Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λενε οτι βγαζεις στην πειραιως και στην κυπρου, εγω εβγαλα στην τραπεζα κυπρου την βγαλαν στον αντρα μου αμεσως πας και λες θελω να βγαλω μια προπληρωμενη για ιντερνετ ξερουν αυτοι ζητανε την ταυτοτητα σου μου φαινεται και το χαρτι της εφοριας αλλα δεν ειμαι σιγουρη γιατι ο αντρας μου πηγε μονο με την ταυτοτητα και του την βγαλαν, μετα της βαζεις οσα λεφτα θες εσυ μεσα την φορτωνεις δηλαδη και εισαι ετοιμη να μπορεις να την χρησιμοποιεις για τις αγορες σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ,μάλιστα!εύκολο ακούγεται!σε ευχαριστώ πάρα πολύ!το καρότσι θέλει να μας το πάρει δώρο η πεθερά μου,αλλά εγώ,σαν καλή νύφη:P ,χι χι,να μη της δείξω πως είμαι οικονόμα;;;;:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: καλό βράδυ σε όλες σας!κλείνουν τα ματάκια μου,πάω να ξαπλώσω,όσο μπορώ ακόμη,πριν γεννηθεί ο μπέμπης!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ψωνισα στο olivers και πατησα εκει που λεει καρτα visa οπως εγραψα μου ηρθαν κανονικα αυτα που παραγγειλα τωρα αυτες τις μερες θα παραγγειλω και απο το bimbomarket

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γραφεσαι στο bimbomarket singup μετα αφου γραφτεις θα σου στειλουν mail για επιβεβαιωση της εγγραφης σου μετα πας σε αυτα που θες να ψωνισεις και τα κανεις προσθηκη στο καλαθι αγορας στο τελος βαζεις την χωρα σου τον τροπο πληρωμης και σου βγαζει ποσο κανουν συνολο με τα μεταφορικα μετα λογικα κανεις check out αυτο δεν το ξερω σε δυο μερες θα σας πω σιγουρα που θα το κανω και εγω αλλα καπως ετσι το εκανα και στο olivers

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για προπληρωμένη στην Πειραιώς όταν είχα ρωτήσει μου είπαν ότι δεν έβγαζαν! Μπορεί τώρα να βγάζουν! Κι εγώ της Κύπρου έχω! Με την ταυτότητα μόνο σου την βγάζουν! Χαρτί εφορίας θέλουν για τς άλλες κάρτες με την συνδρομή, που πρώτα ψωνίζεις και μετά ξεχρεώνεις στην κάρτα! Επίσης προπληρωμένες βγάζει και η Άττικα bank!

Είναι πολύ καλή φάση για αγορές μέσω internet,ασφαλής και χωρίς έννοιες καρτών! Εγώ προσωπικά δεν έχω καμιά κάρτα! Ότι θέλω, το αγοράζω πάντα μετρητοίς! Κι αν χρειαστεί να πάρω κάτι με κάρτα.. βάζω της μαμάς μου... :P και της δίνω τις δόσεις κάθε μήνα! Μόνο αν είναι άτοκες και συμφέρει!! Αλλά είμαστε εναντίον του να χρωστάμε στις τράπεζες κι εγώ κι ο άντρας μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ΑΓΑΠΗΜΈΝΕΣ ΜΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΜΑΜΑΔΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλά ψωνάκια στην KIDER και LUCKY και MARIANDA

(θα περιμένουμε πλήρη αναφορά...... τι πήρατε , από που και πόσο! χιχιχιχι)!

Εγώ και η happy mom

ετοιμαζόμαστε για τα τελευταία μας ψώνια

(καρότσι , υγραντήρα, σεντονάκια....)

και θα σας κάνουμε σύντομα το ρεπόρτο να σας ενημερώσουμε

(τι , από που και πόσο!)

Ζουζουνίτσα 1303 κιλάκια το παιδί σας???????????? Τρέλα!!!

Με το καλό!!!

1113 κιλάκια της Εφούλα μας!!! Ακόμα πιο τρέλα το μικρουλάκι μας........

.........δώσε ένα χαδάκι από μένα στην κοιλίτσα!!!

Φουλινάάάάάάάάάάάάκι????????????????????? Σου στέλνω φιλιά!!!!!!!!!!!!!!

Dalia 36 εβδομάδα και τώρα θα ξεκινήσετε αγορές? Μπράβο σας!

Εγώ στην ηλικία σας (της κύησης εννοώ)

θέλω να τα έχω ΟΛΑ!!!!!!!! Καλά ψωνάκια και σε εσάς!!!!!!!!!!!!!!

Αναστασάκι , σε περιμένω . . . . . Τσαχπινούλα???? Που είσαστε?

Μας λείπεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΕΣ ΓΡΜΙΣΤΟΥΛΕΣ!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!!ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΕΧΕΙ!!!!!!ΜΑΡΙ ΜΟΥ ΝΑΙ 1303 ΤΗ ΖΥΓΙΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ!!!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΝΙΝΑΚΙ!!!ΧΑΠΙ ΜΑΜ ΜΟΥ Η ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΕΝ ΜΕΣΩ ΖΕΣΤΗΣ ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ!!!ΕΥΤΥΧΩς ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΕΛΙΕΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΤΕΛΗ ΙΟΥΝΗ ΔΙΑΚΟΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!!ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΟΥΜΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΑ ΣΤΗΝ ΜΗΛΙΝΑ ΤΟΥ ΠΗΛΙΟΥ!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΤΙ ΤΑ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΑΥΤΑ.ΑΝΟΙΞΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΟ ΒΙΜΒΟΜΑΡΚΕΤ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΑΚΟΜΗ ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΕΝΗ ΚΑΡΤΑ.ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΕΝΑ ΜΑΙL ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑ.ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΡΤΑ.ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κιντερ μου εγω οταν γραφτηκα μου στειλαν μαιλ με το μαιλ μου και τον κωδικο μου για επιβεβαιωση της εγγραφης δεν ξερω αν αυτο λες, καλα και εσυ τι εκανες δοκιμαστικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν τωρα σου εστειλαν καποιο αλλο μαιλ με την παραγγελεια που εκανες απαντησε τους οτι δεν ισχυει η παραγγελεια, αν και δεν νομιζω οτι ισχυει καλα εκει που λεει τροπο πηρωμης τι εβαλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκα τι μου κανετε????Ψωνακια μου κανετε κουκλαρες μου!!!!!Ετσι ετσιιιιιιιι ξετιναξτε τις καρτες,τα μετρητα,πουληστε κανα στερεοφωνικο,κανα ξεχασμενο ηχειο,ολαααααααααααα για τα ζουζουνια μας!!!Το σπιτι κρατηστε κα το κρεβατι σας!χαχαχαχαχαχαχχαχ

Λοιπον...Το μαμμυ σε ωρα αιχμης και εγω μπερδευω τις σελιδες και δεν ξερω απο που να αρχισω και η γλωσσοδιαρροια η ασυγκρατητη παρουσα και...... :silly: :silly: :woohoo: :P

Δε θυμαμαι τι ηθελα να πω...Οταν μαζευεται πολυ πραγμα στο κεφαλι βραχυκυκλωνει!!!!

Αααααα!!!! Τι μωρα εχουμε βρε μανουλες!!!! Ζουζουνιτσα 1300 γρ????????????????Τι την ταιζεις τη μπολουκα σου καλεεεεεεεεε???????Βρε βρουμμμμμμμ ζουμπουρλουδεεεεεεες!!!Με τα αφρατα τα μπουτακια σας που να μας περασετε στο τρεξιμο???χαχαχαχαχχαχαα Φτου φτου η κοριτσαρα σου!!!!!

Εφουλα μουουουου!!!!Μου λειπεις!!! 300 γρ σε 10 μερες?????Εχω παθει σοκ!!!!Μικρο ειναι το ματι σου και οχι ο γαμπρουλης μου!!!!!Ολοκληρος αντρακλας καλεεεεε!Να φας την τσουτσουνα του που τον ειπες και κοντουλη!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Χωρις πλακα τωρα...Η τρελλο επιστημονας-γιατρος μου γιατι μου ειπε πως σε αυτο το μηνα το μωρο θα παιρνει 100γρ/βδομαδα????????????Και λεει στον 8ο-150γρ/βδ και στον 9ο/250????????????

Τι να πω?????

Νταλλια μου συμπασχουμε και ΠΑΣΧΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!Εν τω μεταξυ δεν θελω ουτε πονηρες σκεψεις να κανω....Τον προειδοποιησα ομως πως μετα που θα ερεθι η τσαχπινα εχουμε να εφαρμοσουμε στην πραξη 9 μηνες φαντασιωσεων!!!!!Ο δολιος φοβηθηκε λιγακι!!!!

Lucky welcome!!!!! :)

Μαρι μου αγαπουλα μου τωρα το θυμηθηκα:ερωτηση κρισεως.....Ο αντρουλης κατεβαινει Αθηνα την αλλη βδομαδα...Τι να κανω??? :P:P:P

Την Εφουλα θα την δω οταν ανεβει....Εσενα?????

Μαριαντα(ετοιμαζεις τη φωλια!!!!),κιντερ,Λινακιιιι,Τομα(χαιρομαι που περασες καλα!),Γιουνικ(που'σαι καλεεεε?),Ελενα(δε σε ξεχνωωωωωω διδυμομανουλονι μου) φιλακιααααααα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marimari μου... βρε με μεγάλωσες σε εβδομάδες;; Ακόμα 32η είμαι!! :laugh: :laugh: :laugh: Αλλά η αλήθεια είναι ότι και πάλι έχουμε αργήσει να κάνουμε τα απαραίτητα!! Άστα!! Φωτιά στα παντζάκια μας από δω και πέρα!!!

Αναστασία... Βάλτον κάτω.. κι αλλαξέ του τα φώτα!! Το ίδιο θα κάνω κι εγώ μόλις αναρρώσω από την γέννα!! Θα παρκάρω τον μπέμπη στην μαμά μου για κανά δίωρο και θα του ξηγήσω τ'όνειρο!!! :laugh:

Όσο για το βραχυκύκλωμα... μι από τα ίδια!!! Ξέχασα τι ήθελα να γράψω!! :( Αν θυμηθώ... θα επανέλθω!! Αυτό είναι προειδοποίηση.. όχι απειλή!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου κεφακια εχεις ε μπραβο κουκλα μου.

ΚΙΝΤΕΡ οταν θες να δεις αυτα που θα παρεις ποσο θα σου στοιχισουν χωρις να τα παραγγειλεις ακομα δεν κανεις signin πας απλα στα πραγματα τα βαζεις στο καλαθι σου γραφεις και την χωρα σου και σου βγαζει το ποσο με τα μεταφορικα μετα δεν κανεις check out. και ετσι εχεις δει ποσο εχουν χωρις να εχεις κανει παραγγελεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νταλλια μου θα τον παρκαρεις αλλου εεε????

Εγω απο τωρα αναρωτιεμαι....Μαλλον θα τη βαζω για λιγο στο δωματιο της...Ή θα την αφηνω στην κρεβατοκαμαρα κ θα γινεται το νταραβερι( :P:P:P ) στο διαδρομο!χαχαχαχαχαχαχα Πολυ πλακα θα εχουμε!!!!!Μας βλεπω να κοιμομαστε απραγοι στο τελος!!!!

Μαριαντα μου τι να κανω...Με εφαγε το αγχος τοσες μερες και αφου με σκυλοεβρισα ειπα να ανεβω λιγο!!!

Γεματη φοβους ειμαι ρε γμτ....Ηλιθια γυναικα!!!

Ειναι κ το πρωτο και ειμαι κ ανιδεη!!!Εσυ φανταζομαι εισαι πιο ψυχραιμη αφου το εχεις ξαναπερασει...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστα Αναστασία μου!! Κι εγώ σκέφτομαι από δω και πέρα.. τέρμα η ξενοιασιά στο θέμα!! Θα πρέπει να κάνουμε ησυχία, μην τρίξει το κρεβάτι κι ακούσει, μην σηκωθεί και μας δει.. ξέρεις τέτοια.. Μια φορά θυμάμαι είχα δει τους γονείς μου μικρή αλλά δεν είχα καταλάβει και πολλά!! Τότε! Τώρα που το σκέφτομαι... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κούκλες μανουλίτσες!!λοιππόν..αρχίζω..

dallia κ αναστασία μου..συμπάσχω μαζί σας!περιμένω κ εγώ τα μετά της γέννας,γιατί..δεν πάει άλλο βρε κορίτσια!αν και..σκέφτομαι πολύυ σοβαρά να αποαλανήσω τον αντρούλη μου αυτές τις μέρες,μήπως κ γεννήσω στην ώρα μου χωρίς πρόκληση!ο γιατρούλης μου είπε πως έτσι ίσως προκαλέσω συσπάσεις έντονες στη μήτρα!!!ε..να μην κάνω μια θυσία λοιπόν;;;!!!όχι για μένα,για το φουκαριάρικο το μπεμπάκι μου!!:laugh: :laugh: :laugh:laugh:

marianda,kider κ οποια άλλη κοπέλα ενδιαφέρεται,γύρισα πριν λίγο από τα λητω,πήγα να δω από κοντά τα καρότσια κ να συγκρίνω τιμές!!λοιπόν,μου άρεσε τελικά πάαρα πολύ το pliko switch της peg perrego,σε λαχανί,το έχουν 453ε,αλλά έχουν έκπτωση 30%!βέβαια,την έκπτωση στη δίνουν σε δωροεπιταγή για να αγοράσεις πραγματάκια από τα λητώ,αλλά εγώ χρειάζομαι ένα σωρό πραγματα ακόμη,μπιμπερό,πιπίλες,αποστειρωτή,καθισμα αυτοκινήτου κ.τ.λ. κ.τ.λ.!,οπότε δε θα πάει χαμένη!έτσι σκέφτομαι,αντί να παραγγείλω από το bimbomarket,που θα κέρδιζα 120ε,να αγοράσω από τα λητω κ να πάρω τη δωροεπιταγή των 135ε!τί λέτε;;;

marimari k dallia μια χαρά πάτε από προετοιμασίες!εγώ δεν είχα ετοιμάσει κυριολεκτικά τ ι π ο τ α ως την 32η εβδομάδα,κ τότε πάλι ξεκίνησα επειδή είχα λίγο αίμα κ ο γιατρός φοβήθηκε μήπως γεννήσω πρόωρα!αλλά πουυυυυυ..!!με βλέπω να κλείνω τον ένατο!!

καλέ έφη,τέλειος είναι ο μπέμπης σου!!για να ανεβαίνεις ψυχολογικά!!άντε!!;) ;)

να στείλω κ πολλά φιλάκια στη διδυμομανούλα την έλενα κ εγώ!περιμένω να βγει κ να μας πει λεπτομέρειες!!

θα επανέλθω σύντομα για όσες ξέχασα!!φιλάαακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lucky μου... πολύ καλή προσφορά!! Θα πάω κι εγώ να κοιτάξω μου φαίνεται!! Στα mothercare πάντως και πανάκριβα είναι και δεν ξέρω αν θα μας κάνουν κάτι καλύτερο! Θα πάμε με τον άντρα μου να ρωτήσουμε αν τα δώσουμε μετρητοίς τι μπορούν να κόψουν, τι προσφορές θα μας κάνουν.. Πάντως κι η δωροεπιταγή μια χαρά ακούγεται! Τόσα ψώνια έχουμε να πάρουμε για τα μπεμπάκια μας!! :laugh:

Όσο για το θέμα sex... εμάς ο γιατρός μας επέτρεψε από την αρχή... αλλά που εγώ από τον φόβο μου!! Τώρα μεγάλωσε κι η κοιλιά πια.. κουνιέται κι ο μπόμπιρας συνέχεια μέσα.. Θα δω.. Θέλω να κάνω μια φορά και πριν γεννήσω.. Θα γράψω αν έχω τίποτα νεότερο!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!! ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜΜΜΜΜ ΣΙΓΑ ΜΗ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΕ!!!ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΟΡΜΙ ΘΑ ΣΑΣ ΦΑΜΕ ΛΑΧΑΝΟ ΧΙΧΙΧΙΧΙ!!!!!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΟΝΤΕΛΟ ΜΕ ΤΙς ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ ΠΟΥ ΧΕΙ!!!(ΜΑΛΛΟ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΧΕΙ ΥΨΟΣ 1,87 ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ 1,68)ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!ΠΩς ΤΗΝ ΠΑΛΕΒΕΤΕ ΜΕ ΤΗ ΖΕΣΤΗ;;;;ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ;;;:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα θυμηθηκε το Λητω να βγαλει προσφορα στα καροτσακια??>?? :woohoo: Τα νευρα μου!!! Δλδ το 30% των 750 που εσκασα...Περιπου 220ε??????ΕΕΕΕΕΕΕΕ ΟΧΙΙΙΙΙ!!!

Τεσπα!!!!

Ζουζουνιτσα απο μπανια αλλο τπτ!!!!Με εχει βαρεθει η....μπανιερα μου!!!!!

Αυτη η πεθερα μου βρε κοριτσια...Μονο λιγο καιρο σταματαει κ μετα προς τη δοξα τραβα!!!!5 το πρωι που ξυπνησε η κυρια εκανε δουλειες και τραβουσε επιπλα κ περπαταει και με τις φτερνες κλπ...Δε μαφησε να κοιμηθω...

Και τωρα το μεσημερι ηρθε εξω απτο παραθυρο και μιλουσε με τον Μαγκα(τον σκυλο μας!) ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!!ΓΜΤ ΓΜΤ ΓΜΤ!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέτα έναν κουβά με νερό από το παράθυρο Αναστασία μου!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Πλάκα κάνω!! Κάνε λίγο υπομονή!! Χαρά στο κουράγιο σου, πάντως!!

Ζουζουνίτσα αν εννοείς στην θάλασσα... δεν έχω κάνει ακόμα αλλά σίγουρα θα κάνω από βδομάδα!! Τρελή ζέστηηη λέμεεεε!! Στο σπίτι μου καίω μέρα νύχτα το air~condition!! Αλλιώς δεν την βγάζω καθαρή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ως παλια στο θεμα σεξ με το μωρο αφου γεννηθει να σας διαφωτισω, τους πρωτους εξι μηνες κατι γινεται ειναι πολυ μικρα οποτε κοιμουνται βαρια και το κανεις καπως καλυτερα και εννοειτε με προγραμμα πια οταν κοιμαται το μωρο, καλα απο την κουραση το πρωτο διμηνο θες και δεν θες, μετα τα πραγματα δυσκολευουν πρεπει να περιμενεις ποτε θα κοιμηθει το παιδι και να εισαι τυχερος να μην ξυπνησει ενδιαμεσα ασε που το ενα αυτι το εχεις τεντα να το ακουσεις, πανε οι ξενιαστες εποχες που οταν σου ερχοταν βρε παιδι μου εκανες κατασταση αφηστε που οσο περναει ο καιρος αν αργει να κοιμηθει το βραδυ το παιδι μετα νυσταζεις και εσυ πια, εμας ο μικρος κοιμαται 11.30 το βραδυ μεχρι να πεσει ξερος παει 12 οποτε η που θα αντεξουμε απο την κουραση και θα γινει το σκηνικο η που το μυαλο θα θελει το σωμα δεν θα ανταποκρινεται χαχα, παντως κοριτσια μου εχει λειψει να κανω σεξ την ωρα που θα μου ερθει βρε αδερφε και οχι με προγραμμα στην ωρα αχ, τι να κανουμε ολα μια συνηθεια ειναι τουλαχιστον καθομαστε αγκαλιτσα και βλεπουμε τηλεοραση οταν δεν κοιμαται ο μικρος νιωθεις μια τρυφεροτητα και ετσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...