι!!!Ετσι να τρελλαινει τη μανουλα και να τη χωνει να διαβαζει!!!!!! :kiss:

Κοριτσια δεν θα τα παμε καλα-να το ξερετε.Δε γινεται να χανεστε τοσες μερες οι περισσοτερες...Και καλα για εσας χεστηκα(και το γραφω ολοκληρο κ δεν ντρεπομαι!).... Τα νεα κ γενικως τα καμωματα των μωρων σας θελω να ακουω...Τοσα μωρακια νιωθω πως τα γνωριζω και τωρα μου λειπουν...Σαν να πηγαινω βολτα το μπεμπουλονι μου σε αδεια παιδικη χαρα ειναι!

Θα σας κρατησω μουτρα και δε θα σας ξαναγραψω.Και ουτε για τους χορους μας θα σας πω ουτε τπτ.Παιρνω την αγαπουλα μου κ φευγω.Αντιος αμιγκος!!!!!!!!!! :P:P:P (Αντε στο καλο!Εκνευριστηκαμε οι γυναικαρες!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεε συμπεθερααα μη φευγεις ηρθα στην παιδικη χαρα με το γαμπροοο!!!

τι ωραια που το περιεγραψες!!! παρε ενα καρμακι!!!!

οσο για τα προστυχα...νομιζεις οτι δεν ξερω πως επιασες την τσαχπινονυφη μου?? κ δεν τα λεω εγω..το σαιτ τα λεει!!!

ενα λεπτο ειδες? ουαουυυυ!!!κ γω φτανω στα σαραντα σε λιγο κ δεν το ηξερα!!!:laugh: καλε για καλους σπασμους λεει!!!!

που σαι ρε μαρι να διαβασεις...κ μετα θα αρχισεις παλι να μας ρωτας...

τα παιχνιδακια επιτρεπονται??:laugh: χαχαχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο καλο σου!!!Μη με κανεις να γελαωωωωωωω!!!Θελω να σας κρατησω μουτραααααα!ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!

ΠΩΠΩΩΩΩΩΩΩ 1 ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΛΕΠΤΟ??????χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...